Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

polwnos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
ΑΑαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.....

και που εβοσκε?? 4 ωρες εκλεισα το Σαββατο εκει, δν την πετυχα πουθενα..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
:pipa1:
 

Συνημμένα

  • IMG_5832.jpg
    IMG_5832.jpg
    100,7 KB · Εμφανίσεις: 31

billvent

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ΑΑαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.....

και που εβοσκε?? 4 ωρες εκλεισα το Σαββατο εκει, δν την πετυχα πουθενα..
αποκλειεται να ηταν εκει το σαββατο,δεν θελω να το πιστεψω..... :headbang:
 

Domina_Lola

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
τωρα ηθελα να πω για την bdsm area μπηκα αλλα δεν ηταν και κατι ιδιαιτερο ψιλοξενεροσα... και ηταν και η λολα εκει η mistress και πηγα και την ρωτησα για foot fetish area,τι γινετε και αν ειναι ανοιχτη. και μου ειπε οτι εκεινη ειναι υπευθυνη για εκεινη την περιοχη και οτι πληρωνω 15ε για 10λεπτα, και περνω το χαρτακι απο την εισοδο για ποδολαγνια. λεω δεν γαμιεται, εχω ακουσει κατι 150αρες που της σκανε αλλα παλικαρια και ειπα να την δοκιμασω.μαγκες ηταν χαλια! τα ποδια της ηταν καθαρα αλλα οχι ομορφα, τα νυχια τις το ενα βαμενο μαυρο το αλλο πρασινο το αλλο κοκκινο... οτι να ναι! και η γκομενα θυμιζε λιγο πρεζακι... λιγο χαλασμενα δοντια κρεμασμενα βυζια και οταν μου εφερνε τα ποδια τις στο προσωπο παροτι ημουν στα γονατα και εκεινη καθιστη με το ζορι τα σηκωνε και ετρεμε κιολας λες και εκανε για τους κατω κοιλιακους και ηταν στην 30στη επαναληψη... μαγκες εφυγα πριν τελειωσει το 10λεπτο... ξενερα μεγαλη... τα υπολοιπα ολα στην εκθεση καλα ηταν. το τοπ ηταν το σοου του λιντο.

Xxμμμ.. καποιο λαθος εχεις κανει φιλε. Δεν ειπα σε κανεναν πως ειμαι υπευθυνη στο foot fetish area μιας και φετος ασχοληθηκα αποκλειστικα με τα σοου  οποτε και δεν εκανα καμια ποδολαγνεια! Ασε που ποτε δε θα εβαφα τα νυχια μου μαυροπρασινα (sic).. Αλλα γραφεις που γραφεις την εμπειρια σου την οποια δε μπηκα εδω για να σχολιασω, γραψε τουλαχιστον το σωστο ονομα γιατι αυτη που περιγραφεις δεν ημουν σιγουρα εγω και δεν ημασταν και πολλες Λολες εκει μεσα..! Αυτα τα ολιγα προς αποφυγη παρεξηγησεων και καλη συνεχεια ;)
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Φέτος ήμουνα εκεί παρασκευή και σάββατο. Δυστηχώς χάλια η έκθεση!! σε σχέση με πέρισυ η βαθμολογία είναι μηδέν. τζάμπα τα χιλιόμετρα που έκανα!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα σε όλους. Φέτος ήμουνα εκεί παρασκευή και σάββατο. Δυστηχώς χάλια η έκθεση!! σε σχέση με πέρισυ η βαθμολογία είναι μηδέν.

Τελικά, το "κάθε πέρυσι και καλύτερα" ισχύει σχεδόν παντού στην Ελλάδα........!
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η λολα δεν εχει καμια σχεση με την περιγραφη που κανει καποιος δεν αξιζει στην κοπελα να γραφονται τετοια σχολεια την αδικουν η λολα ειναι μια πανεμορφη κοπελα με πολυ γουστο επανω της στο ντυσιμο και σε ολα να ειναι καλα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η Λολα που τα κανει ολα !!!
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
599
Κριτικές
7
Like
205
Πόντοι
3.983
Το μαυρο τους το χαλι συγκριτικα με προπερσυ που πηγα τσαμπα χιλιομετρα τσαμπα το 15αρι
ακομα το κλαιω και οι πιο πολλες πατσαβουρες και μπαζα πιο ωραιες ηταν οι πελατησες
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Xxμμμ.. καποιο λαθος εχεις κανει φιλε. Δεν ειπα σε κανεναν πως ειμαι υπευθυνη στο foot fetish area μιας και φετος ασχοληθηκα αποκλειστικα με τα σοου  οποτε και δεν εκανα καμια ποδολαγνεια! Ασε που ποτε δε θα εβαφα τα νυχια μου μαυροπρασινα (sic).. Αλλα γραφεις που γραφεις την εμπειρια σου την οποια δε μπηκα εδω για να σχολιασω, γραψε τουλαχιστον το σωστο ονομα γιατι αυτη που περιγραφεις δεν ημουν σιγουρα εγω και δεν ημασταν και πολλες Λολες εκει μεσα..! Αυτα τα ολιγα προς αποφυγη παρεξηγησεων και καλη συνεχεια ;)
τελοσπαντων δεν με ενδιαφερει ποια εισαι, παντως με ενα μηνυμα και που γραφεις στο προφιλ οτι δεν εχεις σχεση με τον πληρωμενο ερωτα εμενα δεν με πειθεις. anyway εγω την εμπειρια μου εγραψα απλως με μια κοπελα απο το bdsm area η οποια ηταν κοκκινομαλα και μου συστηθηκε σαν fetish lola.επισης ηταν σε ενα κλουβι μεσα και απ'εξω εγραφε fetish lola. και εμοιαζε με την εν λογω κυρια. τωρα αν εισαι εσυ η λολα και εχεις και κλωνους οι οποιοι ηταν στην εκθεση, τι να πω... να εισαι καλα παντως.αυτα που γραφω γιναν στις 6μιση περιπου την κυριακη.
 

Domina_Lola

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Kαλα κανεις και δε σε ενδιαφερει ποια ειμαι οπως κι εμενα δε με ενδιαφερει αν σε πειθω η οχι, το λογαριασμο αυτο ουτως η αλλως τον ανοιξα μονο και μονο επειδη με ειδοποιησαν πως καποιος γραφει για την εμπειρια με την ποδολαγνεια που ειχε μαζι μου ενω εγω δεν ημουν ποτε εκει!  :headbang: Περαν του οτι οι περιγραφες απεχουν ετη φωτος καθοτι -thanks god- ουτε χαλασμενα δοντια εχω, ουτε πεσμενα βυζια ουτε αλτσχαιμερ :) Οπως προειπα δεν εχω προθεση να αναφερθω στα σχολια σου στο προηγουμενο post καθως δε με αφορουν και το βρισκω αστειο να προσπαθω να αποδειξω το αυτονοητο. Anyway, ηθελα απλα να ξεκαθαρισω καποια πραγματα μιας και αναφερθηκε το ονομα μου και το εκανα. Προφανως εχει γινει παρεξηγηση και το θεμα τελειωνει εδω.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Αυτό το Τeam το γνωρίζετε;

http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/DSC01553.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


Η μεσαία μιάζει με την ................................. :think: :helpplea:

Παπαριζουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

η αριστερή είναι η Τσου Λι και η δεξιά η Ξεχαρβάλο
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom