Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166

μπουαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Έλεος ρε μαλάκες, δε μας λυπάται κανείς?? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ου μωρη τρελεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει έλεος ρε μαλάκα.
Σας έφερα το ξανθό πουστρόλι.
Διαρκείας πάρτε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολοι.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Δεν υπάρχει έλεος ρε μαλάκα.
Σας έφερα το ξανθό πουστρόλι.
Διαρκείας πάρτε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολοι.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
χαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααα

στ'αρχίδια σου λέμε ρε

[size=20pt]ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑ[/size]
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααα

στ'αρχίδια σου λέμε ρε

[size=20pt]ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑ[/size]

Αφού σου επισημάνω για 124386409848319ή φορά πως γαμιέσαι πατόκορφα θα σε ρωτήσω αν πήρες διαρκείας.
Έτσι για να σε βάλω στη λίστα με τους αχαχούχα,τσόνυ,πίξη..
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Αφού σου επισημάνω για 124386409848319ή φορά πως γαμιέσαι πατόκορφα θα σε ρωτήσω αν πήρες διαρκείας.
Έτσι για να σε βάλω στη λίστα με τους αχαχούχα,τσόνυ,πίξη..
ούτε διαρκείας πήρα, ούτε sms έστειλα, ούτε τρίχα από τα αρχίδια μου δεν δίνω πλέον

έλα όμως που ο γιος απαιτεί πλέον σθεναρά να τον πάω στο γήπεδο
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Στα αρχιδια μας τι θα κανεις παπαρα αλλαξε ομαδα γινε τουρκος η γαυροβαζελος και μην μας πριζεις το πουτσο.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Στα αρχιδια μας τι θα κανεις παπαρα αλλαξε ομαδα γινε τουρκος η γαυροβαζελος και μην μας πριζεις το πουτσο.
τι έγινε ρε κοπελιά πολύ συγχυσμένη σε έκοψα. Ειρήνη ημίν Παρασκευιάτικα
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Βρε ουστ μαλακα κωλοτουρκε
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ελα παπαρα να δεις τι σεξ θα σε κανω...Θα γεννησεις απο το κωλο μετα.
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Προλαβες και τελειωσες τα χυσια μου ομως οποτε τωρα απολαυσε το σκατοκαφεδακι σου και μην ασχολεισαι με τα θεματα του ΑΡΗ...βλακα
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Προλαβες και τελειωσες τα χυσια μου ομως οποτε τωρα απολαυσε το σκατοκαφεδακι σου και μην ασχολεισαι με τα θεματα του ΑΡΗ...βλακα
πας να γαμηθείς παρακάτω ρε πιτσιρίκο που θα μου πεις και με τι θα ασχολούμαι? Με ξέρεις κι από χθες?
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ουτε απο χθες ουτε απο προχθες να αλλαξεις ομαδα και να μην γραφεις για ΑΡΗ για τουρκος κανεις μια χαρα.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ουτε απο χθες ουτε απο προχθες να αλλαξεις ομαδα και να μην γραφεις για ΑΡΗ για τουρκος κανεις μια χαρα.
γι αυτό λοιπόν, επειδή δεν με ξέρεις, υποδείξεις αρειανοσύνης τράβα αλλού να κάνεις για να μη χαλάμε τη ζαχαρένια μας Παρασκευιάτικα
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Ουτε απο χθες ουτε απο προχθες να αλλαξεις ομαδα και να μην γραφεις για ΑΡΗ για τουρκος κανεις μια χαρα.

καλα τα λες. ειναι λιγος γενικα. αμα δεις και τι μαλακιες γραφει στα πολιτικα θα καταλαβεις με τι ποντικαρα εχεις να κανεις :knuppel:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
καλα τα λες. ειναι λιγος γενικα. αμα δεις και τι μαλακιες γραφει στα πολιτικα θα καταλαβεις με τι ποντικαρα εχεις να κανεις :knuppel:
έχω κοινό βλέπω. Ποιανού παιδί είσαι εσύ?
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Εσυ να πας αλλου και να λες για χαμενους τιτλους και για την προσπαθεια που γινεται μπας και δωσουμε λιγο φως σε αυτο το γαμημενο μαυρο τουνελ να πας σε κανα τουρκοφορουμ να κανεις το χαβαλε σου.
ΓΙΑΥΤΟ...επειδη εισαι αρχιδια ΑΡΕΙΑΝΟΣ να πλενεις το στομα σου πριν μιλησεις για την ομαδα και φυσικα να αλλαξεις ομαδα.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Εσυ να πας αλλου και να λες για χαμενους τιτλους και για την προσπαθεια που γινεται μπας και δωσουμε λιγο φως σε αυτο το γαμημενο μαυρο τουνελ να πας σε κανα τουρκοφορουμ να κανεις το χαβαλε σου.
ΓΙΑΥΤΟ...επειδη εισαι αρχιδια ΑΡΕΙΑΝΟΣ να πλενεις το στομα σου πριν μιλησεις για την ομαδα και φυσικα να αλλαξεις ομαδα.
κοπέλα μου δεν είναι ανάγκη τώρα να αρχίσουμε να λέμε αυτά που απεχθάνομαι. Μην αρχίσω τα τσιτάτα του στυλ, όταν εγώ πήγαινα εκδρομές για τον ΑΡΗ εσύ μάλωνες με τη μαμά σου για το αν θα δεις τηλεόραση μέχρι αργά το βράδυ. Ασχολήσου με κάτι άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom