Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86

Αυτή δίνει κώλο; και αν ναι πόσα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846

Αυτή δίνει κώλο; και αν ναι πόσα;
Σίγουρα δίνει.
Είχε αναφερθεί και παλιότερα,
αλλά δεν είχα ακούσει για πόσα έξτρα.
 

paps79

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
41
Like
62
Πόντοι
0

Vasilias Kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
10
Like
13
Πόντοι
0
Εκλεισες 1 ωρα σε κοπελα που δεν ξαναπηγες, ψευτικο προφιλ, σε εστησε, αλουτη και εμεινες κιολας ρε φιλε;
:(
Ρε φίλε της έστειλα μήνυμα και μου λέει μίνιμουμ 1 ώρα 250 ευρώ. Εγώ νόμιζα ότι ήταν αληθινό προφίλ γιατί ήταν verified, λαλώ ΟΚ. Μετά πάω, περιμένω λίγο, στο τέλος γίνεται μισάωρο και λαλεί μου έλα πάνω, λαλώ εντάξει άτε. Πάω μέσα, άλλη κοπέλα, εντάξει εμφάνιση πάλι λέω άτε να μεν μας μείνει η καύλα. Μετά μπαίνει, κατουρά και βγαίνει. Της λέω θα κάνεις μπάνιο; Μου λέει έκανα. Λέω ντάξει θα γαμήσω αφού ήρθα και δεν θα την ξαναπάρω. Έτσι έγινε.
 

Vasilias Kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
10
Like
13
Πόντοι
0
Βλέπεις ότι βρωμάει από την αρχή, κάθεσαι παρόλο που δεν έπρεπε, και δίνεις και 250ευρώ;
Πραγματικά τι σκεφτόσουν τότε;
Ρε φίλε φοβήθηκα μην γίνει καμιά ιστορία γιατί ήμασταν σε ξενοδοχείο. Μου φάνηκε τρελή αυτή. Αν ξεκινούσε να φωνάζει θα γινόμασταν ρεζίλι. Τι να έκανα δηλαδή;
 

epikalestis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
88
Πόντοι
0
Ρωσίδα σχετικά περιποιημένη, γύρω στα 35κάτι, με το κλασικό βυζί που εξαφανίζεται όταν είναι ανάσκελα. Μένει με ακόμα μια φίλη της στο διαμέρισμα.
Ζητά 60ε το 15λ, και 80ε το μισάωρο. Πρόγραμμα απλό, μόνο τα μίνιμουμ, για στοματικό χωρίς πλαστικό ζητά έξτρα.
Στα αρνητικά ότι κοιτά το ρολόι. Μέτρια εμπειρία, για άδειασμα οκ.
 

Vasilias Kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
10
Like
13
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά; Εσείς αν πάτε και είναι άλλη κοπέλα τι κάνετε; Της λέτε φεύγω γιατί δεν είσαι η ίδια με το προφίλ;
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
την συγκεκρημενη θυμουμετιν ακομα ηταν του σαφαρι επιασα την duo με μια αλλη κοπελα δεν θυμαμε τα ονοματα που εχαν στο σαφαρη αλλα δεν πεζοταν μαζι η συγκεκριμενη οσο την γαμουσα εθελε μεχρι και squirting οπως το πορνο θα την επισκευτω ξανα σηγουρα
οποτε εσι μιλας για την στελλα? αξιζει λεσ τοτε το προγραμα τον 30 λεπτον, ελπιζω να εμεινε ετση
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Εντάξει επειδή πιάσαμε όλοι το παιδί και τον κράζουμε, τον παραδέχομαι που είχε το θάρρος να βγει να παραδεχτεί το λάθος του.

Γιατί είμαι σίγουρος πολλοί άλλοι κάνουν από εδώ μέσα τα ίδια και μετά δεν το λένε ή βγαίνουν και λένε τι ωραία ήταν με την εσκορτ που με 250€ έκανε ξεπετα.
 

Anonimous1982

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
108
Like
80
Πόντοι
1
οποτε εσι μιλας για την στελλα? αξιζει λεσ τοτε το προγραμα τον 30 λεπτον, ελπιζω να εμεινε ετση
βρηκα το review που έκανα τότε στο σαφαρι ήταν τελεια τώρα δεν γνωρίζω αν πας ενημέρωσε μας να πάμε και εμείς
 

Συνημμένα

  • IMG_3489.png
    IMG_3489.png
    3 MB · Εμφανίσεις: 89

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Εντάξει επειδή πιάσαμε όλοι το παιδί και τον κράζουμε, τον παραδέχομαι που είχε το θάρρος να βγει να παραδεχτεί το λάθος του.

Γιατί είμαι σίγουρος πολλοί άλλοι κάνουν από εδώ μέσα τα ίδια και μετά δεν το λένε ή βγαίνουν και λένε τι ωραία ήταν με την εσκορτ που με 250€ έκανε ξεπετα.
Και πολύ καλά έκανε και μπράβο του
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά; Εσείς αν πάτε και είναι άλλη κοπέλα τι κάνετε; Της λέτε φεύγω γιατί δεν είσαι η ίδια με το προφίλ;
από τη στιγμή που δεν είναι η ίδια λογικό να μην ισχύουν και όλα τα άλλα που είπε, ήδη είπε το πρώτο ψέμα γιατί να μην είπε και για τα υπόλοιπα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά; Εσείς αν πάτε και είναι άλλη κοπέλα τι κάνετε; Της λέτε φεύγω γιατί δεν είσαι η ίδια με το προφίλ;
Θα σου τα χώσω πάλι και κρίμα γιατί φαίνεσαι καλό παιδί.
Στη ζωή σου, όταν συναντάς άτομα που πάνε να σε κλέψουν, τι κάνεις; Τους αφήνεις;
Το ίδιο και με ένα ψεύτικο προφίλ. Δεν καταλαβαίνω πώς το Ρωτάς αυτό. Δεν χρωστάς τίποτα σε κανέναν, είσαι ο πελάτης, οι κοπέλες πρέπει να είναι απέναντι σου σωστές.

Ξέρεις πόσες φορές πήγα μέχρι να μάθω να ξεχωρίζω, σε άκυρα προφίλ;
Που περίμενα λευκή και έβγαινε μαύρη τύπισσα; Μόνο που δεν τις έφτυνα, επειδή δε φταίνε αυτές αλλά τα αφεντικά τους.
Όχι λοιπόν δεν κάθεσαι, και σίγουρα δεν πετάς τα λεφτά σου. Όχι μόνο όταν η κοπέλα δεν είναι η ίδια στις φώτο. Ακόμα και όταν είναι η ίδια, φαίνεται μουναρα, αλλά έχετε συμφωνήσει για κάποια πράγματα πριν πας και όταν φτάσεις βλέπεις άλλα ή αρχίζει περίεργη συμπεριφορά.

Πάλι, τα μαζεύεις και φεύγεις. Δε χρωστάς τίποτα και σε κανέναν αν δεν τηρούν τη συμφωνία.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
ειναι αυτη που μολοισ αναφεραμε πιο πανω! τα κανει οντος ολα αλα εγω την βαρεθηκα
Παιδιά, δεν ξέρω, αλλά κατά την άποψη μου κάτι τέτοιο πρέπει να υποστηρίξουμε. Λόγο των υπηρεσιών που προσφέρει και μάλιστα και λόγο του ποσού που θέλει, πάρα την έχουμε βαρεθεί. Από μένα έγινε υποψήφια για Παρασκευή
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikmis

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom