Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Γιατί ο Παπαζόλης είναι σύριζα ? Συρραφή είναι από διάφορα
που αντιγράφει.Βαρετός αντιγραφέας είναι ,όπως οι πραγματικοί παπαδες.Παπαβαρετός και Παπαανιαρός είναι.
Μη τσιμπάτε
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
τον βαζεις κατω να τον τσαλακωσεις τωρα γ τις παπαριες π καθεται κ γραφει η δεν τον βαζεις?
 

Επισκέπτης
Τυπε δεν μηλησα για αλλοδαπους πουθενα.
Οχι τιποτα αξιο λογου,μια φορα σπασαν το τζαμι στο αμαξι και πηραν κατι μπουφαν
παπαζολο επειδη λες μαλακιες και εισαι και μικρος ακου να μαθαινεις.
ελληνας ληστης δεν προκειτε να σε κλεψει στο δρομο για 50-100 ευρω,εκτος αν ειναι κανενα πρεζονι.
οι ξενοι ειναι που σε μαχαιρονουν για 10-20 ευρω.
οσο για μενα,αν δημιουργηθει κανενα εκκαθαριστικο ταγμα για να καθαρισει την σαβουρα απο την ελλαδα,δηλωνω εθελοντης απο τωρα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
και η εκκαθαριση να αρχισει πρωτα απο τα μουνοπανα του συριζα.
Χαίρομαι που το βλέπεις έτσι!!! ;)
Εγώ ο μικρός που λέω μαλακιούλες arcans αυτό που περιγράφεις το βλέπω ως πρόβλημα εξαθλίωσης όχι αλλόδαπών!!! :rolleyes:
 

Επισκέπτης
τι να σ κανει κ η ελας οτι μπορουν κανουν κ αυτοι.εντολες παιρνουν.ειναι πληθωρα η εγκληματικοτητα φιλε μου το κακο εχει παραγινει δεν τους κακολογω που λεν οτι θα παρουν τον νομο στα χερια τους
Να βγει στους δρομούς η ΕΛΑΣ και όχι να κωλοκάθονται στα τμήματα,εκτός αν αυτό λέει η εντολή!!!
Τελευταία βλέπω κανένα όργανο παλαιότερα τίποτα!!!
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Να βγει στους δρομούς η ΕΛΑΣ και όχι να κωλοκάθονται στα τμήματα,εκτός αν αυτό λέει η εντολή!!!
Τελευταία βλέπω κανένα όργανο παλαιότερα τίποτα!!!

εγω στην περιοχη π ειμαι τους βλεπω συχνα.ειναι γελοιοτητα να τα ριχνουμε στην ελλας.το εγλημα και τωρα π μιλαμε συμβαινει.ειναι απο την φυση αδυνατον να γινονται αποτροπες σε ολα φιλος
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Χαίρομαι που το βλέπεις έτσι!!! ;)
Εγώ ο μικρός που λέω μαλακιούλες arcans αυτό που περιγράφεις το βλέπω ως πρόβλημα εξαθλίωσης όχι αλλόδαπών!!! :rolleyes:
παπαζολο ασε τις μαλακιες που σου λενε στο σχολειο,και παρε χαμπαρι και εσυ και αλλοι,οτι η ελλαδα εχει καταντηση χωματερη τις ευρωπης.ολοι οι σαβουρα εδω μαζευτικες ρε βλακα,αν τεχεις παρει χαμπαρι.αυτο βεβαια βολευει ολες τις ευρωπαικες χωρες,που βρεθηκε χωματερη,και το εχουν ριξει ολοι στα ανθρωπινα δικαιωματα.αλλα αν κανενας απο αυτους κανει καμια μαλακια σε γαλλια-ιταλια-γερμανια.του γαμανε το μουνι που τον πεταξε σε 1 λεπτο και δεν ρωτανε κανενα.στην χωματερη τις ευρωπης ομως,τα σκουπιδια εχουν δικαιωματα.
 

Επισκέπτης
εγω στην περιοχη π ειμαι τους βλεπω συχνα.ειναι γελοιοτητα να τα ριχνουμε στην ελλας.το εγλημα και τωρα π μιλαμε συμβαινει.ειναι απο την φυση αδυνατον να γινονται αποτροπες σε ολα φιλος
παπαζολο ασε τις μαλακιες που σου λενε στο σχολειο,και παρε χαμπαρι και εσυ και αλλοι,οτι η ελλαδα εχει καταντηση χωματερη τις ευρωπης.ολοι οι σαβουρα εδω μαζευτικες ρε βλακα,αν τεχεις παρει χαμπαρι.αυτο βεβαια βολευει ολες τις ευρωπαικες χωρες,που βρεθηκε χωματερη,και το εχουν ριξει ολοι στα ανθρωπινα δικαιωματα.αλλα αν κανενας απο αυτους κανει καμια μαλακια σε γαλλια-ιταλια-γερμανια.του γαμανε το μουνι που τον πεταξε σε 1 λεπτο και δεν ρωτανε κανενα.στην χωματερη τις ευρωπης ομως,τα σκουπιδια εχουν δικαιωματα.
Είπα οτί και εγώ κάτι βλέπω τελευταία αλλά δεν φτάνει,σαφώς και δεν γίνεται να μηδενιστει η εγκληματικότητα.
Ναι ρε συ οι μαύροι στην Γαλλιά λίγα έκαναν,άκουσες να έδιωξαν πολλούς,κάποιους μπουζουριάσαν απλά!!!
Το να αρχίσουμε να έχουμε σύνορα και όχι βοσκοτόπι συμφωνώ!!!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
παπαζολ παντως σε αυτο που λεει ο αρκανας εχει και καποιο δικιο για χωματερες που λεει
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
παπαζολο ασε τις μαλακιες που σου λενε στο σχολειο,και παρε χαμπαρι και εσυ και αλλοι,οτι η ελλαδα εχει καταντηση χωματερη τις ευρωπης.ολοι οι σαβουρα εδω μαζευτικες ρε βλακα,αν τεχεις παρει χαμπαρι.αυτο βεβαια βολευει ολες τις ευρωπαικες χωρες,που βρεθηκε χωματερη,και το εχουν ριξει ολοι στα ανθρωπινα δικαιωματα.αλλα αν κανενας απο αυτους κανει καμια μαλακια σε γαλλια-ιταλια-γερμανια.του γαμανε το μουνι που τον πεταξε σε 1 λεπτο και δεν ρωτανε κανενα.στην χωματερη τις ευρωπης ομως,τα σκουπιδια εχουν δικαιωματα.

Έτσι ακριβώς είναι τύπε. Αστεία αστεία πάμε πορνομετανάστες Κολομβία λιγότερο θα κινδυνεύουμε.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Eγώ βασίζομαι στην ΕΛΑΣ!!! :cheesy:
Κοίτα αν ξέρεις πότε να το χρησιμοποιήσεις το όπλο δεν διαφωνώ εντελώς,ομολογώ και εγώ κυκλοφορώ με σουγιά έχω ένα ψιλό φόβο το ομολογώ!!! :rockon:

μαλακια σου ο κακοποιος ειναι αποφασισμενος να σε σκοτωσει εσυ εισαι???


για αυτο ασε τα σουγιαδακια  κακο θα σου κανουν
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Είπα οτί και εγώ κάτι βλέπω τελευταία αλλά δεν φτάνει,σαφώς και δεν γίνεται να μηδενιστει η εγκληματικότητα.
Ναι ρε συ οι μαύροι στην Γαλλιά λίγα έκαναν,άκουσες να έδιωξαν πολλούς,κάποιους μπουζουριάσαν απλά!!!
Το να αρχίσουμε να έχουμε σύνορα και όχι βοσκοτόπι συμφωνώ!!!
ακουσες τους μαυρους να κανουν κιχ απο τοτε?

ολοι οι υπομονομοι του παρισιου με τα κοκκαλα τους αναστηλωθηκαν. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
παπαζολ παντως σε αυτο που λεει ο αρκανας εχει και καποιο δικιο για χωματερες που λεει
μαλακια σου ο κακοποιος ειναι αποφασισμενος να σε σκοτωσει εσυ εισαι???
για αυτο ασε τα σουγιαδακια  κακο θα σου κανουν
Κανένα δίκιο δεν είμαστε εκ πολιτικής ''χωματερή'' της ΕΕ όπως λέτε αλλά λόγω γεωγραφικής θέσης υπάρχει πρόβλημα + ανικανότητα συνοριακού ελέγχου!!!
Μάριε το σουγια θα τον χρησιμοποιήσω μόνο αν πάμε για μακελείο,δηλαδή του δώσω λεφτά και μου την πέσει!!!
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Της πουτάνας έγινε πάλι....

www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=105666&cid=4]http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=105666&cid=4[/url]

κακώς που δεν τα εκτέλεσαν επιτόπου τα μουνόπανα αφου τα συνέλαβαν.
Όπου να 'ναι θα βγάλουν ανακοίνωση οι τσυριζαίοι του Βύρωνα  :jerking:

Kαλα εσυ εκει στεκεσαι?
Το οτι οι μπατσοι φαγανε παλι καποιον αθωο πολιτη κατα λαθος?


Μα τι θα γινει τελος παντων με αυτους τους μπατσους???
Στο ενα ακρο, τσαμπουκαλευονται με πιτσιρικια στα εξαρχεια με ολεθρια αποτελεσματα, κατα διαβολικες συμπτωσεις βρισκονται αλλοδαποι νεκροι σε ρεμα μετα απο καταδιωξη τους,ζαρνινιερες επι ζαρντινιερών με φοιτητες και εργαζομενους, την αλλη τους κλεβουν κατασχεμενο αυτοκινητο μεσα απο τη ΓΑΔΑ  :headbang: (αν ειναι δυνατον), και στο αλλο ακρο, οταν ειναι να αντιμετωπισουν περιστατικα με κακοποιους, ή σκοτώνονται οι ιδιοι, ή σκοτωνουν πολιτες πανω στην προσπαθεια!!!

Μα ποσο αναποτελεσματικοι ειναι επιτελους?
Ποσο ανικανοι στην αντιμετωπιση οποιασδηποτε περιπτωσης ειναι???
Σε τι ειναι καλο τελος παντων, μη ανικανοι????
 

Επισκέπτης
ακουσες τους μαυρους να κανουν κιχ απο τοτε?

ολοι οι υπομονομοι του παρισιου με τα κοκκαλα τους αναστηλωθηκαν. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Ηρέμησαν τα πράγματα,τον λόγο δεν τον θυμάμαι ομολογώ αλλά πάντως σίγουρα δεν τους καθάρισαν όλους!!! :headbang:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
για αυτο ασε τα σουγιαδακια  κακο θα σου κανουν

Ναι άμα δει το σουγιά θα χεστεί πάνω του. :2funny:

Τύποι είχα πετύχει μια φορά στην Κυψέλη μαύρους να κυνηγιούνται με χατζάρες τι λέμε τώρα...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
μαλακια σου ο κακοποιος ειναι αποφασισμενος να σε σκοτωσει εσυ εισαι???


για αυτο ασε τα σουγιαδακια  κακο θα σου κανουν
Τυπε κακο θα του κανουν οι αλλοι που θα του την πεσουν,οχι ο σουγιας,ο σουγιας θα σε σωσει,στην χειροτερη τουλαχιστον μην πεσεις αμαχητη
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
παπαζολο ασε τις μαλακιες που σου λενε στο σχολειο,και παρε χαμπαρι και εσυ και αλλοι,οτι η ελλαδα εχει καταντηση χωματερη τις ευρωπης.ολοι οι σαβουρα εδω μαζευτικες ρε βλακα,αν τεχεις παρει χαμπαρι.αυτο βεβαια βολευει ολες τις ευρωπαικες χωρες,που βρεθηκε χωματερη,και το εχουν ριξει ολοι στα ανθρωπινα δικαιωματα.αλλα αν κανενας απο αυτους κανει καμια μαλακια σε γαλλια-ιταλια-γερμανια.του γαμανε το μουνι που τον πεταξε σε 1 λεπτο και δεν ρωτανε κανενα.στην χωματερη τις ευρωπης ομως,τα σκουπιδια εχουν δικαιωματα.

τραβα ζησε αλλου ρε παπαρα και συ.αρκετα με τις ανοησιες σας,σιγα σιγα θα μου πεις οτι και η ουγκαντα ειναι παραδεισος σε σχεση με την ελλαδα.καραγκιοζηδες
 

Επισκέπτης
Μα ποσο αναποτελεσματικοι ειναι επιτελους?
Ποσο ανικανοι στην αντιμετωπιση οποιασδηποτε περιπτωσης ειναι???
Σε τι ειναι καλο τελος παντων, μη ανικανοι????
Τυπε κακο θα του κανουν οι αλλοι που θα του την πεσουν,οχι ο σουγιας,ο σουγιας θα σε σωσει,στην χειροτερη τουλαχιστον μην πεσεις αμαχητη
Φύση θέση  :bigdick: τα μπατσόνια!!! :grin:

Κάπως έτσι....
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τραβα ζησε αλλου ρε παπαρα και συ.αρκετα με τις ανοησιες σας,σιγα σιγα θα μου πεις οτι και η ουγκαντα ειναι παραδεισος σε σχεση με την ελλαδα.καραγκιοζηδες
οταν δεν καταλαβαινεις κατι καλα,να το διαβαζεις 5-10 φορες μεχρι να το καταλαβεις παλιομαλακα,καθυστερημενε.

ποσο χρονων εισαι καταρχην?

αν εισαι πιτσιρικας να γραψω στα αρχιδια μου,εντελως.
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
οταν δεν καταλαβαινεις κατι καλα,να το διαβαζεις 5-10 φορες μεχρι να το καταλαβεις παλιομαλακα,καθυστερημενε.

ποσο χρονων εισαι καταρχην?

αν εισαι πιτσιρικας να γραψω στα αρχιδια μου,εντελως.

ποιος σε γαμαει ρε παπαρα,καταλαβα πολυ καλα τι μλκς εισαι με τις αθλιες αντιληψεις που εχεις καραγκιοζακο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom