Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Δεν το ψαχνω ετσι τυπε μου, στα παπαρια μου ποιος ευθυνεται,για το τομαρι μου θα το λαδωσο.
Τωρα εσυ πρσπαθεις να με καλουπωσεις,σε κομα λαος συριζα κτλ.Να ψαρεψεις. Τυπε δεν ειμαι κανα πιτσιρικη να ασχολουμε με αυτους,εχω αλλα πραγματα να κανω καλυτερα

λολ την αντιπαραθεση π εχεις με τον παπαζολ θελω να μ εξηγησεις.καμια σχεση με κομματα κ ιστοριες..
 

Επισκέπτης
Δεν το ψαχνω ετσι τυπε μου, στα παπαρια μου ποιος ευθυνεται,για το τομαρι μου θα το λαδωσω.
Τωρα εσυ πρσπαθεις να με καλουπωσεις,σε κομα λαος συριζα κτλ.Να ψαρεψεις. Τυπε δεν ειμαι κανα πιτσιρικη να ασχολουμε με αυτους,εχω αλλα πραγματα να κανω καλυτερα
Τυπε δεν νιμιζω οτι η ειρωνια σε κανει μαγκα.
Να ρωτήσω αν μου επιτρέπεις:
Σε έχουν ληστέψει,μαχαιρώσει ή κάτι τέτοιο ή απλά από τα ΜΜΕ ο φόβος;! :think:

Υ.Γ.Φυσικά και όχι,αλλά το χιούμορ δίνει ζωή!!! :grin:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
λολ την αντιπαραθεση π εχεις με τον παπαζολ θελω να μ εξηγησεις.καμια σχεση με κομματα κ ιστοριες..
ουδεν αντιπαραθεση,με ανθρωπους που σεβονται την γνωμη του αλλου,και κυριος ειναι ευγενικοι
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Να ρωτήσω αν μου επιτρέπεις:
Σε έχουν ληστέψει,μαχαιρώσει ή κάτι τέτοιο ή απλά από τα ΜΜΕ ο φόβος;! :think:

Υ.Γ.Φυσικά και όχι,αλλά το χιούμορ δίνει ζωή!!! :grin:
Ποιος σου μιλησε για φοβο?Ειπα εγω οτι φοβαμαι?Απλα φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα
 

Επισκέπτης
Ποιος σου μιλησε για φοβο?Ειπα εγω οτι φοβαμαι?Απλα φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα
Με το θα έχεις έτοιμο το τουφέκι δεν δηλώνεις φόβο;! :think:
Αλήθεια σου έχει τύχει κάτι;;; :rolleyes:
Eμένα μόνο επετεία από διάφορους αλλά χωρίς να επιμένουν όταν δεν έδινα.
 

Επισκέπτης
Απλα πραγματ αυπαρχει αυξηση εγκληματικοτητας που δεν υπηρχε οταν εγω ημουν 20 χρονων
Ηρθέ πολύς κόσμος ,λογικό και ο πληθυσμός να έφτανε 12.000.000 ελληνές περίπου το ίδιο θα γινόταν!!!
+οι κοινωμικόπολιτισμικές αλλάγες.
Δεν μου έχει τυχει κάτι(χτύπα ξύλο) αλλά και να με κλέψουν δεν θα αρχίσουν να μου φταίνε οι αλλοδαποί(δεν αναφέρομαι σε εσένα για όσα είπαμε).
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε sinnerman ο παπάς δεν φοβάται ,έχει την ευλογία του Θεού.
Μην αντιπαρατίθεσαι στον παπά ,είναι αμαρτία.Είναι πραγματικός
παπάς γιατί είναι τόσο βαρετός ,όπως μόνο ένας παπάς μπορεί να είναι πρώην ή νυν.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Με το θα έχεις έτοιμο το τουφέκι δεν δηλώνεις φόβο;! :think:
Αλήθεια σου έχει τύχει κάτι;;; :rolleyes:
Eμένα μόνο επετεία από διάφορους αλλά χωρίς να επιμένουν όταν δεν έδινα.
οχι δεν δηλωνει φοβο μονο οι ανδρειοι κρατουν οπλα για να υπερασπιστουν την οικογενεια τους και το σπιτη τους οταν ο οποιοσδηποτε προσπαθησει να του τα αφαιρεσει
 

Επισκέπτης
οχι δεν δηλωνει φοβο μονο οι ανδρειοι κρατουν οπλα για να υπερασπιστουν την οικογενεια τους και το σπιτη τους οταν ο οποιοσδηποτε προσπαθησει να του τα αφαιρεσει
Μένει ακόμα ένα ερώτημα,αν θες φυσικά:
Σου έχει τύχει να σε ληστέψουν;! :think:
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
οχι δεν δηλωνει φοβο μονο οι ανδρειοι κρατουν οπλα για να υπερασπιστουν την οικογενεια τους και το σπιτη τους οταν ο οποιοσδηποτε προσπαθησει να του τα αφαιρεσει

παπαζολ εδω που φτασαμε γ να λεμε την αληθεια χρειαζεται να χεις κ εναν τουφεκαρο στην καβατζα.τα περισσοτερα πουσταρια οπλισμενα σκανε.εκει π ειναι να σε φανε τους τρως εσυ εχει δικιο ο φιλος εδω
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ηρθέ πολύς κόσμος ,λογικό και ο πληθυσμός να έφτανε 12.000.000 ελληνές περίπου το ίδιο θα γινόταν!!!
+οι κοινωμικόπολιτισμικές αλλάγες.
Δεν μου έχει τυχει κάτι(χτύπα ξύλο) αλλά και να με κλέψουν δεν θα αρχίσουν να μου φταίνε οι αλλοδαποί(δεν αναφέρομαι σε εσένα).
παπαζολο επειδη λες μαλακιες και εισαι και μικρος ακου να μαθαινεις.
ελληνας ληστης δεν προκειτε να σε κλεψει στο δρομο για 50-100 ευρω,εκτος αν ειναι κανενα πρεζονι.
οι ξενοι ειναι που σε μαχαιρονουν για 10-20 ευρω.

οσο για μενα,αν δημιουργηθει κανενα εκκαθαριστικο ταγμα για να καθαρισει την σαβουρα απο την ελλαδα,δηλωνω εθελοντης απο τωρα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και η εκκαθαριση να αρχισει πρωτα απο τα μουνοπανα του συριζα.
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
παπαζολο επειδη λες μαλακιες και εισαι και μικρος ακου να μαθαινεις.
ελληνας ληστης δεν προκειτε να σε κλεψει στο δρομο για 50-100 ευρω,εκτος αν ειναι κανενα πρεζονι.
οι ξενοι ειναι που σε μαχαιρονουν για 10-20 ευρω.

οσο για μενα,αν δημιουργηθει κανενα εκκαθαριστικο ταγμα για να καθαρισει την σαβουρα απο την ελλαδα,δηλωνω εθελοντης απο τωρα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και η εκκαθαριση να αρχισει πρωτα απο τα μουνοπανα του συριζα.

λολ μην το πολιτικοποιεις και συ βρε!!!! παμε να βρουμε μια σειρα εδω :2funny:
 

Επισκέπτης
παπαζολ εδω που φτασαμε γ να λεμε την αληθεια χρειαζεται να χεις κ εναν τουφεκαρο στην καβατζα.τα περισσοτερα πουσταρια οπλισμενα σκανε.εκει π ειναι να σε φανε τους τρως εσυ εχει δικιο ο φιλος εδω
Eγώ βασίζομαι στην ΕΛΑΣ!!! :cheesy:
Κοίτα αν ξέρεις πότε να το χρησιμοποιήσεις το όπλο δεν διαφωνώ εντελώς,ομολογώ και εγώ κυκλοφορώ με σουγιά έχω ένα ψιλό φόβο το ομολογώ!!! :rockon:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ηρθέ πολύς κόσμος ,λογικό και ο πληθυσμός να έφτανε 12.000.000 ελληνές περίπου το ίδιο θα γινόταν!!!
+οι κοινωμικόπολιτισμικές αλλάγες.
Δεν μου έχει τυχει κάτι(χτύπα ξύλο) αλλά και να με κλέψουν δεν θα αρχίσουν να μου φταίνε οι αλλοδαποί(δεν αναφέρομαι σε εσένα για όσα είπαμε).
Τυπε δεν μηλησα για αλλοδαπους πουθενα.
Οχι τιποτα αξιο λογου,μια φορα σπασαν το τζαμι στο αμαξι και πηραν κατι μπουφαν
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Eγώ βασίζομαι στην ΕΛΑΣ!!! :cheesy:
Κοίτα αν ξέρεις πότε να το χρησιμοποιήσεις το όπλο δεν διαφωνώ εντελώς,ομολογώ και εγώ κυκλοφορώ με σουγιά έχω ένα ψιλό φόβο το ομολογώ!!! :rockon:

τι να σ κανει κ η ελας οτι μπορουν κανουν κ αυτοι.εντολες παιρνουν.ειναι πληθωρα η εγκληματικοτητα φιλε μου το κακο εχει παραγινει δεν τους κακολογω που λεν οτι θα παρουν τον νομο στα χερια τους
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Παράθεση από: 1antonioni στις σήμερα στις 02:37
οι αλβανιδες ειναι οντως πολυ πιο ομορφες απο τις ελληνιδες και πλεον οι περισσοτερες απο αυτες

σπουδαζουν στο πανεπιστημιο. εχω συναντησει πολλες κοπελες και στην ασσοε και στο καποδιστριακο και στον πειραια

οταν ημουν φοιτητης.επισης στο πανεπιστημιο του μιλανου γινεται χαμος απο αλβανιδες που μιλανε τελεια ιταλικα.

το ολο θεμα ειναι καθαρα στο κομπλεξ του βλαχοελληνα για το τι θα πει η μαμα του. γι αυτο το επιπεδο μιλαμε.

σαν γυναικες ειναι θεες οι περισσοτερες και μαλιστα κατι που τις διαφοροποιει απο τις ελληνιδες..

ειναι απολυτα πιστες στον γκομενο τους.

εδω δες η μαλακια τους δεν εχει ορια τι να λεμε μετα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom