Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 510
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Να δείτε πως βγαίνει το μεροκάματο κ όχι με νεράκι.. χυμό κ παραμύθι..κ 1 λεπτό χορό
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81

Προσωπικά αν στο μεγάλο πριβέ δεν περιλαμβάνεται καβάλημα δεν ενδίδω.Το θεωρώ Must!Eλεος 100 ευρόπουλα είναι αυτά μη μας περνάνε για κορόϊδα!100 ευρώ για μια πίπα είναι κακό ντιλ όπως και να το δείς..Προσωπικά μου χει τύχει πάντως η ίδια κοπέλα να μου πει ότι δεν κάνει τίποτα στο πριβέ το μεγάλο και μια βδομάδα μετά(θες ήταν πιωμένη,θες ήταν καβλωμένη,θες την είδε αλλιώς) ξηγήθηκε πριβεδάκι σπέσιαλ με τα πάντα όλα :rockon:
Φιλε στο μεγαλο πριβε που πηρες την λιλυ ειναι των 100 και εαν ναι ποση ωρα καθεται μαζι σου..παντως πολυ τυχερος με την ξανθια τις εχω κανει 2 προτασεις και μου ειπε οτι αλλο θες εκτος απ σεξ
 

papaben

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
280
Πιστεύω ότι είναι ένα από τα καλύτερα και αξιοπρεπές μαγαζί στην Αθήνα!! Έχει έναν χαρακτήρα που κρατάει από τα παλιά!!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Προσωπικά αν στο μεγάλο πριβέ δεν περιλαμβάνεται καβάλημα δεν ενδίδω.Το θεωρώ Must!Eλεος 100 ευρόπουλα είναι αυτά μη μας περνάνε για κορόϊδα!100 ευρώ για μια πίπα είναι κακό ντιλ όπως και να το δείς..Προσωπικά μου χει τύχει πάντως η ίδια κοπέλα να μου πει ότι δεν κάνει τίποτα στο πριβέ το μεγάλο και μια βδομάδα μετά(θες ήταν πιωμένη,θες ήταν καβλωμένη,θες την είδε αλλιώς) ξηγήθηκε πριβεδάκι σπέσιαλ με τα πάντα όλα :rockon:
Φιλε εχω κανει 2 προτασεις την λιλυ για σεξ μου ειπε δεν κατι τετοια πρεπει να ηταν κ λιγο φτιαγμενη εκεινη την ημερα δλδ στ 100 ειχε τα παντα ολα κ εαν ναι ποση ωρα καθησε μαζι σου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος, αν η Ίννα κάνει ακόμα εκεί σεξ σοου.
Από χθεσινή ψόφια καταδρομική,  κάνει pole dancing και απλό χορό.  Από το χορό της Ρεμπεκας πάντως,  είναι καλύτερος.  Τα prive room αράχνιασαν...
Για Δευτέρα,  κοπέλες λίγες και δυσεύρετες.  Όπως τα λένε οι προηγούμενοι.  Χρόνος παραμονής 4 ώρες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
H Άννα η ξανθιά που λεει οτι ειναι σερβα
Γαμιεται για ενα κατοστάρικο στο πριβέ
Πολυ δυνατο κομματι γ αννα ψηλη ξανθια μεγαλ βυζια λιγο πεσμενα ομως αλλα 100 εινσι πολλα λεφτα για ποσο 15 με 20 λεπτα κ ειδικα στους καναπαδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Από χθεσινή ψόφια καταδρομική,  κάνει pole dancing και απλό χορό.  Από το χορό της Ρεμπεκας πάντως,  είναι καλύτερος.  Τα prive room αράχνιασαν...
Για Δευτέρα,  κοπέλες λίγες και δυσεύρετες.  Όπως τα λένε οι προηγούμενοι.  Χρόνος παραμονής 4 ώρες...
Αδερφε ξερεις εαν γυρισε μια κοντη ξανθισ μολδαβεζα λιλυ την λενε την φωναζουν κ μπαρμπι ομως..
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Καλησπέρα παίδες. Ξέρει κανείς που βόσκει η Λίζα η οποία τον τελευταίο καιρό αγνοείται από το μαγαζί?
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1
Περασμα το Σάββατο απο το Athens.... Νομιζω πως ηταν η πρωτη φορα που πηγα εδωσα 10 ευρω πηρα δυο χορους(με την προσκληση) ενα με την Εβελινα μια ψηλη ρουμανα και εναν με μια που δουλευε Star και εφυγα..... Παιζει να εκατσα 1 ωρα.....

Μετρια κατεμε..... Το Athens πρεπει να εκανε ενωση με το Star πολλες απο το Star ηταν Athens το Σάββατο....

Για πρωτη φορα δεν περασα καλα.... Ισως βαρεθηκα ισως πρεπει να αλλαξω στεκι θα δω....
 

imbatman

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Η Τατιάνα η μελαχρινή από Ρωσία ή Ουκρανία είναι ακόμα στο Athens?
 

enaduotria

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν η Μαριάννα η ξανθιά η νταρντανα είναι ακόμα εκεί; Έχει κάνεις εμπειρία από  prive μαζί της ;
 

enaduotria

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν η Μαριάννα η ξανθιά η νταρντανα είναι ακόμα εκεί; Έχει κάνεις εμπειρία από  prive μαζί της ;
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Πολυ δυνατο κομματι γ αννα ψηλη ξανθια μεγαλ βυζια λιγο πεσμενα ομως αλλα 100 εινσι πολλα λεφτα για ποσο 15 με 20 λεπτα κ ειδικα στους καναπαδες
τούμπανο η αννουλα
 

john_tsi4

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
158
Like
47
Πόντοι
1
ρε μάγκες καμιά μαυρουλα στριπτιζεζ στο athens queens υπάρχει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom