Νέα

Απιστία αποδεικνύεται από κονδυλώματα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gademian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτεs  ειναι  λυσειs...Καμμια φορα λεω παραφραζονταs........οχι gouγκλαρισε το  αλλα,
bouγκλαρισε το και θα βρεθει λυση  :grin:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Μπορει να μεταδοθει κι εκτος σεξ πχ απο τουαλετα.
Ειναι μυθος οτι δεν θεραπευεται, αν κανεις σωστη υγειηνη ζωη κ δεν καπνιζεις μπορει και να φυγει μετα απο 1-2 χρονια, θα της το ειπε κ ο γιατρος.
Δεν υπαρχει νομιζω τροπος να δεις αν το εχεις παρα μονο αν εκδηλωθει στο πεος σου με μορφη κονδυλωματων.
1/2 νεους εως 30 το εχουν οποτε η πιθανοτητα να εχεις συνεβρεθει με ιεροδουληπου το εχεινειναι σχεδον ιση με 1! Επισης μπορει να βαζεις προφυλαδτικο αλλα οταν το βγαζεις ερχεσαι σε επαφη με υγρα κ μετα τον πιανεις κλπ.. Μπορει να ερχεσαι δλδ εμμεσα σε επαφη.
Οπως και να εχει δεν θα στο παιξω ηθικολογος αλλα βαζεις σε κινδυνο εστω και εμμεσα την γυναικα σου εφοσον την απατας και μαλιστα με ιεροδουλες. Σκεψου αν αξιζει να διαλυσεις την οικογενεια σου. Φιλικα
 

Ntoura Liarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2013
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Ο γυναικολόγος όταν το ανακοίνωσε μας είπε ότι αν ο μοναδικός σύντροφος της γυναίκας μου είμαι εγώ τότε εγώ της το μετέδωσα και από τότε αντιμετωπίζω καχυποψία από μέρους της.Έχω περιθώρια να ισχυριστώ κάτι για να μην αποκαλυφθώ?
Φίλε έπρεπε να μιλήσεις(λαδώσεις)με τον γυναικολόγο για να τα κάνει "κιριζάκατα αλλιώς και αλλού αλλιώτικα"..για να σε υποψιάζεται μόνο
και να μην σου έχει ανοίξει το κεφάλι(ακόμα)παίζουν δύο σενάρια,να σε αγαπάει πολύ η να είναι οικονομικά εξαρτημένη από εσένα.
Δικαιολογία δεν υπάρχει καμία για να της πεις,άστο έτσι και τραβάτε στον γιατρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom