Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε γενικες γραμμες ΔΕΝ αρεσε, ουτε σε εμενα ουτε στην παρεα μου.

Αρκετα φτωχοτερη συγκριτικα με την περσινη.
Πολυς κοσμος, πολυ φασαρια, τιποτα αξιολογο σαν θεαμα.

Το πλεον αξιολογο περιπτερο αυτο της ΣΙΡΙΝΑ, οπου φιλοξενουμενη την στιγμη που περασα εγω, ηατν η Σαντρα.......
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια ωραια ολα αυτα ο Ζαφειρακος γαμαει εμεις τι κανουμε κατεβαζουμε τσοντες.....????
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
και γαμαμε επίσης.....
 

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
μ τον φιωγκο στον κ@λο...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
σιγουρα γαμαμε?η ολα ειναι ενας μυθος......γιατι καποιοι τρελαθηκαν στο κατεβασμα...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Η Ηλέκτρα η νέα Ελληνίδα πορνοστάρ!Πολύ προσιτή κοπέλα απ'ότι διαπίστωσα και από κοντά είναι πιο ωραία απ'ότι στις φωτογραφιες

http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/DSC400117.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Καλο σωμα εχει αλλα ειναι φατσα αυτη?
Μου θυμιζει κατι κακομοιρες στο Μεταξουργειο.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Aντε παρτε κ κανενα σωστο πορτραιτακι  :grin: :grin: :grin:


Eιναι τρελα το μωροοοοοοοοο


Τα φιλια της ακομα πανω μου για αυτο το καρε  :grin: :grin: :grin: :grin:

φοβερη φωτο. εσυ την τραβηξες? πες μου φωτογραφικη μηχανη, φακο, φλας κτλ... αν την τραβηξες με dslr μηχανη.
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Έκανα το λάθος να πάω το Σάββατο με ένα φίλο .Φτάσαμε στις 16:00 και καταλήξαμε  να φύγουμε στις 22:00 .Τον έφαγα να την κάνουμε αλλλά πίστευε ότι τα "καλά" θα γίνουν αργότερα.
Μάπα το καρπούζι .......α)Λιγότεροι  εκθέτες οι περισσότεροι άσχετοι με τον ευρύτερο ερωτικό χώρο β) 4 strip club  εκτων οποίων το Ανατολή είχε όλες τις τελειωμένες και μετά τις 6 τις μαντρώσανε μέσα και για να τις δεις θα έπρεπε να πληρώσεις 10 € ....απαραίτητη προϋπόθεση βέβαια να είχες φακό γιατί το ρεύμα τους το'κοψε  η ΔΕΗ .Το τέσσερα είχε μόνο τη Σαμάνθα (νομίζω) την DJ η οποία έκανε και τη διαφορά ....εάν ήθελες να δεις show σε έστελναν στο lido(??!!!!) όπου το Lido της είχε τις κοπελιές όπως και το Athens  μόνο στο εσωτερικό του αυτοσχέδιου μαγαζιού με είσοδο 10 € για 15 λεπτά
Στη κεντρική σκηνή είχε κάποια shows και έσωσαν λίγο την κατάσταση ......και από μαγαζιά το μαγαζί της Τζίνας νέο στο χώρο αρκετά καλό .....Τζίνα σου πάει το κόκινο....κατά τα άλλλα μεγάλη πίκρα.....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
θα τον μπερδεύουν οι πλαστικές, σαν τις θείτσες που γίνονται ρόμποκοπ για να μείνουν πάντα τρυφερούδια έχει γίνει...

εχει κανει και αλλα εκτος απο το βυζι?  :rolleyes:

εγω ξερω οτι ειναι 30 οβερ αντερ
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ωχ, παίζει να την μπερδεύω, νόμιζα ότι ήταν αυτή με το κουνέλι, μπαρδόν  :(
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom