Νέα

Ασιάτισες στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
Σιγα να μην το ανακαλυπτε ο heellover.
Ασιατισες γιοκ φιλε,
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Καμια πληροφορια για Θεσσαλονικη μερια?
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
τυποι όταν λεμε ασιατισσες πρεπει να γινόμαστε πιο συγκεκριμένοι.μια κινεζα διαφερει από μια φιλιππινεζα μια ταυλανδεζα κλπ.απο εμπειριες μου τωρα δυστηχως δεν εχω πηδηξει ασιατισσα αλλα ειχα νταραβεριστι με μια ασχημη κινεζα η οποια ηταν χωρισμενη.γενικα οι κινεζες είναι πολύ δυσκολες σε αποποιρες που εχω κανει,βγαζουν μια ψυχροτητα ενώ οι φιλιππινεζες φαινονται πιο θερμες και ευγενικες.
 

kostas 33333

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παλια στην λ.αλεξανδρας κατι επαιζε μετα τις 11 το βραδυ.τωρα δεν ξερω αν παιζει κατι εκει η στα περιξ στενα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
παλια στην λ.αλεξανδρας κατι επαιζε μετα τις 11 το βραδυ.τωρα δεν ξερω αν παιζει κατι εκει η στα περιξ στενα
πριν αρκετα χρονια σε κατι παλιοντισκο, αθλιες οι φιλιππινεζες οι φιλε..
 

todoris1979

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
159
Κριτικές
7
Like
68
Πόντοι
1
Για οποιον γουσταρει χοντρες φιλιπινεζες γιατι εγω δε γουστάρω χοντρες φιλιπινεζες . Θα ερθει στην Ελλαδα για δουλεια και ψαχνεται αλλα εγω όπως προειπα δε γουστάρω χοντρες και ουτε χοντρες φιλιπινεζες
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
Για οποιον γουσταρει χοντρες φιλιπινεζες γιατι εγω δε γουστάρω χοντρες φιλιπινεζες . Θα ερθει στην Ελλαδα για δουλεια και ψαχνεται αλλα εγω όπως προειπα δε γουστάρω χοντρες και ουτε χοντρες φιλιπινεζες
Ενδιαφερουσα περιπτωση, 80 κιλη ασιατισα, κελεπουρι
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
Θοδωρη εχεις καθολου εμπειρια απο ασιατισες;
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τυποι, προσωπικα γουσταρω  Ιαπωνεζες 


αυτες που κυκλοφορουν ?? παραπισω ειπε καποιοσ για καρφουρ αλεξανδρασ και κηφισιας.  καπου αλλου??? μεσα στο μαρκετ θ ατην βγαλπυμε??
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
τυποι, προσωπικα γουσταρω  Ιαπωνεζες 


αυτες που κυκλοφορουν ?? παραπισω ειπε καποιοσ για καρφουρ αλεξανδρασ και κηφισιας.  καπου αλλου??? μεσα στο μαρκετ θ ατην βγαλπυμε??
Φιλε
Αλλαξε πλευρο, ισως τις δεις στα ονειρα σου.
Στην ελλαδα δε θα βρεις ουτε φωτογραφια γιαπωνεζας,
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πριν μερικα χρονια καναν πιατσα Κινεζες.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
Κατι σκηνικα ρε παιδια....απιστευτα...
Παω σε ενα κινεζικο να ψωνισω κατι.
Ειχε μια κινεζουλα μεσα, οχι κατι ιδιαιτερο ομως, και μαλλον ο κινεζος παραπερα ηταν το αγορι της....
Φευγοντας, καθολα νομιμος ο κινεζος, μου δινει μολις πληρωσα και την αποδειξη.
Κι εκεινη τη στιγμη, γεννηθηκε η ιδεα...ειχε το ονομα του/της(ονομα wu, αναθεμα και ξερω αν ειναι θηλυκο ή αρσενικο!!!) επανω στην αποδειξη!
Λεω 'εδω ειμαστε', και χτυπαω το ονομα στο facebook, μπας και βρω καλη δικτυωση με φιλους/φιλες του/της.
Ε, το πιστευετε οτι στο fb με αυτο το ονομα πρεπει να φερνει ισα με 1000 ονοματα με αυτο το ονομα;
Δηλαδη μιλαμε δεν υπαρχει αυτο το σκηνικο...
Μιλιουνια ρε παιδια...και εγω να ψαχνω τον/τη συγκεκριμενο/η στην Ελλαδα...not one in a million....
Απειροι κινεζοι και κινεζουλες....θα κατακτησουν τον κοσμο, αλλα μεχρι τοτε πρεπει να γινει κανενα κονε...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.783
Πόντοι
24.596
Κατι σκηνικα ρε παιδια....απιστευτα...
Παω σε ενα κινεζικο να ψωνισω κατι.
Ειχε μια κινεζουλα μεσα, οχι κατι ιδιαιτερο ομως, και μαλλον ο κινεζος παραπερα ηταν το αγορι της....
Φευγοντας, καθολα νομιμος ο κινεζος, μου δινει μολις πληρωσα και την αποδειξη.
Κι εκεινη τη στιγμη, γεννηθηκε η ιδεα...ειχε το ονομα του/της(ονομα wu, αναθεμα και ξερω αν ειναι θηλυκο ή αρσενικο!!!) επανω στην αποδειξη!
Λεω 'εδω ειμαστε', και χτυπαω το ονομα στο facebook, μπας και βρω καλη δικτυωση με φιλους/φιλες του/της.
Ε, το πιστευετε οτι στο fb με αυτο το ονομα πρεπει να φερνει ισα με 1000 ονοματα με αυτο το ονομα;
Δηλαδη μιλαμε δεν υπαρχει αυτο το σκηνικο...
Μιλιουνια ρε παιδια...και εγω να ψαχνω τον/τη συγκεκριμενο/η στην Ελλαδα...not one in a million....
Απειροι κινεζοι και κινεζουλες....θα κατακτησουν τον κοσμο, αλλα μεχρι τοτε πρεπει να γινει κανενα κονε...
τυπε μην το βαζεις κατω,λιγο υπομονη θελει :S :S :S
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
ολες ιδιες ειναι τυπε δεν θα σου κανει διαφορα κιολας
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
ολες ιδιες ειναι τυπε δεν θα σου κανει διαφορα κιολας

Ε οχι και ιδιες, η καθε ψωναρα ελληνιδα με τα χαμηλων τονων ασιατακια...μη λεμε κι οτι θελουμε...
οποιος ασχολειται με ελληνιδες ειναι μαζοχιστης...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.783
Πόντοι
24.596
Ε οχι και ιδιες, η καθε ψωναρα ελληνιδα με τα χαμηλων τονων ασιατακια...μη λεμε κι οτι θελουμε...
οποιος ασχολειται με ελληνιδες ειναι μαζοχιστης...
ολες οι Ασιατισες ειναι ιδιες εννοει τυπε :S :S :S
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.716
Πόντοι
18.565
Κατι σκηνικα ρε παιδια....απιστευτα...
Παω σε ενα κινεζικο να ψωνισω κατι.
Ειχε μια κινεζουλα μεσα, οχι κατι ιδιαιτερο ομως, και μαλλον ο κινεζος παραπερα ηταν το αγορι της....
Φευγοντας, καθολα νομιμος ο κινεζος, μου δινει μολις πληρωσα και την αποδειξη.
Κι εκεινη τη στιγμη, γεννηθηκε η ιδεα...ειχε το ονομα του/της(ονομα wu, αναθεμα και ξερω αν ειναι θηλυκο ή αρσενικο!!!) επανω στην αποδειξη!
Λεω 'εδω ειμαστε', και χτυπαω το ονομα στο facebook, μπας και βρω καλη δικτυωση με φιλους/φιλες του/της.
Ε, το πιστευετε οτι στο fb με αυτο το ονομα πρεπει να φερνει ισα με 1000 ονοματα με αυτο το ονομα;
Δηλαδη μιλαμε δεν υπαρχει αυτο το σκηνικο...
Μιλιουνια ρε παιδια...και εγω να ψαχνω τον/τη συγκεκριμενο/η στην Ελλαδα...not one in a million....
Απειροι κινεζοι και κινεζουλες....θα κατακτησουν τον κοσμο, αλλα μεχρι τοτε πρεπει να γινει κανενα κονε...
Φιλε, σπο οτι ξερω, σε ολοκληρη τη Κινα δεν υπαρχουν πανω απο 900 επιθετσ, τα πιο δημοφιλη ομως δεν ειναι πανω απο 200.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
2
Like
765
Πόντοι
96
Πολυ φτωχη η Αθηνα απο Ασιατισες και σχεδον μηδεν η επαρχια. Παντως οποιος εχει μπλεξει με αυτη τη ρατσα, δεν μπορει να την ξεπερασει.
Δεν ειναι διμετρες, δεν ειναι η ομορφια που χουμε μαθει να μας αρεσει απο τα γενοφασκια μας... αλλα!

Αυτο το "αλλα" ειναι ατελειωτο! Αν θες να νιωθεις οτι εισαι ο μοναδικος αντρας στην γη, με το καλυτερο καυλι και το πιο ομορφο προκοιλι και προγουλι κτλ κτλ τοτε απλα δεν υπαρχει αλλη επιλογη.

Φιλος μου ελεγε πως μια γαλλικη εταιρια ειχε παρει ενα εργο προς τα αγια αυτα μερη και σε ποσοστο [size=18pt]100%[/size] οι γαλλοι που ηταν πανω απο 50 απλα χωρισαν και πηραν γυναικα απο εκει. Ουτε ενας δεν ξεφυγε.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom