Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
και επειδη βλεπω οτι θεωρειτε σιγουρη νικη σας,σας συμβουλευω να κρατησετε χαμηλους τονους για να μην εχετε και παλι δραματα!
Μπορείς να μου πεις σε πιο ποστ αναφέρεσαι που έλεγε για "σίγουρη νίκη";
 

Επισκέπτης
Δεν είσαι εσύ όλο το thread warhol.  Υπάρχουν και άλλοι...
Οσον αφορά τα 7 που λές (που εγώ νόμιζα οτι ήταν 3 αλλά θα ξέρεις εσύ καλύτερα), χαίρομαι που κρατάς αρχείο με τις επιτυχίες της ομάδος σου...
εγω μιλαω για τον εαυτο μου!και δινω λογο γι αυτα που εγω γραφω!
εγω κραταω αρχειο με τις επιτυχιες της ομαδας μου!εσυ που κρατας  αρχειο με τις επιτυχιες αλλων ομαδων και τις ηττες της ομαδας μου...... :grin:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
εσυ που κρατας  αρχειο με τις επιτυχιες αλλων ομαδων και τις ηττες της ομαδας μου...... :grin:
Πάλι νομίζεις, αλλά μερικά πράγματα είναι τόσο τραναχτα που δεν τα ξεχνάει ο νους μου...
Μπορεί να είσαι φέτος καλύτερος αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω υποβιβασμούς, δελτία, αεροπλανάκια πάνω απ τούμπα, πράγματα που εσύ δεν θέλεις ούτε να τα σκέφτεσαι...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι έγινε με το δράκο; άρθηκε το ασυμβίβαστο τηε εθνικής;
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
ειναι το γενικο κλιμα που επικρατει στις ταξεις σας!
τι του απαντας; το ατομο εχει κομπλεξ αντι να κοιταει την ομαδα του..... το ξαναπαμε αγωνιστικα πεταμε ποιος θα πιασει κοκε και φελιπε; μελισης η κνολ; και επειδη η τουμπα θα ναι τιγκα τι να λεει; και καραισκαση παιξαμε δλδ οι παιχτες μας εχουν οριο στο κοσμο; εμεις δεν εχουμε ανχος νικης εχουμε και διαφορα παμε να τους κανουμε πλακα αυτοι μη χασουν και κανουν κανα ντου τα μπαοκια μεσα και φανε καμια καμπανα..... προς κομπλεξικα ατομα εχετε και δικο σας thread οι οπαδοαποψεις σαν εκει....ανατολικα μη πω τουρκικη μερια
 

Επισκέπτης
τι του απαντας; το ατομο εχει κομπλεξ αντι να κοιταει την ομαδα του..... το ξαναπαμε αγωνιστικα πεταμε ποιος θα πιασει κοκε και φελιπε; μελισης η κνολ; και επειδη η τουμπα θα ναι τιγκα τι να λεει; και καραισκαση παιξαμε δλδ οι παιχτες μας εχουν οριο στο κοσμο; εμεις δεν εχουμε ανχος νικης εχουμε και διαφορα παμε να τους κανουμε πλακα αυτοι μη χασουν και κανουν κανα ντου τα μπαοκια μεσα και φανε καμια καμπανα..... προς κομπλεξικα ατομα εχετε και δικο σας thread οι οπαδοαποψεις σαν εκει....ανατολικα μη πω τουρκικη μερια
Ασχετο αλλά ρε valentino rossi με avatar το audi είσαι? Βάλε μια YAMAHA
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
αντε παλι πεταχτηκε ...... εδω ειναι ΔΙΚΟ ΜΑΣ και λεμε ουτε γουσταρουμε σε οποιον δεν αρεσει να μην το διαβαζει και να μην απαντα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
σωστος! κανεις εξασκηση την συγνωμη γιατι Κυριακη θα εκληπαρειτε
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
εσεις απο τουμπα ξερετε απο ντατσουν φανταζομαι....αντε οι πιο κυριλεδες εχουν κανα τουμπανο ιμπιζοπουντο
 

Επισκέπτης
συγνώμη που κατουράμε στο τσαρδάκι σας...
εγω παντως δεν ξεχναω τα παρακαλητα στην κυβερνηση,το ανοιγμα των τραπεζων τα ξημερωματα για να παρετε δανειο και να παιξετε στο πρωταθλημα,τα πανο με την ευχη να παρει ο γαυρος το πρωταθλημα,τις σχεσεις σας με τον κοκκαλη,τα φιλικα ματς με τουρκικη ομαδα ανημερα της γενοκτονιας των ποντιων ενω μιλατε για χαμενες πατριδες,τις δηλωσεις σας να πεσει ο αρης και να εφαρμοστουν οι νομοι,οι νομοι που τωρα ζητατε να αλλαξουν!!και αυτη ειναι η ιστορια σας!και πλεον τη μαθαν ολοι!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω παντως δεν ξεχναω τα παρακαλητα στην κυβερνηση,το ανοιγμα των τραπεζων τα ξημερωματα για να παρετε δανειο και να παιξετε στο πρωταθλημα,τα πανο με την ευχη να παρει ο γαυρος το πρωταθλημα,τις σχεσεις σας με τον κοκκαλη,τα φιλικα ματς με τουρκικη ομαδα ανημερα της γενοκτονιας των ποντιων ενω μιλατε για χαμενες πατριδες,τις δηλωσεις σας να πεσει ο αρης και να εφαρμοστουν οι νομοι,οι νομοι που τωρα ζητατε να αλλαξουν!!και αυτη ειναι η ιστορια σας!και πλεον τη μαθαν ολοι!
χαλαρωσε και εσυ λιγο.
εχετε κανεις δυο ρυθμισεις και μια ειδικη εκκαθαριση.
παρακαλουσατε δυο φορες να αυξηθουν οι ομαδες της Ά εθνικης.
στηθηκατε στο  μπαραζ του βολου.
την ιστορια με τον γκαλη και το δρακο(αληθεια τι εγινε με αυτον;.
τους σκοπιανους που παιζουν στην ομαδα σου.
να βλεπουμε λιγο και στην δικη μας αυλη τι συμβαινει
 

Επισκέπτης
χαλαρωσε και εσυ λιγο.
εχετε κανεις δυο ρυθμισεις και μια ειδικη εκκαθαριση.
παρακαλουσατε δυο φορες να αυξηθουν οι ομαδες της Ά εθνικης.
στηθηκατε στο  μπαραζ του βολου.
την ιστορια με τον γκαλη και το δρακο(αληθεια τι εγινε με αυτον;.
τους σκοπιανους που παιζουν στην ομαδα σου.
να βλεπουμε λιγο και στην δικη μας αυλη τι συμβαινει
δεν βριζαμε εμεις την κυβερνηση και μετα ζηταγαμε να πληρωσουν οι παλιοι προεδροι μας τα χρεη!ουτε ειχαμε εμεις κολλητο τον υφυπουργο αθλητισμου,ουτε τιμωρηθηκαμε στην ευρωπη με αποκλεισμο για χρεη αλλα στο πρωταθλημα παιξαμε κανονικα οπως εσεις!
μην ξεχνατε επισης τα στησιματα σε ολυμπιακο και παναθηναικο ενω λιγες μερες πριν ζηταγατε να παιξετε για την φανελα!
αληθεια ποσες φορες σας σβηστηκαν χρεη στο μπασκετ?(εποχη σαβιτς αν θυμασαι καλα)!
μ αυτα και μ αυτα συνεχιζεται να επιπλεετε.....
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν βριζαμε εμεις την κυβερνηση και μετα ζηταγαμε να πληρωσουν οι παλιοι προεδροι μας τα χρεη!ουτε ειχαμε εμεις κολλητο τον υφυπουργο αθλητισμου,ουτε τιμωρηθηκαμε στην ευρωπη με αποκλεισμο για χρεη αλλα στο πρωταθλημα παιξαμε κανονικα οπως εσεις!
μην ξεχνατε επισης τα στησιματα σε ολυμπιακο και παναθηναικο ενω λιγες μερες πριν ζηταγατε να παιξετε για την φανελα!
αληθεια ποσες φορες σας σβηστηκαν χρεη στο μπασκετ?(εποχη σαβιτς αν θυμασαι καλα)!
μ αυτα και μ αυτα συνεχιζεται να επιπλεετε.....
για να τιμωρηθεις στην ευρωπη πρεπει να βγεις πρωτα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom