Νέα

Αστέρας Τρίπολης-Ερχόματε!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπορεί να είμαι χανούμης,αλλά η 2η μεγάλη μου συμπάθεια,από ότι δείχνουν τα πράγματα,ο Αστέρας Τρίπολης,από του χρόνου θα είναι στα μεγάλα σαλόνια.


[move]ΤΡΕΜΕΤΕ,ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ[/move]
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.555
Κριτικές
4
Like
2.295
Πόντοι
506
Τι είναι αυτό το `Αστέρα Τρίπολης', από που έχει έρθει;
Εγώ σαν παλιός στο ποδόσφαιρο τον Παναρκαδικό και την ΑΕΚ Τρίπολης ξέρω. Είναι αλήθεια ότι είχε σαν έδρα το Λεβίδη;
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
o Aστερας Τριπολης ειναι μια ανερχομενη δυναμη στο ελληνικο ποδοσφαιρο.ανεβηκε πολλες κατηγοριες τα τελευταια χρονια κολλητα και απ'οτι φαινεται του χρονου θα βρισκεται στα μεγαλα σαλονια.......εχει προεδρο ταχωνιδη απο πισω και πλερωνει........παντως παιζει ομορφο ποδοσφαιρο...να δουμε ποσο θα κρατησει γιατι οι προεδροι που τα χωνουν συνεχεια δεν υπαρχουν και τοτε θα γινει διαττοντας αστερας................
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Παναρκαδικός αν δεν κάνω λάθος,έχει διαλυθεί πια.Στο Λεβίδι,υπάρχει η τοπικη ομάδα, το οποίο γήπεδο Λεβιδίου,έχει εκπλητικο χορτάρι
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ο Αστέρας Τρίπολης, καθώς και το σύστημα που τον υποστηρίζει (ιδιοκτήτες, διοίκηση, οργάνωση) αποτελούν -πιστεύω- ένα από πιο σημαντικά και αισιόδοξα στοιχεία στο σύγχρονο ελληνικό ποδόσφαιρο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ο Αστέρας Τρίπολης, καθώς και το σύστημα που τον υποστηρίζει (ιδιοκτήτες, διοίκηση, οργάνωση) αποτελούν -πιστεύω- ένα από πιο σημαντικά και αισιόδοξα στοιχεία στο σύγχρονο ελληνικό ποδόσφαιρο.

παντως με τα πετροδολλαρα που εχει η ομαδα θα πρεπει να κανει και μεταγραφαρες και να τσιμπησει πιτσιρικαδες απο ολη την πελοππονησο......μακαρι να ανεβει κατηγορια και να παει και στα κυπελα σε 3,4 χρονακια.........να αλλαξει το καταστατικο του ποδοσφαιρικου χαρτη.Ιδωμεν.....παντως το σαββατο στην καλλιθεα το ματς ειναι σταθμος!αν κερδισει τοτε η ανοδος ειναι πολυ κοντα ή και χ να φερει....αν χασει μπερδευεται το πραμα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Έχει ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ η ομάδα, παίδες...Και όσο τα χώνουν οι διοικούντες, όλα θα δουλεύουν ρολόι...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ο κόουτς Κάμπος προορίζετο για βοηθός του Λουξεμπούργκου στον λαοπρόβλητο αν και εφόσον.... σύμφωνα με καφενειακό άρθρο που είχα διαβάσει.

ʼντε να πάρει και ο Τζέο την Πανάχα, μπας και ανέβει λίγο το καταυλακιώτικο ποδοσφαιράκι(κάποτε είχαμε 3 ομάδες Α')
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
336
Κριτικές
5
Like
254
Πόντοι
21
αντε αυγουλοζυγιδες ελατε σας περιμενουνε με χαρα στην πρωτη εθνικη!!
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ʼλλο ένα βήμα πιο κοντά στην Α' Εθνική.


[move]ΤΡΕΜΕΤΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ[/move]
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Τι είναι αυτό το `Αστέρα Τρίπολης', από που έχει έρθει;
Εγώ σαν παλιός στο ποδόσφαιρο τον Παναρκαδικό και την ΑΕΚ Τρίπολης ξέρω. Είναι αλήθεια ότι είχε σαν έδρα το Λεβίδη;

Τον Παναθηναικο Καβαλας τον ξερεις?
Την Manchester Μπραχαμιου?
Την Real Καρδιτσας?
Τον ΠΑΟΚ Αλασκας?
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
o Aστερας Τριπολης ειναι μια ανερχομενη δυναμη στο ελληνικο ποδοσφαιρο.ανεβηκε πολλες κατηγοριες τα τελευταια χρονια κολλητα και απ'οτι φαινεται του χρονου θα βρισκεται στα μεγαλα σαλονια.......εχει προεδρο ταχωνιδη απο πισω και πλερωνει........παντως παιζει ομορφο ποδοσφαιρο...να δουμε ποσο θα κρατησει γιατι οι προεδροι που τα χωνουν συνεχεια δεν υπαρχουν και τοτε θα γινει διαττοντας αστερας................

Σχεδον ολες οι ομαδες που ανεβαινουν πολλες κατηγοριες συνεχομενα το καταφεραν με λαδωματα. Δε μπορειτε να φανταστειτε τι γινεται στις μικρες κατηγοριες. Τα λεφτα πανω απο το τραπεζι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.790
Κριτικές
8
Like
31.689
Πόντοι
6.536
Εδώ έχουμε διαρκείας από Β' Εθνική.
Ζήτημα να έχω πάει όμως σε 10 μάτς από το 2020 και μετά.

Κατά το ήμισυ καταγωγή.

Η ομάδα έχει δυνατό πρότζεκτ για το μέλλον.
Μόνη τροχοπέδη ο μικρός πληθυσμός της περιοχής.
Πλέον στον πόλεμο που του έγινε εδώ και χρόνια, για διάφορους λόγους(από τοπικούς κομματάρχες)βγήκε νικητής...

Τα καλύτερα έρχονται,καθώς η ομάδα δεν έχει παίξει όπως μπορεί και βρίσκεται στην 6η θέση.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.790
Κριτικές
8
Like
31.689
Πόντοι
6.536

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.790
Κριτικές
8
Like
31.689
Πόντοι
6.536
Τι έκανα;;;; είμαι αθώος. . .
Ο άλλος ο φίλος ο @salzburg(ελπίζουμε η ομάδα του να είναι στην σουπερλίγκ,γιατί το μύνημα είναι κάπως παλιό...Από το νικ σε Βολιώτη με παραπέμπει.....:tooth:) για ποιους λές να λέει?

Χαρακτηρίζει συγκεκριμένη περιοχή του νομού....
:tooth:
Αυγοζύγιδες το σωστό....
 

GREECE_1981

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
93
Like
333
Πόντοι
20
Χαμπάρι δεν πήρα ότι φτιάχτηκε γυναικεία ομάδα. . . Δεν ασχολούμαι καθόλου όμως με το ποδόσφαιρο. .
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.790
Κριτικές
8
Like
31.689
Πόντοι
6.536

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom