Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
κανε αυτο που πρεπει ειδικα εσενα δε σε παρεξηγω εχουμε κ πολλα κοινα!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλό απόγευμα κ καλή επιτυχία σήμερα.θα την χρειαστείτε περισσότερο εσείς από όλους.Ο πρίγκηπας θα το κάνει το θαύμα του.Είμαι σίγουρος. :rockon: :rockon: :rockon:


Καλημέρα Αρειανά.Για να μην πείτε ότι είμαι μετά Χριστόν προφήτης,σας παρέθεσα το χθεσινό μου μήνυμα.Ο πρίγκηπας είναι εγγύηση σε κα΄τι τέτοια.Πολλά συγχαρητήρια που πετύχατε μια από τις ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΕΣ προκρίσεις στην ιστορία των Ελληνικών ομάδων κ εναντίον μιας ομάδας που τα μπουκ την είχαν ως το νούμερο 2 φαβορί για την κατάκτηση του ΟΥΕΦΑ.Πολλά μπράβο κ θα μπορούσατε να φεύγατε τουλάχιστον με την ισοπαλία.
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο ρε αρειανάρα!!!!!!!

Η άλωση της Ισπανίας!!!!!

Όπως κάποτε με Γκάλη και σια!!!!!

Παραμιλάει όλη η Ευρώπη ρεεεε!!!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ποτέ δεν περίμενα να χαρώ για την αποχώρηση του warhol από το site! :-)
Αντε και ο amanaman σιγά-σιγά να τα μαζεύει...:-)
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
μπράβο σε όλες τις ομάδες μας. και άλλα 1000 μπράβο στον αγαπημένο μας ΑΡΗ.
Ευτυχώς θα έχουμε (όπως δείχνουν τα πράγματα) μία ικανοποιητική συγκομιδή πόντων φέτος στην Ευρώπη.
καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες
 

gavliaris99

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
1
ΑΝΤΕ ΡΕ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!!
Χίλια μπράβο σε Ντούσαν και παίκτες, μας έκαναν υπερήφανους για αυτή την ομάδα!
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Μπραβο παιδια
αν και γαβρος τα συγχαρητηρια μου για την προκριση κατι που τοσο χρειαζοταν η χωρα μας και απο βαθμολογικη και απο ψυχολογικη αποψη
αντε να δειξουμε οτι το EURO 2004 δεν ηταν μια φωτοβολιδα
μπραβο σε ολους τους παιχτες, στις ελληνικες ομαδες μας και σε ολους τους φιλαθλους
Μπραβο στην Ελλαδα, στον Ολυμπιακο, τον Παναθηναικο, την ΑΕΚ, τη Λαρισα, τον Πανιωνιο και τον Αρη!!!
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
Ποτέ δεν περίμενα να χαρώ για την αποχώρηση του warhol από το site! :-)
Αντε και ο amanaman σιγά-σιγά να τα μαζεύει...:-)
τωραααααααααααα?
τωρα θα κατσικωνομαι εδω ολη μερα
να σου τη λεω
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Θερμά συγχαρητήρια στην ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ  για την πρόκριση. Από ένα γάβρο!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Θερμά συγχαρητήρια στην ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ  για την πρόκριση. Από ένα γάβρο!

Διευκρινίζεις σε ποιο τμήμα της πόλης αναφέρεσαι; Νομίζω στο ανατολικό...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Το πρωί γυρισα από Ιθπανία αλάνια...Αντε και Πράγα τώρα...
 

Sinnay

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
55
Like
20
Πόντοι
0
Το πρωί γυρισα από Ιθπανία αλάνια...Αντε και Πράγα τώρα...

Λύσε μου μια απορία : Μόνο για τον αγώνα πήγες ή είχε και τίποτα Ισπανικά το μενού ; Παίζει τίποτα καλό στις αποστολές γενικότερα ; (ομαδικά εννοώ τσάρκες κτλ)
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ναι οντως ανατολικα της Αλβανιας ολα ειναι κιτρινα
χαρείτε ρε παιδια την επιτυχία σας, όμως ξεκαβαλειστε και λιγο.με αυτη την σουπερ ομαδα, μετα απο μια σουπερ επιτυχημενη χρονια, με σουπερ τοχο την εξοδο στο .....τσαμπιονς λιγκ,πως δικαιολογείτε τα 3.000 και κατι ψηλα διαρκειας και το παρολιγον σολντ αουτ( στο αχανες κλεανθης βικελιδης) με σαραγοσα(για γαυρο δε μιλαμε καν)
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
χαρείτε ρε παιδια την επιτυχία σας, όμως ξεκαβαλειστε και λιγο.με αυτη την σουπερ ομαδα, μετα απο μια σουπερ επιτυχημενη χρονια, με σουπερ τοχο την εξοδο στο .....τσαμπιονς λιγκ,πως δικαιολογείτε τα 3.000 και κατι ψηλα διαρκειας και το παρολιγον σολντ αουτ( στο αχανες κλεανθης βικελιδης) με σαραγοσα(για γαυρο δε μιλαμε καν)

κάποιο δίκιο ίσως και να το έχεις. Πρέπει να δούμε την πραγματική δυναμική της ομάδας μας. Ναι είμαι και εγώ ιδιαίτερα χαρούμενος με την εικόνα αλλά καλό θα είναι να κάνουμε λίγο υπομονή και να κρίνουμε στη συνέχεια.
Το έργο με τις ομάδες που ξεφουσκώνουν γρήγορα το έχουμε δει αρκετές φορές.

Οσο αφορα, βέβαια, στα σχόλια περί σολντ αουτ και λοιπά καλό θα ήταν και εσείς να μην αρχίσετε και πάλι τα κομπλεξικά σας με τον ΑΡΗ (άλλωστε και αυτό το έργο το έχουμε δει αρκετές φορές).
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κάποιο δίκιο ίσως και να το έχεις. Πρέπει να δούμε την πραγματική δυναμική της ομάδας μας. Ναι είμαι και εγώ ιδιαίτερα χαρούμενος με την εικόνα αλλά καλό θα είναι να κάνουμε λίγο υπομονή και να κρίνουμε στη συνέχεια.
Το έργο με τις ομάδες που ξεφουσκώνουν γρήγορα το έχουμε δει αρκετές φορές.

Οσο αφορα, βέβαια, στα σχόλια περί σολντ αουτ και λοιπά καλό θα ήταν και εσείς να μην αρχίσετε και πάλι τα κομπλεξικά σας με τον ΑΡΗ (άλλωστε και αυτό το έργο το έχουμε δει αρκετές φορές).
δεν καταλαβαινω τι εννοεις με το κομπλεξικα.μια απλη παρατηρηση ειναι, που ανταποκρινεται απολυτα στην πραγματικοτητα, οπως και ο ιδιος αποδεχεσαι για τη δυναμικη της ομαδας σου.σε αγωνιστικο επιπεδο ειναιο προφανες οτι στα δημοφιλη αθληματα ειστε ενα σκαλι τουλαχιστον επανω. ομως δεν μπορω να καταλαβω αυτη την απιστευτη νοοτροπια του μεγαλυτερου συνδεσμου σας για το μεγαλειο και μεγεθος του λαου του αρη.οι ανθρωποι ειναι απιστευτα κολλημενοι και το μονο που κανου ειναι να αοππροσανατολιζοπυν το κόσμο σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom