Νέα

Απιστία αποδεικνύεται από κονδυλώματα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gademian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gademian

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θέλοντας να βοηθήσω φίλο μου που δεν έχει και πολύ επαφή με την τεχνολογία και ζει σε μικρή επαρχιακή πόλη σας γράφω τα εξής και θέλω τις απόψεις σας:
Μένω σε μικρή επαρχιακή πόλη τριάντα χρονών παντρεμένος από τα 18 με την πρώτη μου ερωτική σύντροφο για την οποία ήμουνα και εγώ ο πρώτος της ερωτικός σύντροφος.
Με τη δουλειά μου τα τελευταία χρόνια κατέβαινα μία φορά στους τρείς μήνες για λίγες ώρες Αθήνα όπου παρακινούμενος από φίλο μου επισκεφθήκαμε κάποια στούντιο της πόλης και κάποια city-tour. H γυναίκα μου κάνει κάθε χρόνο pap test δεν είχε παρατηρηθεί τίποτα αυτή τη φορά όμως εμφανίστηκαν ίχνη HPV κονδυλώματα.
Το λέω με κόκκινα γράμματα γιατί ξέρω ότι θα ειπωθεί αν αποκλείσουμε πιθανή απιστία της γυναίκας μου την έχω κολλήσει σίγουρα εγώ? όλες οι επαφές μου ήταν με προφυλακτικό, οι στοματικές ήταν και χωρίς προφυλακτικό και σε ελάχιστες περιπτώσεις έχω κάνει γλειφομούνι.
Ο γυναικολόγος όταν το ανακοίνωσε μας είπε ότι αν ο μοναδικός σύντροφος της γυναίκας μου είμαι εγώ τότε εγώ της το μετέδωσα και από τότε αντιμετωπίζω καχυποψία από μέρους της.Έχω περιθώρια να ισχυριστώ κάτι για να μην αποκαλυφθώ?


 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
πες της ότι δεν το έκανες εσύ αυτό... αλλά ο άλλος σου εαυτός ... !!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τυπε πες την αληθεια σε μπορδελο πηγες δεν την απατησες το θεμα ειναι τα κονδυλωματα τωρα τι θα γινει;;;
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης ρωτησέ τον αν χωράει να περάσει άνετα από τη πόρτα του σπιτιού του !! ;) :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Θέλοντας να βοηθήσω φίλο μου που δεν έχει και πολύ επαφή με την τεχνολογία και ζει σε μικρή επαρχιακή πόλη σας γράφω τα εξής και θέλω τις απόψεις σας:
Μένω σε μικρή επαρχιακή πόλη τριάντα χρονών παντρεμένος από τα 18 με την πρώτη μου ερωτική σύντροφο για την οποία ήμουνα και εγώ ο πρώτος της ερωτικός σύντροφος.
Με τη δουλειά μου τα τελευταία χρόνια κατέβαινα μία φορά στους τρείς μήνες για λίγες ώρες Αθήνα όπου παρακινούμενος από φίλο μου επισκεφθήκαμε κάποια στούντιο της πόλης και κάποια city-tour. H γυναίκα μου κάνει κάθε χρόνο pap test δεν είχε παρατηρηθεί τίποτα αυτή τη φορά όμως εμφανίστηκαν ίχνη HPV κονδυλώματα.
Το λέω με κόκκινα γράμματα γιατί ξέρω ότι θα ειπωθεί αν αποκλείσουμε πιθανή απιστία της γυναίκας μου την έχω κολλήσει σίγουρα εγώ? όλες οι επαφές μου ήταν με προφυλακτικό, οι στοματικές ήταν και χωρίς προφυλακτικό και σε ελάχιστες περιπτώσεις έχω κάνει γλειφομούνι.
Ο γυναικολόγος όταν το ανακοίνωσε μας είπε ότι αν ο μοναδικός σύντροφος της γυναίκας μου είμαι εγώ τότε εγώ της το μετέδωσα και από τότε αντιμετωπίζω καχυποψία από μέρους της.Έχω περιθώρια να ισχυριστώ κάτι για να μην αποκαλυφθώ?

ας πάει σε έναν αφροδισιολόγο να του πλέξει ένα πιθανό σενάριο με επιστημονική βάση (πχ οι μυρμηγκιές αν δεν κάνω λάθος είναι αποτέλεσμα του ίδιου ιού, οπότε ίσως τα κονδυλώματα θα μπορούσαν να οφείλονται σε απλή επαφή με μυρμηγκιά στο χέρι, ξέρω γω... επίσης νομίζω ότι έχω διαβάσει πως τα κονδυλώματα μεταδίδονται κυρίως με την σεξουαλική επαφή αλλά όχι αποκλειστικά, οπότε ψάξ'το μπορεί να βρεις κάτι)
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Στον τράχηλο της μήτρας , δεν νομίζω να μπήκε δάχτυλο μάγκες . Κάτι άλλο έχει μπεί και δε νομίζω να ήταν του φίλου που ρωτάει !!
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Ελα ντέ ? Μόνο η κυρία ξέρει τι μπήκε εκεί μέσα . Ο φίλος θα μείνει με την απορία και τις τύψεις ότι γάμησε μερικές φορές σε ντέλα , στούντια και μερικά τούρια !!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ας πάει σε έναν αφροδισιολόγο να του πλέξει ένα πιθανό σενάριο με επιστημονική βάση (πχ οι μυρμηγκιές αν δεν κάνω λάθος είναι αποτέλεσμα του ίδιου ιού, οπότε ίσως τα κονδυλώματα θα μπορούσαν να οφείλονται σε απλή επαφή με μυρμηγκιά στο χέρι, ξέρω γω... επίσης νομίζω ότι έχω διαβάσει πως τα κονδυλώματα μεταδίδονται κυρίως με την σεξουαλική επαφή αλλά όχι αποκλειστικά, οπότε ψάξ'το μπορεί να βρεις κάτι)
τυπε και οι μυρμιγκιες κονδυλωμα ειναι? μπορει να μεταδωθει δηλαδη απο δακτυλακι?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Στον τράχηλο της μήτρας , δεν νομίζω να μπήκε δάχτυλο μάγκες . Κάτι άλλο έχει μπεί και δε νομίζω να ήταν του φίλου που ρωτάει !!
το πιθανότερο είναι ο τύπος να άρπαξε κονδυλώματα αφού λέει ότι πήγαινε σε στούντιο κτλ και να τα μετέδωσε στην γυναίκα του ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Oι εκδιδόμενες είναι μάλλον απίθανο,ειδικά με όσα αποκαλύφτηκαν πριν κανά χρόνο,να μην ήταν ελεγμένες ιατρικά και υγιείς όσον αφορά τα κονδυλώματα.
Οπότε παίχτη βγάλε τα συμπεράσματά σου.
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Ναι μπορεί αλλά πόσο μακρύ δάχτυλο να έχει ?:grin:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
τυπε και οι μυρμιγκιες κονδυλωμα ειναι? μπορει να μεταδωθει δηλαδη απο δακτυλακι?
δεν είναι κονδύλωμα αλλά έχω διαβάσει ότι προκαλείται από τον ίδιο ιό, δεν το μετέφερα ως γνώση αλλά ως μπαρούφα ενδεχόμενο, αν το ψάξει με έναν γιατρό θα του δώσει μια εναλλακτική για να είναι καλυμμένος
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
δεν είναι κονδύλωμα αλλά έχω διαβάσει ότι προκαλείται από τον ίδιο ιό, δεν το μετέφερα ως γνώση αλλά ως μπαρούφα ενδεχόμενο, αν το ψάξει με έναν γιατρό θα του δώσει μια εναλλακτική για να είναι καλυμμένος
ηξερα μια που ειχε μυρμιγκια στο δακτυλο.. :grin:
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχας φιλε το θεμα σας δεν πρεπει να ειναι ποιος τα κολλησε σε ποιον αλλα πως θα θεραπευτειτε και οι δυο ;) μετα μπορειτε ανετα να κανετε τον καβγα σας
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τύπε ο φίλος σου έχει κονδυλώματα? Για να καταλάβουμε ποιος έχει τα κέρατα..
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Το HPV δεν θεραπέυετε , το κουβαλάς μια ζωή ! . Στο America λένε ότι όποιος δεν το ΄χει δεν πηδάει !
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ναι ο φίλος του φιλου του κλώνου,δες ημερομηνία και ωρα εγγραφής και το πρώτο ποστάρισμα-άνοιγμα θέματος κι είσαι μέσα  :grin:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
το πιθανότερο είναι ο τύπος να άρπαξε κονδυλώματα αφού λέει ότι πήγαινε σε στούντιο κτλ και να τα μετέδωσε στην γυναίκα του ;)

Το χειρότερο σενάριο για τον τύπο είναι να τον κερατώνει η γυναίκα του και να άρπαξε από αλλού κονδυλώματα, μετά να τον κόλλησε και αυτόν και να πέσει πάνω του το φταίξιμο.. Κερατάς και δαρμένος μετά  :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Φιλαράκι πρόσεξε μη τη χώνει ο γυναικολόγος ακάποτα και τα ρίχνει σε σένα μετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom