Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν νομιζω να εχετε περισσοτερα εισιτηρια ,τουλαχιστον απο βαζελο.
οσο για εμας τωρα που εφυγε ο παντακ θα δειξει πως παει το πραγμα.
παντως ακομη και ετσι ειχαμε καλο μ.ο., εφοσον σε 3'-4 ματς γεμισε το γηπεδο
τι βλεπω αποκτησατε και συμμαχο;
αφου γεμισατε σε 3-4  παιχνιδια το γηπεδο,τοτε παω πασο  :grin: :grin: :grin: :grin:!!δεν αποκτησαμε κανενα συμμαχο!αλλωστε σαν καλα αδελφακια που ειστε(αδελφα σωματεια),παντα τα ξαναβρισκετε ασχετα αν τσακωνεστε συχνα  :grin: :grin: :grin:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αφου γεμισατε σε 3-4  παιχνιδια το γηπεδο,τοτε παω πασο  :grin: :grin: :grin: :grin:!!δεν αποκτησαμε κανενα συμμαχο!αλλωστε σαν καλα αδελφακια που ειστε(αδελφα σωματεια),παντα τα ξαναβρισκετε ασχετα αν τσακωνεστε συχνα  :grin: :grin: :grin:
μια δυο φορες το χρόνο τα τσουγκριζουμε, εξαιτίας ομως τριτων ( κασναφερης, ζακεστιδης, δουρος, μπριακος) που θελουν να μας διχασουν.
 

Επισκέπτης
ανετη νικη σημερα για την αρειαναρα  :rockon: :rockon:!!ο παοκ δεν επαιζε σημερα?ουτε αυριο παιζει? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ανετη νικη σημερα για την αρειαναρα  :rockon: :rockon:!!ο παοκ δεν επαιζε σημερα?ουτε αυριο παιζει? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μας εκπροσωπησε επαξια ο ΜΑΤ.
παλι μας πληρωσε η αγαπημενη μας ομαδα. ακου 10 αποδοση 2,5 λεπτα πριν τη ληξη.
μιλησε η πιο βαρεια φανελα στο τελος
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
o ΠΑΟΚ δεν παίζει. Τον παίζει να είναι σκληρός τώρα που έρχεσαι για το ετήσιο tour στην ΤΟύμπα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ρε μπουφο σαλτα και γαμησου στην τελικη... τι ασχολεισαι με τον ΠΑΟΚ παλι???
πες παλι :" καλως το ρουφιανο κλπ κλπ" αλλα να σου πω κατι. καλυτερα ρουφιανος παρα μαλακας. αντε γιατι το κομπλεξ που βγαζεις ειναι απυθμενο
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
filoxenoumenos....τι λογια ειναι αυτα ρε φιλε?
υγ...ειμαι παλι κοντα σας....εχεχεχεχεχεχεχεχ
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ρε μπουφο σαλτα και γαμησου στην τελικη... τι ασχολεισαι με τον ΠΑΟΚ παλι???
πες παλι :" καλως το ρουφιανο κλπ κλπ" αλλα να σου πω κατι. καλυτερα ρουφιανος παρα μαλακας. αντε γιατι το κομπλεξ που βγαζεις ειναι απυθμενο

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε προφανώς είσαι νέος στο site και δεν έχεις παρακολουθήσει την πλακίτσα που κάνω με τον φίλο μου τον Warhol με τον οποίο αμά λάχει έχουμε πιει και δύο μπύρες έξω και έχουμε ανταλλάξει τα επιμέρους προσωπικά πειράγματα. Από την άλλη, η αδυναμία σου να αντιληφθείς το προσωπικό πείραγμα δεν με εκπλήσσει, δεδομένων και των οπαδικων σου προτιμήσεων.
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Ρε παλληκάρια στο μπάσκετ όμως δεν τα πήγατε καλά. Κρίμα. Ο Άρης αξίζει να πηδάει στο Ευρωπαικό μπάσκετ.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αγαπητέ Φιλοξενούμενε προφανώς είσαι νέος στο site και δεν έχεις παρακολουθήσει την πλακίτσα που κάνω με τον φίλο μου τον Warhol με τον οποίο αμά λάχει έχουμε πιει και δύο μπύρες έξω και έχουμε ανταλλάξει τα επιμέρους προσωπικά πειράγματα. Από την άλλη, η αδυναμία σου να ανφθείς το προσωπικό πείραγμα δεν με εκπλήσσει, δεδομένων και των οπαδικων σου προτιμήσεων.
στο site δεν ειμαι νεος αλλα το σχολιο μου φιλε δεν ηταν για σενα. συγγνωμη αν το εξελαβες ετσι
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν περιμενες δηλαδη το ντερμπυ; ψευδεσαι
 

Επισκέπτης
φιλοξενουμενε και πακαρα αυτο που κανω ειναι πλακιτσα και πειραγμα!κατα κυριο λογο με τον φλαυ που εχουμε βγει και καναμε τη πλακιτσα μας με τις ομαδες!αν εσεις τωρα δεν μπορειτε να το καταλαβετε τοτε δικο σας προβλημα!και να σου πω και κατι αλλο ρε φιλοξενουμενε?βριζει εκεινος που αδυνατει να εκφραστει με επιχειρηματα!εγω θα συνεχισω να κανω χαβαλε με τον φλαυ(ακους βρωμοπουλο?? :grin: :grin:)!και αντε ρε να ξαναπαμε για κανενα κοψιδι και μπυριτσα  :rockon: :rockon:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
οχι ρε το ντερμπυ....χαχαααχχα.στο ντερμπι ισως πεταχτω αυθημερον..προς το παρων ειμαι εδω...
καλως ηρθες πισω αξιο τεκνο του Πειραια (για να δικαιολογω τον τιτλο του ρουφιανου!!!)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
[youtube=425,350]wqRztc1MfIg&feature[/youtube]
Amoroso εν'δραση :dancing: :dancing: :dancing:

[youtube=425,350]REymW29ROmQ&feature[/youtube]
κι ενα απο τη χρονιά που Βοrussia Dortmund πήρε τον τίτλο στη Γερμανία
όπου ο Αμοροζο βγήκε 1ος σκόρερ και μοίρασε αρκετές ασιστ :rockon: :rockon: :rockon:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φιλοξενουμενε και πακαρα αυτο που κανω ειναι πλακιτσα και πειραγμα!κατα κυριο λογο με τον φλαυ που εχουμε βγει και καναμε τη πλακιτσα μας με τις ομαδες!αν εσεις τωρα δεν μπορειτε να το καταλαβετε τοτε δικο σας προβλημα!και να σου πω και κατι αλλο ρε φιλοξενουμενε?βριζει εκεινος που αδυνατει να εκφραστει με επιχειρηματα!εγω θα συνεχισω να κανω χαβαλε με τον φλαυ(ακους βρωμοπουλο?? :grin: :grin:)!και αντε ρε να ξαναπαμε για κανενα κοψιδι και μπυριτσα  :rockon: :rockon:
και εγω πλακα κανω, κατα βαθος (πολυ βαθος) τρεφω φιλικα αισθηματα για το ιστορικο σωματειο σας
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω τρεφω ερωτικα συναισθηματα για την ομαδα σας  :2funny: :2funny: :2funny:!αποδειξη το 3-1 του πρωτου γυρου  :grin: :grin: :grin: :grin:
πλησιαζει ο καιρος για να ανταποδωσουμε την αγαπη σου.
αυτη τη φορα δε νομιζω να εχετε για ηρωα τον ανηψιο του αγαπημενου σας βουλευτη
 

Επισκέπτης
πλησιαζει ο καιρος για να ανταποδωσουμε την αγαπη σου.
αυτη τη φορα δε νομιζω να εχετε για ηρωα τον ανηψιο του αγαπημενου σας βουλευτη
αφου σας αρεσε στον πρωτο γυρο και θελετε και αλλο  :grin: :grin: :grin:!!δεν θα σας χαλασουμε το χατηρι!θα εχουμε επαναληψη  :grin: :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom