Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

s@vvas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
με μαυρες φιλε δεν ασχοληθικα και δεν με τραβουν για να ασχολιθω
 

s@vvas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κυπριες θελω να βρω. ολες το πεζουν παρθενες και δεν εχω το χρονο
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
Ποιός θα κάνει τον κασκαντέρ;
Παραλιγο να κανω το κασκαντερ τις προαλλες ηταν να πηγαινα στην αλλη την sabina (εχει και τικ τοκ sabinalexa).γκαβλωσα καλα.λιγο πριν ερθει η ωρα με στελνει chrysanthos apartment.το.εχω σε blacklist εκεινο το μερος.φτου μαλακια τραβηξα πισω κωλοσα ,ξαναπηγα στην αλινα...
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Καλησπερα! Sexy woman erotic | €50
Πηγε κανεις; Αν οχι, θα δοκιμασω απο εβδομάδας. Περιμενω να'ναι καμια γρια... αλλα μπορει να φκει καλη...
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Θα'θελα να δοκιμάσω μαύρη. Έχετε υπόψη ποια από τις αγγελίες είναι πιο καθαρή/καλή (να μήν βαριέται στον δεύτερο) κτλπ; Ευχαριστώ
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
επισκεψη στη SARA στο μυλο 80 ευρω με ακαποτο μισαωρο. με ρωταει μισαωρο η ωρα ενο συνενοηθηκαμε της λεω μισαωρο της δινω τα λεφτα μου λεει ειναι με καποτα η πιπα. της λεω (ενω ειχα αρχισει ηδη να ξεντυνομαι)οχι μα συνενοθηκαμε μπλα μπλα της δειχνω το κινητο μου λεει δεν καταλαβες της λεω οκ δωσε μου τα χρηματα να φυγω μου λεει ενταξει αφου ηρθες μεινε οκ.(μαλακια εμεινα). πιπα για κλαματα γρηγορη της ξεπετας. ανεβηκε πανω μου και δεν εκανε τιποτα μου λεει work for it... στο σκυλισιο σιγα σιγα... κτλ .ξενερωμα μαλακια δεν αξιζει ουτε για αδειασμα. ευτυχως καταφερα και εχυσα γιατι παιζοταν και αυτο. σε ξεπεταει και μετα full στο κινητο. εν τω μεταξυ οπως την ειδα απο κοντα μου θυμισε (ισως ειναι η ιδια) τη συγκατοικο μιας απο το μαριαλα που ειχα παει. οπως και να εχει δεν αξιζει με τιποτα ουτε και για ρουμανοαδειασμα. οι φωτος ειναι αυτη (αν και ειναι σε διαφορετικες χρονικες περιοδους λογω των τατοο) απλα ειναι φτιαγμενες , ειναι νεαρη μικρη κοντη. μακρια
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
επισκεψη στη SARA στο μυλο 80 ευρω με ακαποτο μισαωρο. με ρωταει μισαωρο η ωρα ενο συνενοηθηκαμε της λεω μισαωρο της δινω τα λεφτα μου λεει ειναι με καποτα η πιπα. της λεω (ενω ειχα αρχισει ηδη να ξεντυνομαι)οχι μα συνενοθηκαμε μπλα μπλα της δειχνω το κινητο μου λεει δεν καταλαβες της λεω οκ δωσε μου τα χρηματα να φυγω μου λεει ενταξει αφου ηρθες μεινε οκ.(μαλακια εμεινα). πιπα για κλαματα γρηγορη της ξεπετας. ανεβηκε πανω μου και δεν εκανε τιποτα μου λεει work for it... στο σκυλισιο σιγα σιγα... κτλ .ξενερωμα μαλακια δεν αξιζει ουτε για αδειασμα. ευτυχως καταφερα και εχυσα γιατι παιζοταν και αυτο. σε ξεπεταει και μετα full στο κινητο. εν τω μεταξυ οπως την ειδα απο κοντα μου θυμισε (ισως ειναι η ιδια) τη συγκατοικο μιας απο το μαριαλα που ειχα παει. οπως και να εχει δεν αξιζει με τιποτα ουτε και για ρουμανοαδειασμα. οι φωτος ειναι αυτη (αν και ειναι σε διαφορετικες χρονικες περιοδους λογω των τατοο) απλα ειναι φτιαγμενες , ειναι νεαρη μικρη κοντη. μακρια
1707133712726.png

σκρόφα, αφου εχει το 1ο σερβισε το οραλ ουιτουτ....
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
πρεπει να σεληνιαστηκαν οι πτανες.....η vanessa με λεει 20min 50e Bj with condom sex with condom 3 positions...και τωρα καθομαι και αναρωτιεμαι...η πιπα μετραει σαν position?γιατι αν μετραει τοτε 1 πιπα 2 πισοκολητο 3 απο πανω?αν δεν μετραει τοτε ριχνω και ενα ιεραποστολικο extra για τρελα κεφια....

και αμα το παιξω μερακλης και ριξω και ενα γλυφομουνι; 1 η πιπα 2 το γλυφομουνι?στο τελος δεν θα γαμησουμε κιολασ...μπερδεμα μεγαλο
 
Τελευταία τροποποίηση:

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
επισκεψη στη SARA στο μυλο 80 ευρω με ακαποτο μισαωρο. με ρωταει μισαωρο η ωρα ενο συνενοηθηκαμε της λεω μισαωρο της δινω τα λεφτα μου λεει ειναι με καποτα η πιπα. της λεω (ενω ειχα αρχισει ηδη να ξεντυνομαι)οχι μα συνενοθηκαμε μπλα μπλα της δειχνω το κινητο μου λεει δεν καταλαβες της λεω οκ δωσε μου τα χρηματα να φυγω μου λεει ενταξει αφου ηρθες μεινε οκ.(μαλακια εμεινα). πιπα για κλαματα γρηγορη της ξεπετας. ανεβηκε πανω μου και δεν εκανε τιποτα μου λεει work for it... στο σκυλισιο σιγα σιγα... κτλ .ξενερωμα μαλακια δεν αξιζει ουτε για αδειασμα. ευτυχως καταφερα και εχυσα γιατι παιζοταν και αυτο. σε ξεπεταει και μετα full στο κινητο. εν τω μεταξυ οπως την ειδα απο κοντα μου θυμισε (ισως ειναι η ιδια) τη συγκατοικο μιας απο το μαριαλα που ειχα παει. οπως και να εχει δεν αξιζει με τιποτα ουτε και για ρουμανοαδειασμα. οι φωτος ειναι αυτη (αν και ειναι σε διαφορετικες χρονικες περιοδους λογω των τατοο) απλα ειναι φτιαγμενες , ειναι νεαρη μικρη κοντη. μακρια
Φιλε προσφατα πηρα το μετα quest 3 (virtual reality) και εβαλα τσοντα πανω. ε λοιπον με κατι ρουμανες που πηρα κατα καιρους η μαλακια με VR ειναι μακρα καλυτερη xaxa. Τι πατε ρε σαυτες, φυλαξετε τα λεφτα σας για καμια σλαβα που δεν θα ειναι 90% φολα. Αν ειναι να δινετε 10 φορες χ 80 =800 και να φχαριστιθειτε γαμησι 2 φορες με χαμηλομετροες, καμια δυο αδιαφορες συνατησεις και 4 φολες καλυτερα δωστε 5 χ 150 σε σλαβες. Και 2 να σας βγουν μετριες τουλαχιστον εχεις γαμησει 3 φορες γυναικαρες που θα τις θυμασαι.
 

capitano94

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2023
Μηνύματα
30
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα! Sexy woman erotic | €50
Πηγε κανεις; Αν οχι, θα δοκιμασω απο εβδομάδας. Περιμενω να'ναι καμια γρια... αλλα μπορει να φκει καλη...
Δοκίμασα εγω είναι Κυπραια με παραπάνω κιλά τον παίρνει καλά στο άτομα ακαποτα ενταξει προσπαθεί να δώσει πόνο στον αγώνα απλά το άσχημο της μπαίνει κατευθείαν στο μπάνιο μόλις τελιωσει ο αγώνας δεν σε περιμένει καν να φύγεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
Φιλε προσφατα πηρα το μετα quest 3 (virtual reality) και εβαλα τσοντα πανω. ε λοιπον με κατι ρουμανες που πηρα κατα καιρους η μαλακια με VR ειναι μακρα καλυτερη xaxa. Τι πατε ρε σαυτες, φυλαξετε τα λεφτα σας για καμια σλαβα που δεν θα ειναι 90% φολα. Αν ειναι να δινετε 10 φορες χ 80 =800 και να φχαριστιθειτε γαμησι 2 φορες με χαμηλομετροες, καμια δυο αδιαφορες συνατησεις και 4 φολες καλυτερα δωστε 5 χ 150 σε σλαβες. Και 2 να σας βγουν μετριες τουλαχιστον εχεις γαμησει 3 φορες γυναικαρες που θα τις θυμασαι.
Καταρχας δεν εχω ξεκλειδωσει ακομη το skill τηλεπαθειας ωστε να ξερω απο πριν αν θανειναι φολα η οχι.καταλαβαινω οτι ισως καποιοι εδω μεσα τις μυριζονται απο το διαδρομο....ισως παιζουν σημαδια ισως οχι.παμε δοκιμαζουμε αυτη ειναι η μεθοδος στο level που παιζω.τωρα στο θεμα των μαθηματικων σιγα μην παω να δωσω 150 ευρα σε σλαβα.εδω σε ρωσιδα εδωσα πολλες φορες και το ψιλομετανοιωσα .μην πιασουμε την κουβεντα της ακριβης.πηγα και σαφαρι με 150 και η γκομενα με ειρωνευοταν....
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Δοκίμασα εγω είναι Κυπραια με παραπάνω κιλά τον παίρνει καλά στο άτομα ακαποτα ενταξει προσπαθεί να δώσει πόνο στον αγώνα απλά το άσχημο της μπαίνει κατευθείαν στο μπάνιο μόλις τελιωσει ο αγώνας δεν σε περιμένει καν να φύγεις
Exete tilefono?tin vgazi expired
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom