Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Δεν ξέρω για Σάρα εγώ Τάρα γνωρίζω που μου έχει ρουφίξει την κούραση 3 φορές.
Πολύ πιθανό να υπάρχει και Σάρα.
Ποιός παίχτης έχει πάρει το καινούργιο τεμάχιο με το όνομα Βίβιαν. Αξίζει η μπά, έχει μαλλιά ράστα?
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Δεν ξέρω για Σάρα εγώ Τάρα γνωρίζω που μου έχει ρουφίξει την κούραση 3 φορές.
Πολύ πιθανό να υπάρχει και Σάρα.
Ποιός παίχτης έχει πάρει το καινούργιο τεμάχιο με το όνομα Βίβιαν. Αξίζει η μπά, έχει μαλλιά ράστα?
Σε ποιο ύψος φίλε;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Ζαμπελίου εκεί που πιατσάρουν όλες
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Θα έχουμε κανα παίχτη σήμερα να δώσει πληροφορίες.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Τσέκαρα και την Βίβιαν που αναφέρανε ποιό πίσω και έχω να πω ότι την περίμενα ποιό όμορφη,τσιμπουκόχειλα έχει αλλά τι να το κάνω αν είναι λεπτή σαν σκούπα,δεν θέλω να μου σπάσει στα χέρια.
Προσωπική άποψη η Τάρα τις βάζει όλες κάτω και στο θέμα ομορφιάς,υπηρεσίας.
Σήμερα το ξημέρωμα 3 ώρα μπάρμπας πρέπει να είχε καλέσει τους μπάτσους και οι μαύρες παίζανε κρυφτό.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
667
Κριτικές
3
Like
3.214
Πόντοι
446
Παιδιά Τάρα εγώ δεν βρίσκω όσο και αν ψάχνω. Σήμερα ήταν η Λίζα, η Σάρα (τσιμπουκώθη πολύ ωραία), μια Νάνσυ (λεπτή σχετικά) και μια Τρεισυ (κοκκινα μαλλιά κολλητό σορτσάκι και κωλάρα)
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Παιδιά Τάρα εγώ δεν βρίσκω όσο και αν ψάχνω. Σήμερα ήταν η Λίζα, η Σάρα (τσιμπουκώθη πολύ ωραία), μια Νάνσυ (λεπτή σχετικά) και μια Τρεισυ (κοκκινα μαλλιά κολλητό σορτσάκι και κωλάρα)
Αυτές όλες μυστη μου το ίδιο μαγαζί είναι, ποτε η μια ποτε η άλλη, πχ παλαιότερα έπαιζε μόνο Ταρα κ Νανσυ κ οι άλλες ήταν δύσκολο να τις πετύχεις. Ξανά προσπάθησε άλλη μέρα Τετάρτη η Παρασκευή είναι αρκετά καλά, ίσως να είχε περίοδο η Ταρα. Τέλος οποίος θέλει ν γαμησει Νανσυ δε θα το πρότεινα, εμένα τουλάχιστον δε μ καθόταν καλά δε μπορούσα ν της το βάλω όλο δε μ άφηνε επίσης δε το σαλιώνε καθόλου η βλαμμενη ούτε μ αφηνε να της το τρίψω να υγρανθει, στο τέλος με τα πολλά γύρισε συνέχισε πίπα κ ήρθε το τέλος.Κάτι άλλο π θυμήθηκα η Ταρα φιγουραρει με δυο τρία ονόματα έχω λάβει το ίδιο τηλέφωνο με διαφορετικό ονομα από άλλους συναγωνιστές
 

TP

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα!! Μπορω να εχω το τηλ της Ταρα σε μηνυμα;; ευχαριστω guys
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Μάγκες ούτε Τάρα έχω βρει ουτε Λίζα μόνο Βίβιαν μια χοντρή και αλλη μια με μπουκλες που κάνει χάλια μαύρα πίπα η Βίβιαν οκ ειναι αλλα την βαρέθηκα που είναι τέλος πάντων αυτη η ταραα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.375
Κριτικές
62
Like
45.051
Πόντοι
9.297
Έμεινα για κάποια χρόνια σε κάθετη της Πατησίων. Το βράδυ ο δρόμος μετατρεπόταν σε τσιμπουκαδικο. Πίπα πέντε ευρώ ,ποιότητα πέντε ευρώ πίπα. Έβγαινες από το σπίτι με δεκαευρω ,έπαιρνες σουβλάκι ,μπυρα ,ξαλαφρωνες και έμεναν ρέστα
..και μετά έψαχνες 100€ για ουρολογο και φάρμακα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.375
Κριτικές
62
Like
45.051
Πόντοι
9.297
Αν ειναι απλά αγνο τσιμπουκακι και πιεις εντός μισής ώρας φαντα ,είσαι κομπλέ
Θέλεις μπάνιο με μπεταντιν και θερμαινόμενο κλίβανο για να είσαι κομπλέ...
Αλλά και οι ουρολόγοι πως θα ζήσουν;Κλεφτηδες θα γίνουν ;Αν δεν έχουν και τίποτα τύπους που θα δοκιμάσουν ακα από τίποτα περιπλανώμενες υγειονομικές βόμβες πως θα βγάλουν κάνα φράγκο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν ειναι απλά αγνο τσιμπουκακι και πιεις εντός μισής ώρας φαντα ,είσαι κομπλέ
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Μάγκες ανακεφαλαίωση 5 γαζέλες μια χοντρούλα με σκίτσα ματια που πιατσαρει μονη κοντα στα λιντλ αλλα οχι κάθε μέρα και εχουμε τις 4 μια χοντρή με ράστα μια με αφανα Μάλι ομορφούλα την έχω πάρει δεν κάνει καλή πιπα , μετα μια με πολυ μεγάλα Χίλι και τεράστια βυζιά και την Βίβιαν μια μουναρα κανει καλη πιπα και κατεβάζει παντελόνι να πιάνεις Κόλο αυτα ταρα δεν εχω δει ολες λενε κατι αλλά όνομα Τρέισι βιβιαν κτλπ
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Μάγκες ανακεφαλαίωση 5 γαζέλες μια χοντρούλα με σκίτσα ματια που πιατσαρει μονη κοντα στα λιντλ αλλα οχι κάθε μέρα και εχουμε τις 4 μια χοντρή με ράστα μια με αφανα Μάλι ομορφούλα την έχω πάρει δεν κάνει καλή πιπα , μετα μια με πολυ μεγάλα Χίλι και τεράστια βυζιά και την Βίβιαν μια μουναρα κανει καλη πιπα και κατεβάζει παντελόνι να πιάνεις Κόλο αυτα ταρα δεν εχω δει ολες λενε κατι αλλά όνομα Τρέισι βιβιαν κτλπ

Άμα κατεβάζει παντελόνι και πιάνεις κωλοράκι η Τάρα είναι αυτή που λές με μεγάλα βυζγιά και χείλια κάνει τίποτα,τα αξίζει η για πέταμα.
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Άμα κατεβάζει παντελόνι και πιάνεις κωλοράκι η Τάρα είναι αυτή που λές με μεγάλα βυζγιά και χείλια κάνει τίποτα,τα αξίζει η για πέταμα.
Δεν την εχω πάρει μόνο την Βίβιαν έχω πάρει που λες ότι είναι η ταρα και την αλλη με τις μπούκλες που ειναι πολύ μέτρια καί δεν την ξανά πείρα, οπότε ειναι ξανα και ξανα οι ίδιες δεν εχει κάτι νέο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom