Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
αλλα Αβρααμ Γιαχιτς και Φελιπε Κοκε ηταν μια ομαδα μονοι τους
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
να φοραμε γυαλια ολοι την αλλη εβδομαδα, θα βγαλει ματια ο μαρσιο; :dancing: :dancing:
σοβαρα τωρα ολα τα λεφτα ειναι ο κοκε.
σαν τη  μυγα μες στο γαλα.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Κοκε Φελιπε Γιαχιτς και Αβρααμ οι υπολοιποι απλα πετανε!!!!!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
pakara σε παω εισαι και εγω τα ατομα αλλα εχετε ρε φιλε κατι ψωλομυαλους οπαδους αμπαλοι ντιπ για ντιπ.....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
pakara σε παω εισαι και εγω τα ατομα αλλα εχετε ρε φιλε κατι ψωλομυαλους οπαδους αμπαλοι ντιπ για ντιπ.....
ενω εσεις δεν εχετε στον Αρη?ασε μας ρε βαλεντινο...ολοι τους ιδιυς εχουμε..σημερα στις κερκιδες κατι γαυροι πλακονωντουσαν μεταξυ τους...
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
ενω εσεις δεν εχετε στον Αρη?ασε μας ρε βαλεντινο...ολοι τους ιδιυς εχουμε..σημερα στις κερκιδες κατι γαυροι πλακονωντουσαν μεταξυ τους...
δεν καταλαβες στο γηπεδο εννοειτε θα δεις ολους τους.... Ουνους για εδω μεσα μιλαω ο pakara ειναι σωστος σε πολλα ενω ειναι καποιοι αλλοι μπαοκ ουτε αριστερα ουτε δεξια.... αυτα σε καθε γηπεδο γινονται να πλακωνονται μεταξυ τους
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
α ετσι ναι....αλλα κι εδω μεσα τα ιδια ειναι μην νομιζεις...εχουμε εμεις κατι σκατοκεφαλους γαυρους.......ουυυυυυυυυυυυυυυυυ χεσε μεσα
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
ολα τα πουστρακια τυχερα ειναι....... εβαλε γκολ ο παο καλο για μας βεβαια...... ρε συ το επικο θεικο Vamos Αριαναρα απο ποιο τραγουδι ειναι ....διασκευη;
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
pakara σε παω εισαι και εγω τα ατομα αλλα εχετε ρε φιλε κατι ψωλομυαλους οπαδους αμπαλοι ντιπ για ντιπ.....
ευχαριστω ρε φιλε.
μετα απο αρκετα χρονια που φαγαμε-δωσαμε ξυλο για τον παοκ, καναμε ατελειωτα χιλιομετρα για να δουμε ματς που ως επι το πλειστον φαγαμε φολες και πολλα αλλα, αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι στη νικη της ομαδας μου θα χαρω αλλα δε θα τρελαθω και στην ηττα θα χαλαστω αλλα επισης δε θα τρελαθω κιολας.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
και εγω εχω παει με Θελτα και Ρομα πανω στα καγκελα κτλ..... χαιρεσαι οικονομας και ανα πονταρεις αλλα ως εκει αν πεινασεις κανεις Αρης η παοκ η οποιαδηποτε ομαδα θα σε βοηθησει.... αλλα οταν συναντας μογγολους γουσταρεις να τους την λες
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και εγω εχω παει με Θελτα και Ρομα πανω στα καγκελα κτλ..... χαιρεσαι οικονομας και ανα πονταρεις αλλα ως εκει αν πεινασεις κανεις Αρης η παοκ η οποιαδηποτε ομαδα θα σε βοηθησει.... αλλα οταν συναντας μογγολους γουσταρεις να τους την λες
ετσι ειναι πανω κατω.απλα οταν εισαι πιο μικρος δεν το καταλαβαινεις.πιτσιρικας με το που εβλεπα φασαρια ετρεχα να μπω, τωρα βεβαια  βριζω αυτους που κανουν επεισοδια
πλεον πανω απ ολα η καζουρα .
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
τα λεμε αυριο εχουμε και υποχρεωσεις  :knockinb:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ευχαριστω ρε φιλε.
μετα απο αρκετα χρονια που φαγαμε-δωσαμε ξυλο για τον παοκ, καναμε ατελειωτα χιλιομετρα για να δουμε ματς που ως επι το πλειστον φαγαμε φολες και πολλα αλλα, αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι στη νικη της ομαδας μου θα χαρω αλλα δε θα τρελαθω και στην ηττα θα χαλαστω αλλα επισης δε θα τρελαθω κιολας.

Αυτο ειναι το νοημα παιδια, μην ξεχνατε οτι ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ, ολοι οι αλλοι, ποδοσφαιριστες,προπονητες,παραγοντες,διαιτητες,δημοσιογραφοι πληρωνονται αμεσα 'η εμμεσα, ενω εμεις πληρωνουμε αυτη την τρελα που εχουμε και αυτο το κατι που μας πιανει ειδικα εκεινα τα 10' πριν αρχισει το παιχνιδι και τυχον βρισκεται καποιος ακομη εξω απο το γηπεδο.

Κατα τα αλλα μετριος ο Αρης σημερα, χαλαρα θα ελεγα οτι κερδισαμε, ο Αμοροζο μου φανηκε πολυ χρησιμος και ουσιστικος παικτης - απο το λιγο που επαιξε και τα λιγα που μπορουσε να προσφερει για πρωτη εμφανιση - χωρις υπερβολες και "τσαλιμακια" για τον κοσμο και ελπιζω οτι μπορει να δωσει πολλα στην ποιοτητα της ομαδας οσο θα παιρνει παιχνιδια, οπως ειπε και ο προπονητης μας. Και βεβαια για την Κυριακη μην τρελαινομαστε, σαν ομαδα ειμαστε -αντικειμενικα- καλυτεροι, αλλα δεν υποτιμαει κανεις το ΝΤΕΡΜΠΥ, την τουμπα και τον αντιπαλο, πολλα εχουν δει τα ματια μας σε τετοια παιχνιδια.
Καλο βραδυ παιδες!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
επειδη λενε παπατζες στα ραδιοφωνα οι φοβοτουρκοι ενα εχω να πω να δω ποιος μελισης η μπαλαφας θα πιασει φελιπε η κοκε...... ερε διπλο τρελο
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
Ρε παιδιά θα με πάρουν τα δάκρυα...
Τί αλληλεγγύη είναι αυτή εδώ μέσα;

Υ.Γ Οποιοσδήποτε φαντάζεται οτι τα σκουληκάκια έχουν γυρίσει το παραμύθι για να κρατήσουν πισινή σε περίπτωση κλαρίνου στην τούμπα πλανάται οικτρά....
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά θα με πάρουν τα δάκρυα...
Τί αλληλεγγύη είναι αυτή εδώ μέσα;

Υ.Γ Οποιοσδήποτε φαντάζεται οτι τα σκουληκάκια έχουν γυρίσει το παραμύθι για να κρατήσουν πισινή σε περίπτωση κλαρίνου στην τούμπα πλανάται οικτρά....
αρχισατε τα ιδια με τον πρωτο γυρο?δεν βαρεθηκατε φετος να παιρνετε κλαρινα?η συνηθεια που εγινε λατρεια!!!! :rockon:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
αρχισατε τα ιδια με τον πρωτο γυρο?δεν βαρεθηκατε φετος να παιρνετε κλαρινα?η συνηθεια που εγινε λατρεια!!!! :rockon:
Γιατί να μην χάσουμε ρε στο πρώτο γύρο;  Αφού είστε καλύτεροι σαν ομάδα, σιγά το πρόβλημα να το παραδεχτούμε.  Απλά πριν τα μάτς του πρώτου γύρου (αναφέρομαι και στα 2 αθλήματα), ειδικά εσύ warhol αναφερόσουν σε κλαρίνα, ...μπούκια, κότες και κάτι τέτοια.  Τώρα:  "θα είναι ντέρμπι, η τούμπα είναι καλή έδρα, ο καλύτερος άς κερδίσει και άλλα τέτοια γλυωδη"

Μου σπαράζετε τη ψυχή βρε... Τι φοβάστε; Και να χάσετε πάλι καλύτεροι θα είστε...
 

Επισκέπτης
Γιατί να μην χάσουμε ρε στο πρώτο γύρο;  Αφού είστε καλύτεροι σαν ομάδα, σιγά το πρόβλημα να το παραδεχτούμε.  Απλά πριν τα μάτς του πρώτου γύρου (αναφέρομαι και στα 2 αθλήματα), ειδικά εσύ warhol αναφερόσουν σε κλαρίνα, ...μπούκια, κότες και κάτι τέτοια.  Τώρα:  "θα είναι ντέρμπι, η τούμπα είναι καλή έδρα, ο καλύτερος άς κερδίσει και άλλα τέτοια γλυωδη"

Μου σπαράζετε τη ψυχή βρε... Τι φοβάστε; Και να χάσετε πάλι καλύτεροι θα είστε...
ειπα εγω αυτα για ντερμπι και για καλη εδρα??μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλον!και επειδη μας τα κανατε ολιγον τσουρεκια με την μπαγερν και τον αμοροζο θα θυμηθουμε τις 7 φετινες συναντησεις μας σε μπασκετ,ποδοσφαιρο και βολευ ακομα!
 

Επισκέπτης
και επειδη βλεπω οτι θεωρειτε σιγουρη νικη σας,σας συμβουλευω να κρατησετε χαμηλους τονους για να μην εχετε και παλι δραματα!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
Δεν είσαι εσύ όλο το thread warhol.  Υπάρχουν και άλλοι...
Οσον αφορά τα 7 που λές (που εγώ νόμιζα οτι ήταν 3 αλλά θα ξέρεις εσύ καλύτερα), χαίρομαι που κρατάς αρχείο με τις επιτυχίες της ομάδος σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom