Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.816
Like
722
Πόντοι
96
Ένα τραβελι με κοκκινα μαλλιά, νομίζω Βερονικα,παιρνει ωραια πιπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οταν λες ωρεα πιπα... ? τι εχει ?
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Αν κανένας συναγωνιστής έχει τηλέφωνα με εύκολες γυναίκες που γουστάρουν να γαμιουνται χωρίς χρήματα απλά με ένα δύο μηνύματα είναι έτοιμες να γαμηθουν ας έρθει σε προσωπικό μήνυμα, έχω 3 και ανταλλάζω, δεν εκτιθουμε κανένα άτομο και δεν δίνουμε γιατί νομίζουμε ότι είναι εύκολη αλλά ξέρουμε ότι είναι εύκολη, μακριά οι ψεύτες και αυτοί που θέλουν να πάρουν μόνο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Φιλε δεν με κανει εντυπωση τιποτα πια.εδω αλλες παντρεμενες κερατωνουν τους συζυγους τους και ο γκομενος τις ζητα να χωρισει με διαζυγιο αλλα συνεχιζει να γλυφει εκει που εχυνε ο συζυγος (καταλαβαινεις τι εννοω).γενικα εχει πολλους που δεν τους ενοχλα να φιλανε πανω εκει που τελειωσε αλλος νωριτερα
δηλαδή αν βρεις μουνάρα παντρεμένη να πηδάς και την έχεις ξαπλωμένη μόλις βγει από το μπάνιο δεν θα γλύψεις επειδή κάποτε την γαμούσε άλλος;
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
δηλαδή αν βρεις μουνάρα παντρεμένη να πηδάς και την έχεις ξαπλωμένη μόλις βγει από το μπάνιο δεν θα γλύψεις επειδή κάποτε την γαμούσε άλλος;
Φιλε δεν διαβασες σωστα η κατι αλλο.οπως εγραψα για παραδειγμα παντρεμενη να την παρακαλω να χωρισει και που να την πηδαει ο αντρας της το πρωι και το απογευμα να τα γλυφω εγω οχι φιλε ευχαριστω.ειμαι 40+ ποτε δεν πηδηξα δεσμευμενη/παντρεμενη πιστεψε το αν θες. Απλα δεν γουσταρω να ειμαι ο 2ος,το εχω σαν αρχη αυτο. Μιλαμε προφανως για κανονικες κοπελες οχι εσκορτ που κανουμε χαι χουι.
Αυτο που λες δεν το καταλαβαινω παντρεμενη μουναρα που καποτε την γαμουσε αλλος?αν ειναι παντρεμενη την γαμισε λιγες ωρες πιο πριν.οπως και να εχει.ξερω περιπτωσεις γκομενων γελοιων γαμουσαν παντρεμενες και εκαναν και σκηνες ζηλοτυπιας επειδη γαμιοταν και με το συζυγο τον κερατα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Φιλε δεν διαβασες σωστα η κατι αλλο.οπως εγραψα για παραδειγμα παντρεμενη να την παρακαλω να χωρισει και που να την πηδαει ο αντρας της το πρωι και το απογευμα να τα γλυφω εγω οχι φιλε ευχαριστω.ειμαι 40+ ποτε δεν πηδηξα δεσμευμενη/παντρεμενη πιστεψε το αν θες. Απλα δεν γουσταρω να ειμαι ο 2ος,το εχω σαν αρχη αυτο. Μιλαμε προφανως για κανονικες κοπελες οχι εσκορτ που κανουμε χαι χουι.
Αυτο που λες δεν το καταλαβαινω παντρεμενη μουναρα που καποτε την γαμουσε αλλος?αν ειναι παντρεμενη την γαμισε λιγες ωρες πιο πριν.οπως και να εχει.ξερω περιπτωσεις γκομενων γελοιων γαμουσαν παντρεμενες και εκαναν και σκηνες ζηλοτυπιας επειδη γαμιοταν και με το συζυγο τον κερατα
Εμένα με μπερδεψες πάντως.
Της πουτάνας κάνεις γλυφομούνι;
Μόνο σε παντρεμένες δεν θα έκανες;
 

gousgounis47

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
Εμένα με μπερδεψες πάντως.
Της πουτάνας κάνεις γλυφομούνι;
Μόνο σε παντρεμένες δεν θα έκανες;
Της πουτανας ποτέ δεν της κανείς γλυφό μουνι νόμος έτσι πιστεύω εγώ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Της πουτανας ποτέ δεν της κανείς γλυφό μουνι νόμος έτσι πιστεύω εγώ
Κανένας νόμος και αν θες κάνε γκαλοπ.
Είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι μια χαρά κάνουμε γλυφομούνι αν τη γουστάρουμε τη γκόμενα.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Φιλε δεν διαβασες σωστα η κατι αλλο.οπως εγραψα για παραδειγμα παντρεμενη να την παρακαλω να χωρισει και που να την πηδαει ο αντρας της το πρωι και το απογευμα να τα γλυφω εγω οχι φιλε ευχαριστω.ειμαι 40+ ποτε δεν πηδηξα δεσμευμενη/παντρεμενη πιστεψε το αν θες. Απλα δεν γουσταρω να ειμαι ο 2ος,το εχω σαν αρχη αυτο. Μιλαμε προφανως για κανονικες κοπελες οχι εσκορτ που κανουμε χαι χουι.
Αυτο που λες δεν το καταλαβαινω παντρεμενη μουναρα που καποτε την γαμουσε αλλος?αν ειναι παντρεμενη την γαμισε λιγες ωρες πιο πριν.οπως και να εχει.ξερω περιπτωσεις γκομενων γελοιων γαμουσαν παντρεμενες και εκαναν και σκηνες ζηλοτυπιας επειδη γαμιοταν και με το συζυγο τον κερατα
Για να τον κάνει κερατά φαντάζομαι δεν γαμιέται το πρωί μαζί του και τη νύχτα με τον γκόμενο.. ούτε εγώ έχω γαμήσει ποτέ παντρεμένη ούτε έχω το βίτσιο, αντιθέτως, αλλά αν τύχει θα κάνω σωστά και ολοκληρωμένα την δουλειά!
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
Εμένα με μπερδεψες πάντως.
Της πουτάνας κάνεις γλυφομούνι;
Μόνο σε παντρεμένες δεν θα έκανες;
Αστειο αλλα ειμαι σιγουρος οτι καταλαβες τι εννοω.δεν κλεινω ξενα σπιτια δεν διαλυω ξενες οικογενειες.αν αποφασισω να πηδηξω παω στη ρωσιδα τη πουτανα και βγαζω τα γουστα μου οπως μου αρεσει.γιατι δηλαδη πρεπει να παω με την παντρεμενη?ωστε να εχω τις τυψεις οτι καποια παιδια θα μεγαλωσουν χωρις γονεις?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Anty37

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
Για να τον κάνει κερατά φαντάζομαι δεν γαμιέται το πρωί μαζί του και τη νύχτα με τον γκόμενο.. ούτε εγώ έχω γαμήσει ποτέ παντρεμένη ούτε έχω το βίτσιο, αντιθέτως, αλλά αν τύχει θα κάνω σωστά και ολοκληρωμένα την δουλειά!
Φαντασια μου πλανευτρα εισαι η πιο μεγαλη κλεφτρα.καπως ετσι παει το τραγουδι.οχι ειναι οπως το ειπες. Το πρωι με τον εναν και το απογευμα με τον αλλον.οπως αλλωστε και οι δεσμευμενοι εδω το πρωι με την γκομενα το απογευμα με την εσκορτ.αρκει να δουλευει το εργαλειο.μεινε στις εσκορτ καο γραφε review να βοηθησεις τους συναγωνιστες αις τις παντρεμενες.αλλωστε το facebook/tinder ειναι γεματο ποια με χωρισμενες
 

JaladarP

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρετε καμμιά που να δίνει κώλο αλλά να μην ζητάει τα 150€ ??

Θυμάμαι παλιά η Αμαλία που είναι κοντά στο κήπο πίσω από την ψαραγορά Μόρφου είχε μια φίλη που έδινε κώλο με 50€ (+50€ η Αμαλία δεν δέχεται αλλιώς) αν δεν βρω κάτι άλλο θα πάω εκεί
 

gousgounis47

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
Εξηγα το λιγο γιατι εγω κανω.οχι σε ολες φυσικα
Σε λιγες που γουσταρω.απο αποψη υγειας εννοεις?
Φυσικά από άποψη υγείας και μόνο σε όλους εδώ αρέσει το γλυφό μουνι. Αλλά σε γκόμενες δικές μας όχι σε εσκορτ και μασάζ που δεν ξέρουμε με πόσους πηγαν
Έτσι πιστεύω εγώ
Άλλος συναγωνιστής μπορεί να το κάνει γούστο του
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Φυσικά από άποψη υγείας και μόνο σε όλους εδώ αρέσει το γλυφό μουνι. Αλλά σε γκόμενες δικές μας όχι σε εσκορτ και μασάζ που δεν ξέρουμε με πόσους πηγαν
Έτσι πιστεύω εγώ
Άλλος συναγωνιστής μπορεί να το κάνει γούστο του
Πριν έλεγες εσύ ότι είναι νόμος.
Άρα είναι νόμος επειδή το λες εσύ;
 

gousgounis47

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
Πριν έλεγες εσύ ότι είναι νόμος.
Άρα είναι νόμος επειδή το λες εσύ;
Νόμος για τες πουτανες που πέρασαν εκατοντάδες από πάνω τους όχι για τες γκόμενες μας που πήγαν με 5-10 στην ζωή τους
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Νόμος για τες πουτανες που πέρασαν εκατοντάδες από πάνω τους όχι για τες γκόμενες μας που πήγαν με 5-10 στην ζωή τους
Λες τα ίδια και τα ίδια ξανά και ξανά.
Για να το ληξουμε, όποιος γουστάρει κάνει γλυφομούνι και δεν υπάρχει κανένας νόμος πού και πότε θα το κάνεις.
Δε σημαίνει ότι θα κολλήσεις κάτι στάνταρ και οι δραματικές δηλώσεις δε βοηθάνε σε τίποτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom