Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
ουουουουουουουυου στο θεμα της μεγαλης ομαδας να μου απαντησεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Η ερώτηση που έγραψες είναι ελλιπής,με αυτά τα λίγα ελληνικά που ξέρω δεν μπορώ να καταλάβω τι γράφεις!!!

Πάντος το κόμπλεξ σας φαίνεται όταν η άλλη αδερφή και οπαδός του καναπέ και του καφενείου,Μετά τη λήξη του ματς έτρεξε να γράψει στο θρεντ της μπαουγκ για τον Άρη  :tooth:

Τόσο χαζομάρα συσσωρευμένη σε εγκέφαλο ΜΌΝΟ εσεις
ειπες δεν σας ενδιαφερει...αρα αυτοι που πηγαν σημερα πηγαν για τουρισμο, δεν ηθελαν να δουν προκριση??
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Την αλλη αδερφη οπως την αποκαλεις εχεις τα αρχιδια να την απαντησεις;

Να απαντήσω σε Τι?

Σας είπα εσάς και τις δύο τις αδερφές ότι σε οπαδούς του καναπέ και του καφενείου δεν θα απαντάω!!!

Ο ένας ο αντρακλας είπε θα αλλάξει ομάδα αλλά σαν σωστός πισογλεντης της μπαουγκ δεν κράτησε το λόγο του,εσύ που γράφεις ότι το κάθε θέμα πρέπει να είναι στο αντίστοιχο θρεντ του και να γράφει και να απαντάει ο κόσμος μόνο εκεί,κάθεσαι και μου γράφεις στο θρεντ της μπαουγκ για τον Άρη.
Νταξ καταλάβαμε ότι έχεις απωθημένα και κόμπλεξ αλλά υποτίθεται είσαι με αγωγή γιατρού,η πάλι δεν πήρες τα χάπια σου και πρέπει να σε υποστούμε?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
ειπες δεν σας ενδιαφερει...αρα αυτοι που πηγαν σημερα πηγαν για τουρισμο, δεν ηθελαν να δουν προκριση??

Πω εσύ έχεις και θέματα νοημοσύνης...
Δλδ εσύ που πας γηπεδο(λέμε τωρα)ντε και καλά για να κερδίσεις?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Να απαντήσω σε Τι?

Σας είπα εσάς και τις δύο τις αδερφές ότι σε οπαδούς του καναπέ και του καφενείου δεν θα απαντάω!!!

Ο ένας ο αντρακλας είπε θα αλλάξει ομάδα αλλά σαν σωστός πισογλεντης της μπαουγκ δεν κράτησε το λόγο του,εσύ που γράφεις ότι το κάθε θέμα πρέπει να είναι στο αντίστοιχο θρεντ του και να γράφει και να απαντάει ο κόσμος μόνο εκεί,κάθεσαι και μου γράφεις στο θρεντ της μπαουγκ για τον Άρη.
Νταξ καταλάβαμε ότι έχεις απωθημένα και κόμπλεξ αλλά υποτίθεται είσαι με αγωγή γιατρού,η πάλι δεν πήρες τα χάπια σου και πρέπει να σε υποστούμε?
Δεν μου λες κοψε τα ληγμενα σε καθε ηττα του ΠΑΟΚ πας και βγαζεις τον κομπλεξισμο σου....προχθες που φεραμε χ με τον νιονιο δεν ας ελεγες ομαδα απο τα λιντλ;;;αλτσχαιμερ εχεις;κοιτα να το κοιταξεις
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Να απαντήσω σε Τι?

Σας είπα εσάς και τις δύο τις αδερφές ότι σε οπαδούς του καναπέ και του καφενείου δεν θα απαντάω!!!

Ο ένας ο αντρακλας είπε θα αλλάξει ομάδα αλλά σαν σωστός πισογλεντης της μπαουγκ δεν κράτησε το λόγο του,εσύ που γράφεις ότι το κάθε θέμα πρέπει να είναι στο αντίστοιχο θρεντ του και να γράφει και να απαντάει ο κόσμος μόνο εκεί,κάθεσαι και μου γράφεις στο θρεντ της μπαουγκ για τον Άρη.
Νταξ καταλάβαμε ότι έχεις απωθημένα και κόμπλεξ αλλά υποτίθεται είσαι με αγωγή γιατρού,η πάλι δεν πήρες τα χάπια σου και πρέπει να σε υποστούμε?
βρες αυτο το μνμ που ειπα αυτο. Ξερω πολυ καλα τι ειπα, αλλα κατι αδερφουλες σαν κ του λογου σου θελετε να κλεβετε τις εντυπωσεις με  ψεμματα!  :jerking:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
βρες αυτο το μνμ που ειπα αυτο. Ξερω πολυ καλα τι ειπα, αλλα κατι αδερφουλες σαν κ του λογου σου θελετε να κλεβετε τις εντυπωσεις με  ψεμματα!  :jerking:

Ειναι ψεμα οτι θα αλλαζες ομαδα αμα εχανες απο τον Φαρο η οτι εσυ,ο λαγνος και ο Φακιρης(οι μονες αδερφες που γραφουν στο θρεντ της ποιο σιχαμενης ομαδας)ειστε οπαδοι του καναπε και του καφενειου?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
7 αγωνιστικες κεκλυσμενων των θυρων ολοι ειμαστε του καναπε και του καφενειου.Στην τελικη στα αρχιδια μας ποσες φορες πας στο γηπεδο...δηλαδη αν εμενα γερμανια δεν θα ειχα δικαιωμα να εχω αποψη;;;;Η μαλακια παει συννεφο.Κοψε την απογευματινη μαλακια αζα σου κανει κακο.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Ειναι ψεμα οτι θα αλλαζες ομαδα αμα εχανες απο τον Φαρο η οτι εσυ,ο λαγνος και ο Φακιρης(οι μονες αδερφες που γραφουν στο θρεντ της ποιο σιχαμενης ομαδας)ειστε οπαδοι του καναπε και του καφενειου?
εγω θα το βρω το μνμ μου...αλλα αν δεν ειπα αυτο να σου γαμησω κ το τελευταιο ραμμα σου?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
7 αγωνιστικες κεκλυσμενων των θυρων ολοι ειμαστε του καναπε και του καφενειου.Στην τελικη στα αρχιδια μας ποσες φορες πας στο γηπεδο...δηλαδη αν εμενα γερμανια δεν θα ειχα δικαιωμα να εχω αποψη;;;;Η μαλακια παει συννεφο.Κοψε την απογευματινη μαλακια αζα σου κανει κακο.

Περυσι που ησουν Ελλαδα ρε μπαγλαμα ποσες φορες πηγες,που μας φερνεις και παραδειγμα το εξωτερικο,τραγικε..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
τραγικοτερος και απο τους αρχαιους ελληνες εισαι...Το ποσα χρονια ειχα διαρκειας μπορουμε να το δουμε οταν βρεθουμε απο κοντα οπως και το ποσες φορες γηπεδο πηγα τα τελευταια 2 χρονια παλι θα το συζητησουμε απο κοντα.Υποτιθεται πως με γνωριζεις πανω απο 2 χρονια.
Ασε το παιχνιδι των εντυπωσεων και πες μας για την ομαδα σου...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
τραγικοτερος και απο τους αρχαιους ελληνες εισαι...Το ποσα χρονια ειχα διαρκειας μπορουμε να το δουμε οταν βρεθουμε απο κοντα οπως και το ποσες φορες γηπεδο πηγα τα τελευταια 2 χρονια παλι θα το συζητησουμε απο κοντα.Υποτιθεται πως με γνωριζεις πανω απο 2 χρονια.
Ασε το παιχνιδι των εντυπωσεων και πες μας για την ομαδα σου...

γνωριμο το παιχνιδι σου,να μην απαντας σε αυτο που σε ρωτανε,περιμενω να μου πεις ποσες φορες εχεις παει γηπεδο τα τελευταια 2 χρονια!!!
Τα υπολοιπα για τις εντυπωσεις αλλου...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Καμια φορα δεν πηγα.Γιατι με ρωτας τα 2 τελευταια χρονια και δεν με ρωτας για παλιοτερα;;;;;;;;;;Την πρωτη φορα πηγα το 1984 και απο τοτε δεν ξαναπηγα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
μιλαει ο αρχηγος της καταναλωσης ληγμενων χαπιων :gay: :gay: :gay: :gay:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Ακομα κι ετσι,γιατι μας ζαλιζεις τα παπαρια καθε μερα?
παρε πισω τις αδερφες κ τις μλκιες! Και κανε καζουρα οπως εμεις σε κανουμε χωρις να σου κανουμε επιθεση επι προσωπικου με ανακριβειες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom