Νέα

Από την Κικη και την Κοκο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Glyfomounix
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
Κυριακή σήμερα και ο μισό μεθυσμένος (έτσι κάθε μέρα από την Πέμπτη) Γλειφομουνιξ αναρωτιέται για την Κικη και την Κοκο. Θέμα Κυριακής.

Από τη μια έχουμε μια 28χρονη Βουλγαρα, 1.75,αδύνατη, με σχετικά σκιλς στο μαγείρεμα που το έδωσε από το πρώτο ραντεβού. όλα καλά ,αλλά η βουλγαρα θέλει σχέση και αν και ο Γλειφομουνιξ νόμιζε πως ήθελε το ίδιο σκεφτεται πως μάλλον δεν το θέλει πια. Επίσης ειναι λίγο πρηχτρα ,του στιλ να τη βλέπεις 3-4 φορές τη βδομάδα αλλά να γκρινιάζει που δεν κοιμάστε μαζι.

Από την άλλη ,μόλις γύρισα από σπιτι 36χρονης, λίγο πιο ψηλή (1.78) ,ακόμα πιο αδύνατη (53 κιλά) με βυζαρες ( το μισό της βάρος).

Η 36χρονη ,μέχρι πριν από εξάμηνο αρραβωνιασμένη γκομενα δεν θελει να πέσει εύκολα. Επίσης μου είπε ότι φίλη της (που σκεφτόμουν να της χωθώ επίσης) ,με είδε από μακριά με τη Βουλγαρα (όπου της είπα ότι συνάδερφος). Μου μαγείρεψε ,με τάισε, ήπιαμε αλλά λέει έχεις τη φήμη ότι παίζεις παντού και αυτό δεν είναι καλό. Αυτή με κάλεσε μετά από πεζοπορία. Όλη την ώρα στον καναπέ να κρατάει απόσταση και στο τέλος να μου λέει να δω εγώ πως θα έρθω πιο κοντά (άλλη βλαμενη)

Ταυτόχρονα ,αδερφικός φίλος που μετανάστευσε, μου πρότεινε να πάμε Χριστούγεννα για δυο μήνες ,σε μια ειδική γαμηστικη επιχείρηση που θα ξεκινήσει από φιλιππινες μετα Μπαλί,Βιετνάμ και τέλος Ταυλανδη.

Η ερώτηση μου στα σοφά μέλη του φόρουμ. Με ποια αεροπορική να πάω ;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Κυριακή σήμερα και ο μισό μεθυσμένος (έτσι κάθε μέρα από την Πέμπτη) Γλειφομουνιξ αναρωτιέται για την Κικη και την Κοκο. Θέμα Κυριακής.

Από τη μια έχουμε μια 28χρονη Βουλγαρα, 1.75,αδύνατη, με σχετικά σκιλς στο μαγείρεμα που το έδωσε από το πρώτο ραντεβού. όλα καλά ,αλλά η βουλγαρα θέλει σχέση και αν και ο Γλειφομουνιξ νόμιζε πως ήθελε το ίδιο σκεφτεται πως μάλλον δεν το θέλει πια. Επίσης ειναι λίγο πρηχτρα ,του στιλ να τη βλέπεις 3-4 φορές τη βδομάδα αλλά να γκρινιάζει που δεν κοιμάστε μαζι.

Από την άλλη ,μόλις γύρισα από σπιτι 36χρονης, λίγο πιο ψηλή (1.78) ,ακόμα πιο αδύνατη (53 κιλά) με βυζαρες ( το μισό της βάρος).

Η 36χρονη ,μέχρι πριν από εξάμηνο αρραβωνιασμένη γκομενα δεν θελει να πέσει εύκολα. Επίσης μου είπε ότι φίλη της (που σκεφτόμουν να της χωθώ επίσης) ,με είδε από μακριά με τη Βουλγαρα (όπου της είπα ότι συνάδερφος). Μου μαγείρεψε ,με τάισε, ήπιαμε αλλά λέει έχεις τη φήμη ότι παίζεις παντού και αυτό δεν είναι καλό. Αυτή με κάλεσε μετά από πεζοπορία. Όλη την ώρα στον καναπέ να κρατάει απόσταση και στο τέλος να μου λέει να δω εγώ πως θα έρθω πιο κοντά (άλλη βλαμενη)

Ταυτόχρονα ,αδερφικός φίλος που μετανάστευσε, μου πρότεινε να πάμε Χριστούγεννα για δυο μήνες ,σε μια ειδική γαμηστικη επιχείρηση που θα ξεκινήσει από φιλιππινες μετα Μπαλί,Βιετνάμ και τέλος Ταυλανδη.

Η ερώτηση μου στα σοφά μέλη του φόρουμ. Με ποια αεροπορική να πάω ;
αποκλείεται να χρησιμοποιήσετε μόνο μία αεροπορική.
Δώσε όμως πληροφορίες. Πως σχεδιάστηκε η γαμηστική επιχείρηση, πως θα κλείσετε τα εισιτήρια και τα ξενοδοχεία. Θα έχει θάλασσα ή μόνο πόλεις;
 
OP
OP
G

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
αποκλείεται να χρησιμοποιήσετε μόνο μία αεροπορική.
Δώσε όμως πληροφορίες. Πως σχεδιάστηκε η γαμηστική επιχείρηση, πως θα κλείσετε τα εισιτήρια και τα ξενοδοχεία. Θα έχει θάλασσα ή μόνο πόλεις;
Όταν κλείσουν τα εισητηρια θα δώσω ανάλυση. Χρωστάω και επιπλέον ανάλυση για το προηγούμενο ταξίδι στην Ταυλανδη το θυμάμαι.

Θα είναι φοβερή φάση ,πρώτα φορά θα έχω τόσο χρόνο για ταξίδι
 
OP
OP
G

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
Φασωσακαι την 36 χρονη απόψε με τη βουλγαρα να μου γραφει ταυτόχρονα.

Επίσης μάλλον πρέπει να βρω άλλη δουλειά αλλιώς πάω για ΟΑΕΔ.

Κατά τα αλλα μια απλή μέρα.

ΥΓ αγαπητό ημερολόγιο το κάναμε το μπου
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Φασωσακαι την 36 χρονη απόψε με τη βουλγαρα να μου γραφει ταυτόχρονα.

Επίσης μάλλον πρέπει να βρω άλλη δουλειά αλλιώς πάω για ΟΑΕΔ.

Κατά τα αλλα μια απλή μέρα.

ΥΓ αγαπητό ημερολόγιο το κάναμε το μπου

εισαι ωραιος μαν...εσυ δεν μενεις μόνιμα Ταϊλάνδη? Ή απλά πας καταδρομικές συχνά εκεί για να ξεσκίζεις ασιατικα μουνακια?
 
OP
OP
G

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
εισαι ωραιος μαν...εσυ δεν μενεις μόνιμα Ταϊλάνδη? Ή απλά πας καταδρομικές συχνά εκεί για να ξεσκίζεις ασιατικα μουνακια?
Καταδρομικες τύπε μου.

Αλλά έχω βάλει πλάνο πενταετίας να πάω μόνιμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom