Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αφου σας αρεσε στον πρωτο γυρο και θελετε και αλλο  :grin: :grin: :grin:!!δεν θα σας χαλασουμε το χατηρι!θα εχουμε επαναληψη  :grin: :-* :-*
warhol οταν μιλας για τον αρη σε εχω συνηθησει με αβαταρ αυτον τον ρεμπετη που επαιζε μπαγλαμα-τζουρα-τριχορδο... (ιεροσυλοςςς) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

βαλτο σε παρακαλω...........
 

Επισκέπτης
warhol οταν μιλας για τον αρη σε εχω συνηθησει με αβαταρ αυτον τον ρεμπετη που επαιζε μπαγλαμα-τζουρα-τριχορδο... (ιεροσυλοςςς) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

βαλτο σε παρακαλω...........
ο cornell ειναι ρεεεεεεεε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!και οχι δεν αλλαζω το αβαταρ μου γιατι αυτο που εχω τωρα τα σπαει  :rockon:!εκτος αν ξαναχρησιμοποιεις το παλιο σου νικ!αυτο ειναι λειψο... ;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ο cornell ειναι ρεεεεεεεε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!και οχι δεν αλλαζω το αβαταρ μου γιατι αυτο που εχω τωρα τα σπαει  :rockon:!εκτος αν ξαναχρησιμοποιεις το παλιο σου νικ!αυτο ειναι λειψο... ;)
χααχχαχχαχααχαα...δικαιος!!!
τι σπαει μαν?ποιος ειναι αυτος?κι αλλος μπουζουξης?μπουχαχαααχαχαχχαχαχαχχαχαχα
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι ώρα έρχεται ο Μάρσιο, να ξερουμε να αποφύγουμε το μποτιλιάρισμα;
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
6 το απογευμα βουλιαζει το αεροδρομιο.....ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!
VAMOS AMOROSO VAMOS CAMPEON!!!
Δεν κατάλαβα σήμερα ή την κυριακή; να φύγω όσο προλαβαίνω, δεν μπορώ άλλο να βλέπω αρειανούς να πανηγυρίζουν
 

Επισκέπτης
η μεγαλη μεταγραφη σας στο μπασκετ,ο κιουτλαι ποτε ερχεται?θα ανοιξατε σαμπανιες? :grin: :grin: :grin:!αμα ο αμαροσο ειναι για τους παλαιμαχους ο ιμπραημ τι ειναι? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
O Αμορόζο είναι παικτούρα λέμε και θα το καταλάβετε σύντομα... :rockon: :rockon: :rockon:

έκανε σπουδαία μεταγραφή ο ΑΡΗΣ,μπράβο του :thumbsup:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
άντε ρε που χάθηκες τόση ώρα περιμένουμε;
ενας μεγάλος παίκτης στη σωστή τιμή ( right price)είναι
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
O Αμορόζο είναι παικτούρα λέμε και θα το καταλάβετε σύντομα... :rockon: :rockon: :rockon:

έκανε σπουδαία μεταγραφή ο ΑΡΗΣ,μπράβο του :thumbsup:
γιαννώτη δεν αφήνεις τα χαζά να προτείνεις κανα ματς στο στοίχημα.
Καλά που πιάσαμε το Χ της Μπάρτσα χτες.
 

Επισκέπτης
η μεγαλη μεταγραφη σας στο μπασκετ,ο κιουτλαι ποτε ερχεται?θα ανοιξατε σαμπανιες? :grin: :grin: :grin:!αμα ο αμαροσο ειναι για τους παλαιμαχους ο ιμπραημ τι ειναι? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κουτλουάι: "Μπορούμε να είμαστε καλύτεροι"

Το ντεμπούτο του Ιμπραΐμ Κουτλουάι με τη φανέλα του ΠΑΟΚ δεν συνδυάστηκε με νίκη, αφού ο "δικέφαλος του βορρά" γνώρισε την ήττα στην παράταση από την Σαμάρα για το FIBA Eurocup, ωστόσο ο Τούρκος γκαρντ εμφανίστηκε αισιόδοξος ότι στο μέλλον η ομάδα θα κάνει καλύτερες εμφανίσεις, με δηλώσεις στην επίσημη ιστοσελίδα της.
"Ενιωσα πολύ όμορφα που έπαιξα για πρώτη φορά με τη νέα μου ομάδα τον ΠΑΟΚ, αλλά θα ήθελα να είχα ξεκινήσει αυτή τη συνεργασία με μία νίκη. Στενοχωρήθηκα πολύ που χάσαμε από τη Σαμάρα, αλλά θα πρέπει να συνεχίσουμε την προσπάθειά μας. Η ομάδα έχει δυνατότητες και μπορεί να κάνει μία καλή πορεία στο ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά να έχει καλή παρουσία και στα υπόλοιπα παιχνίδια στο FIBA Eurocup. Αυτό που έχει σημασία για μας πλέον είναι το επόμενο παιχνίδι πρωταθλήματος. Θέλουμε να κερδίσουμε το Σάββατο, γιατί ο αγώνας είναι σημαντικός για την ομάδα και πιστεύω ότι θα παίξουμε καλύτερα. Και σε αυτό το παιχνίδι, αλλά και όσα θα ακολουθήσουν".

"Αισθανόμουν λίγο περίεργα, ήταν το πρώτο μου παιχνίδι μετά από ένα περίπου μήνα, ήταν το πρώτο παιχνίδι μπροστά στον κόσμο της νέας μου ομάδας, αλλά νομίζω ότι ήταν λογικό. Οσο περνούσε η ώρα αισθανόμουν και καλύτερα και σε αυτό με βοήθησαν και οι συμπαίκτες μου, αλλά και το ζεστό χειροκρότημα του κόσμου".

Οσο για τον κόσμο του συλλόγου, ο "Ιμπο" τόνισε: "Το μπάσκετ είναι πολύ καλύτερο όταν υπάρχει κόσμος στο γήπεδο. Χαίρομαι που ο κόσμος με χειροκρότησε, αλλά όλοι μας στην ομάδα, θέλουμε πολύ περισσότερο κόσμο και σε όλα τα παιχνίδια. Εάν οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ είναι κοντά μας, θα μπορούμε να είμαστε καλύτεροι σε κάθε παιχνίδι. Υπόσχομαι κι εγώ, αλλά και όλοι μαζί σαν ομάδα ότι θα παίξουμε και καλύτερα και θα μοιραστούμε μαζί τους πολύ καλύτερες στιγμές. Τους περιμένουμε το Σάββατο στο γήπεδο".

Συμφωνία με Βασιλειάδη

Σε συμφωνία ήρθε η ΚΑΕ ΠΑΟΚ με τον Κώστα Βασιλειάδη σε σχέση με τα χρωστούμενα προς τον πρώην παίκτη του συλλόγου, όπως ανακοινώθηκε την Τετάρτη.

"Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την επίτευξη συμφωνίας με τον καλαθοσφαιριστή Κώστα Βασιλειάδη, αναφορικά με τις οφειλές που υπήρχαν απέναντί του. Σε πρόσφατη συνάντηση μεταξύ του Προέδρου της ΚΑΕ κ. Βαγγέλη Γαλατσόπουλου και του παίκτη, ο δεύτερος γνωστοποίησε την επιθυμία του για τη μη καταβολή των οφειλομένων προς το πρόσωπό του, κλείνοντας έτσι το σχετικό θέμα.

Η διοίκηση της ΚΑΕ εκφράζει τις ευχαριστίες της προς τον πρώην αρχηγό της ομάδας μπάσκετ Κώστα Βασιλειάδη για την απόφασή του και του εύχεται με κάθε ειλικρίνεια επαγγελματική και προσωπική επιτυχία".

 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σιγά σιγά όλους θα τους ξοφλήσουμε.
Αρκεί να μην θέλουν τα χρωστούμενα :grin:.Μπράβο ρε αρχηγε.
Αλήθεια οι δικοί σας στο ποδόσφαιρο τι χάρισαν(κιζερίδης, παπαδόπουλος, σκέντζός κλπ);
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Στο ποστ του "συμμάχου" απάντησα
 

Επισκέπτης
Σιγά σιγά όλους θα τους ξοφλήσουμε.
Αρκεί να μην θέλουν τα χρωστούμενα :grin:.Μπράβο ρε αρχηγε.
Αλήθεια οι δικοί σας στο ποδόσφαιρο τι χάρισαν(κιζερίδης, παπαδόπουλος, σκέντζός κλπ);
σιγα μην τους πληρωσουμε  :grin:!!ειχαν την τιμη να φορεσουν τη φανελα του αυτοκρατορα και θα παρουν και λεφτα?ο αρης ειναι υπερανω χρηματων  :grin: :grin: :grin:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
σιγα μην τους πληρωσουμε  :grin:!!ειχαν την τιμη να φορεσουν τη φανελα του αυτοκρατορα και θα παρουν και λεφτα?ο αρης ειναι υπερανω χρηματων  :grin: :grin: :grin:
άρης, νου δου (Ν.Δ.) και μαν γιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom