Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
βρωμιαρα πουστρα
κωλοτρυπιδατε γαμω την αεκ σου παλιοσκυλο
ολη την ωρα κανεις πιπες στους μοντς ξεκωλιαρη
σε γαμαν καλα εκει στα καραβια;;
ο ΑΡΗΣ θα σωθει παλιολουγκρα ξεσκισμενη
ΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΧΩΡΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥ ΤΡΕΜΕΙ Ο ΕΧΘΡΟΣ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
αυριο εχουμε χριστουγεννα......ειρηνη ειμιν.... :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ο Αρης θα παραμεινει δεν γινεται να χαθει αλλη μια ιστορικη ομαδα μετα την Αελ,Αεκ,Ηρακλη κλπ


Τωρα τον Γεναρη θα παρει παικτες η ομαδα,εχθες επαιξε καλα αλλα ηταν ατυχη και οπως παντα την εσφαξε η διαιτησια με την κοκκινη φαντασμα στον Τατο
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ο Αρης θα παραμεινει δεν γινεται να χαθει αλλη μια ιστορικη ομαδα μετα την Αελ,Αεκ,Ηρακλη κλπ


Τωρα τον Γεναρη θα παρει παικτες η ομαδα,εχθες επαιξε καλα αλλα ηταν ατυχη και οπως παντα την εσφαξε η διαιτησια με την κοκκινη φαντασμα στον Τατο
πολλαα πρεπει να αλλαξουν για να μην πεσει....αγωνιστικα.....γιατι αν γινουν προσφυγες.. :priest:δεν το πιστευουν οι παικτες...ο κοσμος του αρη κραζει και εχει εμφυλιο....ηδιοικηση δεν υπαρχει για να προστατεψει την ομαδα...θελεις και αλλα....παοκσης ειμαι και ειπα τοσα...χωρια αυτα που δεν ξερουμε...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πολλαα πρεπει να αλλαξουν για να μην πεσει....αγωνιστικα.....γιατι αν γινουν προσφυγες.. :priest:δεν το πιστευουν οι παικτες...ο κοσμος του αρη κραζει και εχει εμφυλιο....ηδιοικηση δεν υπαρχει για να προστατεψει την ομαδα...θελεις και αλλα....παοκσης ειμαι και ειπα τοσα...χωρια αυτα που δεν ξερουμε...
o γηραιος θα ανεβει τυπε τι ακους εκει πανω;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
o γηραιος θα ανεβει τυπε τι ακους εκει πανω;
ενας απο τους λογους που ριξανε τον ηρακλη ειταν η ακινιτη περιουσια που εχει....παρα πολλα στρεμματα γης....σε περιοχες φιλλετα.αγωνιστικα προσωπικα πιστευω οτι μπορει.αυτοι που εχουν βαλλει στο ματι την περιουσια του ηρακλη δεν θα τον αφησουν....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
δυσκολα...
5ος ειναι
γιατι να μην ανεβει ρε τυπε; οι 4 πρωτοι θα παιξουν μεταξυ τους και ο πρωτος που θα τελειωσει φετος στην κανονικη διαρκεια θα εχει αβανταζ μονο εναν ποντο στα play off
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Εγω μαγκες...δεν ειμαι Αρειανος...αλλα επειδη εμαθα καποια πραγματα απο δικο μου ανθρωπο μεσα στη παε...τις επομενες μερες θα γινει κατι καλο για τον ΑΡΗ...

Εμενα σαν φιλαθλο μου αρεσει ο δυνατος ΑΡΗΣ...και γενικα οι μεγαλες ομαδες να εχουν ΟΜΑΔΑ...και να παιζουν μπαλιτσα...

Ολα καλα θα πανε ρε κιτρινιαρηδες...μη σκατε!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
και εγω θελω να κερδιζω εναν δυνατο αρη...και οχι αυτο που βλεπω τωρα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγω μαγκες...δεν ειμαι Αρειανος...αλλα επειδη εμαθα καποια πραγματα απο δικο μου ανθρωπο μεσα στη παε...τις επομενες μερες θα γινει κατι καλο για τον ΑΡΗ...

Εμενα σαν φιλαθλο μου αρεσει ο δυνατος ΑΡΗΣ...και γενικα οι μεγαλες ομαδες να εχουν ΟΜΑΔΑ...και να παιζουν μπαλιτσα...

Ολα καλα θα πανε ρε κιτρινιαρηδες...μη σκατε!
Καλα και εμεις μεσα απο δικους μας ανθρωπους μεσα στην ΠΑΕ τα ιδια ακουγαμε.Θα βρεθει τρελος εν μεσω κρισης να βαλει 15 εκ στον Αρη,αν αυτος περασει στο 99 γιατι αν δεν περασει τα χρεη ειναι 32.ακουγεται λογικοτατο.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Εγω μαγκες...δεν ειμαι Αρειανος...αλλα επειδη εμαθα καποια πραγματα απο δικο μου ανθρωπο μεσα στη παε...τις επομενες μερες θα γινει κατι καλο για τον ΑΡΗ...

Εμενα σαν φιλαθλο μου αρεσει ο δυνατος ΑΡΗΣ...και γενικα οι μεγαλες ομαδες να εχουν ΟΜΑΔΑ...και να παιζουν μπαλιτσα...

Ολα καλα θα πανε ρε κιτρινιαρηδες...μη σκατε!
θα αναλαβει την ομαδα ο τσακας τυπε; γιαυτο εφυγε απο την καβαλα;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
και εγω θελω να κερδιζω εναν δυνατο αρη...και οχι αυτο που βλεπω τωρα...
εσυ παραλιγο να μην νικησεις μεσα στην τουμπα ρε στο παρα ενα νικησες με την ψυχη στο στομα τον χειροτερο αρη ολων των εποχων,να σε δω στο βικελιδης τι θα κανεις
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εσυ παραλιγο να μην νικησεις μεσα στην τουμπα ρε στο παρα ενα νικησες με την ψυχη στο στομα τον χειροτερο αρη ολων των εποχων,να σε δω στο βικελιδης τι θα κανεις
αν κερδισω θα πω οτι κερδισε η καλυτερη ομαδα...αν χασω θα πω οτι αν δεν αποβαλλουμε τα κομπλεξ δεν θα γινουμε μεγαλη ομαδα...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αν κερδισω θα πω οτι κερδισε η καλυτερη ομαδα...αν χασω θα πω οτι αν δεν αποβαλλουμε τα κομπλεξ δεν θα γινουμε μεγαλη ομαδα...
τυπε κακα τα ψεματα για να παρει πρωταθλημα ο παοκ πρεπει να περιμενει καμια 10ρια χρονια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αν κερδισω θα πω οτι κερδισε η καλυτερη ομαδα...αν χασω θα πω οτι αν δεν αποβαλλουμε τα κομπλεξ δεν θα γινουμε μεγαλη ομαδα...
Και εσεις ομως εχετε κοντα στα 30 εκ χρεη,κατι πρεπει να γινει καποια στιγμη.
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Καλα και εμεις μεσα απο δικους μας ανθρωπους μεσα στην ΠΑΕ τα ιδια ακουγαμε.Θα βρεθει τρελος εν μεσω κρισης να βαλει 15 εκ στον Αρη,αν αυτος περασει στο 99 γιατι αν δεν περασει τα χρεη ειναι 32.ακουγεται λογικοτατο.
Το χρεος του ΑΡΗ δεν ειναι 32 μυρια...αλλα 20...και αν μπει στο 99 θα γινουν 15 με τις ρυθμισεις...

Φυσικα και αν ερθει ενας επενδυτης δεν ερχεται για να παρει μονο τον Αρη σαν συλλογο..αλλα για να επενδυσει γενικα στην ελλαδα..τωρα που ολα ειναι τζαμπα...

Φιλε...φυσικα και δεν ειναι ο Τσακας...ο επενδυτης του Αρη...θα ειναι ξενος...ελληνες χωσαδες...δεν υπαρχουν!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Το χρεος του ΑΡΗ δεν ειναι 32 μυρια...αλλα 20...και αν μπει στο 99 θα γινουν 15 με τις ρυθμισεις...

Φυσικα και αν ερθει ενας επενδυτης δεν ερχεται για να παρει μονο τον Αρη σαν συλλογο..αλλα για να επενδυσει γενικα στην ελλαδα..τωρα που ολα ειναι τζαμπα...

Φιλε...φυσικα και δεν ειναι ο Τσακας...ο επενδυτης του Αρη...θα ειναι ξενος...ελληνες χωσαδες...δεν υπαρχουν!
κινεζος τυπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom