Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 996
  • Εμφανίσεις 297K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.586
Like
10.076
Πόντοι
3.506

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
108
Like
113
Πόντοι
1
δύο Σάββατα που έχω περάσει κατά της 11 30 δεν έχω δει καμία τη ώρα βγαίνουν?
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
108
Like
113
Πόντοι
1
θέλει προσοχή για όσους πηγαίνουν εκεί ενός γνωστού μου του είχαν κλέψει το κινητό
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
μετά τις 11 βγαίνουν.. συνήθως περιμένουν 2-3 απ τη μεριά του πάρκου Φιξ και 1-2 ακόμη απέναντι στο στενό! και τις πετυχαίνω κυρίως Παρασκευή και Σάββατο
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
οποιος θελει, παει με το αμαξι και ενα δεκαπενταευρο στο χερι να το βλεπουν σαν να πληρωνετε διοδια (εχει σημασια), και ζηταει πιπα και πισοκωλητο.
μολις πανε να ξυνισουν καντε οτι βαζετε πρωτη να φυγετε αδιαφορα, και θα δεχτουν.
Απλα εχετε απο πριν και μια πετσετα στο πισω καθισμα, μην περιμενετε κατι τρομερο, 5 λεπτα πιπα 10 λεπτα σπρωξιμο, μετα αρχιζει η μουρμουρα να τελειωσεις.

Αν ειστε καταφερτζηδες και εχετε ορεξη και λιγη τυχη, το 15ευρω γινεται 10ρικο, η πιπα με καποτα γινεται ακα πιπα κτλ κτλ κτλ

καλη τυχη
δε νομίζω οτι κάνουν ακα πίπα φίλε, έχουν θέμα οι μαύρες
με αυτό
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
δε νομίζω οτι κάνουν ακα πίπα φίλε, έχουν θέμα οι μαύρες
με αυτό
τυπε δεν ξερω τι θεμα λες οτι εχουν, εγω οταν εχω πληρωσει και τους σπρωχνω το κεφαλι στο γυμνο πουτσο μου δεν δειχνουν να εχουν θεμα. Παιζει να ειναι και το πιο καθαρο πραγμα που θα βαλει ολη μερα στο στομα της. :confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
θέλει προσοχή για όσους πηγαίνουν εκεί ενός γνωστού μου του είχαν κλέψει το κινητό
γενικα προσεχεις λιγο παραπανω, σιγουρα εχουν γινει πεσιματα σε ανυποψιαστους πελατες, αμα δεις περιεργες κινησεις απλα φευγεις. εκει γυρω βοσκουν και οι αρσενικοι της ρατσας.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
τυπε δεν ξερω τι θεμα λες οτι εχουν, εγω οταν εχω πληρωσει και τους σπρωχνω το κεφαλι στο γυμνο πουτσο μου δεν δειχνουν να εχουν θεμα. Παιζει να ειναι και το πιο καθαρο πραγμα που θα βαλει ολη μερα στο στομα της. :confused:
συγκεκριμένα σε αυτές στην πατησίων λες;;
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Λοιπόν, η κατάσταση στην εν λόγω πιάτσα έχει ως εξής:
Για μεγάλο χρονικό διάστημα (κάμποσους μήνες ή ολόκληρα χρόνια, κι όχι μόνο εν μέσω covid), η πιάτσα είτε υπολειτουργούσε είτε ήταν τελείως νεκρή. Τουλάχιστον εγώ είχα περάσει δεκάδες φορές -έστω και για βόλτα με το ΙΧ- και δεν είχα πετύχει αραπίνες, παρότι επρόκειτο για ώρες "αιχμής" του τύπου 12 - 1 - 2 τη νύχτα. Άλλοτε πάλι πετύχαινα καμιά μαύρη τελείως ξέμπαρκη, που δεν στοιχειοθετούσε εικόνα πιάτσας.
Αυτό το καλοκαίρι, όλως περιέργως, το πάρκο επί της Πατησίων και το απέναντι στενό είναι αρκετά συνωστισμένα όπως παλιότερα, ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ!
Ναι, διαχρονικά είναι δύστροπες και -ας μου επιτραπεί- όχι και τα πρώτα μυαλά για να συνεννοηθείς (στην οποιαδήποτε γλώσσα), διαχρονικά είναι αφερέγγυες και μπορεί να μην τηρήσουν αυτό που συμφωνούν, ή να σου ξαφρίσουν κάνα ψιλό ή καμιά συσκευή απ' το ΙΧ, αλλά τώρα πια είναι σαν να κάνουν λευκή απεργία. Σε κοιτούν κατσουφιασμένες ή/και επιθετικά αντί να σε προσελκύσουν και είναι σαν να σε διώχνουν.
Εγώ ρωτούσα μία απ' αυτές, τη μοναδική εμφανίσιμη και αρκετά παλιά καραβάνα, αν θα κατεβάσει παντελόνι για να πιάνω κωλαράκι στην πίπα (σσ κάτι που έκανα πάντα με την συγκεκριμένη) και μου ζήτησε 20 ευρώ ακατέβατα. Δεν διαπραγματευόταν καν. Και η καλύτερη αντιπρόταση ήταν να πιάνω "λίγο βυζί" (και πάλι πάνω απ' τη μπλούζα και τα εσώρουχα). Μάλιστα επειδή ξαναπέρασα απόψε και της έκανα την ίδια ερώτηση, μόνο που δεν με έβρισε. Οι άλλες δεν πλησίασαν καν στο ΙΧ. Τρελά πράγματα. Σε κάποια φάση είχε βγει κι ένας μπάρμπας στο μπαλκόνι του 1ου και χάζευε από απόσταση αναπνοής...
ΥΓ. Καλά, για χαμηλά στην 3ης Σεπτεμβρίου προς Ομόνοια δεν το συζητάμε καν. Οι λίγες μαύρες που κάποτε σύχναζαν εκεί έχουν εξαφανιστεί εδώ και καμιά 5ετία. Ιδίως τώρα τον δεκαπενταύγουστο δεν έχει ούτε τις κλασικές πουτάνες του γαμοτέλ, ούτε καν τραβέλια για τους πιο μερακλήδες.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Πέρασα σήμερα στις 02:30 την νύχτα, αν και δεν είδα τίποτα, να ξέρετε ότι σας βλέπουν αυτές.
Πως δείχνουμε ενδιαφέρον. Απομακρυνόμενος από Αθήνα αφού περάσετε το πάρκο φιξ (στο
αριστερό σας χέρι), στρίβεται δεξιά και μπαίνετε στον παράλληλο της Πατησίων που έχει
κατεύθυνση προς Αθήνα. Αυτός τελειώνει σε μια πολυκατοικία και αναγκαστικά στρίβει αριστερά.
Αυτές σας έχουν δει και ξέρουν τι ψάχνετε.
Μου ήρθε η Τιάρα από Γκάνα. Την πήγα λίγο παραπάνω 10 Ευρώ και έπεσε μια τσιμπουκάρα στο
αυτοκίνητο άλλο πράγμα. Είχε κατεβάσει και το κολάν και ενώ με πίπωνε της χάιδευα τα κωλο-
μέρια και έψαχνα να δαχτυλιάσω το μουνάκι της. Τελείωμα πολύ δυνατό να φανταστείτε τρέμανε
τα πόδια μου.
Πολύ καλή φάση, με το που μπήκε στο αμάξι άρχισα να καυλώνω, με το δροσερό χεράκι της μου
χάιδευε τον πούτσο πάνω από το παντελόνι. Όλη η φάση πολύ καυλωτική. Πιστεύω πως αυτό
που μας φτιάχνει είναι πως τις ψαρεύουμε από το δρόμο.
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Πέρασα σήμερα στις 02:30 την νύχτα, αν και δεν είδα τίποτα, να ξέρετε ότι σας βλέπουν αυτές.
Πως δείχνουμε ενδιαφέρον. Απομακρυνόμενος από Αθήνα αφού περάσετε το πάρκο φιξ (στο
αριστερό σας χέρι), στρίβεται δεξιά και μπαίνετε στον παράλληλο της Πατησίων που έχει
κατεύθυνση προς Αθήνα. Αυτός τελειώνει σε μια πολυκατοικία και αναγκαστικά στρίβει αριστερά.
Αυτές σας έχουν δει και ξέρουν τι ψάχνετε.
Μου ήρθε η Τιάρα από Γκάνα. Την πήγα λίγο παραπάνω 10 Ευρώ και έπεσε μια τσιμπουκάρα στο
αυτοκίνητο άλλο πράγμα. Είχε κατεβάσει και το κολάν και ενώ με πίπωνε της χάιδευα τα κωλο-
μέρια και έψαχνα να δαχτυλιάσω το μουνάκι της. Τελείωμα πολύ δυνατό να φανταστείτε τρέμανε
τα πόδια μου.
Πολύ καλή φάση, με το που μπήκε στο αμάξι άρχισα να καυλώνω, με το δροσερό χεράκι της μου
χάιδευε τον πούτσο πάνω από το παντελόνι. Όλη η φάση πολύ καυλωτική. Πιστεύω πως αυτό
που μας φτιάχνει είναι πως τις ψαρεύουμε από το δρόμο.
σουφρίτσα δεν ακούμπησες μύστη;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σουφρίτσα δεν ακούμπησες μύστη;
ρωτάω για να μάθουμε αν αληθεύει ότι οι αραπίνες την έχουν κόκκινη σαν της μαιμούς!!!!!
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Όχι γιατί ήταν το τριγωνικό κυλοτάκι. Αλλά μες το σκοτάδι ήθελες να δω και χρώμα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: NEW(3)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
976
Κριτικές
12
Like
2.737
Πόντοι
736

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
976
Κριτικές
12
Like
2.737
Πόντοι
736
Aν περάσει κάποιος απο το σημείο παρακαλώ να γράψει πληροφορίες.
Πότε και τι ώρες πιατσάρουν.
 

Stef58

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
10
Like
13
Πόντοι
0
Δηλαδη που θα βρούμε ένα μαυρακι να καταθέσουμε αισθημα;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
976
Κριτικές
12
Like
2.737
Πόντοι
736
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom