Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 510
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Δεν μιλάω για την Λάουρα τоυ Survivor ... Ηταν μία ξανθιά Λευκορωσίδα με όνομα Λάουρα που δούλευε εκεί μέχρι Νοέμβριο του 2017. 
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Δεν μιλάω για την Λάουρα τоυ Survivor ... Ηταν μία ξανθιά Λευκορωσίδα με όνομα Λάουρα που δούλευε εκεί μέχρι Νοέμβριο του 2017.  

Ρωτα εδω , τυπε
ΓΡΑΦΕΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ
ΑΝΩΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΥ

 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
23
Like
3.068
Πόντοι
3.820
ΑΤΗΕΝS QUEENS

Χορος 7 -σκ-ποτο 10,κουπονια προσφορας 2 χοροι +1 ποτο 10ε,συμφερει ειδικα το σκ.πριβε 40 και 80.ανανεωμενο ροστερ οπως αναφερθηκε  και εχουμε
Αορορα,ξανθια ουκρανεζα με ομορφο προσωπο 2,5αρι ομορφο στηθο βυζι και λεπτα ποδια με μικρο κωλαρακι
σοφια πιπινι ουκρανεζα ψιλολιγνη,καστανη,καλος απλος χορος
ντασα πιπινακι επισης ωραιο κορμι κανει και το λεσβιακο με την ιννα
ναστυα ,καινουργιο ουκρανακι ξανθο ομορφο προσωπακι πολυ καλο απλο χορο
κατυα,καινουργια επισης μελαχροινη κολλητη της απο πανω,αξιολογη επισης
οι μαγιες ηταν και οι 2,και η μελαχροινη μπαμπατσικη και η καστανοξανθη με το γλυκο προσωπο,
βικτωρια ουκρανη 27-28 ωραιος κωλος καλο αισθησιακο χορο στο απλο
ινκα,καστανη ουκρανη ομορφη 22-23 καλος απλος χορος
μαριαννα ξανθια ουκρανη 22-23σουπερ νταρντανα εντυπωσιακη
λιζα,μελαχροινο υπερτουμπανο απο μολδαβια,χορος απλος αρκετα καλος
μαρινα, ψιλολιγνο ουκρανακι πολυ καλο κορμι,
ερικα ουκρανεζα 28-30  συμπαθητικη  καστανη με κωλαρα πολυ καλο απλο χορο
αντρεα βουλγαρα φοβερο γυμνασμενο σωμα με σιλικονατο βυζι εσερνε και αλλη μια πιτσιρικα μαζι της καινουργια,
κοντουλα ξανθια μολδαβη πιτσιρικα μου διαφευγει το ονομα της ,η πιο κοντη του μαγαζιου αλλα με πολυ ωραιες αναλογιες,χορος απλος οκ,
σιμονα συμπαθητικο μελαχροινο ουκρανακι καινουργιο και αυτο,σαρα αλβανιδα μετρια,
τα μιλφ ελενα-απιστευτα βυζια-ξενια,ρεβεκκα -ωραιο βυζι επισης-,μιλενα,σονια,η εβιτα το trade mark του παλιου athens,και η αλεξια ψηλη ρωσσιδα κορμαρα απο τις παλιες επισης.φυσικα και καποιες ακομα,γενικα ανεβασμενη ποιοτητα και αρκετο κοσμο.


 

Sexyboy32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε τι κάνει η Μαρί στο πριβεδακι?
 

kpAliteiag7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
αν λες την μαυρομαλλα με τα τατου δεν κανει τιποτα. πότε πήγες και ήταν εκεί?
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
αυτο τ μωρο η μπιζου γτ σταματησε ρε γαμωτο...
 

Sexyboy32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι την μαυρομαλλα με τα τατουάζ λέω. Πήγα πριν 1 βδομάδα και ήταν κανονικά στο μαγαζί , έκανε και σόου. Η μπιζου από όσο γνωρίζω παντρεύτηκε και σταμάτησε.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Η Σόνια είναι εκεί;;
 

billis23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
39
Κριτικές
10
Like
419
Πόντοι
290
Καλησπέρα συνάδελφοι. Τι παίζει με τις τιμές αυτή τι στιγμή για τα Σάββατα,Φεβρουάριο του 16 ξέρει κανείς? Επίσης ,μπορεί να μας πει κάποιος τι γίνεται στα πριβέ λίγο αναλυτικά γιατί δεν καταλαβα απο τα προηγούμενα μηνύματα και τέλος αν θέλω πριβε το ζητάω απο την κοπέλα,σορρυ είμαι λίγο νεος στην πιάτσα...
 

Spike46

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
22
Like
38
Πόντοι
0
Προσφατη βολτουλα εκει μετα απο πολυ καιρο με παρεα αφου ειχαν κατεβει φιλαρακια απο επαρχια. Αρκετοι χοροι, δεν θυμαμαι ιδιαιτερα ονοματα, μια κοπελα απο Αλβανια μελαχρινη με μεγαλα βυζια προσπαθησε αρκετα, επισης μια ψηλη ξανθια ρωσιδα αρκετα καλη στο χορο και μια πολυ κοντη ξανθια απο Μολδαβια (νομιζω τη λενε Λιλι) τα εδωσε ολα επισης. Ηπιαμε μερικα ποτακια παραπανω και οι φιλοι ευχαριστημενοι απο τα κοριτσια. Αποφασιζω να παρω τη Μολδαβη στο ακριβο πριβε (100 ευρω) μονο αν δεχτει να γινει εστω ενας φραπες η ενα μπουκιτσι. Το παζαρευω μαζι της ενω πιναμε ποτο και δεχτηκε για μπουκιτσι, κατι το οποιο οντως εκανε στο πριβε μετα...!
Με αλλες κοπελες επισης παζαρεψα κατι παραπανω απο εναν απλο χορο στο πριβε και δεν δεχτηκαν. Με λιγα λογια θελω να πω οτι αν παζαρεψεις κατι και γουσταρει η κοπελα θα το κανει. Αν δεν γουσταρει θα σου πει οχι.
Οι τιμες καλες και το ποτο καλουτσικο. Δεν καταλαβαινω γιατι το μαγαζι χρειαζεται να εχει 3 διαφορετικες τιμες πριβε ενω στις δυο πρωτες 30 και 60 ευρω απλα νομιζω το μονο που διαφερει ειναι ο χρονος που καθεται η κοπελα στο δωματιακι. Συνοψιζοντας, παραμενει ενα απο τα τοπ αυτη τη περιοδο.
 

Spike46

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
22
Like
38
Πόντοι
0
Προσφατη βολτουλα εκει μετα απο πολυ καιρο με παρεα αφου ειχαν κατεβει φιλαρακια απο επαρχια. Αρκετοι χοροι, δεν θυμαμαι ιδιαιτερα ονοματα, μια κοπελα απο Αλβανια μελαχρινη με μεγαλα βυζια προσπαθησε αρκετα, επισης μια ψηλη ξανθια ρωσιδα αρκετα καλη στο χορο και μια πολυ κοντη ξανθια απο Μολδαβια (νομιζω τη λενε Λιλι) τα εδωσε ολα επισης. Ηπιαμε μερικα ποτακια παραπανω και οι φιλοι ευχαριστημενοι απο τα κοριτσια. Αποφασιζω να παρω τη Μολδαβη στο ακριβο πριβε (100 ευρω) μονο αν δεχτει να γινει εστω ενας φραπες η ενα μπουκιτσι. Το παζαρευω μαζι της ενω πιναμε ποτο και δεχτηκε για μπουκιτσι, κατι το οποιο οντως εκανε στο πριβε μετα...!
Με αλλες κοπελες επισης παζαρεψα κατι παραπανω απο εναν απλο χορο στο πριβε και δεν δεχτηκαν. Με λιγα λογια θελω να πω οτι αν παζαρεψεις κατι και γουσταρει η κοπελα θα το κανει. Αν δεν γουσταρει θα σου πει οχι.
Οι τιμες καλες και το ποτο καλουτσικο. Δεν καταλαβαινω γιατι το μαγαζι χρειαζεται να εχει 3 διαφορετικες τιμες πριβε ενω στις δυο πρωτες 30 και 60 ευρω απλα νομιζω το μονο που διαφερει ειναι ο χρονος που καθεται η κοπελα στο δωματιακι. Συνοψιζοντας, παραμενει ενα απο τα τοπ αυτη τη περιοδο.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Προσωπικά αν στο μεγάλο πριβέ δεν περιλαμβάνεται καβάλημα δεν ενδίδω.Το θεωρώ Must!Eλεος 100 ευρόπουλα είναι αυτά μη μας περνάνε για κορόϊδα!100 ευρώ για μια πίπα είναι κακό ντιλ όπως και να το δείς..Προσωπικά μου χει τύχει πάντως η ίδια κοπέλα να μου πει ότι δεν κάνει τίποτα στο πριβέ το μεγάλο και μια βδομάδα μετά(θες ήταν πιωμένη,θες ήταν καβλωμένη,θες την είδε αλλιώς) ξηγήθηκε πριβεδάκι σπέσιαλ με τα πάντα όλα :rockon:
 

Spike46

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
22
Like
38
Πόντοι
0
Προσωπικά αν στο μεγάλο πριβέ δεν περιλαμβάνεται καβάλημα δεν ενδίδω.Το θεωρώ Must!Eλεος 100 ευρόπουλα είναι αυτά μη μας περνάνε για κορόϊδα!100 ευρώ για μια πίπα είναι κακό ντιλ όπως και να το δείς..Προσωπικά μου χει τύχει πάντως η ίδια κοπέλα να μου πει ότι δεν κάνει τίποτα στο πριβέ το μεγάλο και μια βδομάδα μετά(θες ήταν πιωμένη,θες ήταν καβλωμένη,θες την είδε αλλιώς) ξηγήθηκε πριβεδάκι σπέσιαλ με τα πάντα όλα :rockon:
Τα παντα ολα εννοεις και καβαλημα?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παίδες την καλημέρα μου. Μια ερώτηση, στο ακριβό prive του Athens' Queens οι "υπηρεσίες" ήταν ψιλοστάνταρ για όλα τα κορίτσια ή υπήρχαν μεγάλες διακυμάνσεις ανάλογα με την κοπέλα; Επίσης ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ όποιος τυχόν είχε πάρει τη Γιούλια σε ακριβό prive (η οποία έχει σταματήσει τώρα από το μαγαζί) να επικοινωνήσει μαζί μου με PM, υπάρχει λόγος, ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Γράφω αυτό το πόστ για να εκφράσω δημόσια τα παράπονα μου για το συγκεκριμένο μαγαζί.Και συγκεκριμένα:για μια ακόμα φορά ο σερβιτόρος ο νεότερος σε ηλικία ο μαγκακος πάει να παίξει πουστιά..Πληρώνω το πρώτο ποτό με 50e και έκανε πως ψαχνόταν για ρέστα  και στη συνέχεια εξαφανίστηκε..εγώ νόμισα ότι πήγε στο μπάρ να φέρει ρέστα.Αυτός επανήλθε και συνέχισε να μοιράζει ποτά σε άλλα τραπέζια!Μετά από κανένα πεντάλεπτο του λέω ρε φίλε τι θα γίνει με τα ρέστα?Και μου λέει ποια ρέστα?Του απαντάω ρε φίλε σου έδωσα 50ρικο για ένα ποτό..Α λέει να μας συγχωρείτε εμάς τους πρωϊνους δεν έχουμε ξυπνήσει ακόμα..και μου δίνει τα ρέστα.Σημειοτέον τα ποτά μέχρι 5/5 έχουν +1 ευρώ καπέλο όπως επίσης και οι χοροί οι απλοί(δώρο πάσχα).Τώρα πως είναι δυνατόν να παίρνει ο κουτοπόνηρος τενεκές δώρο πάσχα και εμένα μου το έχουνε κόψει χρόνια τώρα,είναι ένα άλλο θέμα!
Τέσπα,μην τα πολυλογώ παραγγέλνω στην πορεία και δεύτερο ποτό και μου ζητάει 11e!Καλά του λέω,το δεύτερο ποτό δεν έχει 5+1 το δώρο=6e?όχι μου λέει είναι γιορτές και έχει κανονικά και το δεύτερο 11e!Τα πληρώνω,πίνω το ποτό,αλλά κάτι μου έλεγε ότι με δουλέβει..Πάω στον υπεύθυνο στο μπάρ και του κάνω σχετική ερώτηση και μου λέει όχι το δεύτερο έχει κανονικά 6e!!!Πήγα τον κουβάλησα στο μπαρ και μου γύρισε τα ρέστα μπροστά στους υπόλοιπους του μαγαζιού!Προσοχή λοιπόν στα αρπακτικά που ποντάρουν στην περασμένη ώρα και στο ποτό για κορόϊδα!
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.357
Πόντοι
5.220
Προσφατη βολτουλα εκει μετα απο πολυ καιρο με παρεα αφου ειχαν κατεβει φιλαρακια απο επαρχια. Αρκετοι χοροι, δεν θυμαμαι ιδιαιτερα ονοματα, μια κοπελα απο Αλβανια μελαχρινη με μεγαλα βυζια προσπαθησε αρκετα, επισης μια ψηλη ξανθια ρωσιδα αρκετα καλη στο χορο και μια πολυ κοντη ξανθια απο Μολδαβια (νομιζω τη λενε Λιλι) τα εδωσε ολα επισης. Ηπιαμε μερικα ποτακια παραπανω και οι φιλοι ευχαριστημενοι απο τα κοριτσια. Αποφασιζω να παρω τη Μολδαβη στο ακριβο πριβε (100 ευρω) μονο αν δεχτει να γινει εστω ενας φραπες η ενα μπουκιτσι. Το παζαρευω μαζι της ενω πιναμε ποτο και δεχτηκε για μπουκιτσι, κατι το οποιο οντως εκανε στο πριβε μετα...!

Ρε την Λιλι δεν της φαινόταν ότι κερνάει γλυφιτζούρι στο ακριβό πριβε
 

greenmexico1369

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
324
Like
462
Πόντοι
21
Ρε μάγκες έχει κανείς εμπειρία στο πριβέ με Ρωξάνη, Αναστασία και Άντζελα?ουκρανιδες, πρόσφατα επέστρεψαν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom