Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Freid90

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Ξέρω ότι υπήρχε μια σύντομη συζήτηση παλιότερα για την Mya Mya
Αυτό που ήθελα να ρωτίσω είναι εαν πήγε κάποιος πρόσφατα να μας πει σχόλια. Αξίζει?

Ευχαριστώ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Καλημέρα σε όλους. Ξέρω ότι υπήρχε μια σύντομη συζήτηση παλιότερα για την Mya Mya
Αυτό που ήθελα να ρωτίσω είναι εαν πήγε κάποιος πρόσφατα να μας πει σχόλια. Αξίζει?

Ευχαριστώ
Πριν μερικούς μήνες είχα πάει.
Τρελό κορμί, σιλικονατες τορπιλες αλλά σε απλό πρόγραμμα στα 60€ ήταν πολύ μαζεμένη.
Ίσως στα 80+ κάνει άλλα πράγματα.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
νεκρες λεμεσο πλεον, τιποτε που να αξιζει

μπαζαρακι βλεπω μονο αυτη πλεον αλα οπως ειπατε Lina δεν αξιζει πλεον
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
νεκρες λεμεσο πλεον, τιποτε που να αξιζει

μπαζαρακι βλεπω μονο αυτη πλεον αλα οπως ειπατε Lina δεν αξιζει πλεον
Διαφωνώ.
Υπάρχουν ενδιαφέρον κορμιά.
Τώρα άμα ψάχνεις μόνο μιλφ ή Κινέζες, ναι δεν έχει αρκετές από αυτές.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
για πια λες αν επιτρεπετε? οχι δεν ψαχνω μιλφ η κινεζες
Υπάρχουν 3,4 καλά κομμάτια.
Μην κάνουμε μάγκες τώρα τους πουθεναδες που δεν γράφουν τίποτα εδώ αλλά παίρνουν πληροφορίες ή άλλους που ρωτάνε και μετά ξεχνάνε να πούνε και ένα ευχαριστώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikmis

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Episkepsi sti korasida..proinitika.10:00 . Tis ipa 40 euro den ixe doulia mou ipen ok.40 euro pipa xoris profilaktiko.gamisi 20 lepta oti eprepe.thetiki xamogelasti kali pipa kalo gamisi i photos tin adikoun .apo konta pola omorfi psili 2 metra me wreo viszi 4ari aneta stito.wrea kolara .chrysanthos apartment. Palia itan me to psevdonimo Bianga
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Yana εστηλατης χθες whatsapp και δεν απαντησε ποτε
Diana επια πριν 3 μηνες, καμνι μασαζ και πεζησουτον μονο τιποτε αλο

Karina τουτη αν θυμαμαι καλα ηταν λαρνακα για πολυ καιρο δεν εδοκιμασα
 

Sexykokos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
383
Like
417
Πόντοι
21
Yana εστηλατης χθες whatsapp και δεν απαντησε ποτε
Diana επια πριν 3 μηνες, καμνι μασαζ και πεζησουτον μονο τιποτε αλο

Karina τουτη αν θυμαμαι καλα ηταν λαρνακα για πολυ καιρο δεν εδοκιμασα
Φίλε η Diana νομιζω ήταν λευκωσια με το όνομα μαρια
Είχε φωτο μια κοντοκουρεμένη
Ήταν εγκωμη πήγα μια φωρα μουπε κάνει body μασσαζ 30 λεπτα 70 ευρώ .. δεν δεχόταν με τιποτα πιο κάτω ..
Αρχίσαμε το μασσαζ κσι εγω τιν χάϊδευα όπου μπορούσα .. σιγά σιγά πήγα στο μουνι ήταν πολύ καυλωμενη.. και τελικά την γαμησα .. πολύ καλή στο γαμηση τις αρεστή νάνε απο πανω κσι να ανεβοξατεβενει
Μουπε ότι δεν το συνηθίζει να γαμιεται αλλά καυλωσε πολύ…
Μετά έφυγε απο εγκωμη..
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Φίλε η Diana νομιζω ήταν λευκωσια με το όνομα μαρια
Είχε φωτο μια κοντοκουρεμένη
Ήταν εγκωμη πήγα μια φωρα μουπε κάνει body μασσαζ 30 λεπτα 70 ευρώ .. δεν δεχόταν με τιποτα πιο κάτω ..
Αρχίσαμε το μασσαζ κσι εγω τιν χάϊδευα όπου μπορούσα .. σιγά σιγά πήγα στο μουνι ήταν πολύ καυλωμενη.. και τελικά την γαμησα .. πολύ καλή στο γαμηση τις αρεστή νάνε απο πανω κσι να ανεβοξατεβενει
Μουπε ότι δεν το συνηθίζει να γαμιεται αλλά καυλωσε πολύ…
Μετά έφυγε απο εγκωμη..
τι να πο δεν ειμαι σιγουρος, εγω πηγα οταν ηταν λεμεσο, μετα πηγε λαρνακα, αλα δεν θα ξαναπηγαινα για να ρισκαρο να της αγκυσω για να γαμηθει
 

epikalestis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
88
Πόντοι
0
Victoria: Victoria

Δεν είναι η μιλφ στις φώτο, αλλά μια μικρόσωμη ρωσσίδα, το γνώριζα αφού μου είχε στείλει φώτο από πριν, λογικά κάτω των 22, ωραίο σώμα για τα γούστα μου, αγγλικά πολύ λίγα αλλά ευχάριστη-χαμογελαστή, πολύ καλό τσιμπούκι, τιμή στα €60 τα 30λ, δεν ασχολήθηκα για παζάρια. Γενικά καλό πρόγραμμα.
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Victoria: Victoria

Δεν είναι η μιλφ στις φώτο, αλλά μια μικρόσωμη ρωσσίδα, το γνώριζα αφού μου είχε στείλει φώτο από πριν, λογικά κάτω των 22, ωραίο σώμα για τα γούστα μου, αγγλικά πολύ λίγα αλλά ευχάριστη-χαμογελαστή, πολύ καλό τσιμπούκι, τιμή στα €60 τα 30λ, δεν ασχολήθηκα για παζάρια. Γενικά καλό πρόγραμμα.
File leei ahis tixonas ine ston anemo apartment ?
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
520
Like
721
Πόντοι
86
Καλησπερα κοπελια, νεος στο αθλημα εδω, το λοιπον επισκεφτηκα την αντωνια Antonia ηλικια γυρω στα 30, 130 η ωρα 20ευρ το ακαποτο μπουκι. 70 το μισαωρο 50 το 15λεπτο. στο Mylos apartments . το διαμερισμα φτηνιαρικο απλο αλλα καθαρο, η κοπελα ψηλη οπως στις φωτο, λεπτη με σιλικονατα. το προγραμμα της ωρας απλο , 4-5 στασεις ,μπουκι βαθυ. η κοπελα φιλικη δεν κοιταει ρολοι και το παλευει πολυ, λιγο μπλα μπλα ,καθοδηγει καπως τα πραγματα και προτεινει αλλα οτι της ζητησα το εκανε,δεν λεει οχι. απο οτι καταλαβα δεν θελει fren kisses ουτε an@l
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Gia sas alania.devteri sinexomeni mera me poles kavles.estila minima sti korasida.60 euro oula ta klasika tous... lalotis 40 ke erkoume tora. Epia animou mia mavri etroetoun.kamno provlima lalimou ensareski touto pou vlepis lalotis entalsi alla ithela tin ali kopela pou ine sti photo ll. Lalotis ena fio lali mou oi lalwtis 20 euro mono pipa ok lali mlu pame sto dwmatio elalousemou an thelo 40 euro me gamisi lalotis mono pipa 20 euro.vkaloto pokso valito vouko xinotis sto stoma enevriase ithele na tis doko le to alo 20ariko pou evastpusa.lalo tis ena sou kamw provlima stamata esalavatouse eskoupistika efia 10 lepta pipa 20 euro me xisimo sto stoma.xwris profilaktiko.
Pedia men diate pano pou 30 euro se mavres
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom