Νέα

Αργυρούπολη: Εν ενεργεία στρατιωτικός (Συνταγματάρχης!) ο ληστής με τη χειροβομβίδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vienezos1_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Φίλε ήμουν η χαρά του Στρατοπέδου.Ούτε κολλημένος αλλά ούτε και ζελές..Τα απολύτως προβλεπόμενα με εμφαση στην ΟΛΙΚΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΕΞΟΔΟΥ των εχόντων βαρδια,ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ..Μόνο αυτό ζητούσα...
Ναυαρχε χρονια πολλα.
Θυμαμαι στο Στρατο στο κεντρο στη Τριπολη που ηταν πολυ αυστηρα, μετα απο παρατηρησεις στους στρατιωτες, απαγορευοταν τα χερια στη τσεπη. Οποιον εβλεπαν επεφταν γκαρισματα, <Οχι τα χερια στη τσεπη.>Μου εχει μεινει. Για παραδειγμα ολοκληρο 8ωρο ιδιωτικος υπαλληλος τοσα χρονια, δεν υπαρχει περιπτωση να εχω ουτε για μια στιγμη τα χερια στη τσεπη. Εσεις στο Ναυτικο που λες ηστασταν πιο χαλαροι, τι ισχυε γι αυτο;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.973
Like
22.762
Πόντοι
5.506
Δεν καταδεχόμουν , επειδή στις σχολές σωμάτων , έμπαιναν με 12/20 , τυπάκια με ανθυπασπιστή πατέρα και παιδιά πολύτεκνων . Ενώ στις σχολές των πολιτών , έμπαιναν μόνο αριστούχοι πολίτες. Στο πρώτο έτος , με εισαγωγικές πάντα.
Μετά από το δεύτερο , έρχονταν μεταγραφές εξωτερικού κομματόσκυλα.
E τώρα κάτσε τρώγε τα σκατά τους και μείνε "περήφανος". Αλλά προ πάντων, ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
560
Like
625
Πόντοι
86
Βρηκα αυτο, οποτε κανα 2χιλιαρο καθαρο
1670265071039.png

Εδω είμαι αδερφια!!!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
Πέρα από την πλάκα εξαιρετικά δυσαρεστη είδηση..σε καμια περιπτωση οι οποιεσδήποτε δυσκολίες δεν επιτρέπουν τετοια συμπεριφορά και ειδικά απο Αξιωματικο!!
Περασαν από τα χερια μου εκατομμύρια-δρχ αλλα και ευρώ-είχα το κεντρικό ταμείο του ΠΝ καποια εποχή με συναλλαγες πάνω από 10 εκατομμυρια ευρω μηναίως-και όχι όλες λογιστικές-πλήρωνα ζεστο χρήμα καθε μήνα σε μισθοδοσίες-πριν το 2000- και οδοιπορικά,που ορισμενες φορές κλωτσουσα τα πακετα με τα δεκαχίλιαρα για να κλείσω την πορτα (!!).Σε καμια περίπτωση δεν σκέφθηκα να αρπάξω ούτε ευρω...Θα μου πειτε τι κατάλαβες,παρε τωρα 1500 συνταξη και σκασε,αλλά κοιμάμαι ησυχος τα βράδια...
Εγω αν ημουν στην θέση σου θα ειχα βουτήξει μερικά και θα ειχα παει στην ρωσια να κρυφτω :2funny::jerking:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
560
Like
625
Πόντοι
86
Βρηκα αυτο, οποτε κανα 2χιλιαρο καθαρο
1670265071039.png
Και εγώ εχω πάθη,ακριβη ζωη,πολλές ανάγκες ,αλλα βάζω αγγελιες για σεξ και σαν αφεντης Δημητράκης για να βγάλω εξτρα ,τώρα πόσα χρωστούσε αυτος δεν ξερω :headbang: μα καλα υπαρχουν ακομη ανθρωποι που εχουν 2-3 χιλιαδες μισθο και συνταξη στην Ελλαδα?:headbang::jerking: Το κράτος παραγει μεχρι 1000 ευρω,και δικη του περιουσια θα είχε και δεν του φτανανε? Δηλαδη οσοι εχουν 600-700 συνταξη η μισθο τι πρεπει να κανανε δεν μπορω να καταλαβω,τελικα πιρφοροι και ναυαγια ειστε ολοι τι με 500 τι αφραγκοι,τι με 2000 ευρω :2funny::jerking: Ποσο φουκαρας τελειωμενος ειναι καποιος να πάρει λεφτα απο τοκογλυφους να παιξει?Να βαλει την ζωη του σε κινδυνο :headbang: Πάντως εγω με το Ρωσικο διαβατηριο ,και δανεικα θα χα παρει αποτ τοκογλυφους και δεν θα με βρισκανε ξανα ,ταιλανδη και ρωσια θα ημουν :2funny:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Και εγώ εχω πάθη,ακριβη ζωη,πολλές ανάγκες ,αλλα βάζω αγγελιες για σεξ και σαν αφεντης Δημητράκης για να βγάλω εξτρα
Φίλε Δημητράκη σε αυτό το σάιτ έχει πολύ ψωμί για τη δουλειά που κάνεις...

Σεβαστό μέλος @Kalogero έχει ανοίξει prive σάιτ για όλους εσάς που ενδιαφέρεστε για κάτι διαφορετικό με πολλές εκπλήξεις και δώρα σε όσους κάνουν εγγραφή....

 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.490
Πόντοι
1.706
Φίλε Δημητράκη σε αυτό το σάιτ έχει πολύ ψωμί για τη δουλειά που κάνεις...

Σεβαστό μέλος @Kalogero έχει ανοίξει prive σάιτ για όλους εσάς που ενδιαφέρεστε για κάτι διαφορετικό με πολλές εκπλήξεις και δώρα σε όσους κάνουν εγγραφή....
Ρε βλήμα, θα σπαμάρεις σε όλο το φόρουμ τώρα; Και ποιος σου είπε ότι έχω κάτι με το Δημητράκη; Αν σέβεται τον κανονισμό δεν έχω πρόβλημα. Εσύ πάντως θα φας πόρτα.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Ναυαρχε χρονια πολλα.
Θυμαμαι στο Στρατο στο κεντρο στη Τριπολη που ηταν πολυ αυστηρα, μετα απο παρατηρησεις στους στρατιωτες, απαγορευοταν τα χερια στη τσεπη. Οποιον εβλεπαν επεφταν γκαρισματα, <Οχι τα χερια στη τσεπη.>Μου εχει μεινει. Για παραδειγμα ολοκληρο 8ωρο ιδιωτικος υπαλληλος τοσα χρονια, δεν υπαρχει περιπτωση να εχω ουτε για μια στιγμη τα χερια στη τσεπη. Εσεις στο Ναυτικο που λες ηστασταν πιο χαλαροι, τι ισχυε γι αυτο;
Αν εννοείς σε Προπαίδευση ναι,υπηρχαν πιο αυστηροί ΄ κανόνες.Για παραδειγμα στον Πορο που ημουν Λοχαγός προπαιδευσης το '92 με 4 διμοιρίες από κάτω μου,οι διμοιριτες μου-Υπαξ/κοι-είχαν παρει εντολές για κανονικό προγραμμα εκγύμνασης στους Ναυτες χωρίς λούφες.Αλλα στα διαλλείματα-μισαωρα ανα 2ωρο-οι προπαιδευόμενοι ηταν ελευθεροι να κανουν ότι θελουν ,απο καντινα και τσιγάρο μεχρι βόλτες στη θαλασσα.
βεβαια στις Στρατιωτικές Σχολές των Αξκων-Υπαξκων αυτά δεν ισχύουν.Σε προπαιδευσεις απαγορευεται το περπατημα και η χαιρετούρα είναι επαναλαμβανόμενη...
Μια συνηθεια είναι όλα φιλε....
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.205
Πόντοι
786
E τώρα κάτσε τρώγε τα σκατά τους και μείνε "περήφανος". Αλλά προ πάντων, ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.
δεν έχει καμιά θέση οδοντίατρου στη δεη;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.585
Like
17.706
Πόντοι
3.656
E τώρα κάτσε τρώγε τα σκατά τους και μείνε "περήφανος". Αλλά προ πάντων, ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.


Σκατά τρώνε κάτι σερβιτόροι σαν εσένα με παπάκια, σώγαμπροι, που δεν έχουν στο όνομά τους ούτε θέση στάθμευσης !
(αν και δεν άξιζε να δεσμεύσει θέση στάθμευσης ρημάδι του 2004 που δεν πουλιέται με τίποτε).
Τα στραβά της ελλάδας, πάντα θα τα καυτηριάζω. Στις στρατιωτικές ιατρικές πάντως, σταμάτησαν να μπαίνουν με 12/20
παιδιά στρατιωτικών ! Άντε και των πολύτεκνων !

Πρόσεχε ... με το παπάκι ! Μη σε πατήσει κανάς καβλιάρης τσαμπίκος με suv και σε χάσουμε !
Κρίμα να χαθεί τέτοιο σούργελο !
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.973
Like
22.762
Πόντοι
5.506
Σκατά τρώνε κάτι σερβιτόροι σαν εσένα με παπάκια, σώγαμπροι, που δεν έχουν στο όνομά τους ούτε θέση στάθμευσης !
(αν και δεν άξιζε να δεσμεύσει θέση στάθμευσης ρημάδι του 2004 που δεν πουλιέται με τίποτε).
Τα στραβά της ελλάδας, πάντα θα τα καυτηριάζω. Στις στρατιωτικές ιατρικές πάντως, σταμάτησαν να μπαίνουν με 12/20
παιδιά στρατιωτικών ! Άντε και των πολύτεκνων !

Πρόσεχε ... με το παπάκι ! Μη σε πατήσει κανάς καβλιάρης τσαμπίκος με suv και σε χάσουμε !
Κρίμα να χαθεί τέτοιο σούργελο !
Πρωί πρωί άρχισες να την τινάζεις
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.585
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Πρωί πρωί άρχισες να την τινάζεις


Τι πρωί ρε ζώον ;;;
11.10 είναι . Στο λονδίνο , είσαι γίδι ;;;
Όλοι σερβιτόροι είναι νομίζεις ;;;
Εσύ έγραφες για μένα 00.30 ...
και 04.30 γράφεις posts τύπου "πούτσα μου". Σούργελο .

Βάλε ένα iban να σου βάζουμε 3.80€ κάθε πρωί να πηγαίνεις για κανά καφέ να ξελαμπικάρεις, εκτός από κάθε σάββατο που σου δίνει ταληράκι ο πεθερός. Να πίνεις καφέ όμως, μη τα μαζεύεις να βάλεις καμιά φιλτροχοάνη K&N στο παπάκι να ξεσηκώνεις τα χωριά στο πόδι όταν περνάς !
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.973
Like
22.762
Πόντοι
5.506
Τι πρωί ρε ζώον ;;;
11.10 είναι . Στο λονδίνο , είσαι γίδι ;;;
Όλοι σερβιτόροι είναι νομίζεις ;;;
Εσύ έγραφες για μένα 00.30 ...
και 04.30 γράφεις posts τύπου "πούτσα μου". Σούργελο .

Βάλε ένα iban να σου βάζουμε 3.80€ κάθε πρωί να πηγαίνεις για κανά καφέ να ξελαμπικάρεις, εκτός από κάθε σάββατο που σου δίνει ταληράκι ο πεθερός. Να πίνεις καφέ όμως, μη τα μαζεύεις να βάλεις καμιά φιλτροχοάνη K&N στο παπάκι να ξεσηκώνεις τα χωριά στο πόδι όταν περνάς !
Τον έχεις ξετινάξει πρωί πρωί ρε μαλέα, ούτε ο Χατζηπαναγής να ήσουν τέτοια παιχτούρα. :jerking2:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.205
Πόντοι
786

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.973
Like
22.762
Πόντοι
5.506
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ήδη έχουν αρχίσει τα πρώτα ραγίσματα, θα σπάσει σα κλαράκι σύντομα. Μην ανησυχείς όμως, σίγουρα έχει άλλους 15-20-30-100 κλωνάρια από το 2008-9-10-11-12-13 σε αναμονή.
Αυτό ετοιμαζόμουν να γράψω
Εν τω μεταξύ πιλότος,πουσυς,ζαν,φαν νορντεν είναι χαμένοι για τα καλά
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ακόμη δεν μας έβαλε ούτε πιστόλια ούτε τηλεκοντρόλ
είναι και κόσμιος,
ούτε σκατά σε τάφους ούτε ραντεβού θανάτου,
έχει μήνες μπροστά του...
Ισχύει αυτό που είχε αναφέρει ο Στοκαδούρας πέρυσι στην Δεύτερη Καραντίνα ?
Ότι είχε απειλήσει την οικογένεια άλλου μέλους με σφαίρες κλπ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom