Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Κουπονια ρε Τανεςπου θα βγαλετε με το ματς του ΠΑΟΚ??? :rockon:

Οσο για την μπαλα...παρτε αυτο που σας αρμοζει μουλοι!
[move][size=90pt]ΞΕΡΟΕΧΥΣΑΑΑ!!![/size][/move]

Κανε λιγο ακομα υπομονη,θα σου δωσουμε το μαγικο ζουμι μας  :2on1:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.179
Πόντοι
1.206
Κουπονια ρε Τανεςπου θα βγαλετε με το ματς του ΠΑΟΚ??? :rockon:

Οσο για την μπαλα...παρτε αυτο που σας αρμοζει μουλοι!
[move][size=90pt]ΞΕΡΟΕΧΥΣΑΑΑ!!![/size][/move]
Ο μπαμπάς σας είναι Αρειανός, ερχόμαστε του χρόνου ρε τουρκαλαδες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Άντε να φύγει κι αυτός ο χρόνος,
γιατί του μπουχού ο κώλος έχει μείνει μόνος  :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Αμφισβητειται πλεον η ανοδος! Αλλη μια γκελα απο το αξιοπρεπεστατο σωματειο της οδου Αλκμηνης. Αυτη την φορα ενιωσε κ τον Βιασμο (3 γκολ ακυρωθηκαν)! Ετσι θα ειναι μεχρι να φιλησεις ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ!!! :headbaning2:

[move][size=90pt]ΞΕΡΟΕΧΥΣΑΑΑΑ ΤΑΝΕΣΠΟΥ!!!![/size][/move]
:2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Αμφισβητειται πλεον η ανοδος! Αλλη μια γκελα απο το αξιοπρεπεστατο σωματειο της οδου Αλκμηνης. Αυτη την φορα ενιωσε κ τον Βιασμο (3 γκολ ακυρωθηκαν)! Ετσι θα ειναι μεχρι να φιλησεις ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ!!! :headbaning2:

[move][size=90pt]ΞΕΡΟΕΧΥΣΑΑΑΑ ΤΑΝΕΣΠΟΥ!!!![/size][/move]
:2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

Μπούξο,σαλτα και γαμησου,πάνε μέχρι το αεροδρόμιο να δεις άμα ερχόμαστε...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Που είσαι ρε ΠΑΠΑΡΑ Μοϊκανέ; Σου τα έγραψα πριν λίγες μέρες σε άλλο νήμα. Έχει ζοχαδιαστεί ο Ιβάν που χάνει το πρωτάθλημα, είδε και τον ΜΑΛΑΚΑ τον δικό σας να πανυγυρίζει και τα πήρε στο κρανίο. Ετοιμάσου να μείνεις Β Εθνική ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ. Έχετε πιάσει τα 5 χρόνια και ΑΚΟΜΑ να έρθετε....
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Αυτιστικε αζα δες υπογραφη!!! :2funny: :2funny:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Που είσαι ρε ΠΑΠΑΡΑ Μοϊκανέ; Σου τα έγραψα πριν λίγες μέρες σε άλλο νήμα. Έχει ζοχαδιαστεί ο Ιβάν που χάνει το πρωτάθλημα, είδε και τον ΜΑΛΑΚΑ τον δικό σας να πανυγυρίζει και τα πήρε στο κρανίο. Ετοιμάσου να μείνεις Β Εθνική ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ. Έχετε πιάσει τα 5 χρόνια και ΑΚΟΜΑ να έρθετε....
Καλά εσείς δεν λέγατε : Ρε ποιος ασχολείται με το Άρη  ....κόμπλεεεεξ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλά εσείς δεν λέγατε : Ρε ποιος ασχολείται με το Άρη  ....κόμπλεεεεξ
Δεν ασχολούμε με τον Άρη. Με τον παπάρα τον Μοικανό ασχολούμαι που μας τα έχει κάνει τσουρέκια. Και όταν του έλεγα ότι ΑΝ στραβοξυπνήσει ο Ιβάν και τα πάρει μπορεί να δώσει εντολή να μείνει Β Εθνική ο Άρης 2 χρονιά μου έλεγε ότι ο Ιβαν είναι μια τρίχα από τα αρχίδια κάποιου Τομ Ελληνοαμερικάνου που θα έρθει να γίνει πρόεδρας.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
Δεν ασχολούμε με τον Άρη. Με τον παπάρα τον Μοικανό ασχολούμαι που μας τα έχει κάνει τσουρέκια. Και όταν του έλεγα ότι ΑΝ στραβοξυπνήσει ο Ιβάν και τα πάρει μπορεί να δώσει εντολή να μείνει Β Εθνική ο Άρης 2 χρονιά μου έλεγε ότι ο Ιβαν είναι μια τρίχα από τα αρχίδια κάποιου Τομ Ελληνοαμερικάνου που θα έρθει να γίνει πρόεδρας.
σκασε μωρη πουτανα που κολλησες μαλαρια στα κωλομερια σου
κοιτα λιγο την βαθμολογια ρε τυφλε
και να κερδισει σημερα η παναχαικη παλι +4 απο την 3η θεση ειμαι
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Δεν ασχολούμε με τον Άρη. Με τον παπάρα τον Μοικανό ασχολούμαι που μας τα έχει κάνει τσουρέκια. Και όταν του έλεγα ότι ΑΝ στραβοξυπνήσει ο Ιβάν και τα πάρει μπορεί να δώσει εντολή να μείνει Β Εθνική ο Άρης 2 χρονιά μου έλεγε ότι ο Ιβαν είναι μια τρίχα από τα αρχίδια κάποιου Τομ Ελληνοαμερικάνου που θα έρθει να γίνει πρόεδρας.
τομ παππας. για να τρωνε παππα τα σκουληκια και επισημα πλεον
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
τομ παππας. για να τρωνε παππα τα σκουληκια και επισημα πλεον
τι θες εσυ μωρη σκυλα
ηθελες και πρωταθλημα καημενη πουστρα
βγαζεις καιλε με την ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ τωρα;;
εγω θα ανεβω πουτανα οτι και να κανει ο ρωσοποντιος
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τι θες εσυ μωρη σκυλα
ηθελες και πρωταθλημα καημενη πουστρα
βγαζεις καιλε με την ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ τωρα;;
εγω θα ανεβω πουτανα οτι και να κανει ο ρωσοποντιος
ρε βλακα ακομα προσπαθεις να ανεβεις 5 χρονια γελοιε και μας το λες με ενα καμαρι οτι θα ανεβεις φετος? μπραβο ρε αυτιστικε και εις ανωτερα! την επομενη φορα αν ανεβεις στα 4 χρονια θα ειναι και προοδος. ο ρωσοποντιος στα παπαρια του σε εχει γραμμενο εσενα και τη μικρη σου την ομαδουλα που εχει συρρικνωθει σε ενα τετραγωνο γυρω απο το γηπεδο βρε κακομοιρη λες να ασχολειται με τα λιμα της πολης? με γαυρο στο τιμονι της ομαδας σου εισαι ρε λαχανο. η μεγαλυτερη σου χαρα φετος δεν θα ειανι η ανοδος αλλα η απωλεια του πρωταθληματος μας καημενε.  εμεις ευχομαστε να ανεβειτε παντως και το ξερεις. και τοτε θα παρακαλατε να εχετε μεινει στην κατηγορια την οποια και επισημως ανηκετε
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
ρε βλακα ακομα προσπαθεις να ανεβεις 5 χρονια γελοιε και μας το λες με ενα καμαρι οτι θα ανεβεις φετος? μπραβο ρε αυτιστικε και εις ανωτερα! την επομενη φορα αν ανεβεις στα 4 χρονια θα ειναι και προοδος. ο ρωσοποντιος στα παπαρια του σε εχει γραμμενο εσενα και τη μικρη σου την ομαδουλα που εχει συρρικνωθει σε ενα τετραγωνο γυρω απο το γηπεδο βρε κακομοιρη λες να ασχολειται με τα λιμα της πολης? με γαυρο στο τιμονι της ομαδας σου εισαι ρε λαχανο. η μεγαλυτερη σου χαρα φετος δεν θα ειανι η ανοδος αλλα η απωλεια του πρωταθληματος μας καημενε.  εμεις ευχομαστε να ανεβειτε παντως και το ξερεις. και τοτε θα παρακαλατε να εχετε μεινει στην κατηγορια την οποια και επισημως ανηκετε
οσα λεφτα και να χεις πουτανα
οταν ερχεσαι χαριλαου θα σε γαμαω οπως τοτε με τον καμπορα
το ξερω οτι δεν ασχολεισαι μαζι μου οπως τοτε που κατεβηκα οακα και ιδρωσε η κωλοτρυπιδα σου ρουφιανα

 

Συνημμένα

  • 28660600_10215947406023248_2567085208020825498_n.jpg
    28660600_10215947406023248_2567085208020825498_n.jpg
    56,8 KB · Εμφανίσεις: 16

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
οσα λεφτα και να χεις πουτανα
οταν ερχεσαι χαριλαου θα σε γαμαω οπως τοτε με τον καμπορα
το ξερω οτι δεν ασχολεισαι μαζι μου οπως τοτε που κατεβηκα οακα και ιδρωσε η κωλοτρυπιδα σου ρουφιανα
ναι δικιο εχεις πανχαζε. φοβηθηκαμε παρα πολυ οταν κατεβηκατε στο οακα και μαζεψατε καθε παππου γιαγια μαναδες παιδακια μεχρι και τους νεκρους απο τα νεκροταφεια βγαλατε για να αποδειξετε οτι ειστε το μεγαλυτερο κοπαδι αποτυχημενων στην ελλαδα. βρε βλακα δεν εχεις πανηγυρισει γκολ σε τελικο, τι να φοβηθουμε ρε λιμο της πολης? λυπηριδη και καμπορα, με τη συμβολη του σπαναθα φυσικα αφου μονοι σας δυσκολα φιλιππινεζες μου, θα εχεις να θυμασαι μεχρι να πεθανεις παντως αυτο ειναι το αστειο με εσας. και θα περιμενεις να σε σωσει καποιος τομ παπαρας και θα εισαι στα χερια ειτε καποιου βαζελου (κοντης) ειτε γαυρου (καρυπιδης). μαρια με τα κιτρινα ποιον αγαπας καλυτερα?? ε ερπετο μου?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
ναι δικιο εχεις πανχαζε. φοβηθηκαμε παρα πολυ οταν κατεβηκατε στο οακα και μαζεψατε καθε παππου γιαγια μαναδες παιδακια μεχρι και τους νεκρους απο τα νεκροταφεια βγαλατε για να αποδειξετε οτι ειστε το μεγαλυτερο κοπαδι αποτυχημενων στην ελλαδα. βρε βλακα δεν εχεις πανηγυρισει γκολ σε τελικο, τι να φοβηθουμε ρε λιμο της πολης? λυπηριδη και καμπορα, με τη συμβολη του σπαναθα φυσικα αφου μονοι σας δυσκολα φιλιππινεζες μου, θα εχεις να θυμασαι μεχρι να πεθανεις παντως αυτο ειναι το αστειο με εσας. και θα περιμενεις να σε σωσει καποιος τομ παπαρας και θα εισαι στα χερια ειτε καποιου βαζελου (κοντης) ειτε γαυρου (καρυπιδης). μαρια με τα κιτρινα ποιον αγαπας καλυτερα?? ε ερπετο μου?
γκαλης ο μπαμπας σου
στην καποτα του γεννηθηκες
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
+7 η ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ νικησε ο τελης
ετοιμαζομαστε για την επανοδο
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom