Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
απο μακετα αλλο τιποτα στο ελλαδισταν...
Ναι έχετε δει και εσείς από τη δεκαετία του 70 μέχρι και το 2000 πολλές μακέτες για το "γήπεδο ΟΣΦΠ στου Ρέντη". Παρόλα αυτά ΑΚΟΜΑ στο νοίκι  :grin:
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Από που ν αρχίσω; Καταρχάς ΟΛΑ δείχνουν πως μπουλντόζες θα μπουν κατά το Μάρτη. Κοινώς θα υπάρχει ΑΔΕΙΑ γι ΟΛΑ τ έργα. Επίσης ΑΝ πιστεύεις ότι θα γίνουν εκλογές τον Μάι μήνα τι να σου πω; Μάλλον τ βλέπεις διαφορετικά τα πράγματα. Αλλά ΑΚΟΜΑ και να γίνουν ΕΣΥ πιστεύεις ότι τι; Θα βγει πρώτο κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ; Και θα συνεργαστεί με ποιον;;; (γιατί αυτοδύναμίες είναι παρελθον) Με τον Καμμένο;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: Ή με το ΚΚΕ;;; Μήπως με τη Χ.Α για να επαληθευτεί ο κανόνας των 2 άκρων;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Έτσι όπως πάνε τα πράγματα και τον Μάι να γίνουν εκλογές ΝΔ-ΠΑΣΟΚ θα είναι εξουσία. Θα σου/σας/μας πουλήσουν φούμαρα (βελτίωση της εικόνας της Ελλάδος στο εξωτερικό/προϋποθέσεις γι ανάπτυξη κτλπ) και θ είναι εκεί που είναι και τώρα. Και από ποιον πιστεύεις ότι θα χάσει ο Σγουρός; Από τον ΣΥΡΙΖΑ;;; Ή από τη Χ.Α ;;;; Μη λέμε κ ότι θέλουμε
Και άντε σου λέω ότι γίνεται ΘΑΥΜΑ και είναι ΣΥΡΙΖΑ στην εξουσία; Τι πιστεύεις ότι θα γίνει; Θα παγώσει τ έργο; Θα βγει ο Τσίπρας και θα πει "τ έργο στη Ν.Φιλαδέλφεια, μια περιοχή της Αθήνας που τα τελευταία χρόνια φυτοζωεί. Ένα έργο που θα φέρει 1500 θέσεις ΕΡΓΑΣΙΑΣ μέχρι να γίνει και άλλες 300 ΜΟΝΙΜΕΣ όταν γίνει, ένα έργο που θα ξαναζωντανέψει τ άλσος  ΠΑΓΩΝΕΙ!" Πας καλά; Στις επόμενες εκλογές δε θα βρίσκουν ούτε την ψήφο τους. Ήδη είναι στη μαύρη λίστα στους κατοίκους του Βοτανικού με τη ΜΑΛΑΚΙΑ των κορμοράνων. Μια περιοχή που θα μπορούσε να βελτιωθεί ΑΙΣΘΗΑΤΑ αυτή τη στιγμή είναι ΙΣΩΣ η χειρότερη περιοχή της Αθήνας (με μπάζα, 0 πράσινο κτλπ). ΑΝ , λέω τώρα, θέλουν να το παίξουν κόμμα εξουσίας όχι μόνο δε θα το παγώσουν, να μη σου πω ότι θα το τρέξουν και θα είναι ΠΡΩΤΟΙ στη κοπή της κορδέλας. Δες τι έγινε πρόσφατα. Βγήκε ένας και είπε μία μαλακία κ τ επόμενο λεπτό βγήκαν να τη μαζέψουν γιατί κατάλαβαν ότι έτσι το 4% δεν είναι μακριά

τύπε μακάρι να γίνει το γήπεδο της ΑΕΚ. Αλλά μέχρι τότε μαζέψτε τους χιμπατζήδες να μη μας τρελλάνουν τελειώς.

Ακόμα και το Καραισκάκη με τα χίλια ζόρια λόγω Ολυμπαικών τελείωσε.

Στη χώρα της φαιδράς όλα αλλάζουν εν μια νυκτί.

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
κάτσε μετά την Αγια Σοφιά FC θα πάρουμε και την Αγιά σοφιά την κανονική

έχουν ξεκινήσει ήδη τα μακέτα όπως ήταν επί Ιουστινιανού.
Κοιτα φιλε αν θες να μιλησεις σοβαρα,πες εναν λογο που κοροιδευει ο Μελισσανιδης.
Και γιατι να εμπλακει σε ολο αυτο,αν ηθελε να κοροιδεψει.Πες ενα σοβαρο επιχειρημα.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ναι έχετε δει και εσείς από τη δεκαετία του 70 μέχρι και το 2000 πολλές μακέτες για το "γήπεδο ΟΣΦΠ στου Ρέντη". Παρόλα αυτά ΑΚΟΜΑ στο νοίκι  :grin:
εγω δεν πιστεψα ποτε σε μακετες και μεγαλα λογια σαν εσας,οποτε..αλλωστε το καραισκακης για 50 χρονια ειναι στον ολυμπιακο μετα τα 50 χρονια θα πληρωνουμε νοικι
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κοιτα φιλε αν θες να μιλησεις σοβαρα,πες εναν λογο που κοροιδευει ο Μελισσανιδης.
Και γιατι να εμπλακει σε ολο αυτο,αν ηθελε να κοροιδεψει.Πες ενα σοβαρο επιχειρημα.
για πες εσυ ενα σοβαρο επιχειρημα γιατι να φτιαξει γηπεδο ο τιγρης;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω δεν πιστεψα ποτε σε μακετες και μεγαλα λογια σαν εσας,οποτε..αλλωστε το καραισκακης για 50 χρονια ειναι στον ολυμπιακο μετα τα 50 χρονια θα πληρωνουμε νοικι
Τι εννοεις δεν πληρωνετε νοικι; :think:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρωτας κιολας ρε τουβλο;Γιατι ενα γηπεδο εχει απιστευτα κερδη για οποιον εμπλακει.
ποια εσοδα ρε τυπε; απο τα 5 χιλιαρικα που πατε στο γηπεδο; και με την τωρινη κατασταση που επικρατει στην Ελλαδα; Επισης ενα γηπεδο εχει και πολλα εξοδα συντηρησης..μην το κανεις σαν τον παναθηναικο που δεν ειχε να πληρωσει το ρευμα στο οακα..και ο παναθηναικος εκανε μακετες και στο τελος γυρισε στο κοτετσι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ποια εσοδα ρε τυπε; απο τα 5 χιλιαρικα που πατε στο γηπεδο; και με την τωρινη κατασταση που επικρατει στην Ελλαδα; Επισης ενα γηπεδο εχει και πολλα εξοδα συντηρησης..μην το κανεις σαν τον παναθηναικο που δεν ειχε να πληρωσει το ρευμα στο οακα..και ο παναθηναικος εκανε μακετες και στο τελος γυρισε στο κοτετσι
Ρε μαλακα αυτα που λες τα σκεφτεσαι καθολου;Η τα πετας ετσι για να πεις καμια μαλακια να περασει η ωρα;
Γιατι νομιζεις οσοι μπαινουν σε μια ομαδα το πρωτο που σκεφτονται ειναι το γηπεδο,ετσι για την ψυχη της μανας τους
και του πατερα τους; :2funny:
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Εννωεις προς το δημοσιο...Γιατι συνολικα ειναι στα 32...αν ηταν μονο 20 δεν θα υπηρχε λογος να μπει στο 99
για 5 εκ μονο..
Μαλλον εισαι νυχτωμενος...διαβασε λιγο...μην ακους τι λενε οι φυλλαδες της αεκ...

Σου λεω...ουτε οπαδος του Αρη ειμαι...ουτε τιποτα!Απλα επειδη ειμαι μεσα σε καποια πραγματα γνωριζω απο πρωτο χερι...ουτε να το παιξω ξερολας θελω..ουτε τιποτα!

Ευχομαι παντως και ο Μελλισανιδης να κανει οσα λεει στην αεκ...θα εχουμε ωραιο και ανταγωνηστικο πρωταθλημα!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρε μαλακα αυτα που λες τα σκεφτεσαι καθολου;Η τα πετας ετσι για να πεις καμια μαλακια να περασει η ωρα;
Γιατι νομιζεις οσοι μπαινουν σε μια ομαδα το πρωτο που σκεφτονται ειναι το γηπεδο,ετσι για την ψυχη της μανας τους
και του πατερα τους; :2funny:
αυτο νομιζεται εσεις οι αεκτζηδες τυπε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μαλλον εισαι νυχτωμενος...διαβασε λιγο...μην ακους τι λενε οι φυλλαδες της αεκ...

Σου λεω...ουτε οπαδος του Αρη ειμαι...ουτε τιποτα!Απλα επειδη ειμαι μεσα σε καποια πραγματα γνωριζω απο πρωτο χερι...ουτε να το παιξω ξερολας θελω..ουτε τιποτα!

Ευχομαι παντως και ο Μελλισανιδης να κανει οσα λεει στην αεκ...θα εχουμε ωραιο και ανταγωνηστικο πρωταθλημα!
Φιλε μου εδω ειναι τα επισημα χρεη του Αρη συμφωνα με την δικογραφια για το 99,τωρα εσυ μου ζητας
να πιστεψω εσενα και οχι το επισημο εγγραφο.Πες μου εσυ τι θα εκανες.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Φιλε μου εδω ειναι τα επισημα χρεη του Αρη συμφωνα με την δικογραφια για το 99,τωρα εσυ μου ζητας
να πιστεψω εσενα και οχι το επισημο εγγραφο.Πες μου εσυ τι θα εκανες.
τυπε οσα και νανε δεν ενδιαφερει κανεναν γιατι προκειται να ακολουθησουν την δικια σας τακτικη  ;)
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Φιλε μου εδω ειναι τα επισημα χρεη του Αρη συμφωνα με την δικογραφια για το 99,τωρα εσυ μου ζητας
να πιστεψω εσενα και οχι το επισημο εγγραφο.Πες μου εσυ τι θα εκανες.
Μαλλον δεν παρακολουθεις τα δρομερα φιλε μου...σου ειπα οτι εγω το λεω αυτο???

Η ιδια η προεδρος που εξετασε το φακελο του Αρη βρηκε μεσα ενα βουνο απο μαλακιες μεσα...

Αυτη ειπε πως ο φακελος ειναι λαθος...γιατι τα χρεη ειναι φουσκομενα...και επισης ο Αρης δε μπορουσε να παρουσιασει πως θα βαλει αμεσα ρευστο!
 

vre7876

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
118
Like
2
Πόντοι
1
καταρχάς υπάρχουν προηγούμενα με τον πεξάρα. Δεν έχω προηγούμενα μαζί σου, οπότε κομμένα τα "γελαδερε". Ο Άρης αυτή τη στιγμή ΔΕΝ είναι η ομάδα με τα μεγαλύτερα χρέη. Αυτή τη στιγμή νομίζω πως είναι ο ΠΑΟ και ακολουθεί ο ΠΑΟΚ. Ο ΠΑΟ όμως έχει τη προυπόθεση να μπει ο Γιαννακό (με ότι σημαίνει αυτό) και ο ΠΑΟΚ έχει τον Ίβαν που θέλει να πληρώσει μεν κας αλλά μόνο τα κεφάλαια των χρεών. Από την άλλη ο Άρης ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ για να μπει αυτή τη στιγμή κάποιος (όπως η ΑΕΚ πέρσυ, που άκουγες ότι ονόματα ήθελες)

Κατ' αρχάς εγώ αυτόν που στάζει από πάνω ως κάτω τον λέω βρεγμένο, για να συνεννοούμαστε. Όταν λες ότι θα μπει ο Γιαννακόπουλος, εννοείς ότι θα πληρώσει και τα χρέη; Ή θα πουλάει τον παπά του Ιβάν λέγοντας κόψτε μου τους τόκους, να πληρώσω μόνο το κεφάλαιο και ξοφλήσαμε; Προφανώς αυτός πιστεύει ότι οι απαιτήσεις δεν πρέπει να τοκοφορούν στην Ταγκανίκα που ήρθε... Άρα ο καθένας να πληρώνει όποτε θέλει! Η κατάσταση του Άρη οφείλεται εν πολλοίς στην περίφημη απαγόρευση των μεταγραφών. Έβαλαν βέβαια το χεράκι τους και οι ανύπαρκτοι παραγοντίσκοι της πλάκας, αλλά η απαγόρευση παίζει καταλυτικό ρόλο. Και δε λέω. Να υπάρχει ως μέτρο, αλλά να ισχύει για όλους, όχι μόνο για όσους δεν έχουν τα κατάλληλα πολιτικά μέσα. Ισονομία αλά ελληνικά λέγεται αυτό...
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
και εγω θελω να κερδιζω εναν δυνατο αρη...και οχι αυτο που βλεπω τωρα...
αν ειναι δυνατος ο ΑΡΗΣ δεν τον κερδας ρε πουστλεμε
οπως τοτε με τον καμπορα που σε εχυσα στην πλατη
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
βλεπω συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο..... :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κατ' αρχάς εγώ αυτόν που στάζει από πάνω ως κάτω τον λέω βρεγμένο, για να συνεννοούμαστε. Όταν λες ότι θα μπει ο Γιαννακόπουλος, εννοείς ότι θα πληρώσει και τα χρέη; Ή θα πουλάει τον παπά του Ιβάν λέγοντας κόψτε μου τους τόκους, να πληρώσω μόνο το κεφάλαιο και ξοφλήσαμε; Προφανώς αυτός πιστεύει ότι οι απαιτήσεις δεν πρέπει να τοκοφορούν στην Ταγκανίκα που ήρθε... Άρα ο καθένας να πληρώνει όποτε θέλει! Η κατάσταση του Άρη οφείλεται εν πολλοίς στην περίφημη απαγόρευση των μεταγραφών. Έβαλαν βέβαια το χεράκι τους και οι ανύπαρκτοι παραγοντίσκοι της πλάκας, αλλά η απαγόρευση παίζει καταλυτικό ρόλο. Και δε λέω. Να υπάρχει ως μέτρο, αλλά να ισχύει για όλους, όχι μόνο για όσους δεν έχουν τα κατάλληλα πολιτικά μέσα. Ισονομία αλά ελληνικά λέγεται αυτό...
Μαλακια μετρο ειναι αυτο,γιατι σου επιτρεπει να φυτοζωεις.Εκτος αν σου αρεσει η κατασταση που εισαι τωρα.
Απαραδεκτο που βαζελος και παοκ παντως επιτρεπεται να κανουν μεταγραφες και ο Αρης οχι.Επρεπε η ολοι να ειναι στο ιδιο καζανι η κανενας.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κατ' αρχάς εγώ αυτόν που στάζει από πάνω ως κάτω τον λέω βρεγμένο, για να συνεννοούμαστε. Όταν λες ότι θα μπει ο Γιαννακόπουλος, εννοείς ότι θα πληρώσει και τα χρέη; Ή θα πουλάει τον παπά του Ιβάν λέγοντας κόψτε μου τους τόκους, να πληρώσω μόνο το κεφάλαιο και ξοφλήσαμε; Προφανώς αυτός πιστεύει ότι οι απαιτήσεις δεν πρέπει να τοκοφορούν στην Ταγκανίκα που ήρθε... Άρα ο καθένας να πληρώνει όποτε θέλει! Η κατάσταση του Άρη οφείλεται εν πολλοίς στην περίφημη απαγόρευση των μεταγραφών. Έβαλαν βέβαια το χεράκι τους και οι ανύπαρκτοι παραγοντίσκοι της πλάκας, αλλά η απαγόρευση παίζει καταλυτικό ρόλο. Και δε λέω. Να υπάρχει ως μέτρο, αλλά να ισχύει για όλους, όχι μόνο για όσους δεν έχουν τα κατάλληλα πολιτικά μέσα. Ισονομία αλά ελληνικά λέγεται αυτό...
Το λοιπόν αφού το θέτεις έτσι. Λουσου τα.
Για λουκέτο πας. Και πέρσι για λουκέτο ήσουν. Και το μέτρο που εφαρμόστηκε πέρσι στην ΑΕΚ πρώτη φορά έπρεπε ν εφαρμοστεί ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. Εκτός αν πιστεύεις ότι τα χρωστούμενά σου πέρσι ήταν πολύ λιγότερα απ ότι φέτος. Αλλά πέρσι ο χοντρός ήθελε να σε σώσει. Και αφού μιλάμε για μέτρα ΔΕ γίνεται ν έχεις 3 παίκτες δανεικούς από την ίδια ομάδα. Πέρσι όμως που ξαφνικά στις τελευταίες 4-5 αγωνιστικές που έγινες ξαφνικά Μπάρτσα και έριχνες 5άρες ήταν καλά ε; Φέτος θυμήθηκες να μας πεις "το μέτρο να ισχύει για όλους όχι μονο για τον Άρη". Πέρσι που έπρεπε μαζί με την ΑΕΚ να ισχύει τ ίδιο μέτρο για σένα τον ΠΑΟ, τον ΠΑΟΚ, και σχεδόν όλες τις ελληνικές ομάδες έκανες τον Κινέζο. Αλλά μάλλον πέρσι είχε τα......καταλληλα πολιτικά μέσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
Είτε το παραδέχεσαι είτε όχι πέρσι σ έσωσε ο προστάτης σου ο ΟΣΦΠ. Θέλεις να πιστεύεις ότι με τον Σούλη έκανες ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ και σώθηκες; Πίστεψέ το. Θέλεις να πιστεύεις ότι πέρσι ΔΕΝ έπρεπε ν ισχύει το ίδιο μέτρο ΚΑΙ για σένα; Πίστεψέ το. Θέλεις να πιστεύεις ότι περσι ΔΕΝ ΙΣΧΥΣΕ το μέτρο επειδή είχες πολιτικους γνωστούς και όχι τον χοντρό να κινεί τα νήματα υπέρ σου; Πίστεψέ το. Πίστεψε όμως και αυτό. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΑΥΜΑ πας σφαίρα για υποβιβασμό (εκτός αν πιστεύεις ότι θα μαζέψεις 25-30 βαθμούς για και θα σωθείς). Αλλά δε θα πας Β εθνική. Θα πας σφαίρα Γ. Αν τώρα πιστεύεις ότι θα έχεις στη Γ τη προοπτική της ΑΕΚ και της ΑΕΛ που έχουν φέτος τι να σου πω; Γύρνα πλευρό
Αυτά από έναν βρεγμένο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ποια εσοδα ρε τυπε; απο τα 5 χιλιαρικα που πατε στο γηπεδο; και με την τωρινη κατασταση που επικρατει στην Ελλαδα; Επισης ενα γηπεδο εχει και πολλα εξοδα συντηρησης..μην το κανεις σαν τον παναθηναικο που δεν ειχε να πληρωσει το ρευμα στο οακα..και ο παναθηναικος εκανε μακετες και στο τελος γυρισε στο κοτετσι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έγραψες ρε μάστορα. Πραγματικά. Δηλαδή τα διαρκείας ΔΕΝ είναι στ έσοδα; Η ΑΕΚ της Γ εθνικής έχει πουλήσει περισσότερα από ότι η μία σου αγάπη (ο ΟΣΦΠ) και έχει μεγαλύτερο μέσο όρο εισητηρίων από τη δεύτερη σου αγάπη τον ΑΡΗ.
Στ εντός έδρας ματς η ΑΕΚ μαζεύει το διπλάσιο κόσμο απ ότι λες. Είναι περίπου στα 10χιλιάρικα μπορεί και λίγο παραπάνω. Θα μου πεις "σιγά". Ναι αλλά δεν είναι τ ίδιο να παίζεις στο "κρύο" ΟΑΚΑ, και το ίδιο να παίζεις στη Ν.Φιλαδέλφεια. Μέχρι να ρίξει ο παπάρας το γήπεδο, οι κυριακές μας δεν ήταν ένα ξερό "πάμε γήπεδο". Για πολλούς απ εμάς ήταν ένας καφές, ένα βρώμικο, γήπεδο, μετά καμία μπύρα. Κάπως έτσι. Τ ΟΑΚΑ είναι αφιλόξενο και όποιος έχει πάει τ ξέρει πολύ καλά.
Άρα.
Στ έσοδα είναι ΚΑΙ τα διαρκείας (συν ότι έσοδα έχει από τους κοινούς χώρους καφενεία, γυμναστήριο κτλπ)
Η ΑΕΚ είτε σ αρέσει είτε όχι είναι ίσως η 3η ομάδα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ με τον μεγαλύτερο μέσο όρο εισητηρίων (μετά από ΟΣΦΠ και ΠΑΟΚ) με τη διαφορά ότι παίζει στη Γ εθνική (μ ότι ξενέρωμα σημαίνει αυτό για πολλούς ΑΕΚτζήδες που μπορεί ν αγόρασα διαρκείας αλλά δε πατάνε γήπεδο) και παίζει σ ένα γήπεδο που είναι ΑΦΙΛΟΞΕΝΟ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom