Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZeusCY

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
η μαριανα η καλαμαρου τι λει ? το προγραμα της αν μπορις να πις λεπτομρειες?
Η Μαριαννα φιλε ειναι καλαμαρου εχω να πω ειναι αρκετα καλη. 50 ευρο αρχίζει το προγραμμα μεχρι 100 για φετιχ. Πιππα χωρις προφιλαχτικο, 69 δεχετε αλλα για δαχτιλο και φιλια δεν ρωτισα, αλλα αποτι εκαταλαβα καμνει αρκετα πραματα, επειδει ισσεν ενα strap-on τερατουργιμα πας το γραφειο τις. Το μονο εβαλλε πανο στο σωμα τις κρεμα τζαι πρεπει ναα ισσεν χρωμα πανο επειδη στιν 69 αμαν εβουττισα τα κολομερκα τις τζαι που ειρτα σπιτι τζαι ιδα τον καθρεφτη ειμουν χλωμος όπως τον αρωστιμενο που το χρωμα τις κρεμας, επιρε μου λια δεφτερολετα να καταλαβω οτι εν η κρεμα τις, τζαι αχχωθικα στην αρχη αντα τζαι ιδα την φατσα μου ετσι σκεδιο οσπου να το καταλαβω, παλε καλα που εν εκυκλοφωρισα πουποτε αλλου μετα τζαι ειταν να νομιζουν οτι βαλλω make-up ειταν να μας πεζζουν τενεκκε. Εν λιο γεματουα αλλα ωραιο κολο, ευγενικη πας το 1.70 μελχρινη τζαι πολλα συζητισιμη. Ηλικία 30 -34 θα την έβαλλα. Αν σε περνει μια επίσκεψη δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου παντος
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZeusCY

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Συναγωνιστες εχω μια θεωρία που πιστεφκω 80% ισχει. Αμαν βλέπω κοπελλες που εν αρκετο καιρο Λεμεσό παντα εχω την σκέψη οτι εν καλες επειδή Λεμεσό εν τζαι πιο ακριβα να νικιαζουν πρεπει να εχουν σταθερόυς πελατες που τις εχτιμουν.

Π.χ τούτη δαμε εν παντα Λεμεσό, αν ξερει κανενας τιποτε.

 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Συναγωνιστες εχω μια θεωρία που πιστεφκω 80% ισχει. Αμαν βλέπω κοπελλες που εν αρκετο καιρο Λεμεσό παντα εχω την σκέψη οτι εν καλες επειδή Λεμεσό εν τζαι πιο ακριβα να νικιαζουν πρεπει να εχουν σταθερόυς πελατες που τις εχτιμουν.

Π.χ τούτη δαμε εν παντα Λεμεσό, αν ξερει κανενας τιποτε.

Δεν πιστεύω ότι μένουν για τους πελάτες κυρίως.
Επειδή έχω μιλήσει μαζί τους κάποιες φορές, συνήθως μένουν στο ίδιο μέρος γιατί τους το ορίζει το αφεντικό ή επειδή τους αρέσει το μέρος.
Πελάτες έχουν παντού.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZeusCY

Amsterdam11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0

Επισκέφτηκα την Mya το προηγούμενο Σάββατο, είναι όπως της φωτογραφίες με μεγάλο σιλικονάτο βυζί τζαι όμορφες καμπύλες. Μόλις εμπήκα της πόρτας ήταν κάπως απότομη μέτα ήταν απλά οκ. Που υπηρεσίες ήταν όλα μηχανικα χωρίς πάθος, δεν αντέχει δυνατό σφυροκόπημα επειδή επαραπονιέτουν. Εγώ δεν θα ξανά επιένα
 

KyriosPortis1245

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2018
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
Συναγωνιστες εχω μια θεωρία που πιστεφκω 80% ισχει. Αμαν βλέπω κοπελλες που εν αρκετο καιρο Λεμεσό παντα εχω την σκέψη οτι εν καλες επειδή Λεμεσό εν τζαι πιο ακριβα να νικιαζουν πρεπει να εχουν σταθερόυς πελατες που τις εχτιμουν.

Π.χ τούτη δαμε εν παντα Λεμεσό, αν ξερει κανενας τιποτε.

Επηα περσι σε τουτη για μασαζ, παραπλανητικες οι φωτος με φοτοσοπ και ειναι πολλα πιο χοντρη. Εμενε με μια αλλη κοπελλα ξανθη, εκεινη συνηθως βαζει διαφημιση στο βαζαρακι με ονομα αλινα.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96

οτι καλυτερο για λεμεσο τωρα για εμενα, ειναι φιλες
 

ZeusCY

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Επηα περσι σε τουτη για μασαζ, παραπλανητικες οι φωτος με φοτοσοπ και ειναι πολλα πιο χοντρη. Εμενε με μια αλλη κοπελλα ξανθη, εκεινη συνηθως βαζει διαφημιση στο βαζαρακι με ονομα αλινα.

Εγλιππαρες με!! Ευχαριστώ φιλε.
 

Johnysturgis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
48
Like
84
Πόντοι
0

οτι καλυτερο για λεμεσο τωρα για εμενα, ειναι φιλες
Είχα πάει και εγώ στην "Angel" πριν κανένα μήνα. Δεν είναι κανένα μοντέλο αλλα αρκετά ευπαρουσίαστη. Καλές υπηρεσίες, καλή τιμή, δίνει κώλο, λίγο ψεύτικο το CIM της αλλά σε γενικές γραμμές δεν έκλαψα cent
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Είχα πάει και εγώ στην "Angel" πριν κανένα μήνα. Δεν είναι κανένα μοντέλο αλλα αρκετά ευπαρουσίαστη. Καλές υπηρεσίες, καλή τιμή, δίνει κώλο, λίγο ψεύτικο το CIM της αλλά σε γενικές γραμμές δεν έκλαψα cent
τοπ η πιπα tis angel
 

JustJhon

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2020
Μηνύματα
42
Like
44
Πόντοι
0
Εν όντως η Άντζελα που παλιά;; Παλιά έκανα πολλές επίσκεψεις τωρά η αλήθεια νόμιζα έδωσε το προφίλ καμίας φίλης της (pic 10 σίγουρα δεν είναι δική της, όλες οι άλλες εν ίδιες με παλιά ) γιατί ξέρω ότι σταμάτησε. Παλιά ήταν 150
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Είχα πάει και εγώ στην "Angel" πριν κανένα μήνα. Δεν είναι κανένα μοντέλο αλλα αρκετά ευπαρουσίαστη. Καλές υπηρεσίες, καλή τιμή, δίνει κώλο, λίγο ψεύτικο το CIM της αλλά σε γενικές γραμμές δεν έκλαψα cent
Στα πόσα δίνει κώλο;
150€;
 

ZeusCY

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Ρανια greek Αυτο το άλογο εδώ τι λέει ;

Φιλε πολλα ψεύτικη η κοπέλλα. Ιδα την απο κοντά, δεν μπορούσα να καταλάβω αν ειναι πραγματικη γυναίκα η άντρας που μετατραπικε σε γυναίκα. Αλλα ήταν πολλα φιλικη και εξηγημενη
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Η Σοφία δεν απαντούσε.
Πήρα από 2 διαφορετικά τηλέφωνα.

Lily
Μακριά..Ανοιξε την πόρτα μία μαύρη και δεν ήταν καθόλου ωραία.Όταν τις ειπα φευγώ με παρακαλουσε να μείνω και ότι θα κανει καλές υπηρεσίες κλπ.

ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Τελικα πήγα στη Μαριάννα.Δηλωνει Θεσσαλονικα αλλα δεν την πιστεψα.
Καλές υπηρεσίες δεν λέω,ακάπωτο,γλυψιμο,δάκτυλα αλλα κατι παίζει με αυτή τη κρέμα που βαζεί(οπως αναφερε και φίλος συναγωνιστής).
Λες και βαζει κατι σε ολο της το σωμα ή για να κρύψει σημαδια ή το χρώμα της ή δεν ξερω και εγώ.
Οταν της το αναφερα μου λεει ειναι κρεμα για μαυρισμα και δεν προλαβε να αποφροφησει.Είχα ομως παντού,στο προσωπο στα χερια στο εργαλείο..
Επλυνα το προσωπο εκει 2-3 φορες αλλά πάλι ειχα..Πήγα σπίτι κατευθειαν για μπανιο.
Μου εμεινε μια υποψία κατι δεν μου αρεσε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Φιλε πολλα ψεύτικη η κοπέλλα. Ιδα την απο κοντά, δεν μπορούσα να καταλάβω αν ειναι πραγματικη γυναίκα η άντρας που μετατραπικε σε γυναίκα. Αλλα ήταν πολλα φιλικη και εξηγημενη
Αυτή δεν είναι τρανς;
Εσύ την δοκίμασες δηλαδή;
 

Johnysturgis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
48
Like
84
Πόντοι
0

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Εν όντως η Άντζελα που παλιά;; Παλιά έκανα πολλές επίσκεψεις τωρά η αλήθεια νόμιζα έδωσε το προφίλ καμίας φίλης της (pic 10 σίγουρα δεν είναι δική της, όλες οι άλλες εν ίδιες με παλιά ) γιατί ξέρω ότι σταμάτησε. Παλιά ήταν 150
τουτη ενη, απλως τισ πλιστες φορες εν μαζη με την φιλι της
 

Amsterdam11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0
Ξέρουμε καμιά κυπρέα που κάμνει μασάζ ? Στείλτε μου προσωπικό για ανταλλαγή.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Αργησα να δω το μύνημα σου φιλε. Πηγα πριν καποια χρόνια, πανω απο 3 σιγουρα. Τοτε ηθελε νομιζω 150 αλλα δεν άξιζε ουτε τα 50. Οι φωτο ηταν οι ιδιες που εχει και τωρα και ηταν ηδη 5-6 χρονια πιο παλιές. Τα μισα που γραφει (εγραφε) δεν τα εκανε. Αν δεν πηγες ήδη, η αποψη μου ειναι προσπερνα την. Αν πηγες πες μας αν αλλαξε κατι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom