Νέα

Αριαδνάκι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

greenmexico1369

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
325
Like
462
Πόντοι
21
Η τύπισσα χρόνια ξεφτιλιζει κόσμο... κάποια στιγμή πρέπει να φάει πολύ πολύ μαύρο και στήσιμο για να μάθει... δεν σέβεται κανέναν! και όχι από αυτό δεν θα έχει δικαιολογία για να αργεί γιατί όποιος πάει είναι το λιγότερο χαζός!! και στην τελική δεν θα αλλάξει κάτι.....11!! ώρες έστησε συναγωνιστή... το ξαναγράφω 11ωρες!!!!! όλοι μαύρο στην τύπισσα!
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
795
Κριτικές
50
Like
6.107
Πόντοι
7.626
Η τύπισσα χρόνια ξεφτιλιζει κόσμο... κάποια στιγμή πρέπει να φάει πολύ πολύ μαύρο και στήσιμο για να μάθει... δεν σέβεται κανέναν! και όχι από αυτό δεν θα έχει δικαιολογία για να αργεί γιατί όποιος πάει είναι το λιγότερο χαζός!! και στην τελική δεν θα αλλάξει κάτι.....11!! ώρες έστησε συναγωνιστή... το ξαναγράφω 11ωρες!!!!! όλοι μαύρο στην τύπισσα!
Ακριβώς δε πρόκειται να αλλάξει ποτέ και το κάνει τουλάχιστο δυο χρόνια σε όλους . Σίγουρα έχει νταβατζή δε μας αφορά αυτό εννοείται ας της τα τρώει οποίος θέλει αλλά αν δε ήθελε και η ίδια θα βρίσκε τρόπο να αλλάξει και να φύγει . Για να συνεχίζει το θέλει . Κανονικά θέλει να μη ξαναπάει κανένας μαζί της αλλά κανένας μήπως βάλει μυαλό . Αλλά δυστυχώς έχει αγαπουληδες εδώ που με τη στάση τους βρίσκει και μας κοροϊδεύει
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.198
Κριτικές
191
Like
52.733
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα γλυκέ μου και χρόνια πολλά και πάλι…θα ήθελα να σου ζητησω συγγνωμη για αυτό που συνέβη , θα συο ανταποδώσω σίγουρα στο επόμενο ραντεβού που ανέφερες…
:blahblah1::blahblah1::blahblah1:
Προσπαθώ να προγραμματίσω τα ραντεβού μου όσο πιο καλά μπορώ αλλά πολλές φορές δεν μου βγαίνει όπως θα έπρεπε …
:coffee::coffee::coffee:
Μου έχουν προτείνει κάποιοι από εδω να κάνω αποκλειστικά ραβτεβου στα ξενοδοχεία του κέντρου αλλα δυστυχώς αρκετοί επιθυμούν ραντεβού στο σπίτι τους η σε απομακρυσμένα ξενοδοχεια και εξ αυτού βρίσκομαι σε δίλλημα και προσπαθώντας να εξυπηρετήσω γενικώς χάνεται η μπάλα …
:2funny::2funny::2funny:




bonus
 

makao

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαΐ 2014
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
1.390
Πόντοι
1.071
Να γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με την κοπέλα, με την οποία είχα συνάντηση λίγες μέρες πριν....Είχα διαβάσει ολα αυτά που γράφονται για την κοπέλα και αποφάσισα να κάνω μια προσπάθεια. Θα έμενα σε ξενοδοχείο στην Αθήνα το βράδυ, οπότε η αργοπορία δεν ήταν πρόβλημα....με επικοινωνία πολύ καλή μπορώ να πω, κλείστηκε το ραντεβού κατά τις 8 το βράδυ στο δωμάτιο μου και της έστειλα και διεύθυνση και αρ. δωματίου...
Αναμονή...εγώ μπανιαρισμένος, ξυρισμένος.....πάει 11 η ώρα μου λέει θα καθυστερήσω...συγγνώμη .. κάτι μου έτυχε...οκ λέω...πάει 2-3 θα έρθω μωρό συγγνώμη,.... έπεσα για ύπνο...μαύρο ύπνο αφού είχα τον νου μου στο τηλέφωνο....τελικά μου γράφει η ώρα 7....το πρωί να έρθω?? Έμεινα άγαλμα....τι να πω?? Αφού είχα ξυπνήσει είπα ας το κάνουμε...έλα... Όντως ήρθε σε λίγα λεπτά...μου ζήτησε συγγνώμη... η αλήθεια είναι ευγενικά...αλλά είδα μια κοπέλα ,όμορφη, όμως εμφανώς καταβεβλημένη...άυπνη...δαγκώθηκα μέσα μου...λυπήθηκα πραγματικά...που θα έπρεπε να δουλέψει μαζί μου...έτσι... Τελος πάντων , έκανε μπάνιο, όντως πολύ ωραία κοπέλα και πολύ γλυκιά, έκανε προσπάθεια να κρύψει την κούραση της, φιλότιμα θα έλεγα...προσπάθησα να την γλύψω...έκλεινε σφιχτά τα ποδαράκια της να μην φτάσω κάτω....την ρώτησα...δεν σου αρέσει??? Γαργαλιέμαι μου λέει... Το άφησα κι αυτό...άρχισε αυτή πίπα...καλή θα έλεγα...αλλά...την έπαιρνε ο ύπνος και ήταν φανερό...ξυπνούσε και πάλι το ίδιο.... την λυπήθηκα....την σταμάτησα ,τέλειωσα μέσα της μια φορά...για λήξει το μαρτύριο της....πόνεσε η καρδιά μου...είχα κλείσει δυο ώρες....την υπόλοιπη ώρα την πήρα στο κρεββάτι την σκέπασα και την άφησα να κοιμηθεί στην αγκαλιά μου, δεν μπορούσα να την ταλαιπωρήσω άλλο, δεν μου πήγαινε η καρδιά....ήμουν άτυχος?? Ίσως ... δεν θέλω να την αδικήσω...αλλά δεν μπορεί να αντέχει τέτοιους ρυθμούς δουλειάς κανείς...και έχει και κανονική δουλειά μετά μου είπε....Κρίμα πάντως γιατί είναι πολύ γλυκιά κοπέλα και αξίζει...θα ξανά προσπαθήσω ακόμα μια φορά όμως, για να έχω μια δεύτερη γνώμη, για να είμαι σωστός απέναντι της...αυτά...τα ολίγα φίλοι...
Δύσκολα τα πράγματα....:coffee:
 

fatos1924

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
143
Κριτικές
20
Like
1.248
Πόντοι
1.011
Ας γράψω και εγώ την εμπειρία μου με την εν λόγω κοπέλα.

Πέρσι το καλοκαίρι την είχα πάρει 3 φορές, στο σπίτι μου.
Την πρώτη, ήρθε στην ώρα της.
Μου έκανε εντύπωση που μόλις ερχόταν, πήγαινε στο μπάνιο για τουλάχιστον 10 λεπτά (χωρίς να ακούω ντους κτλπ).

Τουλάχιστον ήταν καθαρή.

Τη δεύτερη φορά που τη φώναξα, ήρθε με μικρή καθυστέρηση (30 λεπτά). Πάλι 10λεπτο στο μπάνιο .

Την 3η φορά την είχα κλείσει για 2 ώρες στις 9 το βράδυ. Το ραντεβού το είχα κανονίσει αρκετές ώρες πριν.

Πάει 9, πουθενά. Πάει 10 πουθενά. Στέλνω μνμ μου γράφει μετά από λίγο, είμαι στο δρόμο, συγγνώμη άργησα λίγο.

Για να μην μακρυγορώ, με το έτσι και το αλλιώς, εγώ εγκλωβισμένος σπίτι ήρθε αισίως κατά τις 2:30 τό πρωί.

Συγγνώμες κτλπ. Πάλι 10λεπτο στο μπάνιο.

Ήταν ξεθεωμενη, την έπαιρνε ο ύπνος στην πίπα και για να το πω ευγενικά, δεν ήταν "φρέσκια" από καθαριότητα, καταλάβαινα πως είχε περάσει πολλά εκείνη την ημέρα, κάτι που με απώθησε.

Την έδιωξα στο 45 λεπτό, πληρώνοντας μόνο μια ώρα, χωρίς να παραπονεθεί.

Έκτοτε δεν την έχων ξαναπάρει και δύσκολα θα το κάνω γιατί απλά, δεν έχω χρόνο για στησίματα. Ο χρόνος μου είναι πολύτιμος όπως και των κοριτσιών και δεν διασκεδάζω να περιμένω με το πουλί στο χέρι με τις ώρες.

Πόσο μάλλον εάν ήμουν με πίεση χρόνου σε ξενοδοχείο πχ.

Αφήνω για το τέλος ότι για ένα τρίμηνο, λάμβανα είτε sms είτε Viber μηνύματα του στυλ "Καλησπέρα σασ ελπιζω να μην ενοχλώ αν επιθυμείτε σήμερα υπάρχει διαθεσιμότητα" "Καλημέρα σας ελπιζω να μην ενοχλώ" κτλπ.

Καλή, χρυσή η μικρή όταν έχει κέφια, αλλά εμένα με ξενέρωσε τόσο που απλά δεν θα ξαναπάρω.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Προφανώς και όσοι την έχουμε πάρει έχουμε φάει στήσιμο. Και έχει τα προβλήματά της, μάλλον. Αλλά όπως είπαν οι σοφοι χύστες παραπάνω, είναι ημεδαπή, ενήλικη και μπορεί αν θέλει να το αλλάξει όλο αυτό, αν τελικά είναι και θέμα νταβά η κατάσταση. Ότι και να είναι, πάντως, δεν πληρώνουμε ούτε να κοιμάται κάποια εκδοδόμενη, ούτε να την λυπόμαστε επειδή έκανε τις επιλογές της. Είναι σχέση εμπορίας εδώ και το πάνω χέρι έχει αυτός που πληρώνει και μάλιστα αδρά. Υπάρχουν άλλες κοπέλες του χώρου που είναι τυπικές και μπορεί να παίρνουν τα ίδια ή και λιγότερα λεφτά, έχοντας εξίσου καλή εμφάνιση. Πολλοί απο εδώ μέσα είστε παντρεμένοι-δεσμευμένοι, άλλοι απλά να μην γουστάρετε να χάνετε χρόνο, που καλά κάνετε, καθώς είναι το πλέον πολύτιμο αγαθό. Εγώ απο τότε που άργησε πάνω απο 45 λεπτά, απλά σηκώθηκα και έφυγα και της το είπα κιόλας (που θα μπορούσα να την γράψω στα παπάρια μου) και μου έστειλα μήνυμα 14 ώρες μετά για το αν είμαι εκεί και δεν απάντησα καν. Ξεκίνησε κάτι άλλα σαν αυτά που αναφέρει ο @fatos1924 με τα μηνυματα τύπου "ελπίζω να μην ενοχλώ κτλ κτλ κτλ" και απλά την μπλόκαρα. Δεν ξέρω τι φάση περνάει, αλλά δεν με νοιάζει. 150 ευρώ για μια ώρα δουλειά και μάλιστα μετρητό και μαύρα δεν τα βγάζει κανένας μας, οπότε είτε εκείνη, είτε ο νταβάς ή δεν ξέρω ποιός άλλος, θα πρέπει να εκτιμουν το χρήμα αυτό και ο τελικός πελάτης να παίρνει τουλάχιστον ότι πληρώνει. Όσοι εδώ λέτε ότι την βάλατε να κοιμηθεί και άλλες τέτοιες ασυναρτησίες απλά δεν έχετε αξιοπρέπεια και χαλάτε την πιάτσα για εμάς τους υπόλοιπους.Τα έχω πεί πολλάκις για τους πίρφορους και αγαπούληδες, ότι είστε μάστιγα και κατατάσσεστε κάπου ανάμεσα στην μάκα βρωμοπόδαρων και τις κατσαρίδες.Φτασαμε στο 2024 και το να παίρνουμε ότι πληρώνουμε, που το πληρώνουμε και πολύ ακριβά, θεωρείται πολυτέλεια, γιατί υπάρχουν κάτι αγαπούληδες σαν και εσάς. Αυτοί που θα πεταχτείτε σαν πορδές να ορίσετε τέτοιες πρακτικές ως ανθρωπιά, είναι απλά η υποτίμηση του όποιου ανδρισμού σας και η ψυχολογία του beta που το παίζει λευκός ιππότης, σε άτομα που δεν έχουν επίσης αυτοεκτίμηση και σας εκμεταλλεύονται, αλλά εις βάρος των υπολοίπων, γιατί τελικά όλη αυτή η συμπεριφορά αποδίδει έσοδα. Την παίρνει ο ύπνος την άλλη στην πίπα και την βάζετε να κοιμηθεί, ενώ πληρώνετε να γαμήσετε και τα λέτε κιόλας. Δεν ντρέπεστε που ενώ συνεχίζονται 2 χρόνια στησίματα ώρες επι ωρών, να έχει εξελιθεί λόγω ανοχής της όλη κατάστασης και σε ύπνο εν ωρα γαμησιού και να μην τηρουνται ούτε τα προσχήματα, λες και αν πάρει κανέναν ο ύπνος στην δουλειά θα σε κάνει μάκια το αφεντικό και θα σε σκεπάσει με κουβερτούλα και δεν θα βρεθείς στον ΟΑΕΔ πετώντας...
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
795
Κριτικές
50
Like
6.107
Πόντοι
7.626
Ας γράψω και εγώ την εμπειρία μου με την εν λόγω κοπέλα.

Πέρσι το καλοκαίρι την είχα πάρει 3 φορές, στο σπίτι μου.
Την πρώτη, ήρθε στην ώρα της.
Μου έκανε εντύπωση που μόλις ερχόταν, πήγαινε στο μπάνιο για τουλάχιστον 10 λεπτά (χωρίς να ακούω ντους κτλπ).

Τουλάχιστον ήταν καθαρή.

Τη δεύτερη φορά που τη φώναξα, ήρθε με μικρή καθυστέρηση (30 λεπτά). Πάλι 10λεπτο στο μπάνιο .

Την 3η φορά την είχα κλείσει για 2 ώρες στις 9 το βράδυ. Το ραντεβού το είχα κανονίσει αρκετές ώρες πριν.

Πάει 9, πουθενά. Πάει 10 πουθενά. Στέλνω μνμ μου γράφει μετά από λίγο, είμαι στο δρόμο, συγγνώμη άργησα λίγο.

Για να μην μακρυγορώ, με το έτσι και το αλλιώς, εγώ εγκλωβισμένος σπίτι ήρθε αισίως κατά τις 2:30 τό πρωί.

Συγγνώμες κτλπ. Πάλι 10λεπτο στο μπάνιο.

Ήταν ξεθεωμενη, την έπαιρνε ο ύπνος στην πίπα και για να το πω ευγενικά, δεν ήταν "φρέσκια" από καθαριότητα, καταλάβαινα πως είχε περάσει πολλά εκείνη την ημέρα, κάτι που με απώθησε.

Την έδιωξα στο 45 λεπτό, πληρώνοντας μόνο μια ώρα, χωρίς να παραπονεθεί.

Έκτοτε δεν την έχων ξαναπάρει και δύσκολα θα το κάνω γιατί απλά, δεν έχω χρόνο για στησίματα. Ο χρόνος μου είναι πολύτιμος όπως και των κοριτσιών και δεν διασκεδάζω να περιμένω με το πουλί στο χέρι με τις ώρες.

Πόσο μάλλον εάν ήμουν με πίεση χρόνου σε ξενοδοχείο πχ.

Αφήνω για το τέλος ότι για ένα τρίμηνο, λάμβανα είτε sms είτε Viber μηνύματα του στυλ "Καλησπέρα σασ ελπιζω να μην ενοχλώ αν επιθυμείτε σήμερα υπάρχει διαθεσιμότητα" "Καλημέρα σας ελπιζω να μην ενοχλώ" κτλπ.

Καλή, χρυσή η μικρή όταν έχει κέφια, αλλά εμένα με ξενέρωσε τόσο που απλά δεν θα ξαναπάρω.
Φίλε σαν να περιγράφεις εμένα … τη πρώτη συνάντηση καθυστέρηση μιάμιση ώρα στη μισή ώρα μάλιστα έλεγε ότι είχε φτάσει στο ξενοδοχείο και ανέβαινε τις σκάλες (έκανε μια ώρα να τις ανεβεί) στη δεύτερη πίπα κοιμήθηκε κανονικά μισή ώρα όσο αν τη σκουνταγα . Δε το παραδέχτηκε μετά που ξύπνησε . Δεύτερη συνάντηση στήσιμο μιάμιση ώρα Τρίτη πέντε η δέκα λεπτά μόνο Τετάρτη δυο ώρες . Από τη Τετάρτη ξενέρωσα τόσο που δε ξανασχοληθηκα . Από κει και πέρα για πέντε μήνες μηνύματα παντού σε sms , Viber και what’s up για πέντε μήνες που είμαι που χάθηκα και πως είναι διαθέσιμη . Όταν δε απανταγα σε ένα από τους τρεις τρόπους επικοινωνίας έστελνε στο άλλο . Και ακατάλληλες ώρες . Και καλά εγώ είμαι ελεύθερος και δε με νοιάζει καθόλου σε ένα παντρεμένο όμως θα έκανε ζημιά . Και απορώ αφού έχει τόσα ραντεβού που δε τα προφταίνει και δουλεύει τόσες ώρες εμένα τι με ηθελε να στέλνει συνέχεια όταν ξεκοψα . Ποτέ μου δε το κατάλαβα . Αν έβαζε μυαλό και σειρά όμως και έλεγε θα κάνω τόσα ραντεβού σήμερα και τέλος και οποίος δε προλάβει πάει τη επόμενη μέρα θα ήταν μια πολύ αξιόλογη περίπτωση. Γιατί και ευγενική είναι μέχρι αηδίας και εμφάνιση έχει και καλή ηλικία και σε υπηρεσίες αν είναι ξεκούραστη και μόνο κάνει ότι της ζητήσεις . Αλλά σπάνια να τη πετύχεις στις καλές της
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
795
Κριτικές
50
Like
6.107
Πόντοι
7.626
Προφανώς και όσοι την έχουμε πάρει έχουμε φάει στήσιμο. Και έχει τα προβλήματά της, μάλλον. Αλλά όπως είπαν οι σοφοι χύστες παραπάνω, είναι ημεδαπή, ενήλικη και μπορεί αν θέλει να το αλλάξει όλο αυτό, αν τελικά είναι και θέμα νταβά η κατάσταση. Ότι και να είναι, πάντως, δεν πληρώνουμε ούτε να κοιμάται κάποια εκδοδόμενη, ούτε να την λυπόμαστε επειδή έκανε τις επιλογές της. Είναι σχέση εμπορίας εδώ και το πάνω χέρι έχει αυτός που πληρώνει και μάλιστα αδρά. Υπάρχουν άλλες κοπέλες του χώρου που είναι τυπικές και μπορεί να παίρνουν τα ίδια ή και λιγότερα λεφτά, έχοντας εξίσου καλή εμφάνιση. Πολλοί απο εδώ μέσα είστε παντρεμένοι-δεσμευμένοι, άλλοι απλά να μην γουστάρετε να χάνετε χρόνο, που καλά κάνετε, καθώς είναι το πλέον πολύτιμο αγαθό. Εγώ απο τότε που άργησε πάνω απο 45 λεπτά, απλά σηκώθηκα και έφυγα και της το είπα κιόλας (που θα μπορούσα να την γράψω στα παπάρια μου) και μου έστειλα μήνυμα 14 ώρες μετά για το αν είμαι εκεί και δεν απάντησα καν. Ξεκίνησε κάτι άλλα σαν αυτά που αναφέρει ο @fatos1924 με τα μηνυματα τύπου "ελπίζω να μην ενοχλώ κτλ κτλ κτλ" και απλά την μπλόκαρα. Δεν ξέρω τι φάση περνάει, αλλά δεν με νοιάζει. 150 ευρώ για μια ώρα δουλειά και μάλιστα μετρητό και μαύρα δεν τα βγάζει κανένας μας, οπότε είτε εκείνη, είτε ο νταβάς ή δεν ξέρω ποιός άλλος, θα πρέπει να εκτιμουν το χρήμα αυτό και ο τελικός πελάτης να παίρνει τουλάχιστον ότι πληρώνει. Όσοι εδώ λέτε ότι την βάλατε να κοιμηθεί και άλλες τέτοιες ασυναρτησίες απλά δεν έχετε αξιοπρέπεια και χαλάτε την πιάτσα για εμάς τους υπόλοιπους.Τα έχω πεί πολλάκις για τους πίρφορους και αγαπούληδες, ότι είστε μάστιγα και κατατάσσεστε κάπου ανάμεσα στην μάκα βρωμοπόδαρων και τις κατσαρίδες.Φτασαμε στο 2024 και το να παίρνουμε ότι πληρώνουμε, που το πληρώνουμε και πολύ ακριβά, θεωρείται πολυτέλεια, γιατί υπάρχουν κάτι αγαπούληδες σαν και εσάς. Αυτοί που θα πεταχτείτε σαν πορδές να ορίσετε τέτοιες πρακτικές ως ανθρωπιά, είναι απλά η υποτίμηση του όποιου ανδρισμού σας και η ψυχολογία του beta που το παίζει λευκός ιππότης, σε άτομα που δεν έχουν επίσης αυτοεκτίμηση και σας εκμεταλλεύονται, αλλά εις βάρος των υπολοίπων, γιατί τελικά όλη αυτή η συμπεριφορά αποδίδει έσοδα. Την παίρνει ο ύπνος την άλλη στην πίπα και την βάζετε να κοιμηθεί, ενώ πληρώνετε να γαμήσετε και τα λέτε κιόλας. Δεν ντρέπεστε που ενώ συνεχίζονται 2 χρόνια στησίματα ώρες επι ωρών, να έχει εξελιθεί λόγω ανοχής της όλη κατάστασης και σε ύπνο εν ωρα γαμησιού και να μην τηρουνται ούτε τα προσχήματα, λες και αν πάρει κανέναν ο ύπνος στην δουλειά θα σε κάνει μάκια το αφεντικό και θα σε σκεπάσει με κουβερτούλα και δεν θα βρεθείς στον ΟΑΕΔ πετώντας...
Μπράβο ρε μάγκα ότι καλύτερο διάβασα για τους αγαπουληδες εδώ μέσα
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056
Προφανώς και όσοι την έχουμε πάρει έχουμε φάει στήσιμο. Και έχει τα προβλήματά της, μάλλον. Αλλά όπως είπαν οι σοφοι χύστες παραπάνω, είναι ημεδαπή, ενήλικη και μπορεί αν θέλει να το αλλάξει όλο αυτό, αν τελικά είναι και θέμα νταβά η κατάσταση. Ότι και να είναι, πάντως, δεν πληρώνουμε ούτε να κοιμάται κάποια εκδοδόμενη, ούτε να την λυπόμαστε επειδή έκανε τις επιλογές της. Είναι σχέση εμπορίας εδώ και το πάνω χέρι έχει αυτός που πληρώνει και μάλιστα αδρά. Υπάρχουν άλλες κοπέλες του χώρου που είναι τυπικές και μπορεί να παίρνουν τα ίδια ή και λιγότερα λεφτά, έχοντας εξίσου καλή εμφάνιση. Πολλοί απο εδώ μέσα είστε παντρεμένοι-δεσμευμένοι, άλλοι απλά να μην γουστάρετε να χάνετε χρόνο, που καλά κάνετε, καθώς είναι το πλέον πολύτιμο αγαθό. Εγώ απο τότε που άργησε πάνω απο 45 λεπτά, απλά σηκώθηκα και έφυγα και της το είπα κιόλας (που θα μπορούσα να την γράψω στα παπάρια μου) και μου έστειλα μήνυμα 14 ώρες μετά για το αν είμαι εκεί και δεν απάντησα καν. Ξεκίνησε κάτι άλλα σαν αυτά που αναφέρει ο @fatos1924 με τα μηνυματα τύπου "ελπίζω να μην ενοχλώ κτλ κτλ κτλ" και απλά την μπλόκαρα. Δεν ξέρω τι φάση περνάει, αλλά δεν με νοιάζει. 150 ευρώ για μια ώρα δουλειά και μάλιστα μετρητό και μαύρα δεν τα βγάζει κανένας μας, οπότε είτε εκείνη, είτε ο νταβάς ή δεν ξέρω ποιός άλλος, θα πρέπει να εκτιμουν το χρήμα αυτό και ο τελικός πελάτης να παίρνει τουλάχιστον ότι πληρώνει. Όσοι εδώ λέτε ότι την βάλατε να κοιμηθεί και άλλες τέτοιες ασυναρτησίες απλά δεν έχετε αξιοπρέπεια και χαλάτε την πιάτσα για εμάς τους υπόλοιπους.Τα έχω πεί πολλάκις για τους πίρφορους και αγαπούληδες, ότι είστε μάστιγα και κατατάσσεστε κάπου ανάμεσα στην μάκα βρωμοπόδαρων και τις κατσαρίδες.Φτασαμε στο 2024 και το να παίρνουμε ότι πληρώνουμε, που το πληρώνουμε και πολύ ακριβά, θεωρείται πολυτέλεια, γιατί υπάρχουν κάτι αγαπούληδες σαν και εσάς. Αυτοί που θα πεταχτείτε σαν πορδές να ορίσετε τέτοιες πρακτικές ως ανθρωπιά, είναι απλά η υποτίμηση του όποιου ανδρισμού σας και η ψυχολογία του beta που το παίζει λευκός ιππότης, σε άτομα που δεν έχουν επίσης αυτοεκτίμηση και σας εκμεταλλεύονται, αλλά εις βάρος των υπολοίπων, γιατί τελικά όλη αυτή η συμπεριφορά αποδίδει έσοδα. Την παίρνει ο ύπνος την άλλη στην πίπα και την βάζετε να κοιμηθεί, ενώ πληρώνετε να γαμήσετε και τα λέτε κιόλας. Δεν ντρέπεστε που ενώ συνεχίζονται 2 χρόνια στησίματα ώρες επι ωρών, να έχει εξελιθεί λόγω ανοχής της όλη κατάστασης και σε ύπνο εν ωρα γαμησιού και να μην τηρουνται ούτε τα προσχήματα, λες και αν πάρει κανέναν ο ύπνος στην δουλειά θα σε κάνει μάκια το αφεντικό και θα σε σκεπάσει με κουβερτούλα και δεν θα βρεθείς στον ΟΑΕΔ πετώντας...
Είναι κορόιδα τελειωμένα τυπε και δεν σώζονται ... πιθανότατα θύματα σε κάθε πτυχή της ζωής τους
 

AlexEasyRider

Μέγας
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.818
Κριτικές
12
Like
12.333
Πόντοι
4.496
Προφανώς και όσοι την έχουμε πάρει έχουμε φάει στήσιμο. Και έχει τα προβλήματά της, μάλλον. Αλλά όπως είπαν οι σοφοι χύστες παραπάνω, είναι ημεδαπή, ενήλικη και μπορεί αν θέλει να το αλλάξει όλο αυτό, αν τελικά είναι και θέμα νταβά η κατάσταση. Ότι και να είναι, πάντως, δεν πληρώνουμε ούτε να κοιμάται κάποια εκδοδόμενη, ούτε να την λυπόμαστε επειδή έκανε τις επιλογές της. Είναι σχέση εμπορίας εδώ και το πάνω χέρι έχει αυτός που πληρώνει και μάλιστα αδρά. Υπάρχουν άλλες κοπέλες του χώρου που είναι τυπικές και μπορεί να παίρνουν τα ίδια ή και λιγότερα λεφτά, έχοντας εξίσου καλή εμφάνιση. Πολλοί απο εδώ μέσα είστε παντρεμένοι-δεσμευμένοι, άλλοι απλά να μην γουστάρετε να χάνετε χρόνο, που καλά κάνετε, καθώς είναι το πλέον πολύτιμο αγαθό. Εγώ απο τότε που άργησε πάνω απο 45 λεπτά, απλά σηκώθηκα και έφυγα και της το είπα κιόλας (που θα μπορούσα να την γράψω στα παπάρια μου) και μου έστειλα μήνυμα 14 ώρες μετά για το αν είμαι εκεί και δεν απάντησα καν. Ξεκίνησε κάτι άλλα σαν αυτά που αναφέρει ο @fatos1924 με τα μηνυματα τύπου "ελπίζω να μην ενοχλώ κτλ κτλ κτλ" και απλά την μπλόκαρα. Δεν ξέρω τι φάση περνάει, αλλά δεν με νοιάζει. 150 ευρώ για μια ώρα δουλειά και μάλιστα μετρητό και μαύρα δεν τα βγάζει κανένας μας, οπότε είτε εκείνη, είτε ο νταβάς ή δεν ξέρω ποιός άλλος, θα πρέπει να εκτιμουν το χρήμα αυτό και ο τελικός πελάτης να παίρνει τουλάχιστον ότι πληρώνει. Όσοι εδώ λέτε ότι την βάλατε να κοιμηθεί και άλλες τέτοιες ασυναρτησίες απλά δεν έχετε αξιοπρέπεια και χαλάτε την πιάτσα για εμάς τους υπόλοιπους.Τα έχω πεί πολλάκις για τους πίρφορους και αγαπούληδες, ότι είστε μάστιγα και κατατάσσεστε κάπου ανάμεσα στην μάκα βρωμοπόδαρων και τις κατσαρίδες.Φτασαμε στο 2024 και το να παίρνουμε ότι πληρώνουμε, που το πληρώνουμε και πολύ ακριβά, θεωρείται πολυτέλεια, γιατί υπάρχουν κάτι αγαπούληδες σαν και εσάς. Αυτοί που θα πεταχτείτε σαν πορδές να ορίσετε τέτοιες πρακτικές ως ανθρωπιά, είναι απλά η υποτίμηση του όποιου ανδρισμού σας και η ψυχολογία του beta που το παίζει λευκός ιππότης, σε άτομα που δεν έχουν επίσης αυτοεκτίμηση και σας εκμεταλλεύονται, αλλά εις βάρος των υπολοίπων, γιατί τελικά όλη αυτή η συμπεριφορά αποδίδει έσοδα. Την παίρνει ο ύπνος την άλλη στην πίπα και την βάζετε να κοιμηθεί, ενώ πληρώνετε να γαμήσετε και τα λέτε κιόλας. Δεν ντρέπεστε που ενώ συνεχίζονται 2 χρόνια στησίματα ώρες επι ωρών, να έχει εξελιθεί λόγω ανοχής της όλη κατάστασης και σε ύπνο εν ωρα γαμησιού και να μην τηρουνται ούτε τα προσχήματα, λες και αν πάρει κανέναν ο ύπνος στην δουλειά θα σε κάνει μάκια το αφεντικό και θα σε σκεπάσει με κουβερτούλα και δεν θα βρεθείς στον ΟΑΕΔ πετώντας...
Τα είπες όλα, respect, αλλά δυστυχώς οι μαλακές είναι ανίκητοι...
 

greenmexico1369

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
325
Like
462
Πόντοι
21
Να βγούνε οι σημερινοί χαζοί τύποι και να πουν πόση ώρα τούς έστησε... χαχαχα! δεν τολμάνε.... βασικά ούτε η ίδια δεν έχει λίγη τσίπα μετά από αυτό το χαμό να βγει να πει κάτι... βασικά τί λέω αν είχε τσίπα έστω και λίγη δεν θα τα έκανε αυτά τόσα χρόνια.... μαύρο όλοι στην τύπισσα χωρίς επιστροφή!! να καταλήξει ΟΑΕΔ να μάθει να σέβεται τον κόσμο που της δίνει τα λεφτά που βγάζει με ιδρώτα.... άιντε!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Να βγούνε οι σημερινοί χαζοί τύποι και να πουν πόση ώρα τούς έστησε... χαχαχα! δεν τολμάνε.... βασικά ούτε η ίδια δεν έχει λίγη τσίπα μετά από αυτό το χαμό να βγει να πει κάτι... βασικά τί λέω αν είχε τσίπα έστω και λίγη δεν θα τα έκανε αυτά τόσα χρόνια.... μαύρο όλοι στην τύπισσα χωρίς επιστροφή!! να καταλήξει ΟΑΕΔ να μάθει να σέβεται τον κόσμο που της δίνει τα λεφτά που βγάζει με ιδρώτα.... άιντε!
Καμενη καργα,οσο και να φορα την μασκα της ευγενειας.
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
151
Κριτικές
5
Like
724
Πόντοι
301
προς τα κορο'ιδα και χαζους αγαπουληδες που την τελευταια φορα που ειχαν γκομενα ηταν επι βασιλειας οθωνα..... ριχτε της ΜΑΥΡΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!! μπας και στρωσει... σας δουλευει ΞΥΠΝΗΣΤΕ:angry:
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Οι αγαπουληδες ειστε ολοι εσεις που θελετε να νουθετησετε, που ασχολειστε με καποια που δε σας κανει ,αλλα εκει εμμονη να την διορθωσετε... επιχειρηματικες συμβουλες τυπου μανατζερ, κλπ.
Εγω διακρινω απογοητευμενους αγαπουληδες που τσαντιζονται που δεν ειναι στα μετρα τους και την κραζουν ολη μερα αντι να πανε παρακατω στην επομενη, αλλα εκει εμμονη κλασσικου τυπου που θελει να γινει το δικο του..
Εσεις που κραζετε οτι οι αλλοι δεν εχουν γκομενα, τι ειστε που κραζετε και περβατε χρονο σε καποια που εχει τοσα κακα, μηπως μισητε τον ευατο σας που την γουσταρετε με τρελα και δε θελετε να παραδεκτητε τι σας εχει συμβει?
Κριμα σας λυπηθηκα
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
4
Like
3.722
Πόντοι
456
Όλα τα παραπάνω είναι αληθείες , όμως έχει και τις καλές συνεπείς στιγμές της που σε εκπλήσσει .
Όμως όπως έχω ξαναπεί η επιλογή είναι του καθένα ανάλογα με τις ορέξεις την τσέπη και τις επιλογές του. Δόξα το θεό υπάρχουν άπειρες εναλλακτικές , καλημέρα και καλή συνέχεια σε όλους ! :hi::hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

KALLIMAXOS

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.309
Κριτικές
26
Like
11.396
Πόντοι
5.946
Περιμένω να σκάσει μια κριτική υπεράσπισης.Σαν και αυτή να γαμηθουμε στα γέλια.

Χτεσινή συνάντηση με την Αριάδνη.. Όταν μπήκε στο σπίτι, ξαφνικά βλέποντας το κορμί της και το ντύσιμό της , καύλωσα. Μου λέει βλέποντας την στύση μου, μέσα απο το κόκκινο σορτσάκι που φορούσα.. πάμε στη κρεββατοκάμαρα Αμέσως.. με ενα τρόπο επιτακτικό, γεμάτο επιβολή. Βγάζει τα ρούχα της και μου σκίζει την μπλούζα.. Πίπα μέχρι το λαρύγγι.. Μου φοράει προφυλακτικό και τοποθετεί το σώμα της ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού. Όρθιος εγώ μπαίνω μέσα της. Ηταν υγρή.. Δυνατό σφυροκόπημα.. Ξαφνικά με ποιάνει απο το λαιμό και γεμάτη θυμό μου λέει : Άκου.. Η γειτόνισσα του αποκάτου ορόφου πηδιότανε και έβγαζε κραυγές. Η Αριάδνη θύμωσε.. Γυρνάει στα τέσσερα και μου ζητάει να την γαμήσω μέχρι να ματώσω.. Κραυγές δίκες της έκαναν την γειτόνισσα να σταματήσει να βογγάει. Ανεβαίνει απο πάνω μου.. Γυρνάει σε reverce cow.. Έδινε πόνο.. Στάση 7 και στάση 69 ακολουθήσανε.. Μου ξαναβάζει προφυλακτικό.. Τοποθετεί το σώμα της, πλαγιαστά.. μπαίνω μέσα της..Το ένα μου χέρι στο βυζί της το άλλο στα μπούτια της.. Μου λέει τότε : θέλω να τελειώσεις στο στόμα μου. Βγάζω το προφυλακτικό και παραδίδω το υγρό ασπρο σπέρμα μου. Καύλα μου σε ευχαριστώ για όλα.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
795
Κριτικές
50
Like
6.107
Πόντοι
7.626
Περιμένω να σκάσει μια κριτική υπεράσπισης.Σαν και αυτή να γαμηθουμε στα γέλια.

Χτεσινή συνάντηση με την Αριάδνη.. Όταν μπήκε στο σπίτι, ξαφνικά βλέποντας το κορμί της και το ντύσιμό της , καύλωσα. Μου λέει βλέποντας την στύση μου, μέσα απο το κόκκινο σορτσάκι που φορούσα.. πάμε στη κρεββατοκάμαρα Αμέσως.. με ενα τρόπο επιτακτικό, γεμάτο επιβολή. Βγάζει τα ρούχα της και μου σκίζει την μπλούζα.. Πίπα μέχρι το λαρύγγι.. Μου φοράει προφυλακτικό και τοποθετεί το σώμα της ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού. Όρθιος εγώ μπαίνω μέσα της. Ηταν υγρή.. Δυνατό σφυροκόπημα.. Ξαφνικά με ποιάνει απο το λαιμό και γεμάτη θυμό μου λέει : Άκου.. Η γειτόνισσα του αποκάτου ορόφου πηδιότανε και έβγαζε κραυγές. Η Αριάδνη θύμωσε.. Γυρνάει στα τέσσερα και μου ζητάει να την γαμήσω μέχρι να ματώσω.. Κραυγές δίκες της έκαναν την γειτόνισσα να σταματήσει να βογγάει. Ανεβαίνει απο πάνω μου.. Γυρνάει σε reverce cow.. Έδινε πόνο.. Στάση 7 και στάση 69 ακολουθήσανε.. Μου ξαναβάζει προφυλακτικό.. Τοποθετεί το σώμα της, πλαγιαστά.. μπαίνω μέσα της..Το ένα μου χέρι στο βυζί της το άλλο στα μπούτια της.. Μου λέει τότε : θέλω να τελειώσεις στο στόμα μου. Βγάζω το προφυλακτικό και παραδίδω το υγρό ασπρο σπέρμα μου. Καύλα μου σε ευχαριστώ για όλα.
Αυτή τη κριτική Καλλίμαχε τη θυμάμαι φίλε σα χτες … έπινα μπυρα όταν τη διάβαζα και μου φύγε όλη από τη μύτη
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Περιμένω να σκάσει μια κριτική υπεράσπισης.Σαν και αυτή να γαμηθουμε στα γέλια.

Χτεσινή συνάντηση με την Αριάδνη.. Όταν μπήκε στο σπίτι, ξαφνικά βλέποντας το κορμί της και το ντύσιμό της , καύλωσα. Μου λέει βλέποντας την στύση μου, μέσα απο το κόκκινο σορτσάκι που φορούσα.. πάμε στη κρεββατοκάμαρα Αμέσως.. με ενα τρόπο επιτακτικό, γεμάτο επιβολή. Βγάζει τα ρούχα της και μου σκίζει την μπλούζα.. Πίπα μέχρι το λαρύγγι.. Μου φοράει προφυλακτικό και τοποθετεί το σώμα της ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού. Όρθιος εγώ μπαίνω μέσα της. Ηταν υγρή.. Δυνατό σφυροκόπημα.. Ξαφνικά με ποιάνει απο το λαιμό και γεμάτη θυμό μου λέει : Άκου.. Η γειτόνισσα του αποκάτου ορόφου πηδιότανε και έβγαζε κραυγές. Η Αριάδνη θύμωσε.. Γυρνάει στα τέσσερα και μου ζητάει να την γαμήσω μέχρι να ματώσω.. Κραυγές δίκες της έκαναν την γειτόνισσα να σταματήσει να βογγάει. Ανεβαίνει απο πάνω μου.. Γυρνάει σε reverce cow.. Έδινε πόνο.. Στάση 7 και στάση 69 ακολουθήσανε.. Μου ξαναβάζει προφυλακτικό.. Τοποθετεί το σώμα της, πλαγιαστά.. μπαίνω μέσα της..Το ένα μου χέρι στο βυζί της το άλλο στα μπούτια της.. Μου λέει τότε : θέλω να τελειώσεις στο στόμα μου. Βγάζω το προφυλακτικό και παραδίδω το υγρό ασπρο σπέρμα μου. Καύλα μου σε ευχαριστώ για όλα.
το μπλουζακι της το χρεωσες???
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Km7699

NP24

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2018
Μηνύματα
104
Like
263
Πόντοι
21
Οι αγαπουληδες ειστε ολοι εσεις που θελετε να νουθετησετε, που ασχολειστε με καποια που δε σας κανει ,αλλα εκει εμμονη να την διορθωσετε... επιχειρηματικες συμβουλες τυπου μανατζερ, κλπ.
Εγω διακρινω απογοητευμενους αγαπουληδες που τσαντιζονται που δεν ειναι στα μετρα τους και την κραζουν ολη μερα αντι να πανε παρακατω στην επομενη, αλλα εκει εμμονη κλασσικου τυπου που θελει να γινει το δικο του..
Εσεις που κραζετε οτι οι αλλοι δεν εχουν γκομενα, τι ειστε που κραζετε και περβατε χρονο σε καποια που εχει τοσα κακα, μηπως μισητε τον ευατο σας που την γουσταρετε με τρελα και δε θελετε να παραδεκτητε τι σας εχει συμβει?
Κριμα σας λυπηθηκα
Εισαι και πολυ μαλακας ομως. Εσυ και αλλοι 3-4, που προφανως ειστε λογαριασμοι που χειριζονται οι ανθρωποι της Αριαδνης.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Οι αγαπουληδες ειστε ολοι εσεις που θελετε να νουθετησετε, που ασχολειστε με καποια που δε σας κανει ,αλλα εκει εμμονη να την διορθωσετε... επιχειρηματικες συμβουλες τυπου μανατζερ, κλπ.
Εγω διακρινω απογοητευμενους αγαπουληδες που τσαντιζονται που δεν ειναι στα μετρα τους και την κραζουν ολη μερα αντι να πανε παρακατω στην επομενη, αλλα εκει εμμονη κλασσικου τυπου που θελει να γινει το δικο του..
Εσεις που κραζετε οτι οι αλλοι δεν εχουν γκομενα, τι ειστε που κραζετε και περβατε χρονο σε καποια που εχει τοσα κακα, μηπως μισητε τον ευατο σας που την γουσταρετε με τρελα και δε θελετε να παραδεκτητε τι σας εχει συμβει?
Κριμα σας λυπηθηκα
αγαπουληδες ειναι ολοι αυτοι που βγαινουν και υπερασπιζονται καποια που επανηλλημενα κανει κατι λαθος.....το οτι εξακολουθουν να ασχολουνται ειναι ειτε γιατι οντως τη γουσταρουν ειτε οντως την μισουν ειτε οντως θεωρουν οτι πρεπει να διορθωσει τα κακως κειμενα....
το να λες οτι κακως ασχολουνται εχει μια λογικη...αν δεν σου κανει κατι πας παρακατω.....
με την ιδια λογικη ασχολουνται κι αυτοι που γουσταρουν και προσπαθουν να το διορθωσουν......
ολοι θεωρουμε οτι εχουμε τη λυση,εσυ πχ λες να μην ασχολουνται με αυτην οσι εχουν προβλημα να περιμενουν ωρες η να μην ερχεται ποτε...
αλλος λεει να της κλεινουμε ραντεβου και να μην πηγαινουμε εμεις.....
επειδη ομως εχουν κατα καιρους προταθει πολλες λυσεις και η αριαδνη δεν εχει κατταφερει να βρει την ιδανικη θα προτεινω και γω την εσχατη......ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ........να κανει ενα διαλλειμα να βαλει μια σειρα κι ας κρατησει οσους πελατες μπορει να ανταπεξελθει.......
ολα αυτα ομως τα σεναρια ειναι θεωρητικα.....
κανεις μας δεν ξερει ακριβως για ποιο λογο θελει να κανει 24 ωρες την ημερα ραντεβου.......
οποτε ναχουμε να λεμε......
οι ακραιοι κατηγοροι οπως και οι ακραιοι υποστηρικτες δεν κανουν καλο ΠΟΤΕ και σε ΚΑΝΕΝΑΝ.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom