Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Φίλε μου δεν σε ξέρω, αλλά ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Αν κρίνω απο τον ενθουσιασμό του ίσιου που σε αντίκρυσε, μάλλον δεν είσαι κάτι μεταξύ ΣΥΡΙΖΑ/ΚΚΕ/ΑΝΤΑΡΣΥΑ/Αναρχοαυτόνομων, έτσι;      :grin:
μπα!
είμαι απλά ο μνηστήρ του ΠΠ(στο φόρουμ.αυτός θα ήθελε πολύ να ήμουν και στ αλήθεια αλλά δυστυχώς δεν πάω με στράκια.Οπότε βολεύεται με το πολιτικό-φορουμικό σεξ που του κάνω)


Να συστηθώ λοιπόν:
Τζέιμς το νικ μου (ξες,απ τον γνωστό ήρωα=υπερερκατάσκοπο) και σύμφωνα με τον ΠΠ αλλά και όλο τον καλό κόσμο του φόρουμ (ΣΥΡΙΖΑ/ΚΚΕ/ΑΝΤΑΡΣΥΑ/Αναρχοαυτόνομους κτλ) ο πιο ύπουλος και επικίνδυνος ακροδεξιός του μπου.
Πολλοί δε με έχουν πει και χειρότερο του Λάκη33.
οι επιθέσεις δε όλων των προαναφερθέντων στο νικ μου είναι τρομερές!
εκεί που "διαφωνώ"με τον μέχρι χθες alter ego σου τον ΠΠ, πετάγονται σαν...ας μην το πω, και βρίζουν όοοολα τα προαναφερθέντα όντα ΜΑΖΙ!
Με τιμούν ιδιαιτέρως με την παρουσία τους όμως!

αλλά ας μην μακρυγορήσω άλλο.
Θα...μας δεις στη συνέχεια!

Θα 'ηθελα, αν δε σου είναι μεγάλος κόπος, τη γνώμη σου για το μεγάλο θέμα των μουσουλμάνων της Θράκης:
ευχαριστώ φίλε μου.

και ξανά-μανά καλωσήρθες!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ο μάριος πάλι είναι κατα φαντασίαν ετεροφυλόφιλος με ροπή προς τα τραβέλια, όταν φυσικά δεν το παίζει αγνός προλετάριος κομμουνιστής...

                                      You can run but you can't hide


καποτε θα καταλαβεις πολλα πραγματα κρυφοgay



Να συστηθώ λοιπόν:
Τζέιμς το νικ μου (ξες,απ τον γνωστό ήρωα=υπερερκατάσκοπο) και σύμφωνα με τον ΠΠ αλλά και όλο τον καλό κόσμο του φόρουμ (ΣΥΡΙΖΑ/ΚΚΕ/ΑΝΤΑΡΣΥΑ/Αναρχοαυτόνομους κτλ) ο πιο ύπουλος και επικίνδυνος ακροδεξιός του μπου.
Πολλοί δε με έχουν πει και χειρότερο του Λάκη33.
οι επιθέσεις δε όλων των προαναφερθέντων στο νικ μου είναι τρομερές!
Μηπως ακους και φωνες μωρη Ζαν Ντ' Αρκ? καλα μιλαμε εισαι πολυ μαλακας χαχαχαχαχαχαχαχα
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
και βέβαια δεν πρόλαβα να τελειώσω το ποστ μου και ο πιο βλάκας του μπου (οπαδός του ΚΚΕ και της Παπαρήγα βλέπεις) έκανε την εμφάνισή του!

ΜΑΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Να γράψω και εγώ κάτι για την εγκληματικότητα......Τι συμβαίνει με τα κλαμπάκια τώρα τελευταία... ????  :think:προπροηγούμενη Παρασκευή πήγε ένας φίλος μου στο DreamCity στην Ιερά Οδο και ήρθε αστυνομία 5-6 περιπολικά διότι κάποιον μαχαίρωσαν στις τουαλέτες ανδρων...

τελευταίο Σάββατο πέρασα πάλι μια βόλτα απο Ιερά Οδό και στο απέναντι κλαμπακι το Candybar στις 1.15 πολύς κόσμος μαζεμένος έξω περιπολικά κλειστή μουσική και αστυνομικοί στην πόρτα...  :think:


 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
                                      You can run but you can't hide


καποτε θα καταλαβεις πολλα πραγματα κρυφοgay

Μέχρι να καταλάβω, αυτές που πηδάω θα έχουν κόλπο εκ γενετής...
Τί κρίμα που εσύ δεν μπορείς να πεις το ίδιο.

Και όχι, δεν γουστάρουμε όλοι να μας πηδάνε άνδρες με βυζιά/ γυναίκες με πουλί επειδή αρέσει σε σενα ούτε και είμαστε κρυφαδελφές που σπάμε πλάκα μαζί σου.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
μπα!
είμαι απλά ο μνηστήρ του ΠΠ(στο φόρουμ.αυτός θα ήθελε πολύ να ήμουν και στ αλήθεια αλλά δυστυχώς δεν πάω με στράκια.Οπότε βολεύεται με το πολιτικό-φορουμικό σεξ που του κάνω)


Να συστηθώ λοιπόν:
Τζέιμς το νικ μου (ξες,απ τον γνωστό ήρωα=υπερερκατάσκοπο) και σύμφωνα με τον ΠΠ αλλά και όλο τον καλό κόσμο του φόρουμ (ΣΥΡΙΖΑ/ΚΚΕ/ΑΝΤΑΡΣΥΑ/Αναρχοαυτόνομους κτλ) ο πιο ύπουλος και επικίνδυνος ακροδεξιός του μπου.
Πολλοί δε με έχουν πει και χειρότερο του Λάκη33.
οι επιθέσεις δε όλων των προαναφερθέντων στο νικ μου είναι τρομερές!
εκεί που "διαφωνώ"με τον μέχρι χθες alter ego σου τον ΠΠ, πετάγονται σαν...ας μην το πω, και βρίζουν όοοολα τα προαναφερθέντα όντα ΜΑΖΙ!
Με τιμούν ιδιαιτέρως με την παρουσία τους όμως!

αλλά ας μην μακρυγορήσω άλλο.
Θα...μας δεις στη συνέχεια!

Θα 'ηθελα, αν δε σου είναι μεγάλος κόπος, τη γνώμη σου για το μεγάλο θέμα των μουσουλμάνων της Θράκης:
ευχαριστώ φίλε μου.

και ξανά-μανά καλωσήρθες!

Ομολογώ οτι ήταν πολύ ευφάνταστα διασκεδαστική η ....αυτοπροσωπογραφία σου.
Πάντως μη βάζεις στο στόμα σου τον lakis, δεν τον φτάνεις ούτε στο νυχάκι του ποδιού.
Χτες, ας πούμε, ευχόταν να ....βιάσουν με σκουπόξυλα (ή κατι τέτοιο, σε ξύλο πάντως) όλες τις ανήλικες κόρες των αριστερών.
Εσένα δεν σε κόβω εκ πρώτης όψεως ως ...το πρώτο μαχαίρι της Τρούμπας.

Τι ακριβώς θες να σου πω λοιπόν περί της Θράκης και της εκεί μειονότητας;
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Μέχρι να καταλάβω, αυτές που πηδάω θα έχουν κόλπο εκ γενετής...
Τί κρίμα που εσύ δεν μπορείς να πεις το ίδιο.

Και όχι, δεν γουστάρουμε όλοι να μας πηδάνε άνδρες με βυζιά/ γυναίκες με πουλί επειδή αρέσει σε σενα ούτε και είμαστε κρυφαδελφές που σπάμε πλάκα μαζί σου.
αυτό το παιδί ρε φίλε δεν μπορεί να καταλάβει πότε είναι επιθυμητός και πότε όχι!
μοιάζει με τις τραγικές φιγούρες των παιδιών εκείνων που κανείς δεν ήθελε τα παίξει και αυτά ερχόταν με το έτσι θέλω και χώνονταν, βρίζοντας και χτυπώντας τα άλλα παιδάκια για αντίδραση! :uglystupid: :uglystupid:

Το ίδιο και ο ΜΑΡΙΟΣ!
τον έχω διαολοστείλει χιλιάδες φορές κι αυτός μόλις με βλέπει ορμάει για να βρίσει!
τι να πει κανείς! :priest:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ομολογώ οτι ήταν πολύ ευφάνταστα διασκεδαστική η ....αυτοπροσωπογραφία σου.
Πάντως μη βάζεις στο στόμα σου τον lakis, δεν τον φτάνεις ούτε στο νυχάκι του ποδιού.
Χτες, ας πούμε, ευχόταν να ....βιάσουν με σκουπόξυλα (ή κατι τέτοιο, σε ξύλο πάντως) όλες τις ανήλικες κόρες των αριστερών.
Εσένα δεν σε κόβω εκ πρώτης όψεως ως ...το πρώτο μαχαίρι της Τρούμπας.

Τι ακριβώς θες να σου πω λοιπόν περί της Θράκης και της εκεί μειονότητας;
εγώ φίλε μου είμαι καλό και ευγενικό παιδί! :tooth:
οι αριστεροαναρχοαυτόνομοι δεν έχουν την ίδια άποψη!

για το θέμα της Θράκης συνεχίζουμε στο εκεί θρεντ!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
και βέβαια δεν πρόλαβα να τελειώσω το ποστ μου και ο πιο βλάκας του μπου (οπαδός του ΚΚΕ και της Παπαρήγα βλέπεις) έκανε την εμφάνισή του!

ΜΑΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!
Καλα μιλαμε στρακι εισαι για πολλα γελια  :2funny: :2funny:



Μέχρι να καταλάβω, αυτές που πηδάω θα έχουν κόλπο εκ γενετής...
Τί κρίμα που εσύ δεν μπορείς να πεις το ίδιο.

Και όχι, δεν γουστάρουμε όλοι να μας πηδάνε άνδρες με βυζιά/ γυναίκες με πουλί επειδή αρέσει σε σενα ούτε και είμαστε κρυφαδελφές που σπάμε πλάκα μαζί σου.
Ολοι αδερφες ειναι ρε straight? Και ειδικα ολοι οι κουμμουνιστες?
Ετσι πετας μια μαλακια καποτε και μετα την συνεχιζεις σαν να μιλαμε για γεγονος
Σκεψου ομως πως ΕΣΥ ψαχνεις συνεχως για επιβεβαιωση του ανδρισμου σου και οχι ΕΓΩ
Οι ψυχολογοι εχουν μιλησει αρκετες φορες για αυτες τις συμπεριφορες  ;)
 

Επισκέπτης
παπαζολάκο πώς αισθάνεσαι που βρίσκεσαι μαζί με το alter ego του μέντορά σου? :grin: :grin: :grin:
Μr.x παρακαλώ!!! :birdman:

Εεε όχι κ alter ego του ΠΠ,ούτε η σκιά του δεν είναι,καμία σχέση με τον μαχητικό ''φιλόπολεμο'' πρώτης γραμμής μεντορά μου ο φέθρυ!!! :rolleyes:

Σορρυ Φέθρυ αλλά δεν...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

καλα μιλαμε πως εσυ ζεις στον δικο σου κοσμο :uglystupid:
δεν υπαρχει το μεγεθος της βλακειας σου

μην γραψεις κανενα αλλο σεντονι για μενα πλσ, γιατι ειπαμε πως δεν ασχολεισαι  :uglystupid: :uglystupid:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Μr.x παρακαλώ!!! :birdman:

Εεε όχι κ alter ego του ΠΠ,ούτε η σκιά του δεν είναι,καμία σχέση με τον μαχητικό ''φιλόπολεμο'' πρώτης γραμμής μεντορά μου ο φέθρυ!!! :rolleyes:

Σορρυ Φέθρυ αλλά δεν...
δηλ κατά την άποψή σου ο φέθρυ είναι αρκετά "λάιτ" σε σχέση με τον ΠάΠιο?

χμμμμ! επιφυλάσσομαι! :coffee:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
καλα μιλαμε πως εσυ ζεις στον δικο σου κοσμο :uglystupid:
δεν υπαρχει το μεγεθος της βλακειας σου

μην γραψεις κανενα αλλο σεντονι για μενα πλσ, γιατι ειπαμε πως δεν ασχολεισαι  :uglystupid: :uglystupid:
φτάνει βρε βλακάκο!
μην ασχολείσαι με το νικ μου ρε ΗΛΙΘΙΕ!
Πόσες φορές πρέπει να στο πω??????????????????????????????????????????????????????? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

[size=20pt]ΤΕΛΟΣ![/size]
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
φτάνει βρε βλακάκο!
μην ασχολείσαι με το νικ μου ρε ΗΛΙΘΙΕ!
Πόσες φορές πρέπει να στο πω??????????????????????????????????????????????????????? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

[size=20pt]ΤΕΛΟΣ![/size]

βρε ηλιθιε οταν γελαμε μαζι σου και κανουμε πλακα δεν σημαινει οτι σε συμπαθω η σε θαυμαζω και σου κολλαω!
αμα δεν ησουν τοσοοοοοοοοοο βλακας θα το ειχες καταλαβει
σπαμε γελιο μαζι σου γιατι μεχρι εκει εισαι  :dancing:
οχι αλλο σεντονι οχι αλλη αναφορα σε εμενα βλακα

βασικα τι μιλαω οταν νομιζεις οτι ολοι οι αριστεροι του σιτε σε κυνηγουν και σε θεωρουν επικινδυνο
:jerking:
χαχαχαχαχ μιλαμε για πολυ γελιο στρακι


μην απαντησεις βλακα ΤΕΛΟΣ!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μr.x παρακαλώ!!! :birdman:

Εεε όχι κ alter ego του ΠΠ,ούτε η σκιά του δεν είναι,καμία σχέση με τον μαχητικό ''φιλόπολεμο'' πρώτης γραμμής μεντορά μου ο φέθρυ!!! :rolleyes:

Σορρυ Φέθρυ αλλά δεν...

Φιλε μου, δεν γύρισα μετά απο δυο χρόνια στο σάιτ για να τσακώνομαι σαν το σκυλί μέχρι τα ξημερώματα και εν είδει φτηνού πηγαδακίου στην Ομόνοια.
Φυσικά και έχω άποψη, αλλά πάντως δεν την είδα "ο στρατευμένος ακτιβιστής" του μπου που ίσως ονειρεύεσαι.

Ούτε βέβαια θεωρώ "μικρολαθάκι της ιστορίας" τα κάτι εκατομμύρια νεκρούς που στοίχισε στην ανθρωπότητα ο Στάλιν, ώστε να μην σου φαίνομαι λάιτ.  (Θυμήσου τη χτεσινή "συζήτηση" επ' αυτού)

Λυπάμαι λοιπόν αν διέψευσα τις προσδοκίες σου αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι.
 

Επισκέπτης
Φιλε μου, δεν γύρισα μετά απο δυο χρόνια στο σάιτ για να τσακώνομαι σαν το σκυλί μέχρι τα ξημερώματα και εν είδει φτηνού πηγαδακίου στην Ομόνοια.
Φυσικά και έχω άποψη, αλλά πάντως δεν την είδα "ο στρατευμένος ακτιβιστής" του μπου που ίσως ονειρεύεσαι.

Ούτε βέβαια θεωρώ "μικρολαθάκι της ιστορίας" τα κάτι εκατομμύρια νεκρούς που στοίχισε στην ανθρωπότητα ο Στάλιν, ώστε να μην σου φαίνομαι λάιτ.  (Θυμήσου τη χτεσινή "συζήτηση" επ' αυτού)

Λυπάμαι λοιπόν αν διέψευσα τις προσδοκίες σου αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι.
Ντάξει όπως αγαπάς,πάντως ο σαματάς είναι πιο ηδονικός στα μάτια του κοινού!!! :)

Καλά κανείς δεν το ονομάζει ''μικρολαθάκι της ιστορίας'' τα εκ νεκρών που άφησε ο Στάλιν αλοίμονο,ίσως ελάχιστοι συγκαμμένοι κνίτες...
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
βρε ηλιθιε οταν γελαμε μαζι σου και κανουμε πλακα δεν σημαινει οτι σε συμπαθω η σε θαυμαζω και σου κολλαω!
αμα δεν ησουν τοσοοοοοοοοοο βλακας θα το ειχες καταλαβει
σπαμε γελιο μαζι σου γιατι μεχρι εκει εισαι  :dancing:
οχι αλλο σεντονι οχι αλλη αναφορα σε εμενα βλακα

βασικα τι μιλαω οταν νομιζεις οτι ολοι οι αριστεροι του σιτε σε κυνηγουν και σε θεωρουν επικινδυνο
:jerking:
χαχαχαχαχ μιλαμε για πολυ γελιο στρακι


μην απαντησεις βλακα ΤΕΛΟΣ!
ρε παπάρα τι θα γίνει με σένα και μου ξύνεσαι?
δε σε γαμάω λέμε!

σου έκανα εγώ παράθεση και με πρήζεις εσύ συνέχεια?
τι ναι τούτο το βλήμα ρεεεεεε? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ντάξει όπως αγαπάς,πάντως ο σαματάς είναι πιο ηδονικός στα μάτια του κοινού!!! :)

Καλά κανείς δεν το ονομάζει ''μικρολαθάκι της ιστορίας'' τα εκ νεκρών που άφησε ο Στάλιν αλοίμονο,ίσως ελάχιστοι συγκαμμένοι κνίτες...
ξέχασες όμως ότι μου ζητούσες πηγές για τους νεκρούς, αμφισβητώντας τους ε?
ή έκανες και συ κάνα λαθάκι? :grin: :grin: :grin: :grin:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ντάξει όπως αγαπάς,πάντως ο σαματάς είναι πιο ηδονικός στα μάτια του κοινού!!! :)

Καλά κανείς δεν το ονομάζει ''μικρολαθάκι της ιστορίας'' τα εκ νεκρών που άφησε ο Στάλιν αλοίμονο,ίσως ελάχιστοι συγκαμμένοι κνίτες...

Περιμένω λοιπόν την καθαρή και χωρίς περιστροφές άποψή σου για τον Στάλιν και το σταλινισμό.
Αμ έπος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom