Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Η γνωστη απαντηση οσων δεν ξερουν να απαντησουν!!!
Τι να σου απαντήσω ρε Πορτογάλε; Ότι μας έχετε ζαλίσει τα αρχίδια με τον λαό σας επειδή εδώ και καιρό δεν έχετε να πουλήσετε τίποτε άλλο; Νταιλίκι, καφριλίκι, καμιά πέτρα στα κεφάλια μπας και τρομάξουμε τους άλλους και πάρουμε κανένα βαθμό για να ανέβουμε από την ένατη θέση. Να σε δω να παίζεις μπάλα να το συζητήσουμε σοβαρά.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
που σαι ρε  σερτζιο αλιθωρε; σαν τις τζουλιας τα ματια εχεις! παλι με εμας ασχολεισε; σε καιει αν θα ζησουμε μεσα εξω μεγαλες στιγμες; σας το δωσανε το τσαμπιονς λιγκ η ειναι στο δρομο;
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Γιατί δεν απαντάς ρε Πορτογάλε; Βλέπεις στην Metrosport το λαό σου και αυνανίζεσαι;
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Τι να σου απαντήσω ρε Πορτογάλε; Ότι μας έχετε ζαλίσει τα αρχίδια με τον λαό σας επειδή εδώ και καιρό δεν έχετε να πουλήσετε τίποτε άλλο; Νταιλίκι, καφριλίκι, καμιά πέτρα στα κεφάλια μπας και τρομάξουμε τους άλλους και πάρουμε κανένα βαθμό για να ανέβουμε από την ένατη θέση. Να σε δω να παίζεις μπάλα να το συζητήσουμε σοβαρά.
νταιλικι καφριλικι μονο οταν κανουν πορεια η στο γηπεδο στα στενα φιλε πετραν μεγαλα κοτοπουλα εχω τεραστια συλλογη τους, σκεφτομαι αν πεσει καμια αναδουλεια να βγαλω κανα παγκο εξω απο το ανθελληνικο τζαμι τους να πουλαω κασκολ φανελες σκουφακια και σημαιες
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Γιατί δεν απαντάς ρε Πορτογάλε; Βλέπεις στην Metrosport το λαό σου και αυνανίζεσαι;
ειδες πετραν οι τουρκοι; παλι μπουκωσανε και δεν εχουν τι να πουνε,  σε λιγο θα ερθει η απαντηση τι λετε ρε εγω εχω 1.544.543.342.566.763.432 τουρκους εεεε οπαδους μονο στην ....Κατερινη τι λες τωρα;
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
ειδες πετραν οι τουρκοι; παλι μπουκωσανε και δεν εχουν τι να πουνε,  σε λιγο θα ερθει η απαντηση τι λετε ρε εγω εχω 1.544.543.342.566.763.432 τουρκους εεεε οπαδους μονο στην ....Κατερινη τι λες τωρα;
Οχι ρε τι λετε αφου ο γιαννακης,ο γνωστος της παπαναστασιου ρε,ειπε οτι ο λαος του αρη ειναι περισσοτερος στη πολη,λιγο στα δυτικα εμεινε πισω αλλα θα δουμε τι θα κανουμε και εκει!Ασε για την υπολοιπη βορεια Ελλαδα,δεν το συζητω,ολη κιτρινη!Ρε βγαλτε την τσιμπλα απο τα ματια και κοιταξτε να κανετε κοσμο γιατι γνωστες σε ολους-και σε εσας-δημοσκοπησεις σας βγαζουν τριτη και τεταρτη δυναμη στο Βορρα,πισω απο γαβρους βαζελους κλπ!Και επειδη ξερω τι θα παιτε δεν μιλαω μονο για κεντρικη Μακεδονια αλλα για ολη τη βορεια Ελλαδα!Ξυπνατε ειπαμε!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Οχι ρε τι λετε αφου ο γιαννακης,ο γνωστος της παπαναστασιου ρε,ειπε οτι ο λαος του αρη ειναι περισσοτερος στη πολη,λιγο στα δυτικα εμεινε πισω αλλα θα δουμε τι θα κανουμε και εκει!Ασε για την υπολοιπη βορεια Ελλαδα,δεν το συζητω,ολη κιτρινη!Ρε βγαλτε την τσιμπλα απο τα ματια και κοιταξτε να κανετε κοσμο γιατι γνωστες σε ολους-και σε εσας-δημοσκοπησεις σας βγαζουν τριτη και τεταρτη δυναμη στο Βορρα,πισω απο γαβρους βαζελους κλπ!Και επειδη ξερω τι θα παιτε δεν μιλαω μονο για κεντρικη Μακεδονια αλλα για ολη τη βορεια Ελλαδα!Ξυπνατε ειπαμε!
σε ειχα για λιιιιγο πιο εξυπνο εκτος αν δεν εχεις βγει ποτε περα απο την πολη, ΟΛΗ η επαρχια δυστηχως ειναι η αεκ η παο η οσφπ, λιγοι υποστιριζουν ομαδες της πολης
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • sunday05th5.jpg
    sunday05th5.jpg
    91 KB · Εμφανίσεις: 15

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
σε ειχα για λιιιιγο πιο εξυπνο εκτος αν δεν εχεις βγει ποτε περα απο την πολη, ΟΛΗ η επαρχια δυστηχως ειναι η αεκ η παο η οσφπ, λιγοι υποστιριζουν ομαδες της πολης
Τελικα εχεις δικιο,ολος ο Βορρας ειναι ομαδες του ποκ!!!Αντε ρε βγαλε καμμια τσιμπλα και ξεστραβωσου και δες τα ποσοστα σου σε Ανατολικη Μακεδονια και Θρακη αλλα και Δυτικη Μακεδονια και δες που εισαι σε σχεση με τους κατω και ασε τον ΠΑΟΚ!!!Αυτος ξεφυγε!Απλα εισαι κομπλεξικος και δεν θες να το δεις!Δεν υπαρχει κατι αλλο στο Βορρα,πρωτη δυναμη ο ΠΑΟΚ!!!Και χωρις...τσιμπλες!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Τι εγινε ρε,ψαχνετε δημοσκοπησεις που να δειχνουν το λαο της ρουλας πανω απο του ΠΑΟΚ???ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ :headbang: :headbang:
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
μια ερωτηση ...γαμας καθολου να ξελαμπικαρει ο εγκεφαλος ή τον παιζεις μονο?
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
μια ερωτηση ...γαμας καθολου να ξελαμπικαρει ο εγκεφαλος ή τον παιζεις μονο?
Αλλο ενα ερπετο-μαλακας,που οταν συζηταμε το συγκεκριμενο θεμα φυσικα και δεν ξερει να απαντησει και εννοειτε οτι...ΠΕΟΒΑΡΑΕΙ!!!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Αλλο ενα ερπετο-μαλακας,που οταν συζηταμε το συγκεκριμενο θεμα φυσικα και δεν ξερει να απαντησει και εννοειτε οτι...ΠΕΟΒΑΡΑΕΙ!!!
αντε ρε βλακακο αντε χτυπησε το κουδουνι αντε μεσα εχεις γινει πιο μαλακας και απο μαλακας αντε στο τουρκοthread σου
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Εσυ φυσικα ακομα...απαντας!!!Ρουλη ε ρουλη!
καθεσαι και αναλυεις κωλοφυλλαδες  αποκοματα κτλ ματια δεν εχεις να δεις τι γινεται; και γιατι βριζεις τον τζιμαρα; σε ειπα κατι ρε ασβεστη;
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
καθεσαι και αναλυεις κωλοφυλλαδες  αποκοματα κτλ ματια δεν εχεις να δεις τι γινεται; και γιατι βριζεις τον τζιμαρα; σε ειπα κατι ρε ασβεστη;
Ολες κωλοφυλλαδες ειναι για εσας και κωλοεταιριες αυτες που κανουν δημοσκοπησεις,μονο ο σαουριδης!ΖΗΤΩ Η ΤΣΙΜΠΛΑ!Τουλαχιστον εχεις και συ να μου δειξεις καμμια...κωλοφυλλαδα?Χλωμος εισαι!Οσο για το ποιον και γιατι βριζω,δεν θα απολογηθω σε σενα και φυσικα πριν το δικο μου μνμ να διαβαζεις και πως μου απαντανε!Αν αφαιρεσες την τσιμπλα!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Ολες κωλοφυλλαδες ειναι για εσας και κωλοεταιριες αυτες που κανουν δημοσκοπησεις,μονο ο σαουριδης!ΖΗΤΩ Η ΤΣΙΜΠΛΑ!Τουλαχιστον εχεις και συ να μου δειξεις καμμια...κωλοφυλλαδα?Χλωμος εισαι!Οσο για το ποιον και γιατι βριζω,δεν θα απολογηθω σε σενα και φυσικα πριν το δικο μου μνμ να διαβαζεις και πως μου απαντανε!Αν αφαιρεσες την τσιμπλα!
παρτο χαμπαρι αυτοι γαμανε τις ομαδες μας μετροσπορ κτλ λενε μονο τα καλα και τα παραφουσκωνουν και κανεις δεν λεει για την σαπιλα,ολοι αυτοι θελουν ξυλο.και επισης ειμαι υπερ της καταργησης των συνδεσμων δεν παω μια ουτε σαουριδη ουτε κανεναν ολοι οι συνδεσμοι ολων των ομαδων κανουν ενα καλο και 100 κακα στις ομαδες
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
παρτο χαμπαρι αυτοι γαμανε τις ομαδες μας μετροσπορ κτλ λενε μονο τα καλα και τα παραφουσκωνουν και κανεις δεν λεει για την σαπιλα,ολοι αυτοι θελουν ξυλο.και επισης ειμαι υπερ της καταργησης των συνδεσμων δεν παω μια ουτε σαουριδη ουτε κανεναν ολοι οι συνδεσμοι ολων των ομαδων κανουν ενα καλο και 100 κακα στις ομαδες
VALENTINE εχεις 100% δικαιο!!!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
παρτο χαμπαρι αυτοι γαμανε τις ομαδες μας μετροσπορ κτλ λενε μονο τα καλα και τα παραφουσκωνουν και κανεις δεν λεει για την σαπιλα,ολοι αυτοι θελουν ξυλο.και επισης ειμαι υπερ της καταργησης των συνδεσμων δεν παω μια ουτε σαουριδη ουτε κανεναν ολοι οι συνδεσμοι ολων των ομαδων κανουν ενα καλο και 100 κακα στις ομαδες
Δεν ειναι ουτε απο μετροσπορ ουτε απο σπορ του βορρα.Η μια ειναι δημοσκοπηση του σπορ24 και του Στελιου Μαρκακη.Ουτε εγω ασχολουμαι με φυλλαδες της πολης!Με καμμια απολυτως valentino,ειναι αηδια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom