Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
γνωριζεις καποιος χωρο που να κανουν κανονικο μασαζ (οχι χαιδεμα) και παιξιμο στο τέλος;
παλιά για μασάζ και παίξιμο έλεγαν ότι αυτή είναι φοβερή. τώρα πόσο φοβερό μπορεί να είναι ενα παίξιμο δεν ξέρω, πάντως για μασάζ εγώ θα πήγαινα σε επαγγελματικό από φυσιοθεραπευτή
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
παλιά για μασάζ και παίξιμο έλεγαν ότι αυτή είναι φοβερή. τώρα πόσο φοβερό μπορεί να είναι ενα παίξιμο δεν ξέρω, πάντως για μασάζ εγώ θα πήγαινα σε επαγγελματικό από φυσιοθεραπευτή
φιλε αυτη ειναι μεγαλης ηλικιας και καμια σχεση με φοβερη
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Γνωρίζει καποιος φίλος καποια κοπέλα που να είναι πολύ καθαρή και να εχει υπομονή για πρωτάρη;
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Γνωρίζει καποιος φίλος καποια κοπέλα που να είναι πολύ καθαρή και να εχει υπομονή για πρωτάρη;
Αμα λες πρωταρη; εννοεις οτι δεν πηγε με πουτανα ξανα ή γενικα στο σεξ;
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
17χρονο πρωταρη στο σεξ
Φιλε θα σου προτεινα καποια δοκιμασμενη απο κανενα καλο γραφειο οπου μπορεις να συνεννοηθεις και να ζητησεις συγκεκριμενη μεταχειρηση. Θα απεφευγα ανεξαρτητες.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
17χρονο πρωταρη στο σεξ
συμφωνώ ειδικά για πρώτη επαφή καλύτερα με καμιά Ναομι του σαφαρι να σε ταραξει, ίσως να εν καλό να το ξέρει ότι μιλούμε για πρωταρη αλλά εγώ όταν άρχισα εμυριζουνταν το ότι είμαι πρωταρης και επροσπαθούσαν να μου γελασουν ξεκάθαρα..
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
συμφωνώ ειδικά για πρώτη επαφή καλύτερα με καμιά Ναομι του σαφαρι να σε ταραξει, ίσως να εν καλό να το ξέρει ότι μιλούμε για πρωταρη αλλά εγώ όταν άρχισα εμυριζουνταν το ότι είμαι πρωταρης και επροσπαθούσαν να μου γελασουν ξεκάθαρα..
Εννα το φαρασει το κοπελλουι αν τον στειλει στη Ναομι. καμια πιο υλαρη gfe φαση τσε πιο νεαρη θα ελεα :)
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Εννα το φαρασει το κοπελλουι αν τον στειλει στη Ναομι. καμια πιο υλαρη gfe φαση τσε πιο νεαρη θα ελεα :)
μπορεί να έχεις και δικεο, εξαρτάται τι ψάχνει το παιδί,

αν θέλει μιλφ θα την εβγαζα και με κάποια του άνεμος,


αν θέλει μουναρα gfe εν το σαφαρι πιο ακριβό, καλύτερα να περιμένει να έρτει η Φοξι.
αν θελει μουναρα ξεκολομα Ναομι σαφαρι

Αν θέλει φτηνό gfe και δεν τον ενδιαφέρει η εμφάνιση η στειση αρέσκει μου σαν χαρακτήρας ότι θέλω δεχετε με κανει να νιώθω ότι το απολαμβάνει, είναι κοντοχοντρη αλλά δεν σε κάποιες περίπτωσεις δεν με πειράζει.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
γνωριζει κάποιος καποια για gfe. ειναι σημαντικο να ειναι καθαρη και ευγενική
λογικά έρχεται και η Goldy απο5 Λευκωσία αν ενδιαφέρετε για ξανθή, κατσε να μάθουμε πληροφορίες από κανένα Λευκωσιατη. Αλλα δώσε κατι πιο συγκεκριμένο να βοηθήσουμε φιλε, ξανθή μελαχρινή; βυζια κώλο; γεματουα λεπτή; έχουμε και τα γούστα μας ο καθένας
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.816
Like
722
Πόντοι
96
δεν ξέρω τι παίζει μαζί της ρε φίλε και εγώ δυσκολευτηκα είδες, πάντως και την ώρα που ήμουν εκεί χτύπησε το τηλέφωνο και δεν το απάντησε οπότε μάλλον πρέπει να την πετύχεις μόνη σπίτι.. εγώ πήγα κατα τις 15:30 Κυριακή.. πάντως ελπίζω να μην μένει εκεί, τέτοια διαμερίσματα περιμένω να μένουν Ινδοί Πακιστανοί, γενικά πολύ φτωχά άτομα. Ακόμα και τα ρούχα της ήταν σε βαλίτσα ταξιδιού και είναι χρόνια εκεί η τύπισσα..
ναι , ενιξερω αν οντος μινισκει τζαμε , παντος πριν 3 χρονια ειπεν μου οτι εφιλαεν ριαλια να αγωρασει σπιτη.

Σημερα επιανατην οστορα δεν απαντησεν ακομα
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
λογικά έρχεται και η Goldy απο5 Λευκωσία αν ενδιαφέρετε για ξανθή, κατσε να μάθουμε πληροφορίες από κανένα Λευκωσιατη. Αλλα δώσε κατι πιο συγκεκριμένο να βοηθήσουμε φιλε, ξανθή μελαχρινή; βυζια κώλο; γεματουα λεπτή; έχουμε και τα γούστα μας ο καθένας
καθαρή ευγενική και με υπομονή. να ειναι εμφανισιμη χωρις τατου. τα υπολοιπα οπως να ναι
 

Puppetmaster47

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2020
Μηνύματα
36
Like
34
Πόντοι
0
λογικά έρχεται και η Goldy απο5 Λευκωσία αν ενδιαφέρετε για ξανθή, κατσε να μάθουμε πληροφορίες από κανένα Λευκωσιατη. Αλλα δώσε κατι πιο συγκεκριμένο να βοηθήσουμε φιλε, ξανθή μελαχρινή; βυζια κώλο; γεματουα λεπτή; έχουμε και τα γούστα μας ο καθένας

Kseroume gia tin Goldy kati? fenete mounara pantos
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom