Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
μονο να περιμενεις να μου το τρυπησετε εσεις οι ιδιοι! Εκτος κι αν πηγατε με το αρμα του ΠΟΚ ...αλλα τι λεω γινατε οπαδοι του! :rockon:

Μιλάς εσύ που έκανες μυστική συμφωνία με το Μαρινακη?
Ρε πας καλά παλιογαυρε του βορρά?
Κούνα το κεφάλι σου να δεις άμα έχεις καινά αερος
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
μονο να περιμενεις να μου το τρυπησετε εσεις οι ιδιοι! Εκτος κι αν πηγατε με το αρμα του ΠΟΚ ...αλλα τι λεω γινατε οπαδοι του! :rockon:
θα με κανεις να μαζεψω στοιχεια να στα παραθεσω να σου δειξω πως ολοι οι τιτλοι που πηρες ηταν επειδή ηθελαν οι κυβερνησεις και οι ανθρωποι του ΠΟΚ...αλλα ξερω ολοι οι αλλοι και οι τιτλοι είναι στημενοι και ου ΜΠΑΟΥΓΚ καθαρος ...πραγματικα όμως μονο παοκ θα μπορουσες να ησουν το αξιξεις
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.665
Πόντοι
10.326
Μαλακά δεν υπάρχεις!!!
Από τα γραφόμενά σου μπορώ να καταλάβω ότι ακόμα δεν σου το έχουν πει,αλλά πρέπει να το καταλάβεις και ας το μάθεις από μενα/μας ήταν στημένος ο διαγωνισμός του πιπελλου που πήρες,πάρτο χαμπάρι γιατί θα βγαίνεις τα βράδυα στην πόλη και θα γελάνε όλοι μαζί σου με τις μαλακιες που λες,νταξ φίλος είσαι,βλέπεις προσπαθώ να σε βάλω μυαλό αλλά τα άχυρα εκεί μέσα Τελικά είναι περισσότερα και με υπενικαν  :birdman:
οικονομησες? Δεν μου απαντησες... :birdman:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.665
Πόντοι
10.326
θα με κανεις να μαζεψω στοιχεια να στα παραθεσω να σου δειξω πως ολοι οι τιτλοι που πηρες ηταν επειδή ηθελαν οι κυβερνησεις και οι ανθρωποι του ΠΟΚ...αλλα ξερω ολοι οι αλλοι και οι τιτλοι είναι στημενοι και ου ΜΠΑΟΥΓΚ καθαρος ...πραγματικα όμως μονο παοκ θα μπορουσες να ησουν το αξιξεις
αντι να μαζευετε στοιχεια για τους παλικαρισιους τιτλους μου... Μαζεψτε κανα 10€ γιατι θα τα χρειαστει το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
οικονομησες? Δεν μου απαντησες... :birdman:

Αν σου πω Ναι η αν σου πω Όχι,τι θα καταλάβει το μικρό μυαλό σου?
Τι σχέση έχει άμα κονομησα?
Ξέρεις ότι μπορώ να σου αποδείξω πάνω από 5 στημένα παιχνίδια της ομάδας σου φέτος,οπότε μη ξυνεσαι στη γκλιτσα του τσοπάνη...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
αντι να μαζευετε στοιχεια για τους παλικαρισιους τιτλους μου... Μαζεψτε κανα 10€ γιατι θα τα χρειαστει το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ!
σταματω...εισαι ανικητος, γνήσιος παοκτσης, ανικητοι όπως η βλακια...κερδισατε παλι :respect:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
αντι να μαζευετε στοιχεια για τους παλικαρισιους τιτλους μου... Μαζεψτε κανα 10€ γιατι θα τα χρειαστει το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ!

Μη μιλάς για Μπουρδελα γιατί θα μπει στο θέμα σας ο πολυγλωσσος ευρωβουλευτής σας να γράψει... :happy:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.665
Πόντοι
10.326
Αν σου πω Ναι η αν σου πω Όχι,τι θα καταλάβει το μικρό μυαλό σου?
Τι σχέση έχει άμα κονομησα?
Ξέρεις ότι μπορώ να σου αποδείξω πάνω από 5 στημένα παιχνίδια της ομάδας σου φέτος,οπότε μη ξυνεσαι στη γκλιτσα του τσοπάνη...
Αποδειξε τα. Να γελασουμε ολοι ομαδικως με την παρτη σου! Π.χ. Κερκυρα -ΠΑΟΚ : 2 . ΔΛΔ αυτο το ματς τι θα εληγε? :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Αποδειξε τα. Να γελασουμε ολοι ομαδικως με την παρτη σου! Π.χ. Κερκυρα -ΠΑΟΚ : 2 . ΔΛΔ αυτο το ματς τι θα εληγε? :2funny:

Να σου πω τι έπαιξε μεγαλοπαιχτης μπας και καταλάβεις ότι δε ζεις σ'ένα φανταστικό κόσμο!!!
2/2 2+ΟΒΕΡ ΟΒΕΡ
Σταματά να γράφεις παπαριες,ακόμα και τα φιλαράκια σου οι μπαουγκτζηδες δεν πιστεύουν στα μάτια τους μ'αυτά που γράφεις...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
αλλη μια μλκια πεταξες αυτιστικο! :jerking:

Ρε ζώο ξέρεις ότι του πήγαν την Λιλη για call girl κι'αυτός ο μαλακας την παντρεύτηκε?
Μη γράφεις παπαριες άμα δεν ξέρεις ορισμένα πράγματα,γίνεσαι κουραστικός με την ασχετοσύνη σου..
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.665
Πόντοι
10.326
Να σου πω τι έπαιξε μεγαλοπαιχτης μπας και καταλάβεις ότι δε ζεις σ'ένα φανταστικό κόσμο!!!
2/2 2+ΟΒΕΡ ΟΒΕΡ
Σταματά να γράφεις παπαριες,ακόμα και τα φιλαράκια σου οι μπαουγκτζηδες δεν πιστεύουν στα μάτια τους μ'αυτά που γράφεις...
  :2funny: :2funny: ηταν ντερμπι το ματς αυτο κ δυσκολευτηκαν μεγαλοπαιχτες του στοιχηματος να παιξουν αυτο το σημειο που γραφεις!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
  :2funny: :2funny: ηταν ντερμπι το ματς αυτο κ δυσκολευτηκαν μεγαλοπαιχτες του στοιχηματος να παιξουν αυτο το σημειο που γραφεις!

Το ότι το διπλό άνοιξε στο 1.70 και ξαφνικά πήγε στο 1.15 σου λέει κάτι ρε μπαρτσελονιστα?
Βασικά τι κάθομαι και σου ανοίγω τα μάτια με τις απαντήσεις μου,μείνε στην αμάθεια και την ασχετοσύνη σου ρε αμπαλε  :birdman:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.665
Πόντοι
10.326
Ρε ζώο ξέρεις ότι του πήγαν την Λιλη για call girl κι'αυτός ο μαλακας την παντρεύτηκε?
Μη γράφεις παπαριες άμα δεν ξέρεις ορισμένα πράγματα,γίνεσαι κουραστικός με την ασχετοσύνη σου..
καλα που εχουμε κ σενα Λαμπιρη κ μας τα λες! Λαμπιρη πες αλευρι ο Ζαγορακης σε γυρευει! :2funny:
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
23
Πόντοι
16
Δεν είμαι Άρης, αν και δηλώνω λάτρης του Θεού του ελληνικού μπάσκετ, Νίκου Γκάλη, αλλά, ρε μπαουγκτσήδες, δεν μπορείτε να χωνέψετε με τίποτα ότι έχετε ένα πρωτάθλημα λιγότερο από τον Άρη και ο πόνος σας είναι αβάσταχτος.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Κανουν και βιντεο οι τουρκοσποροι

τα ξεφτυλισμενα οντα που το πρωτο τους σημα ηταν απο το πακετο τσιγαρων που καπνιζε ενας απο τους τουρκοσπορους ιδρυτες τους  :2funny:

και μετα απο αρκετα χρονια μπας και παρουνε κανα οπαδο αλλαξανε το σημα τους και το παιξανε προσφυγες κατατρεγμενοι  :vomit:


μαλακες η ιστοριας σας ενα πακετο τσιγαρα
γαμω τον αλλαχ σας


 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.665
Πόντοι
10.326
Κανουν και βιντεο οι τουρκοσποροι

τα ξεφτυλισμενα οντα που το πρωτο τους σημα ηταν απο το πακετο τσιγαρων που καπνιζε ενας απο τους τουρκοσπορους ιδρυτες τους  :2funny:

και μετα απο αρκετα χρονια μπας και παρουνε κανα οπαδο αλλαξανε το σημα τους και το παιξανε προσφυγες κατατρεγμενοι  :vomit:


μαλακες η ιστοριας σας ενα πακετο τσιγαρα
γαμω τον αλλαχ σας
οτι πεις Στελλιτσα μου! :rose:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom