Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Είχε πάρει το μάτι μου ένα μαυράκι με ράστα κορμί θάνατο βυζάρες φατσάρα αλλά είχα ήδη μέσα άλλη και δεν μπόρεσα να την πλησιάσω,είδα ότι μίλαγε με περαστικό στο δρόμο και λογικά θα έπιανε πόστο. Μετά το ξεμπούκωμα γύρισα κάμποσες φορές απο εκεί αλλα τζίφος.
Δεν πρέπει να έχουν έρθει καινούργιες,κρίμα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
667
Κριτικές
3
Like
3.214
Πόντοι
446
Όλες κατεβάζουν παντελόνι και πιάνεις κωλάρα-στρινγκάρα και βαρές και σφαλιάρες στο κωλαράκι. Η Λίζα βαράει κ μόνη της. Εγω που έχω παρει Λίζα (Τάρα), Σοφία (Νάνσυ) και Τρέισυ δεν είχα κανένα παράπονο. Πίπα μέχρι τ αρχίδια, πολύ γλυκές κοπέλες και βλέπεις ότι θέλουν να περάσεις καλά. Επίσης βλέπω βελτίωση με τον καιρό πλέον έχουν πολύ πιο απαλό χέρι/στόμα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Διότι έχω να περάσω καιρό κοντά στους 2 μήνες και βάλε λογικά το Σάββατο θα παιχτεί βόλτα.
Ελπίζω να μην έχουν καλομάθει και είναι σε τίποτα διακοπές.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Μέρα κυνηγιού σήμερα,μπορεί και νύχτα.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Όλες κατεβάζουν παντελόνι και πιάνεις κωλάρα-στρινγκάρα και βαρές και σφαλιάρες στο κωλαράκι. Η Λίζα βαράει κ μόνη της. Εγω που έχω παρει Λίζα (Τάρα), Σοφία (Νάνσυ) και Τρέισυ δεν είχα κανένα παράπονο. Πίπα μέχρι τ αρχίδια, πολύ γλυκές κοπέλες και βλέπεις ότι θέλουν να περάσεις καλά. Επίσης βλέπω βελτίωση με τον καιρό πλέον έχουν πολύ πιο απαλό χέρι/στόμα

Bravo bravo
 

Akagami

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
23
Like
5
Πόντοι
0
Μπορείς να γαμισεις εκεί καμία στα μουλουχτα και πόσο;
 

London(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
303
Πόντοι
0
Ρε σεις σκαποτο το δίνετε σε αυτές ;
 

London(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
303
Πόντοι
0
Δλδ αμα το δεχόταν θα έβαζε κανεις το πουλί του εκεί μέσα γυμνό ;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Παρολίγον εγκεφαλικό απο το τσιμπούκι της Τάρας πρό 10 λεπτών.
Μου γύρισαν τα μάτια και τα πόδια μου για λίγο πάθανε πάρκισον.
Πρέπει να έχυσα και 2 φορές.
Στο σημείο άλλες 3 μέχρι στιγμής.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
387
Like
1.275
Πόντοι
201
Παρολίγον εγκεφαλικό απο το τσιμπούκι της Τάρας πρό 10 λεπτών.
Μου γύρισαν τα μάτια και τα πόδια μου για λίγο πάθανε πάρκισον.
Πρέπει να έχυσα και 2 φορές.
Στο σημείο άλλες 3 μέχρι στιγμής.
Ποιες αλλες 3 για δωσε περιγραφη να δουμε αν ειναι οι γνωστες νανσυ(2 νανσυ η κοντουλα με ΚΩΛΑΡΑ ΒΥΖΑΡΕΣ και αφανα καπως μαλλι και η ψηλη αδυνατη η πιο ομορφη απο ολες με ισιο μαλλι)βιβαν τρεισυ ή καμια καινουργια γαζελα...
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
387
Like
1.275
Πόντοι
201
Ταρα κανει το πιο μανιασμενο τσιμπουκο που μου εχουν κανει ποτε...νιωθεις οτι θα σου ξεριζωσει τη ψωλη με το ρυθμο ακαι με την ενταση που ρουφαει.ισωε το κανει για να ξεπεταξει κοσμο να χυσει γρηγορα να παει παλο στο ποστο για νεες πιπες στο δεκαρικο αλλα εμενα δε με χαλαει ειναι σα να σου λεει οπως ρουφαει οτι "αντε τελειωνε να σε ξεζουμισω να παω στον επομενο δε θα αντεξεις γις πολυ με τα τσιμπουκοχειλα μου" και οντως ετσι ειναι νομιζεις οτι θαου ρουφηξει και τη ψυχη
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Παίζει να με πίπωνε κανα τέταρτο.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
387
Like
1.275
Πόντοι
201
Παίζει να με πίπωνε κανα τέταρτο.
Κ γω κρατιεμαι καμια φορα.το ιδανικο ειναι να εχεις χυσει πιο πριν ή ακομα καλυτερα πας κ της λες ξεκινα παλι και με ενα 20αρικο εισαι στα προθυρα εγκεφαλικου ή εμφραγματος ή στερεμα αρχιδιων σα σταφιδες ή συνδυασμος ολων των παραπανω...οπως ειπες και σε πιο παλια δημοσιευση "το αραπακι δεν αστειευεται".σε αποστολη ειναι προσηλωμενη στο στοχο να αδειαζει μπαλες με ενα δεκαρικο οτι πιο vfm στην αθηνα.ολα τα μαυρακια ειναι τα αστερια αλλα η ταρα πιο πολυ απο ολες
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
387
Like
1.275
Πόντοι
201
Αναλογως το πελατη ειναια αυτα και τι γκομενα τι να σου πω εμενα παντως πχ πανε deepthroat τερμα φτανουν μεχρι τη ριζα της ψωλης,ανεβαζουν στροφες στη πιπα σε ενταση και ταχυτητα,κοιτανε στα ματια αμα πεις σε καμια σιγουρα πραγμα που δεν ειναι δεδομενο χωρις τιπ,μπορει κ ναι μπορει και οχι αν το ζητησεις ενω με τιπ θα το κανουν σιγουρα,ηχους καυλιαρικους ή ικανοποιησης ή πνιγμου αναλογα,γλυψιμο αρχιδιων..θες κ αλλα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vor

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom