Νέα

Ασιάτισσες call girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eros82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.140
Πόντοι
6.236
Μάγκες θέλω να ακούσω απόψεις αν σας αρέσουν Ασιάτισσες Φιλιππινεζες, Ταηλανδεζες για call girls. Είχα 1-2 εμπειρίες τις θεωρώ πολύ δοτικες. Αθήνα που βρίσκουμε Ασιάτισσες?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
Εχει ξανασυζητηθει, δεν βρισκουμε. Οχι ευκολα τελος παντων. Κι αν ερθει καμια, της γαμανε τα ραμματα και δεν ξαναρχεται :2funny:
Αυτα, ταξιδακι ταυλανδη και σεξοτουρισμο. Πριν πληρωσεις δες μεσα στο βρακι της μην εχει κιντερ εκπληξη.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Φίλε είναι στο κρεβάτι καλύτερες κ από λατινες (έχουν μάθει στο εύκολο χρήμα κ βαριουνται αυτές) , απλά πρέπει να πας προς Ασία πλευρά. Στη Σαγκάη γαμουσα ωραία μούμια με 100 δολάρια όλο το βράδυ , μου έκαναν μασάζ nuru κ μασάζ με την γλώσσα ( έβαζαν νερό στο στρώμα κ σε εγλυφαν από πάνω μέχρι κάτω , από πάνω να έχει μια μαλακιά κ να ψεκάζει νερό σε φάση fog κ μετά να σου κάθεται ή πίπα ή ότι θες εσύ ρε παιδί μου κ όσες εκτονώσεις θες ) με μόνο 40€ το 2ωρο . Πεκίνο τα ίδια τρομερά κάτω . Φιλιππίνες στο subic bay πήγαινα σε ένα μπαρ εκεί πολύ γνωστό κ μου έφερναν μπροστά 30-40 να διαλέξω με 100 δολάρια το 2013 είχα πάρει γκόμενα για όλο το βράδυ, μπουκάλι μπακαρντι, δωμάτιο σε ξενοδοχείο με πισίνα στην βεράντα κ τζακουζι στο δωμάτιο κ φαγητό στο ξενοδοχείο, μόλις είδα αυτές τις τιμές πήγαινα για 20 μέρες κ τις έπαιρνα 2-2 με 130 δολάρια όλη νύχτα. Στο Τόκιο πλήρωσα 600 δολάρια να γαμησω Γιαπωνέζα ( κ δεν τα κλαίω πέρασα πολύ καλά )γιατί είναι αρκετά ρατσιστές κ τα μαγαζιά με Γιαπωνέζες ήταν αποκλειστικά για Ιάπωνες κ έβαλα τρελό κονέ, για εμάς τους foreigners ήταν μαγαζιά με Φιλιππινέζες. Σεούλ πήγα αλλά δεν πρόλαβα να γαμησω κ εκεί είχε πολύ ωραίες γυναίκες!
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
Φίλε είναι στο κρεβάτι καλύτερες κ από λατινες (έχουν μάθει στο εύκολο χρήμα κ βαριουνται αυτές) , απλά πρέπει να πας προς Ασία πλευρά. Στη Σαγκάη γαμουσα ωραία μούμια με 100 δολάρια όλο το βράδυ , μου έκαναν μασάζ nuru κ μασάζ με την γλώσσα ( έβαζαν νερό στο στρώμα κ σε εγλυφαν από πάνω μέχρι κάτω , από πάνω να έχει μια μαλακιά κ να ψεκάζει νερό σε φάση fog κ μετά να σου κάθεται ή πίπα ή ότι θες εσύ ρε παιδί μου κ όσες εκτονώσεις θες ) με μόνο 40€ το 2ωρο . Πεκίνο τα ίδια τρομερά κάτω . Φιλιππίνες στο subic bay πήγαινα σε ένα μπαρ εκεί πολύ γνωστό κ μου έφερναν μπροστά 30-40 να διαλέξω με 100 δολάρια το 2013 είχα πάρει γκόμενα για όλο το βράδυ, μπουκάλι μπακαρντι, δωμάτιο σε ξενοδοχείο με πισίνα στην βεράντα κ τζακουζι στο δωμάτιο κ φαγητό στο ξενοδοχείο, μόλις είδα αυτές τις τιμές πήγαινα για 20 μέρες κ τις έπαιρνα 2-2 με 130 δολάρια όλη νύχτα. Στο Τόκιο πλήρωσα 600 δολάρια να γαμησω Γιαπωνέζα ( κ δεν τα κλαίω πέρασα πολύ καλά )γιατί είναι αρκετά ρατσιστές κ τα μαγαζιά με Γιαπωνέζες ήταν αποκλειστικά για Ιάπωνες κ έβαλα τρελό κονέ, για εμάς τους foreigners ήταν μαγαζιά με Φιλιππινέζες. Σεούλ πήγα αλλά δεν πρόλαβα να γαμησω κ εκεί είχε πολύ ωραίες γυναίκες!
τυχερος εισαι φιλε που ειχες τετοιες εμπειριες
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.432
Like
784
Πόντοι
96
Φίλε είναι στο κρεβάτι καλύτερες κ από λατινες (έχουν μάθει στο εύκολο χρήμα κ βαριουνται αυτές) , απλά πρέπει να πας προς Ασία πλευρά. Στη Σαγκάη γαμουσα ωραία μούμια με 100 δολάρια όλο το βράδυ , μου έκαναν μασάζ nuru κ μασάζ με την γλώσσα ( έβαζαν νερό στο στρώμα κ σε εγλυφαν από πάνω μέχρι κάτω , από πάνω να έχει μια μαλακιά κ να ψεκάζει νερό σε φάση fog κ μετά να σου κάθεται ή πίπα ή ότι θες εσύ ρε παιδί μου κ όσες εκτονώσεις θες ) με μόνο 40€ το 2ωρο . Πεκίνο τα ίδια τρομερά κάτω . Φιλιππίνες στο subic bay πήγαινα σε ένα μπαρ εκεί πολύ γνωστό κ μου έφερναν μπροστά 30-40 να διαλέξω με 100 δολάρια το 2013 είχα πάρει γκόμενα για όλο το βράδυ, μπουκάλι μπακαρντι, δωμάτιο σε ξενοδοχείο με πισίνα στην βεράντα κ τζακουζι στο δωμάτιο κ φαγητό στο ξενοδοχείο, μόλις είδα αυτές τις τιμές πήγαινα για 20 μέρες κ τις έπαιρνα 2-2 με 130 δολάρια όλη νύχτα. Στο Τόκιο πλήρωσα 600 δολάρια να γαμησω Γιαπωνέζα ( κ δεν τα κλαίω πέρασα πολύ καλά )γιατί είναι αρκετά ρατσιστές κ τα μαγαζιά με Γιαπωνέζες ήταν αποκλειστικά για Ιάπωνες κ έβαλα τρελό κονέ, για εμάς τους foreigners ήταν μαγαζιά με Φιλιππινέζες. Σεούλ πήγα αλλά δεν πρόλαβα να γαμησω κ εκεί είχε πολύ ωραίες γυναίκες!
Προσκυνώ ! Τι άλλο να πω.:truce:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.432
Like
784
Πόντοι
96

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.646
Πόντοι
736
Φίλε είναι στο κρεβάτι καλύτερες κ από λατινες (έχουν μάθει στο εύκολο χρήμα κ βαριουνται αυτές) , απλά πρέπει να πας προς Ασία πλευρά. Στη Σαγκάη γαμουσα ωραία μούμια με 100 δολάρια όλο το βράδυ , μου έκαναν μασάζ nuru κ μασάζ με την γλώσσα ( έβαζαν νερό στο στρώμα κ σε εγλυφαν από πάνω μέχρι κάτω , από πάνω να έχει μια μαλακιά κ να ψεκάζει νερό σε φάση fog κ μετά να σου κάθεται ή πίπα ή ότι θες εσύ ρε παιδί μου κ όσες εκτονώσεις θες ) με μόνο 40€ το 2ωρο . Πεκίνο τα ίδια τρομερά κάτω . Φιλιππίνες στο subic bay πήγαινα σε ένα μπαρ εκεί πολύ γνωστό κ μου έφερναν μπροστά 30-40 να διαλέξω με 100 δολάρια το 2013 είχα πάρει γκόμενα για όλο το βράδυ, μπουκάλι μπακαρντι, δωμάτιο σε ξενοδοχείο με πισίνα στην βεράντα κ τζακουζι στο δωμάτιο κ φαγητό στο ξενοδοχείο, μόλις είδα αυτές τις τιμές πήγαινα για 20 μέρες κ τις έπαιρνα 2-2 με 130 δολάρια όλη νύχτα. Στο Τόκιο πλήρωσα 600 δολάρια να γαμησω Γιαπωνέζα ( κ δεν τα κλαίω πέρασα πολύ καλά )γιατί είναι αρκετά ρατσιστές κ τα μαγαζιά με Γιαπωνέζες ήταν αποκλειστικά για Ιάπωνες κ έβαλα τρελό κονέ, για εμάς τους foreigners ήταν μαγαζιά με Φιλιππινέζες. Σεούλ πήγα αλλά δεν πρόλαβα να γαμησω κ εκεί είχε πολύ ωραίες γυναίκες!
Σεβασμός. Ας γαμήσω ιαπωνικό μουνί με μαύρες σκούρες ρώγες και ας μην πάω ιαπωνία ποτέ.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Δημήτριε , να κανονίσουμε εξόρμηση στην Άπω Ανατολή, ίσως για Φιλιππίνες ! :glasses:
παιδιά εννοείται αλλά με προσοχή κ σύνεση κ πηγαίνετε με παρέα κ μόνο σε τουριστικά μέρη που υπαρχή ασφάλεια θα εξηγήσω αργότερα γιατί κ περιστατικά που μου συνέβησαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παιδιά απο call girls μπειτε εδώ Athens Girls Network - athensgirls.net εχουνε την mei απο κινα αλλα δεν ξερω αν δουλεύει ακόμα μπορειτε να παρετε τηλέφωνο να δείτε
έχει δοκιμάσει κάποιος ?
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.424
Πόντοι
6.490
Δημήτριε περιμένουμε με αγωνία να ακούσουμε τις περιπέτειές σου με Γιακούζα
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Δημήτριε περιμένουμε με αγωνία να ακούσουμε τις περιπέτειές σου με Γιακούζα
Τώρα που έχω χρόνο, λοιπόν Ταϊλάνδη δεν έχω πάει για να σας πω αλλά Φιλιππίνες που έχω πάει θέλει προσοχή, εγώ είχα πάει στο subic bay που ήταν κ η αμερικανική βάση, είναι υψηλής ασφάλειας περιοχή αλλά έκλεψαν άτομο από την παρέα μου κ δεν το πήρε καν χαμπάρι, επίσης είχαμε πάρει τον ταρίφα με σύμφωνα 70 δολάρια να είναι μαζί μας συνέχεια για ασφάλεια, πριν μας γυρίσει πίσω ( ξέχασα να πω ότι παντού ζητάνε tips) σταματάει στο δρόμο κ μας ζητάει τα λεφτά του τα δίνουμε κ ζητάει tips του δίνει ο άλλος αλλά 30 τα βλέπει κ ζητάει αλλα 200 δεν του τα δίναμε κ τράβηξε όπλο, αυτό ήταν την πρώτη μέρα εκεί , μετά έμαθα κ έπαιρνα πάντα διαφορετικό κ έβγαινε κ πάρα πολύ φθηνά. Συνήθως το να έχεις έναν ταρίφα μαζί είναι ο ποιο ασφαλής τρόπος σε μια ξένη χώρα μόνο εκεί δεν μου βγήκε. Κίνα τώρα είναι κ εκεί ρατσιστές, έχω παίξει πολλές φορές ξύλο μέσα σε μπαρ κ ακόμα ψάχνω το λόγο, άλλη φορά ήμουν έξω με κοπέλα που δεν ήταν της δουλειάς κ ήρθε ένας κ έπεσε πάνω μου με το μηχανάκι ( με πάτησε κανονικά ) κ άρχισε κ έβριζε την κοπέλα γιατί ήταν με ξένο κ ούτε που την ήξερες βέβαια την πάτησε άσχημα γιατί πήγε νοσοκομείο ο τύπος! Ιαπωνία δεν έχω ζήσει κάτι τραγικό απλά σχεδόν παντού τρως πόρτα γιατί δεν βάζουν αλλοδαπούς μέσα. Α! Κ στην Κίνα πολλά ξενοδοχεία παίζει να μην σε δεχτούν γιατί είσαι αλλοδαπός, επίσης Κίνα η πορνεία απαγορεύεται όποτε θέλει πολύ προσοχή μπορεί να σε δώσει κ το ξενοδοχείο!!!!!
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.556
Like
4.634
Πόντοι
1.706
Μια λατίνα να Μ καραμελωσει τα αρχιδια θα ήθελα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.646
Πόντοι
736
Τώρα που έχω χρόνο, λοιπόν Ταϊλάνδη δεν έχω πάει για να σας πω αλλά Φιλιππίνες που έχω πάει θέλει προσοχή, εγώ είχα πάει στο subic bay που ήταν κ η αμερικανική βάση, είναι υψηλής ασφάλειας περιοχή αλλά έκλεψαν άτομο από την παρέα μου κ δεν το πήρε καν χαμπάρι, επίσης είχαμε πάρει τον ταρίφα με σύμφωνα 70 δολάρια να είναι μαζί μας συνέχεια για ασφάλεια, πριν μας γυρίσει πίσω ( ξέχασα να πω ότι παντού ζητάνε tips) σταματάει στο δρόμο κ μας ζητάει τα λεφτά του τα δίνουμε κ ζητάει tips του δίνει ο άλλος αλλά 30 τα βλέπει κ ζητάει αλλα 200 δεν του τα δίναμε κ τράβηξε όπλο, αυτό ήταν την πρώτη μέρα εκεί , μετά έμαθα κ έπαιρνα πάντα διαφορετικό κ έβγαινε κ πάρα πολύ φθηνά. Συνήθως το να έχεις έναν ταρίφα μαζί είναι ο ποιο ασφαλής τρόπος σε μια ξένη χώρα μόνο εκεί δεν μου βγήκε. Κίνα τώρα είναι κ εκεί ρατσιστές, έχω παίξει πολλές φορές ξύλο μέσα σε μπαρ κ ακόμα ψάχνω το λόγο, άλλη φορά ήμουν έξω με κοπέλα που δεν ήταν της δουλειάς κ ήρθε ένας κ έπεσε πάνω μου με το μηχανάκι ( με πάτησε κανονικά ) κ άρχισε κ έβριζε την κοπέλα γιατί ήταν με ξένο κ ούτε που την ήξερες βέβαια την πάτησε άσχημα γιατί πήγε νοσοκομείο ο τύπος! Ιαπωνία δεν έχω ζήσει κάτι τραγικό απλά σχεδόν παντού τρως πόρτα γιατί δεν βάζουν αλλοδαπούς μέσα. Α! Κ στην Κίνα πολλά ξενοδοχεία παίζει να μην σε δεχτούν γιατί είσαι αλλοδαπός, επίσης Κίνα η πορνεία απαγορεύεται όποτε θέλει πολύ προσοχή μπορεί να σε δώσει κ το ξενοδοχείο!!!!!
Σκληρός καργιόλης,δεν μπλέκεις. Ραντεβού θανάτου και τέτοια.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Σκληρός καργιόλης,δεν μπλέκεις. Ραντεβού θανάτου και τέτοια.
φίλε έβγαλε όπλο κ εννοείτε πως τα πήρε τα λεφτά, δεν ειναι να το παίζεις ήρωας , την άλλη μέρα περίμενε ξανά στην πιάτσα βεβαία τους είχαμε ενημερώσει όλους κ δεν πήρε κούρσα ξανά όσο ήμασταν εμείς εκεί στο ναυπηγείο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom