Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 510
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikolasmgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά έχουμε καμία πρόσφατη γνώμη?
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Γιατί χαμένα λεφτά?εδώ έχει βάλει και χορό στο πενταευρω.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Γιατί χαμένα λεφτά?εδώ έχει βάλει και χορό στο πενταευρω.
Αν πας με παρεα για χαβαλε και να εχεις παρεα μια κοπελα οκ.
Αν πας με αλλη λογικη απλα χαμενα λεφτα, και δεν ενοοω μονο σε αυτο.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Καλυτερο το athens queens ή το Αλκατράζ;

Από άποψη κόστους συμφέρει το athens queens σε σχέση με το alca. Αν και μαζεύει πολλούς βρωμιαρέους, αλβανούς κλπ σκατά. Από roster έχει για όλα τα γούστα και αν και στο alca έχει καλό roster, από ότι διαβάζω οι υπηρεσίες που προσφέρονται είναι λίγες
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Διαβάζω μια κριτική τώρα και γελάω (αν δεν είναι μούφα)..
χάλασε λέει άλλος 1000 ευρώ και δεν του έκατσε καν η γκόμενα
Συγχαρητήρια στη γκόμενα
Αν είσαι μαλάκας και σα μαδάει η τριτοκλασάτη στρίπερ χωρίς να ιδρώσει, μαγκιά της!!
Αποδεικνύεται απλά το πόσο μουνόδουλοι είναι ορισμένοι
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Διαβάζω μια κριτική τώρα και γελάω (αν δεν είναι μούφα)..
χάλασε λέει άλλος 1000 ευρώ και δεν του έκατσε καν η γκόμενα
Συγχαρητήρια στη γκόμενα
Αν είσαι μαλάκας και σα μαδάει η τριτοκλασάτη στρίπερ χωρίς να ιδρώσει, μαγκιά της!!
Αποδεικνύεται απλά το πόσο μουνόδουλοι είναι ορισμένοι
Το πιστευω! Ειναι αυτοί που κάθονται στα θεοσκοτεινα τραπέζια ανοίγοντας σαμπάνιες κ η στριπερ τους μαδάει σιγά σιγά αλλα σταθερά
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Από άποψη κόστους συμφέρει το athens queens σε σχέση με το alca. Αν και μαζεύει πολλούς βρωμιαρέους, αλβανούς κλπ σκατά.

Ενώ στο αλκα, είναι μέλη της ακαδημίας αθηνών , εστεμμένοι , εφοπλιστές του λονδίνου , χρηματιστές της γουλ στριτ, διακεκριμένοι επαγγελματίες, κάτοχοι μεγάλων περιουσιών ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Ενώ στο αλκα, είναι μέλη της ακαδημίας αθηνών , εστεμμένοι , εφοπλιστές του λονδίνου , χρηματιστές της γουλ στριτ, διακεκριμένοι επαγγελματίες, κάτοχοι μεγάλων περιουσιών ....

Το σχόλιό μου αφορούσε το συγκεκριμένο club και προέρχεται μέσα από αυτά που ξέρω, έχω δει και γνωρίζω. Δεν ξέρω τι μαζεύει το Alca, δεν έχω εμπειρία από το μαγαζί. Το ότι συμφέρει οικονομικά το Athens, το έγραψα λόγο του ότι γνωρίζω την τιμολογιακή του πολιτική και το σύγκρινα με αυτά που διαβάζω για το Alca στο forum. Επίσης κύριε, δεν εννοούσα την οικονομική επιφάνεια των πελατών ούτε την επαγγελματική τους ιδιότητα, αλλά αναφερόμουν σε βασικούς κανόνες υγειηνής(Ξέρω τι λέω). (Ναι αναφέρθηκα και σε εθνικότητα το γνωρίζω, απλά έχω αντιπάθεια). Μπορούσατε απλά να είχατε προσπεράσει το σχόλιο, όπως έκαναν και όλοι οι υπόλοιποι αναγνώστες, αλλά μάλλον θέλατε να πείτε την "εξυπνάδα" σας   
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το σχόλιό μου αφορούσε το συγκεκριμένο club και προέρχεται μέσα από αυτά που ξέρω, έχω δει και γνωρίζω. Δεν ξέρω τι μαζεύει το Alca, δεν έχω εμπειρία από το μαγαζί.

Εγώ έχω πάει όμως σε όλα.
Όχι μόνο τα τωρινά.
Σε όλα στην αττική, από το πρώτο νταϊμοντς εν περλς στην παραλιακή το ... 1994 .....

Στα τωρινά λοιπόν, παντού μυρίζει κάτουρο ο καμπινές και έχει μη ευκαταφρόνητη ποσότητα κάτουρου έξω από τη χέστρα.
Και οι πελάτες σε μεγάλο ποσοστό είναι λεχρίτες.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Εγώ έχω πάει όμως σε όλα.
Όχι μόνο τα τωρινά.
Σε όλα στην αττική, από το πρώτο νταϊμοντς εν περλς στην παραλιακή το ... 1994 .....

Στα τωρινά λοιπόν, παντού μυρίζει κάτουρο ο καμπινές και έχει μη ευκαταφρόνητη ποσότητα κάτουρου έξω από τη χέστρα.
Και οι πελάτες σε μεγάλο ποσοστό είναι λεχρίτες.

Δεν έχω κανένα λόγο να διαφωνήσω με αυτό που γράφεις. Αναφέρθηκα στο συγκεκριμένο μαγαζί
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Εγώ έχω πάει όμως σε όλα.
Όχι μόνο τα τωρινά.
Σε όλα στην αττική, από το πρώτο νταϊμοντς εν περλς στην παραλιακή το ... 1994 .....

Στα τωρινά λοιπόν, παντού μυρίζει κάτουρο ο καμπινές και έχει μη ευκαταφρόνητη ποσότητα κάτουρου έξω από τη χέστρα.
Και οι πελάτες σε μεγάλο ποσοστό είναι λεχρίτες.

Χειροτερα και απο κωλομπαρο.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
μαγκες εχει κανεις εμπειρια απο την Σόνια σε πριβε? θελω να την δοκιμασω
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2020
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους , είμαι 19 χρόνων και σκεφτόμασταν με την παρέα μου να πάμε το Σάββατο σε στριπτι τζαδικο ...
γνωρίζει κανείς αν έχει ωραίες κοπέλες και αν αξίζει σαν μαγαζί ?
επίσης παίζει καμία περίεργη φάση με εκτόνωση κτλπ η μόνο χαμένα λεφτά θα δώσουμε? έχει να προτείνει κάποιος άλλο μαγαζί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom