Νέα

Ασιάτισες στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Κανεις δεν εχει αποψη;
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Ποσο 'ελληνοποιημενες' ειναι οι ασιατισες που ζουν στην ελλαδα;
Διατηρουν τα καλα τους χαρακτηριστικα για τα οποια ειναι γνωστες και καλυτερες απο τις εδω ντοπιες, ή τα 'αφησαν' στην πατριδα τους;

Τύπε...διατηρούν αρκετά από τα χαρακτηριστικά που φημίζονται...χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν έχουν αρχίσει να αποκτούν τα επίκτητα χαρακτηριστικά των ντόπιων.
Ψάξε...και κάτι θα βρεις.
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Τύπε...διατηρούν αρκετά από τα χαρακτηριστικά που φημίζονται...χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν έχουν αρχίσει να αποκτούν τα επίκτητα χαρακτηριστικά των ντόπιων.
Ψάξε...και κάτι θα βρεις.
Οι Ασιατισσες είναι καθρεφτης... Ότι της δειξεις θα σου δειξει επι 10...
Γαλιλεος...
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Αν της δειξεις ότι την βλέπεις σαν ασιατισσα, θα σου ζηταει μηνιατικο για την οικογενεια.
Αν της δειξεις ότι την θεωρεις ισοτιμη με σενα και σαν οποιαδήποτε άλλη γυναικα, τοτε θα εχεις μασαζ, πρωινο στο κρεβατι, σεξ οποτε και οποια ωρα θελεις,τα ρουχα σου πεντακάθαρα,φαγητο νοστιμο και σπιτι καθαρο, και θα σου είναι και ευγνωμων από πανω αν της αγορασεις κανα ζευγαρι παπούτσια ή κανα στριγκακι για το βραδυ... Αυτό μου λεει η εμπειρια μου. εγω ζω το δευτερο. Ερχεται και μου βαζει το μισθο στην τσεπη και με εχει βασιλια. Γιατι? Γιατι τη σεβομαι. ΑΝ τις σεβαστείς- στην χωρα τους δεν εχουνε σεβασμο και το χρειαζονται-, σε εχουνε θεο, πασα, βασιλια...
Γαλιλεος...
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Μαρεσει που οι γαμιαδες οι γνωστοι μου και αλλοι πολλοι, μου λενε ''μα δεν της δινεις λεφτα να στελνει βιετναμ κάθε μηνα?' εμενα μου παιρνει 400 το μηνα. ενταξει με σεβεται και εχω ότι ζητησω, αλλα 400αρα.''
χαχαχαχα
ε  ναι βρε. αφου ειστε μαλακες και τους δειχνετε ότι ειστε πλούσιοι και θα τις σπονσαρετε και από πανω, φυσικα θα σας τα φανε. αφου τις βλέπετε σαν φτωχες ασιατισσες και όχι σαν γυναικες. Ο κλασσικος ο μαλακας ο ξιπασμένος ο νεόπλουτος ο σοουμαν ο πυρφόρος ο Ελληνας   :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Αν της δειξεις ότι την βλέπεις σαν ασιατισσαΝοτιο-ασιάτισσα, θα σου ζηταει μηνιατικο για την οικογενεια.
Αν της δειξεις ότι την θεωρεις ισοτιμη με σενα και σαν οποιαδήποτε άλλη γυναικα, τοτε θα εχεις μασαζ, πρωινο στο κρεβατι, σεξ οποτε και οποια ωρα θελεις,τα ρουχα σου πεντακάθαρα,φαγητο νοστιμο και σπιτι καθαρο, και θα σου είναι και ευγνωμων από πανω αν της αγορασεις κανα ζευγαρι παπούτσια ή κανα στριγκακι για το βραδυ... Αυτό μου λεει η εμπειρια μου. εγω ζω το δευτερο. Ερχεται και μου βαζει το μισθο στην τσεπη και με εχει βασιλια. Γιατι? Γιατι τη σεβομαι. ΑΝ τις σεβαστείς- στην χωρα τους δεν εχουνε σεβασμο και το χρειαζονται-, σε εχουνε θεο, πασα, βασιλια...
Γαλιλεος...

Νοτιο-ασιάτισσα
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
galileo34 εχω να πω, απο παλιοτερες επικοινωνιες μας, οτι σε οτι εχεις πει, εχεις πεσει μεσα 100%!
Να σαι καλα, και να βοηθας, γιατι υπαρχουν πολλα παληκαρια του ελληνισμου, που ταλαιπωριουνται διχως να ξερουν που να κοιταξουν για πραγματικα γυναικες-καθρεφτες-διαμαντια οπως οι ασιατισες που εχεις προτεινει και εχεις συμβουλεψει πολλες φορες!
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
galileo34 εχω να πω, απο παλιοτερες επικοινωνιες μας, οτι σε οτι εχεις πει, εχεις πεσει μεσα 100%!
Να σαι καλα, και να βοηθας, γιατι υπαρχουν πολλα παληκαρια του ελληνισμου, που ταλαιπωριουνται διχως να ξερουν που να κοιταξουν για πραγματικα γυναικες-καθρεφτες-διαμαντια οπως οι ασιατισες που εχεις προτεινει και εχεις συμβουλεψει πολλες φορες!

Για Αθηνα, εχεις να δωσεις καμια συμβουλη πως να γνωρισουμε ή να δικτυωθουμε με ασιατισες?
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
galileo34 εχω να πω, απο παλιοτερες επικοινωνιες μας, οτι σε οτι εχεις πει, εχεις πεσει μεσα 100%!
Να σαι καλα, και να βοηθας, γιατι υπαρχουν πολλα παληκαρια του ελληνισμου, που ταλαιπωριουνται διχως να ξερουν που να κοιταξουν για πραγματικα γυναικες-καθρεφτες-διαμαντια οπως οι ασιατισες που εχεις προτεινει και εχεις συμβουλεψει πολλες φορες!
cool11  σε εχω σε εκτιμηση και ας μην σε ξερω προσωπικα. Απλα οι σημερινοι ελληνες δεν ξερουν να ψαχνουν. Πες το βαριουνται πεςτο δεν εχουν τα κοτσια να ερωτευτουν μια γυναικα γιατι φοβουνται μηπως πληγωθουν και συνηθωε καταληγουν με μια ελληνιδα ή ρωσσοφωνη με δυο παιδια και να μην τους καθεται μετα την πρωτη γεννα. Εγω ομως εχω αφεθει στηνζωη μου. Ερωτευτηκα πληγωθηκα καταφερα να ταξιδεψω εξωτερικο και καταφερα να κοιμηθω με 16 διαφορετικες γυναικες-οχι μπουρδελα στουντιο κλπ αλλα κανονικες σχεσεις αλλες μονιμες αλλες των 6μηνων- μια απο καθε χωρα. Τις λατρεψα ολες τους εδωσα οση εκτιμηση μπορουσα και δεν αφησα ποτε καμια να με κερασει ενα ποτο ή μια τσιχλα. Ομως δεν νιωθω πεινασμενος σεξουαλικα ή πληγωμενος. Οχι. Ισα ισα. Βρηκα αυτην που με εχει βασιλια.καιε λατρευει. Απο ολες αυτες, μονοια σχιστοματα σε δυο χρονια γνωριμιας καταφερε να μου δωσει περισσοτερα απο οσα μου εδωσαν ολες μαζι σε 20 χρονια. Δεν υπαρχουν γυναικες σαν τις ασιατισσες ειδικα βιετναμ θαυλανδη. Πουε εγιναν γυναικες για σπιτι οι ελληνιδες Ή οι υπολοιπες ευρωπαιες ή ρωσσιδες;μολις τελειωσουν τα λεφτα θα πηδηχτουν με τον επομενο που εχει φραγκα και θα σε κατηγορανε παντου σαν μπατιρη και τεμπελη. Ενω μια ασιατισσα δεν θα το κανει ποτε αυτο και ξερεις γιατι; διοτι η ανατροφη απο το σπιτι της διαφερει απο την ανατροφη που παιρνει η ρωσσιδα ή η ελληνιδα που δουλευει το μουνακι της απο τα 13
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Για Αθηνα, εχεις να δωσεις καμια συμβουλη πως να γνωρισουμε ή να δικτυωθουμε με ασιατισες?

Δεν θεωρω τον εαυτο μου ειδικο.
Αν δεις τις πισω σελιδες, οι συμφορουμιτες ειπαν ενα καλο μερος ειναι Αμπελοκηποι, αλλα θελει χρονο για καμακι, σουλατσαρισμα, να κοβεις κινηση κλπ.
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Δεν θεωρω τον εαυτο μου ειδικο.
Αν δεις τις πισω σελιδες, οι συμφορουμιτες ειπαν ενα καλο μερος ειναι Αμπελοκηποι, αλλα θελει χρονο για καμακι, σουλατσαρισμα, να κοβεις κινηση κλπ.
egw gia ellada den kserw.meno kipro kai gnwrizo gia edo. Opoios thelei katevainei katw kai tou gnwrizei i dikia mou oses thelei :)
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Πιο πολλες ασιατισες πρεπει να εχει στην Κυπρο, παρα στην Ελλαδα...
:(
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Καμια δικτυακη ακρη για τις ασιατισες της Ελλαδας;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Στο facebook βρισκω αρκετες ασιατισες που μενουν Ελλαδα.
Αλλα το αρνητικο του fb ειναι οτι δεν ειναι φτιαγμενο για dating.
Πχ δεν μπορεις να ξερεις ποτε ηταν online η αλλη κλπ
Στελνεις μηνυμα και περιμενεις γενικως, αν το δει, αν απαντησει.
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Με ενδιαφερει πολυ το θεμα αυτο! Οποιος ξερει ας με ενημερωσει! Γενικα Ελλαδα αλλα κατα προτιμηση μεσα η κοντα σε Θεσσαλονικη
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
πραγματικα θα εχει ενδιαφερον να βρουμε ασιατικα κοριτσοπουλα για ... παιχνιδια .....
Αναλογα τα γουστα, και αναλογα το μερος .... ειτε απο facebook, μαμβα, κλπ , ειτε απο μασατζιδικα οπου ξερουμε οτι παιζουν οι κοπελες .... Οπως η jasmin απο τη Συγγρου ....
 

kostas 33333

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
καπου στον νεο κοσμο λενε οτι υπαρχει μαζατζιδικο με φιλιππινεζες-ασιατισσες αλλα δεν ξερω που ακριβως.αν ξερει καποιος ας πει
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom