Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κοπέλα μου δεν είναι ανάγκη τώρα να αρχίσουμε να λέμε αυτά που απεχθάνομαι. Μην αρχίσω τα τσιτάτα του στυλ, όταν εγώ πήγαινα εκδρομές για τον ΑΡΗ εσύ μάλωνες με τη μαμά σου για το αν θα δεις τηλεόραση μέχρι αργά το βράδυ. Ασχολήσου με κάτι άλλο


οι αρειανοι ειναι πατριωτες και ελληνες, εσυ ρε μοναρχιδε απο που και ως που εισαι αρης ρε ξακωλιαρη;;;;


ουσττττ γαμω το κεμαλ σου μεσα..
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
οι αρειανοι ειναι πατριωτες και ελληνες, εσυ ρε μοναρχιδε απο που και ως που εισαι αρης ρε ξακωλιαρη;;;;


ουσττττ γαμω το κεμαλ σου μεσα..
γλύψε το ένα μου αρχίδι πουτανόσπερμα και σύρε ξανά στην τρύπα σου
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
κοπέλα μου δεν είναι ανάγκη τώρα να αρχίσουμε να λέμε αυτά που απεχθάνομαι. Μην αρχίσω τα τσιτάτα του στυλ, όταν εγώ πήγαινα εκδρομές για τον ΑΡΗ εσύ μάλωνες με τη μαμά σου για το αν θα δεις τηλεόραση μέχρι αργά το βράδυ. Ασχολήσου με κάτι άλλο


στα τσιμεντα του χαριλαου κι εσυ ε :jerking: :jerking: :jerking:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
κοπέλα μου δεν είναι ανάγκη τώρα να αρχίσουμε να λέμε αυτά που απεχθάνομαι. Μην αρχίσω τα τσιτάτα του στυλ, όταν εγώ πήγαινα εκδρομές για τον ΑΡΗ εσύ μάλωνες με τη μαμά σου για το αν θα δεις τηλεόραση μέχρι αργά το βράδυ. Ασχολήσου με κάτι άλλο
Με τα αρχιδια μου εκδρομες πηγαινες εσυ αλλα και να πηγαινες και παλι στο πουτσο μου ΑΡΕΙΑΝΟΣ δεν εισαι.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ποτέ μου δε γούσταρα ελληνικές ομάδες και είπα να υποστηρίξω ομάδα του εξωτερικού..
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Επισκέπτης
γαμωσπιτους, μοναρχιδους και τρακαδορους δε γαμαω... :s&m_2: :s&m_2:


τραβα στη τουρκια να σε γαμησει κανας τουρκος.

Τι έγινε μωρή χελίτσα?
Θα έρθουν τα παιδιά απ'την το Κορίνθου να με καθαρίσουν?
Άντε γιατί έχουμε και δουλειές..
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
εντάξει το έβγαλες το πόρισμα. Στο δωμάτιο σου τώρα
Το εβγαλα απο το κωλο σου...Μην γραφεις αλλο εδω που ειναι τοπικ του ΑΡΗ πανω αλλου να δωσεις τι παρουσια σου κωλογυφτε.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Το εβγαλα απο το κωλο σου...Μην γραφεις αλλο εδω που ειναι τοπικ του ΑΡΗ πανω αλλου να δωσεις τι παρουσια σου κωλογυφτε.
ναι θα σταματήσω να γράφω εδώ επειδή μου το απαγόρευσες εσύ. Αλλάζεις πλευρό τώρα?
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Στα αρχιδια μου και ας πηγαινε εκδρομες με τα ποδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom