Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96

έγραψα και πιο παλιά, ξαναγράφω αφού δεν λέω να πάω σε κάτι καινούργιο. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Στήθος πλούσιο, στοματικό χωρίς προφυλακτικό αρκετά καλό πιστεύω, μιλά κυπριακά και πιστεύω προσπαθεί. μετριο πρόσωπο, μερικές φορές εν την βρίσκεις στο τηλέφωνο για κάποιο λόγο 50 ευρώ το μισάωρο, κώλο δεν δίνει ούτε με έξτρα εχτος και αν άλλαξε κάτι τελευταία
νε συμφωνω, επια και εγω, για 50 ευρω εν που τα καλα που παιζουν!
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
https://www.bazaraki.com/adv/3749347_russian-blond/

ενεν τουτη στις φωτος, ηταν μια πολα νεαρη, αλα επιδει ενηξερα αν θα εν καλη η οι εσικοστικα και εφια, οπιος θελει ας δοκιμασε, φατσηκα ηταν καλουα η μιτσια
Η γυναίκα αντέχει τα πάντα και ακόμα το απολαμβάνει πλήρως. Δύσκολη σε επικοινωνία, τα αγγλικά της είναι „skateisn“, τα ελληνικά τίποτε έξτρα. Μόνο ρωσικά καλά. „Squirting“ έξτρα 30 και κώλο έξτρα 50. Εάν έκανε μερικούς πελάτες, δεν έχει ούτε το ένα ούτε το άλλο. (Βάση αυτά που μου είπε). Πρέπει να είναι γύρο στα 40 και είναι και λίγο ευτραφής. Τα βυζιά της είναι όντως φανταστικά, άλλα για τα γούστα μου πολύ μαλακά και ξαπλώνονται δίπλα της. Απλόχερα γλωσσόφιλα δεν έχει πρόβλημα, και δυνατές αγκαλιές με δυνατό σφίξιμο. Τελικά πέρασα αρκετά καλά, δεν έχω παράπονο. Για τα 60 που ζητάει είναι καλή.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Η γυναίκα αντέχει τα πάντα και ακόμα το απολαμβάνει πλήρως. Δύσκολη σε επικοινωνία, τα αγγλικά της είναι „skateisn“, τα ελληνικά τίποτε έξτρα. Μόνο ρωσικά καλά. „Squirting“ έξτρα 30 και κώλο έξτρα 50. Εάν έκανε μερικούς πελάτες, δεν έχει ούτε το ένα ούτε το άλλο. (Βάση αυτά που μου είπε). Πρέπει να είναι γύρο στα 40 και είναι και λίγο ευτραφής. Τα βυζιά της είναι όντως φανταστικά, άλλα για τα γούστα μου πολύ μαλακά και ξαπλώνονται δίπλα της. Απλόχερα γλωσσόφιλα δεν έχει πρόβλημα, και δυνατές αγκαλιές με δυνατό σφίξιμο. Τελικά πέρασα αρκετά καλά, δεν έχω παράπονο. Για τα 60 που ζητάει είναι καλή.
φιλε εση ποτε επιες? εγω επια σε τουτην που περιγραφης πριν 3 μηνες, αλα οταν επια να ξαναπαω εχτες ηταν μια νεαρη που μου ανηξεν, οποτε εκαμεμαστην ο agent τους?
 

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
198
Like
185
Πόντοι
1
Η γυναίκα αντέχει τα πάντα και ακόμα το απολαμβάνει πλήρως. Δύσκολη σε επικοινωνία, τα αγγλικά της είναι „skateisn“, τα ελληνικά τίποτε έξτρα. Μόνο ρωσικά καλά. „Squirting“ έξτρα 30 και κώλο έξτρα 50. Εάν έκανε μερικούς πελάτες, δεν έχει ούτε το ένα ούτε το άλλο. (Βάση αυτά που μου είπε). Πρέπει να είναι γύρο στα 40 και είναι και λίγο ευτραφής. Τα βυζιά της είναι όντως φανταστικά, άλλα για τα γούστα μου πολύ μαλακά και ξαπλώνονται δίπλα της. Απλόχερα γλωσσόφιλα δεν έχει πρόβλημα, και δυνατές αγκαλιές με δυνατό σφίξιμο. Τελικά πέρασα αρκετά καλά, δεν έχω παράπονο. Για τα 60 που ζητάει είναι καλή.
Επία τέλη Ιουλίου που είρτε Λευκωσία τζαι είπε μού ότι ητάν να πάει πίσω Ρώσσια άρχες Αυγούστου. Άλοπος εν άλλη όπως είπε τζαι ο Νικμις
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
φιλε εση ποτε επιες? εγω επια σε τουτην που περιγραφης πριν 3 μηνες, αλα οταν επια να ξαναπαω εχτες ηταν μια νεαρη που μου ανηξεν, οποτε εκαμεμαστην ο agent τους?
3.6.2021 20:21
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
how to contact her? directly per FB?
ενδιαφέρουσα πληροφορία αλλά τούτες που το φβ φοούμαι τες άμα δεν είναι μιλημενες, να μας σφαξει τζιαι κανένας γκομενος που το πούποτε...
αν την δοκιμάσει κάποιος ας μας πει αν του είπε ναι ή όχι να ξέρουμε...
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81

Roumana mikroula, alithines fotos. Sou leei na kaneis video call 2,3 deuterolepta na to eksakrivoseis. 50 ta 15 , akapoto filia extra. Itan eugeniki ,evgale kapoia symmetoxi me fonoules. Mou zitise pros to telos eugenika na teleioso. Timia epilogi. Omos eipame se tetoies times tha vlepei arketous pelates kai to katalavaineis apo to poso paizei to tilefono kai poso grigora prospathei na se vgalei apo ti porta. Perasa kala, tha xanapigaina kanena proino pou isos na min einai toso busy
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
126
Like
108
Πόντοι
1
ενδιαφέρουσα πληροφορία αλλά τούτες που το φβ φοούμαι τες άμα δεν είναι μιλημενες, να μας σφαξει τζιαι κανένας γκομενος που το πούποτε...
αν την δοκιμάσει κάποιος ας μας πει αν του είπε ναι ή όχι να ξέρουμε...
Όντως ενδιαφέρουσα πληροφορία γιατί εν δυνατό κομμάτι..Θέλει όμως προσοχή.
 

Andreroloi456

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
η ιδια απαντα στα μηνυματα αν απαντηση
Και τη ακριβώς της λεεις? Θα πιάνει πολλά μηνύματα την ημερα αυτη.

Και αν όντως έχεις εμπειρία με αυτη πες μας πως πηγε η κουβέντα, λεπτομέρειες και τα λοιπά.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746

Roumana mikroula, alithines fotos. Sou leei na kaneis video call 2,3 deuterolepta na to eksakrivoseis. 50 ta 15 , akapoto filia extra. Itan eugeniki ,evgale kapoia symmetoxi me fonoules. Mou zitise pros to telos eugenika na teleioso. Timia epilogi. Omos eipame se tetoies times tha vlepei arketous pelates kai to katalavaineis apo to poso paizei to tilefono kai poso grigora prospathei na se vgalei apo ti porta. Perasa kala, tha xanapigaina kanena proino pou isos na min einai toso busy
Roumana mikroula, τι ενωεις, μικρη στα χρονια της η σε υψος????
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Αναφερθηκε πριν για 80€ /30 λεπτά φουλ. Δοκίμασε κάνεις?
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Και τη ακριβώς της λεεις? Θα πιάνει πολλά μηνύματα την ημερα αυτη.

Και αν όντως έχεις εμπειρία με αυτη πες μας πως πηγε η κουβέντα, λεπτομέρειες και τα λοιπά.
εγώ εδοκιμασα το τελικά, ούτε τζινη απάντησε ούτε ο γκόμενος..

γεναικα που δεν έχει αγγελία, με άντρα τζιαι 2 μωρα να απαντά του κάθε ενός στο φβ χωρίς μα της μιλήσει κάποιος πρώτα, χωρίς να ξέρει που και πως παράξενο πράγμα... ηλίθιος εγώ είμαι που έστειλα φυσικά
 

peterlimassol

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
68
Πόντοι
0
Και τη ακριβώς της λεεις? Θα πιάνει πολλά μηνύματα την ημερα αυτη.

Και αν όντως έχεις εμπειρία με αυτη πες μας πως πηγε η κουβέντα, λεπτομέρειες και τα λοιπά.
ρωτάς πολλά φίλε. στύλε μήνυμα της κοπέλας αν θες κ κανε παιχνιδι. αν σου κατσει καλως. εγω δινω της πληροφοριες δεν κανονιζω κιολας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom