Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 510
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

penisrakete

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και την περασμένη Πέμπτη ήταν το πρώτο βράδυ επαναλειτουργίας τους, το επισκέφτηκε κάποιος συναγωνιστής και μπορεί να μας παρέχει περαιτέρω πληροφορίες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Μιας και την περασμένη Πέμπτη ήταν το πρώτο βράδυ επαναλειτουργίας τους, το επισκέφτηκε κάποιος συναγωνιστής και μπορεί να μας παρέχει περαιτέρω πληροφορίες;
Πήγα την Τρίτη. Αυστηρή πόρτα σε θέμα πιστοποιητικών εμβολιασμού, αλλά κατά τα άλλα είχε τον κόσμο του. Ονόματα κορασίδων δεν θυμάμαι, γενικά μου έβγαλε μια βαρεμάρα και δεν μου άρεσε ο "επιθετικός" τρόπος που ερχόντουσαν και μου ζητούσαν να κεράσω ποτό επειδή κέρασα μία που την έκανα κέφι.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Έχει φέρει κάνα καινούργιο μωρό ;
 

perrythejiger

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Έχει φέρει κάνα καινούργιο μωρό ;
Δεν ξερω αν ειναι καινουργια αλλα σε προσφατη και συντομη επισκεψη μου με εντυπωσιασε μια ξανθια ουκρανεζα.Νομιζω βικτορια την ελεγαν .Ηταν ευχαριστη και οι κινησεις που εκανε με το κωλαρακι της ηταν εντυπωσιακες.
 

nikkin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

freespirit(2)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, πήγε κανείς να περιγράψει την κατάσταση;
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Μια καινούργια π είναι με πολλά τατουάζ ωραιο μωρο νταρντανικο το έχει δοκιμάσει κανείς;
 

titanomaxos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ...πως είναι η φάση γενικά παιδιά αξίζει ? Επίσης ζητάνε πιστοποιητικό για να μπεις ?
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Έχει πάρει κανείς πριβέ την καινούργια την Τζέσυ;
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Μια καινούργια π είναι με πολλά τατουάζ ωραιο μωρο νταρντανικο το έχει δοκιμάσει κανείς;
Εγώ την μόνη νταρντάνα που θυμάμαι και κλαιω ακόμα με τα πολλά τατουαζ τις τεράστιες βυζάρες τα αλογίσια πόδια είναι την Εβίτα την θεα αχχχχχ Εβιτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Black(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
34
Like
49
Πόντοι
0
Η φάση πως είναι με COVID? Και για το συγκεκριμένο που θέλω να επισκεφτώ αλλά και γενικότερα. Οι πελάτες, φοράνε μάσκα;
Οι χοροί όπως παλλιά, έχει αλλάξει τίποτα ως προς τη συμπεριφορά τους; άλλες ίσως να είναι πιο διστακτικές να έρθουν κοντά στον πελάτη, λέω γω
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Εγώ την μόνη νταρντάνα που θυμάμαι και κλαιω ακόμα με τα πολλά τατουαζ τις τεράστιες βυζάρες τα αλογίσια πόδια είναι την Εβίτα την θεα αχχχχχ Εβιτα
Αυτή η Εβίτα που λες είναι ακόμη στο μαγαζί;η έχει σταματήσει;
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Αυτή η Εβίτα που λες είναι ακόμη στο μαγαζί;η έχει σταματήσει;
Δυστυχώς δεν γνωρίζω έχω προ καραντίνας να πάω αν έχεις πάει κάποιος πρόσφατα και έχει δει ένα μωρό 1.80 γεμάτο τατουάζ με βυζάρες μελαχρινό και πόδια 1 μέτρο με το όνομα Εβίτα παρακαλώ να ενημερώσει ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Black(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
34
Like
49
Πόντοι
0
Η Σόνια βρίσκεται ακόμη εκεί; Μεγάλη μου αδυναμία
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Δυστυχώς δεν γνωρίζω έχω προ καραντίνας να πάω αν έχεις πάει κάποιος πρόσφατα και έχει δει ένα μωρό 1.80 γεμάτο τατουάζ με βυζάρες μελαχρινό και πόδια 1 μέτρο με το όνομα Εβίτα παρακαλώ να ενημερώσει ?
Χαρακτηριστική περιγραφή της στρίπερ.ωραια θα κοιτάξω αν περάσω μηπως την δω
 
  • Like
Αντιδράσεις: boeder

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Φύγανε όλες από Άθενς και μείνανε οι μπαζολες έμαθα .
 

TyposPadou

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Like
40
Πόντοι
0
Λοιπον πηγα σημερα, σαββατο βραδυ, μετα απο 3 χρονια athens queens. Επειδη ηταν σκ, η μονη προσφορα που ειχε ηταν 10€ 1 χορος και 1 ποτο και μετα ηταν 5€ ο χορος… Κοπελες δεν ειναι καμια απο τις παλιες που ηταν τηβ τελευταια φορα που ημουν εκει. Ειχε αρκετα καλες κοπελες, 3-4 ηταν πολυ τοπ, το ονομα που κρατησα ηταν μια queen eliz με πολλα ταττοο, απιστευτο μουνι, και μια αλλη κοπεκα μαυρομαλλα απο σωσσια πρεπει να ταν απο την προφορα της. Γενικα ημουν πολλες ωρες εκει, δυστυχως δεν ειχαμε καλη θεση, και οι κοπελες δεν πηγαιναν γυρω γυρω αλλα σε 4-5 τραπεζα στγκακριμενα… περιμεναμε κ περιμεναμε κ δεν ειχε ερθει καμια για πανω απο 2 ωρες και οπου κοιταγες δεν εβρισκες καν κοπελα… απο τις 3:30 κ μετα ομως αφου εχαμε αποφασισει ποιες θελαμε, απλα πηγαιναμε εμεις να τις βρουμε κ δεν περιμεναμε να περασουν αυτες γιατι δεν πηγαινε αλλο… Αν εξαιρεσουμε αυτα, περασαμε καλα… θελω ομως να πιστευω πως καθημερινες δεν θα ειναι ετσι τα κοριτσια και θα πηγαινουν σε περισσοτερα τραπεζια ή εστω και απο τις 2 πλευρες κ δεν θα τις ψαχνουμε μιση ωρα…. Επισης γνωριζουμε για prive(παλια υπηρχαν 2 “prive” τωρα δεν γνωριζω)ποσο παει τι παιζει κλπ; Επισης να αναφερω πως ενα μεγαλο ποσοστο των κοριτσιων μιλαγε αγγλικα και καθολου ελληνικα (σε μενα τουλαχιστον). Τελος, οοταν μπηκαμε μας ζητηθηκε πιστοποιητικο για εμβολιο κλπ καθως και ταυτοτητα (απλα για το τυπικο δεν νομιζω να κοιταξε το ονομα καν), οπως και να χει ο ανθρωπος στην εισοδο πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος. Οπως ειπα, αμα γνωριζει καππιος το οτιδηποτε για πριβε χωρους ας μου απαντησει ή ας μου στειλει pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom