Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Καλησπερα συναγωνιστες.
Μεγάλη ξενερα πριν λιγο.
Δεν απαντουσε Σοφια Και Μαρινα και ειπα να δοκιμασω αυτη.


Ανοιξε τη πόρτα μια κοντη χοντρη μαυρη με κοκκινα μαλλια.
Ας πουμε έλεος βαλε μια κοντινη φωτο.
Της τα εψαλλα και εφυγα.
Εχασα και το χρονο μου.
Κοντα στο 4 season.
Μην πατήσετε
Θα σου στείλω ένα άλλο ουκρανακι να έχεις υπόψιν αφού ασχολείσαι και γράφεις για επισκέψεις και είσαι ενεργός.
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Hi.15min 50€ 1 times finish
Half hour - 70€€ -1 times finish
1hour 150€- 2 times finish, bj with out condom 20€ extra,sex with condom ,different positions ,69 ,body kissing ,massage
Δίνει και Κόλο από όσο ξέρω. Αν τις πεις ότι είσαι από.εμενα θα σε δώσει και πιο κάτω τιμουλα πες από τον φωτογράφο τις.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Δίνει και Κόλο από όσο ξέρω. Αν τις πεις ότι είσαι από.εμενα θα σε δώσει και πιο κάτω τιμουλα πες από τον φωτογράφο τις.
ευχαριστω, εμεινε να μαθουμαι αν αξιζουν οι υπηρεσιες της περαν το προγραμα της
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
520
Like
721
Πόντοι
86
Επισκεψη στη mira

Μικροκαμωμενη λεπτη σφιχτο σωματακι βυζι μεγαλο ωραιο σιλικονατο κωλαρακι σφιχτο.φιλια με γλωσσα, 69, στασεις διαφορες εδινε παθος και ειχε ορεξη.προτεινε και στασεις αλλα ακολουθουσε και εμενα.οχι κωλο.200 ευρω με ακαποτο μπουκι για μια ωρα.ειπε ειναι ρωσιδα μεγαλωσε στο ουζμπεκισταν.οι φωτος ειναι αληθινες.καλο απλο καθαρο διαμερισμα.αναμεσα στις 2 φορες ειχε ορεξη και για λιγο μπλα μπλα πραγμα που εμενα μου αρεσει.ευχαριστη,ειχε χιουμορ και εδειχνε να της αρεσει. Σε βαζει για ντουζακι πριν ,ενα πλυσιμο φρεσκαρισμα το βιλο μετα τη 1η φορα και σου προτεινει αν θελεις να κανεις και ενα φευγοντας(που εκανα).ριχνει αντισυπτικο στο εργαλειο πριν το μπουκομα. Βαζει ξυπνιτιρι στο κινητο για οταν φτασει η ωρα αλλα συνεχισε καιναλλο και καναμε και αλλη σταση χωρις να ξεπερασουμε πολυ την ωρα. Ειπε μεθαυριο φευγει για λευκωσια ,λεει ειναι 28 ετων εγω προσωπικα την εκανα κ κανα 2 χρονια πιο νεα λογω μεγεθους.γουσταρα πολυ για μενα τα αξιζε τα 200
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
σήμερα έκανα επίσκεψη στην ζαρκλυν, 60 άρα, πριν με κράξετε κάποιοι είναι θέμα γούστου, συνήθως δεν πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες αλλά σήμερα ήθελα να γαμησω την συγκεκριμένη, 50€ δίνει γλωσσοφιλο, πολύ καλή πιπα υγρή χωρίς προφυλακτικά, πολύ καλή συμμετοχή δεν λέει όχι σε τίποτα αλλά δεν δίνει κολο, πρόθυμη να σε κάνει να το απολαύσεις, προσωπικά λόγω του ότι δεν μου αρέσει να πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες δεν θα ξανά πήγαινα αλλά όσοι θέλουν να περάσουν καλά είναι τίμια επιλογή, να παρακαλέσω να σεβάστηται τα γούστα μου και όχι σχόλια αρνητικά για τα γούστα μου
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Αυτή η κοπέλα σας απαντά?
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
σήμερα έκανα επίσκεψη στην ζαρκλυν, 60 άρα, πριν με κράξετε κάποιοι είναι θέμα γούστου, συνήθως δεν πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες αλλά σήμερα ήθελα να γαμησω την συγκεκριμένη, 50€ δίνει γλωσσοφιλο, πολύ καλή πιπα υγρή χωρίς προφυλακτικά, πολύ καλή συμμετοχή δεν λέει όχι σε τίποτα αλλά δεν δίνει κολο, πρόθυμη να σε κάνει να το απολαύσεις, προσωπικά λόγω του ότι δεν μου αρέσει να πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες δεν θα ξανά πήγαινα αλλά όσοι θέλουν να περάσουν καλά είναι τίμια επιλογή, να παρακαλέσω να σεβάστηται τα γούστα μου και όχι σχόλια αρνητικά για τα γούστα μου
Ο καθένας όπως την βρίσκει.,
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
σήμερα έκανα επίσκεψη στην ζαρκλυν, 60 άρα, πριν με κράξετε κάποιοι είναι θέμα γούστου, συνήθως δεν πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες αλλά σήμερα ήθελα να γαμησω την συγκεκριμένη, 50€ δίνει γλωσσοφιλο, πολύ καλή πιπα υγρή χωρίς προφυλακτικά, πολύ καλή συμμετοχή δεν λέει όχι σε τίποτα αλλά δεν δίνει κολο, πρόθυμη να σε κάνει να το απολαύσεις, προσωπικά λόγω του ότι δεν μου αρέσει να πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες δεν θα ξανά πήγαινα αλλά όσοι θέλουν να περάσουν καλά είναι τίμια επιλογή, να παρακαλέσω να σεβάστηται τα γούστα μου και όχι σχόλια αρνητικά για τα γούστα μου
Αν γουσταρεις φιλε δεν μας πεφτει λογος. Παντως με αυτες τις ηλικιες θα βρισκεις να γαμας μεχρι τα 90 σου :D:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα.
Αυτή η κοπέλα σας απαντά?
Παίζει να σε έχει μπαναρει;
Δοκίμασες WhatsApp και τηλέφωνο;
Δοκίμασε και από άλλο νούμερο.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Αν γουσταρεις φιλε δεν μας πεφτει λογος. Παντως με αυτες τις ηλικιες θα βρισκεις να γαμας μεχρι τα 90 σου :D:
το έγραψα μόνο και μόνο γιατί σε κάποιο νήμα δεν θυμάμαι τώρα αν είναι της Λεμεσού ή της Λευκωσίας κάποιοι ρωτούσαν πριν λίγες ημέρες για την συγκεκριμένη, όπως έχω πει είναι θέμα γούστου, προσωπικά έχω 2 που τις γαμαω δωρεάν τέτοιας ηλικίας, απλά είχα πολύ καβλα και είπα να την δοκιμάσω,
 
  • Like
Αντιδράσεις: mi35

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
μάγκες απλά ενημερωτικά για αποφυγή 9 στις 10 μαύρες από offer πάνε χωρίς προφυλακτικά, όσες ρώτησα από watsup πριν πάω όλες δέχονται χωρίς προφυλακτικά, αυτό είναι επικίνδυνο, λατρεύω τις μαύρες αλλά αυτές τις Κύπρου 1 στις 100 γαμιετε καλά και δεν αξίζουν, χρειάζεται προσοχή με όσους γαματε μαύρες
 

mi35

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2020
Μηνύματα
50
Like
30
Πόντοι
0
σήμερα έκανα επίσκεψη στην ζαρκλυν, 60 άρα, πριν με κράξετε κάποιοι είναι θέμα γούστου, συνήθως δεν πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες αλλά σήμερα ήθελα να γαμησω την συγκεκριμένη, 50€ δίνει γλωσσοφιλο, πολύ καλή πιπα υγρή χωρίς προφυλακτικά, πολύ καλή συμμετοχή δεν λέει όχι σε τίποτα αλλά δεν δίνει κολο, πρόθυμη να σε κάνει να το απολαύσεις, προσωπικά λόγω του ότι δεν μου αρέσει να πληρώνω για σεξ με τέτοιες ηλικίες δεν θα ξανά πήγαινα αλλά όσοι θέλουν να περάσουν καλά είναι τίμια επιλογή, να παρακαλέσω να σεβάστηται τα γούστα μου και όχι σχόλια αρνητικά για τα γούστα μου
Είχα ρωτήσει παλαιότερα που ήταν Λευκωσια και μετά χάθηκε.
Είναι όπως τις φωτός;
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Είχα ρωτήσει παλαιότερα που ήταν Λευκωσια και μετά χάθηκε.
Είναι όπως τις φωτός;
από φάτσα δείχνει γερασμένη, βυζια μεγάλα ζουμερά αλλά πεσμενα, λίγο διαφορετική από τις φώτο, στα πολύ + είναι ότι αξίζει η πιπα της
 
  • Like
Αντιδράσεις: mi35

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Αυτή η κοπέλα σας απαντά?
Ναι φίλε την έχω κάνει φωτογράφιση αν δεις στο σίτε μου. Απλά αργη να απαντήσει καμία φορά .
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
520
Like
721
Πόντοι
86
το έγραψα μόνο και μόνο γιατί σε κάποιο νήμα δεν θυμάμαι τώρα αν είναι της Λεμεσού ή της Λευκωσίας κάποιοι ρωτούσαν πριν λίγες ημέρες για την συγκεκριμένη, όπως έχω πει είναι θέμα γούστου, προσωπικά έχω 2 που τις γαμαω δωρεάν τέτοιας ηλικίας, απλά είχα πολύ καβλα και είπα να την δοκιμάσω,
Φιλε εχεις καποιο link με την ζαρκλυν? Επισης απο περιεργεια χωρις να κριτικαρω πως τις βρηκες τις 2 δωρεαν?χωρισμενες ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom