Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ουτε αναλυσεις γραφω...ουτε πολλα σχολια...η Εκθεση φετος μια αποτυχια σκετη ηταν.......χτες ειχε πολυ κοσμο και μαλακιζοντουσαν ολοι με τα δικα μας μπαζα....μειωμενα θεαματα φετος...και μειωμενες καλες παρουσιες σε σχεση με τις προηγουμενες δυο....απο την απογοητευση μου χτες, καθησα δυο ωρες μονο και εφυγα!!!!
Το μονο ευχαριστο.... πετυχα μια εργαζομενη(στουντιοκοριτσο) που ειναι και μελος εδω στο site και ανταλαξαμε αποψεις και συζητησαμε ορισμενα πραγματα.... εκτος αντικειμενου Εκθεσης!! :rockon: :rockon:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Το μονο ευχαριστο.... πετυχα μια εργαζομενη(στουντιοκοριτσο) που ειναι και μελος εδω στο site και ανταλαξαμε αποψεις και συζητησαμε ορισμενα πραγματα.... εκτος αντικειμενου Εκθεσης!! :rockon: :rockon:

για ποδόσφαιρο συζητήσατε ρε παιχτούρα;
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Το μονο ευχαριστο.... πετυχα μια εργαζομενη(στουντιοκοριτσο) που ειναι και μελος εδω στο site και ανταλαξαμε αποψεις και συζητησαμε ορισμενα πραγματα.... εκτος αντικειμενου Εκθεσης!! :rockon: :rockon:
σε λιγο μερικες φωτογραφιες και απο μενα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
:)
 

Συνημμένα

  • 100_5042.JPG
    100_5042.JPG
    124,3 KB · Εμφανίσεις: 62

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
;)
 

Συνημμένα

  • 100_5046.JPG
    100_5046.JPG
    152,1 KB · Εμφανίσεις: 39

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
:lheel:
 

Συνημμένα

  • 100_5067.JPG
    100_5067.JPG
    105,2 KB · Εμφανίσεις: 43

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
:lheel: :s&m_2:
 

Συνημμένα

  • 100_5077.JPG
    100_5077.JPG
    102,4 KB · Εμφανίσεις: 45

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
:s&m_2: :s&m_3:
 

Συνημμένα

  • 100_5081.JPG
    100_5081.JPG
    128,9 KB · Εμφανίσεις: 57

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σε λιγο μερικες φωτογραφιες και απο μενα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλημερα στο κοριτσι....χτες μετα την ΕΚΘΕΣΗ.... σε ενα μπαρ που πηγα, μια φιλη μου.... πατησε καταλαθως το Delete All και μου σβηστηκαν οι ελαχιστες φωτο που τραβηξα στην Εκθεση...μου ειπε ομως να παω την Δευτερα σε φωτογραφο...υπαρχει πιθανοτητα, να μου τις επαναφερει απο την μνημη της καρτουλας!!!!....Μημπως ξερεις αν ισχυει η περιπτωση αυτη??? :think: :think: :think:...το ερωτημα το απευθυνω και στους υπολοιπους!!!!...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΟΝ!!! :) :) :)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Καλημερα στο κοριτσι....χτες μετα την ΕΚΘΕΣΗ.... σε ενα μπαρ που πηγα, μια φιλη μου.... πατησε καταλαθως το Delete All και μου σβηστηκαν οι ελαχιστες φωτο που τραβηξα στην Εκθεση...μου ειπε ομως να παω την Δευτερα σε φωτογραφο...υπαρχει πιθανοτητα, να μου τις επαναφερει απο την μνημη της καρτουλας!!!!....Μημπως ξερεις αν ισχυει η περιπτωση αυτη??? :think: :think: :think:...το ερωτημα το απευθυνω και στους υπολοιπους!!!!...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΟΝ!!! :) :) :)
αγορακι μου δεν ξερω απο αυτα :think: μολις μαθεις θα μου πεις και μενα :-*
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Καλημερα στο κοριτσι....χτες μετα την ΕΚΘΕΣΗ.... σε ενα μπαρ που πηγα, μια φιλη μου.... πατησε καταλαθως το Delete All και μου σβηστηκαν οι ελαχιστες φωτο που τραβηξα στην Εκθεση...μου ειπε ομως να παω την Δευτερα σε φωτογραφο...υπαρχει πιθανοτητα, να μου τις επαναφερει απο την μνημη της καρτουλας!!!!....Μημπως ξερεις αν ισχυει η περιπτωση αυτη??? :think: :think: :think:...το ερωτημα το απευθυνω και στους υπολοιπους!!!!...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΟΝ!!! :) :) :)

ναι. αρκεί να μην ''γράψεις'' τίποτα στην κάρτα μέχρι τότε. υπάρχουν προγράμματα με τα οποία κι εσύ μπορείς να το κάνεις.
υπάρχει και σχετικό θέμα, για σκληρό δίσκο βέβαια, αλλά και η κάρτα είναι ανάλογη περίπτωση
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα στο κοριτσι....χτες μετα την ΕΚΘΕΣΗ.... σε ενα μπαρ που πηγα, μια φιλη μου.... πατησε καταλαθως το Delete All και μου σβηστηκαν οι ελαχιστες φωτο που τραβηξα στην Εκθεση...μου ειπε ομως να παω την Δευτερα σε φωτογραφο...υπαρχει πιθανοτητα, να μου τις επαναφερει απο την μνημη της καρτουλας!!!!....Μημπως ξερεις αν ισχυει η περιπτωση αυτη??? :think: :think: :think:...το ερωτημα το απευθυνω και στους υπολοιπους!!!!...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΟΝ!!! :) :) :)
Φίολε, αν ψάξεις θα δεις πολλά και free undelete utilities. Εγω εχω χρησιμοποιήσει παλιότερα αν θυμάμαι και καλα 1 που λέγεται glary αλλα αν ψάξεις π.χ. undelete SD ή τελως πάντων το είδος της μνήμης που έχεις θα βρεις πολλά τέτοια utilities!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ναι. αρκεί να μην ''γράψεις'' τίποτα στην κάρτα μέχρι τότε. υπάρχουν προγράμματα με τα οποία κι εσύ μπορείς να το κάνεις.
υπάρχει και σχετικό θέμα, για σκληρό δίσκο βέβαια, αλλά και η κάρτα είναι ανάλογη περίπτωση
Σε ευχαριστω....αλλα τραβηξα μετα πεντε φωτογραφιες...εχω ελπιδες???? :think:....και παλι ευχαριστω! :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Νομίζω ότι προσβάλλεις πολύ κόσμο με την τοποθέτησή σου.Πολύς κόσμος πάει για να περάσει ωραία,και αν περνάει ωραία βλέποντας γκόμενες να χορεύουν,δεν είναι πούστης ούτε παρθένος.Προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ σε στριπτιζάδικο διότι το θεωρώ κοροϊδία αλλά στην έκθεση πήγα,για να φωτογραφίσω και πέρασα καλά,ανεξαρτητα αν είναι ή όχι μάπα.

την στυγνη πραγματικοτητα καταδεικνύω φίλε μου και δεν προσβάλλω κανέναν.Για αυτό εχει καταντήσει η κοινωνία μας ετσι επειδή μερικοί 1)αγαπούληδες,2)δηθεν ελληνάρες γαμικουλες,3)ανελεύθερες τύπισσες που σέρνουν απλά τον εαυτό τους όπου φυσάει ο άνεμος-δίχως σμιλεμένη προσωπικότητα και χαρακτήρα- νομίζουν ότι "διασκεδάζουν" σε κάτι παρλαπίπες σαν και αυτές τις δήθεν φτηνιάρικες εκθέσεις βλέποντας γύρω του ανελευθερες χειραφετημένες καριόλες δηλ. μπαζογκόμενες ελλεεινίδες και μή,ή στρίππερ του κώλου(με λίγες καλές εξαιρέσεις όντως)με iq θερμοκρασιών παταγονίας.Ξυπνήστε και πάψτε το "κάψιμο" όσο είναι νωρίς.Καταλάβετε τί γίνεται γύρω σας και να δίνετε σημασία,λεφτά και χρόνο σε γεγονότα,αντικείμενα ή ανθρώπους που έχουν πραγματική αξία,όχι στα σαβουριάσματα που πλήττον τον εγκεφάλου μας.Αυτή την κριτική μή νομίζεις ότι δεν την απευθύνω και σε μένα τον ίδιο που πολλές φορές έχω πιάσει τον εαυτό μου να κάνει τα ίδια.Αν νομίζεις ότι θίγεσαι και απο αυτό,τότε δεν μπορώ να στο κάνω πιό λιανά.Αν μετά από αυτό συνεχίζουν να θίγονται κάποιοι ή κάποιες συναγωνίστριες είμαι ευνοικά διατεθειμένος να τους λύσω την όποια απορία εχουν σχετικά με αυτό το ζήτημα.
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/DSC00708.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

ποια ειναι η κυρια στη φωτο ξερει κανεις...????



και αυτη ...???

[img]http://[URL unfurl="true"]www.myupload.dk/showfile/r511043b0338.jpg[/img[/URL]]

και αυτες...???
[img]http://[URL unfurl="true"]www.myupload.dk/showfile/r511052b4e6a.jpg
URL]]
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
τελικα προτιμησα να παω στην εκθεση με τα τατουαζ... :2funny: :2funny: :2funny:


μια χαρα περασα και ειχε πολυ καλο κοσμο και αρκετο μουνι....
ευτηχως δε πηγα στη μαλακοερωτικα :2funny: :2funny:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Η κάτω δεξιά που βγαίνει από το αυτοκίνητο είναι η Ενι, από τα (πρωην) αστέρια του BG (αν όχι το καλύτερο αστέρι ...)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom