Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Οχί εγώ κάποιοι άλλοι!!! :S
Ακόμα και ο δημοσιογράφος στο συμβαίνει τώρα είπε οτί 300 ήταν αλλοδαποί,ξέχασε το πεινασμένοι!!! :P

κοιτα δεν ειναι και ψεμα οτι ολοι αυτοι οι αλλοδαποι που μαζευτηκαν σε μεγαλουπολεις ειναι οικονομικοι μεταναστες και ηρθαν στην ελλαδα για ενα καλυτερο αυριο...το μεγαλυτερο ποσοστο απο αυτους ειναι αληταραδες-μαφιοζοι που μαλιστα εχουν δικτυωθει και ελεγχουν προσωπα και καταστασεις.αυτο πρεπει να το παραδεχτουμε ολοι.σε καμια περιπτωση ομως οι ευθυνες δεν επιρριπτονται μονο σαυτους για την ολη χαωδης κατασταση.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Οχί εγώ κάποιοι άλλοι!!! :S
Ακόμα και ο δημοσιογράφος στο συμβαίνει τώρα είπε οτί 300 ήταν αλλοδαποί,ξέχασε το πεινασμένοι!!! :P
Nαι ρε τυπε,δεν ειχε να παρει ψωμι να φαει και σκεφτηκε να παρει το καλασνικοφ και οποιον παρει ο χαρος.Ρε τυπε μας δουλευεις,η το πιστευεις αυτο που λες?
 

Επισκέπτης
Nαι ρε τυπε,δεν ειχε να παρει ψωμι να φαει και σκεφτηκε να παρει το καλασνικοφ και οποιον παρει ο χαρος.Ρε τυπε μας δουλευεις,η το πιστευεις αυτο που λες?
Ληστείες περαστικών είναι οι περισσότερες!!!
Καλάσνικόφ πού είδες;;;:think:
Το πράγμα είναι απλό:
Κάποιοι ήρθαν εξαθλιωμένοι από την χώρα τους για ένα καλύτερο αύριο,κάποιοι δεν αντέχουν άλλο την εξαθλίωση και ληστεύουν!!!
Πιστεψέ με αν είχαμε 850.000-1.500.000 μετανάστες-εγκληματίες ούτε στο περίπτερο για τσιγάρα!!!

Υ.Γ.Ρομαντικό με βρίσκεις ή χαζό φαντάζομαι,εγώ δηλώνω ρεαλιστής!!!
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Ληστείες περαστικών είναι οι περισσότερες!!!
Καλάσνικόφ πού είδες;;;
:think:Το πράγμα είναι απλό:
Κάποιοι ήρθαν εξαθλιωμένοι από την χώρα τους για ένα καλύτερο αύριο,κάποιοι δεν αντέχουν άλλο την εξαθλίωση και ληστεύουν!!!
Πιστεψέ με αν είχαμε 850.000-1.500.000 μετανάστες ούτε στο περίπτερο για τσιγάρα!!!

Υ.Γ.Ρομαντικό με βρίσκεις ή χαζό φαντάζομαι,εγώ δηλώνω ρεαλιστής!!!

καλα εννοειτε αυτο
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ληστείες περαστικών είναι οι περισσότερες!!!
Καλάσνικόφ πού είδες;;;:think:
Το πράγμα είναι απλό:
Κάποιοι ήρθαν εξαθλιωμένοι από την χώρα τους για ένα καλύτερο αύριο,κάποιοι δεν αντέχουν άλλο την εξαθλίωση και ληστεύουν!!!
Πιστεψέ με αν είχαμε 850.000-1.500.000 μετανάστες ούτε στο περίπτερο για τσιγάρα!!!

Υ.Γ.Ρομαντικό με βρίσκεις ή χαζό φαντάζομαι,εγώ δηλώνω ρεαλιστής!!!
Τυπε πρωτον αν δεν βλεπεις εσυ καλασνικοφ και χειροβομβιδες παω πασο.
Σου ευχομε να πεσεις θυμα ληστειας μεσα απο την καρδια μου,ισως νιωσεις οτι προσφερεις και εσυ κατι στους εξαθλιωμενους,συμφωνα με τα λεγομενα σου.
ουτε χαζο ουτε ρομαντικο σε βρισκω,απλα βολεμενο
 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
πέταξε χειροβομβίδα με αποτέλεσμα τον τραυματισμό των αστυνομικών.


κριμα που δεν ψοφησαν 5-6 χοιρινα..
Υ.Γ στο επομενου ντου εκτος απο τα πιστολια & τα αλεξισφαιρα,θα πεσει & πουτσος..

Το κριμα για σενα απ'ολη την υποθεση ειναι οτι εχασες τρεις γαμιαδες σου..
..οι δυο στη στενη(αντι για εκτελεση) και ο αλλος στο χωμα(ο καλος αλβανος πολιτης που ψοφησε απο τα πυρα τους)
 

Επισκέπτης
Τυπε πρωτον αν δεν βλεπεις εσυ καλασνικοφ και χειροβομβιδες παω πασο.
Σου ευχομε να πεσεις θυμα ληστειας μεσα απο την καρδια μου,ισως νιωσεις οτι προσφερεις και εσυ κατι στους εξαθλιωμενους,συμφωνα με τα λεγομενα σου.
ουτε χαζο ουτε ρομαντικο σε βρισκω,απλα βολεμενο

Πέφτεις έξω το χαζός ή ρομαντιός θα ήταν πιο εύστοχο!!! :cheesy:
Κοιτά να με κλέψουν στον δρόμο δεν το θεωρώ απίθανο,αν θα είναι αλλοδαπός ή Ελληνάς δεν είμαι σίγουρος,επίσης με καλάσνικοφ το αποκλείω!!! :rolleyes:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.559
Κριτικές
4
Like
2.331
Πόντοι
506
Το κριμα για σενα απ'ολη την υποθεση ειναι οτι εχασες τρεις γαμιαδες σου..
..οι δυο στη στενη(αντι για εκτελεση) και ο αλλος στο χωμα(ο καλος αλβανος πολιτης που ψοφησε απο τα πυρα τους)
τόσους μήνες εδω, με ένα ποστ και καρφώθηκες ότι είσαι μπάτσος...
 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
τόσους μήνες εδω, με ένα ποστ και καρφώθηκες ότι είσαι μπάτσος...

και συ οτι εισαι ιδιοφυια.... :idiot:
δλδ οποιος δεν γουσταρει ολα αυτα τα βρωμερα σκατα που κυκλοφορουν ειναι μπατσος!!!
...δεν υπαρχεις!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
quote author=Papazol link=topic=23609.msg1662307#msg1662307 date=1266365006]
Πέφτεις έξω το χαζός ή ρομαντιός θα ήταν πιο εύστοχο!!! :cheesy:
Κοιτά να με κλέψουν στον δρόμο δεν το θεωρώ απίθανο,αν θα είναι αλλοδαπός ή Ελληνάς δεν είμαι σίγουρος,επίσης με καλάσνικοφ το αποκλείω!!! :rolleyes:
[/quote]καλα ρε παπαζολ,οτι νομιζεις.
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
quote author=Papazol link=topic=23609.msg1662307#msg1662307 date=1266365006]
Πέφτεις έξω το χαζός ή ρομαντιός θα ήταν πιο εύστοχο!!! :cheesy:
Κοιτά να με κλέψουν στον δρόμο δεν το θεωρώ απίθανο,αν θα είναι αλλοδαπός ή Ελληνάς δεν είμαι σίγουρος,επίσης με καλάσνικοφ το αποκλείω!!! :rolleyes:
καλα ρε παπαζολ,οτι νομιζεις.

εσυ φιλε μου δλδ τι υποστηριζεις?
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Τυπε αυτο που υποστηριζω ειναι οτι πρεπει να λαδωσο το κουμπουρι για παν ενδεχομενο,εσυ τι λες?

λαδωσε το αρκει να ξες ποτε να το χρησιμοποιησεις :2funny: :2funny:ποιος ευθυνεται γ την ολη κατασταση κατ'εσε?
 

Επισκέπτης
Τυπε αυτο που υποστηριζω ειναι οτι πρεπει να λαδωσο το κουμπουρι για παν ενδεχομενο,εσυ τι λες?
Επίσης κλειδώσου και σπίτι,κινδυνεύεις λιγότερο από τις ορδές βαρβάρων που έχουν κατακλύσει την χώρα μας!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
λαδωσε το αρκει να ξες ποτε να το χρησιμοποιησεις :2funny: :2funny:ποιος ευθυνεται γ την ολη κατασταση κατ'εσε?
Δεν το ψαχνω ετσι τυπε μου, στα παπαρια μου ποιος ευθυνεται,για το τομαρι μου θα το λαδωσο.
Τωρα εσυ πρσπαθεις να με καλουπωσεις,σε κομα λαος συριζα κτλ.Να ψαρεψεις. Τυπε δεν ειμαι κανα πιτσιρικη να ασχολουμε με αυτους,εχω αλλα πραγματα να κανω καλυτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom