Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Φύση θέση  :bigdick: τα μπατσόνια!!! :grin:

Κάπως έτσι....

βρε ακουμε και δωσε τα λεφτα σου αμαχητη....

εμενα μια φορα που μου εβγαλαν μαχαιρι..... βγαζω λοιπον ενα ασφαλιτικο να το παιξω μαγκας να τον γαμησω  :fuck2: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και βγαινει ο συνεργος του απο το πισω καθισμα του αυτοκινητου με ενα ΚΑΛΑΣΜΙΚΟΦ  :headbang: :headbang:

ειχα και την κοπελα μου μαζι μου ο μαλακας και παραλιγο να την πληρωσουμε και οι 2

και μου πεταξε και την κορυφαια ατακα ο μαλακας με το καλασμικοφ  << για να σε ντο ντορα εχεις γκανενα μπαζουκα?>>
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


ποτε μαλακιες μαγκες ειδικα αμα συνοδευεται και αλλα ατομα
 

Επισκέπτης
βρε ακουμαι και δωσε τα λεφτα σου αμαχητη....
εμενα μια φορα που μου εβγαλαν μαχαιρι..... βγαζω λοιπον ενα ασφαλιτικο να το παιξω μαγκας να τον γαμησο  :fuck2: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και βγαινει ο συνεργος του απο το πισω καθησμα του αυτοκινητου με ενα ΚΑΛΑΣΜΙΚΟΦ  :headbang: :headbang:
ειχα και την κοπελα μου μαζι μου ο μαλακας και παραλιγο να την πληρωσουμαι και οι 2
και μου πεταξε και την κορυφεα ατακα ο μαλακας με το καλασμικοφ  << για να σε ντο ντορα εχεις γκανενα μπαζουκα?>>
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang::headbang: :headbang:
ποτε μαλακιες μαγκες ειδικα αμα συνοδευεται και αλλα ατομα
Ούτε τότε,απλά αν δώσω λεφτά και πάει να με μαχαιρώσει!!! :rolleyes:
 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα με τις πολλες βροχες ανεβηκε η σταθμη του Καιαδα....
...ας παιρνουν σειρα βρωμαλβανοι,σκατομαυροι,πακιστανοι,μαροκινοι,κινεζοι και φυσικα ΟΛΑ τα πρεζακια!!!!

ας βοηθησει το συνδικατο οδηγων.....καμια 500αρια τριαξονικα επι μερικα δρομολογια το καθενα ειναι

.....και τα πετρελαια ΔΙΚΑ ΜΑΣ :sunglasses:
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Τωρα με τις πολλες βροχες ανεβηκε η σταθμη του Καιαδα....
...ας παιρνουν σειρα βρωμαλβανοι,σκατομαυροι,πακιστανοι,μαροκινοι,κινεζοι και φυσικα ΟΛΑ τα πρεζακια!!!!

ας βοηθησει το συνδικατο οδηγων.....καμια 500αρια τριαξονικα επι μερικα δρομολογια το καθενα ειναι

.....και τα πετρελαια ΔΙΚΑ ΜΑΣ :sunglasses:

εγω θα ειμαι αυτος που θα το καψω θα πεταξω και τον ομοιδεατη τους τον αρκαν μεσα
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Εχω την εντυπωση οτι κανεις λαθος...(Δε νομιζω οτι ειναι ομοιδεατης τους)
αν εχεις την υπομονη να του το εξηγησεις και να το καταλαβει θα εισαι αρχηγος φιλε.

εγω τοση ωρα δεν μπορεσα παντως.
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
αν εχεις την υπομονη να του το εξηγησεις και να το καταλαβει θα εισαι αρχηγος φιλε.

εγω τοση ωρα δεν μπορεσα παντως.

το μηνυμα σου υπαρχει στοκε.δεν εχεις προβλημα με ενδεχωμενο γαμο παιδιου σου με αλλοδαπο σκασε τωρα
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
οταν μου λεει οτι δεν θα ειχε προβλημα αν η κορη του επαιρνε αλβανο..τι ειναι?
δεν ειπα αυτο.

ειπα οτι δεν ειμαι ουτε καν παντρεμενος,και οπως καταλαβαινεις δεν εχω και παιδια.

ειναι δυνατον να σκεφτω τι θα παρει η κορη μου ρε απο τωρα?

θα μας τρελανεις εντελως?

 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
παπαζολο ασε τις μαλακιες που σου λενε στο σχολειο,και παρε χαμπαρι και εσυ και αλλοι,οτι η ελλαδα εχει καταντηση χωματερη τις ευρωπης.ολοι οι σαβουρα εδω μαζευτικες ρε βλακα,αν τεχεις παρει χαμπαρι.αυτο βεβαια βολευει ολες τις ευρωπαικες χωρες,που βρεθηκε χωματερη,και το εχουν ριξει ολοι στα ανθρωπινα δικαιωματα.αλλα αν κανενας απο αυτους κανει καμια μαλακια σε γαλλια-ιταλια-γερμανια.του γαμανε το μουνι που τον πεταξε σε 1 λεπτο και δεν ρωτανε κανενα.στην χωματερη τις ευρωπης ομως,τα σκουπιδια εχουν δικαιωματα.

Γι αυτο με τον αλβανο γαμπρο δεν το ξερω αλλα αυτο που διαβασα εγω μου λεει πιο πολλα..
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
δεν ειπα αυτο.

ειπα οτι δεν ειμαι ουτε καν παντρεμενος,και οπως καταλαβαινεις δεν εχω και παιδια.

ειναι δυνατον να σκεφτω τι θα παρει η κορη μου ρε απο τωρα?

θα μας τρελανεις εντελως?

υποθετικα μιλησα βρε ανοητε κ προφανως υποθετικα απαντησες..λογικο αν μην ξερω αν εισαι παντρεμενος η οχι
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
αρκας:εχεις την εντυπωση αν κανεις κορη και παντρευτει μετα απο 25 χρονια,δηλαδη το 2035 θα σε ρωτηση ποιον θα παρει και εχεις και γνωμη ρε βλαχο?

αλλαζουν τα πραγματα ξυπνα φιλε?

οι ξενοι θα εχουν το δικαιωμα επιλογης,και οχι εσυ.ασε που θα εχουν και την ιδια υπηκοοτητα με εσενα και θα σε γραψουν και στα αρχιδια.

ξυπνα βλαχο,αλλαζουν τα πραγματα.

Υ.Γ. το ιδιο ισχυει και ρωσσους-πακιστανους- και οτι αλλα σκατα εχει στην ελλαδα

 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
μη μαλωνετε ρε παιδια δεν υπαρχει λογος γιατι..

1)μια συζητηση κανουμε
2)κατα βαθος δεν διαφωνειτε απλα εχετε αλλη διατυπωση
και 3) κυριοτερο,μη κανουμε οπως αυτα τα μυασματα που γεμισαν τον τοπο μας και δεν εχουν καθολου παιδεια!!!!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
αρκας:εχεις την εντυπωση αν κανεις κορη και παντρευτει μετα απο 25 χρονια,δηλαδη το 2035 θα σε ρωτηση ποιον θα παρει και εχεις και γνωμη ρε βλαχο?

αλλαζουν τα πραγματα ξυπνα φιλε?

οι ξενοι θα εχουν το δικαιωμα επιλογης,και οχι εσυ.ασε που θα εχουν και την ιδια υπηκοοτητα με εσενα και θα σε γραψουν και στα αρχιδια.

ξυπνα βλαχο,αλλαζουν τα πραγματα.

Υ.Γ. το ιδιο ισχυει και ρωσσους-πακιστανους- και οτι αλλα σκατα εχει στην ελλαδα
μαθε να κανεις παραθεσεις σωστα ρε αγραμματε τουλαχιστον.

ειναι σαν να το γραφεις εσυ,ετσι που το ποσταρεις το κειμενο ανοητε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
αποκταει παθητικο ρολο εμμεσως σε ολη αυτην την ξενοκρατεια?ναι.αποδεχεται εμμεσως πως δεν θα μπορει να επηρεασει καταστασεις κ πραγματα αν η κορη του του φερει τον αλβαναρα?παλι ναι.αποδεχεται το γεγονος και μαλιστα προβλεπει να μην πω πως το ευχεται κιολας οτι σε μερικα χρονια οι αλλοδαποι θα ειναι αυτοι που θα κινουν τα νηματα που????στην χωρα μου...σαυτην την χωρα π γεννηθηκα κ αγαπησα.ε ΟΧΙ ενας μλκς ΑΡΚΑΣ δεν θα μου το περασει αυτο.τουλαχιστον αντιστεκομαι εγω σε ολα αυτα τα αποβρασματα π ηρθαν απο τον διαολο κ προσπαθουν να το κανουν χανειο εδω μεσα.ΤΕΛΟΣ
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
αποκταει παθητικο ρολο εμμεσως σε ολη αυτην την ξενοκρατεια?ναι.αποδεχεται εμμεσως πως δεν θα μπορει να επηρεασει καταστασεις κ πραγματα αν η κορη του του φερει τον αλβαναρα?παλι ναι.αποδεχεται το γεγονος και μαλιστα προβλεπει να μην πω πως το ευχεται κιολας οτι σε μερικα χρονια οι αλλοδαποι θα ειναι αυτοι που θα κινουν τα νηματα που????στην χωρα μου...σαυτην την χωρα π γεννηθηκα κ αγαπησα.ε ΟΧΙ ενας μλκς ΑΡΚΑΣ δεν θα μου το περασει αυτο.τουλαχιστον αντιστεκομαι εγω σε ολα αυτα τα αποβρασματα π ηρθαν απο τον διαολο κ προσπαθουν να το κανουν χανειο εδω μεσα.ΤΕΛΟΣ

ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ COPYPAST ΓΤ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΘΗΤΙΚΕ ΑΛΛΟΔΑΠΟΛΑΤΡΗ
 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Γι αυτο με τον αλβανο γαμπρο δεν το ξερω αλλα αυτο που διαβασα εγω μου λεει πιο πολλα..

Αν και επαναλαμβανομαι νομιζω οτι αν διαβασεις αυτο με προσοχη θα καταλαβεις οτι δεν εχει διαφορετικη αποψη..
Απλα λεει οτι ειμαστε αδυναμοι να αντιστρεψουμε αυτο που μας επιβαλλουν οι αλλοι(που κυβερνουν στην Ευρωπη και οχι μονο)
 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
παπαζολο ασε τις μαλακιες που σου λενε στο σχολειο,και παρε χαμπαρι και εσυ και αλλοι,οτι η ελλαδα εχει καταντηση χωματερη τις ευρωπης.ολοι οι σαβουρα εδω μαζευτικες ρε βλακα,αν τεχεις παρει χαμπαρι.αυτο βεβαια βολευει ολες τις ευρωπαικες χωρες,που βρεθηκε χωματερη,και το εχουν ριξει ολοι στα ανθρωπινα δικαιωματα.αλλα αν κανενας απο αυτους κανει καμια μαλακια σε γαλλια-ιταλια-γερμανια.του γαμανε το μουνι που τον πεταξε σε 1 λεπτο και δεν ρωτανε κανενα.στην χωματερη τις ευρωπης ομως,τα σκουπιδια εχουν δικαιωματα.

αυτο εννοω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom