Νέα

Αργά και βασανιστικά......Δεν το αντέχω!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πόσο ποικίλο; :o
Με τρομάζουν οι ποικιλίες εδώ μέσα...
 

Επισκέπτης
Οταν ήμουν φοιτητής τρελλαινόμουν για γκομενάκια σαν το αβαταρ τής Αντιγόνης.
 

Επισκέπτης
Και πολύ καλά έκανες!
Εμείς στο πολυτεχνείο είχαμε κάτι κνίτισσες με ταγάρια και τρίχα στη μασχάλη :S
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?
ψοφα απο σταφυλοκοκο τσολι
εχασα ενα λεπτο απο την ζωη μου
 

Επισκέπτης
Και πολύ καλά έκανες!
Εμείς στο πολυτεχνείο είχαμε κάτι κνίτισσες με ταγάρια και τρίχα στη μασχάλη :S

Εγώ πήγα στο σπίτι μιάς αποτέτοιας να μοιραστώ την αγνή σκλήρυνσή μου και βρέθηκα να...
διαβάζω Σιδηρές Κατασκευές!  :S
 

Επισκέπτης
Εγώ πήγα στο σπίτι μιάς αποτέτοιας να μοιραστώ την αγνή σκλήρυνσή μου και βρέθηκα να...
διαβάζω Σιδηρές Κατασκευές!  :S
Ίσως να 'ταν και καλύτερα αγαπητέ μου φίλε που μείνατε στη μελέτη... :o

Στυλοβάτες τού Συστήματος.
SS...
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ρε πουστη μου ειπα και εγω κατι ενδειαφερον θα εχει το θρεντακι αυτο δεν μπορει..Υπαρχουν αντρες τοσο φλομπες ρε παιδες η χαβαλες να γινεται? :idiot:
 

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?

μην κανετε μαμακιες....μετα μας τα ζαλιζουν και δεν μπορούμε να τις βάλουμε σε σειρα πάλι
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ρε πουστη μου ειπα και εγω κατι ενδειαφερον θα εχει το θρεντακι αυτο δεν μπορει..Υπαρχουν αντρες τοσο φλομπες ρε παιδες η χαβαλες να γινεται? :idiot:
Φλόμπες δε ξέρω αν υπάρχουν τύπε,ζηλιάρηδες πάντως ένα σωρό..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom