Νέα

Απιστία αποδεικνύεται από κονδυλώματα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gademian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.911
Κριτικές
16
Like
14.754
Πόντοι
6.515
[quote author=nixtoperpatitis  link=topic=169339.msg4391625#msg4391625 date=1362151264]
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ... Η χαζος εισαι η μας παριστανεις τον χαζο για να ασχολουνται μαζι σου ...Πρωτον--Τραβα να εξεταστεις αν εχεις κατι σε εναν αφροδοσιολογο και θα καταλαβεις αν εισαι κερατας η αν εκανες την μαλακια ... ΔΕΥΤΕΡΟΝ -- Εσυ δεν διακρινεις κατι οταν κοιτας τον πουτσο σου ??,  [/quote]

τι πρεπει να διακρινει καποιος στο πουτσο του οταν εχει κονδυλωματα? :think:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Θέλοντας να βοηθήσω φίλο μου που δεν έχει και πολύ επαφή με την τεχνολογία και ζει σε μικρή επαρχιακή πόλη σας γράφω τα εξής και θέλω τις απόψεις σας:
Μένω σε μικρή επαρχιακή πόλη τριάντα χρονών παντρεμένος από τα 18 με την πρώτη μου ερωτική σύντροφο για την οποία ήμουνα και εγώ ο πρώτος της ερωτικός σύντροφος.
Με τη δουλειά μου τα τελευταία χρόνια κατέβαινα μία φορά στους τρείς μήνες για λίγες ώρες Αθήνα όπου παρακινούμενος από φίλο μου επισκεφθήκαμε κάποια στούντιο της πόλης και κάποια city-tour. H γυναίκα μου κάνει κάθε χρόνο pap test δεν είχε παρατηρηθεί τίποτα αυτή τη φορά όμως εμφανίστηκαν ίχνη HPV κονδυλώματα.
Το λέω με κόκκινα γράμματα γιατί ξέρω ότι θα ειπωθεί αν αποκλείσουμε πιθανή απιστία της γυναίκας μου την έχω κολλήσει σίγουρα εγώ? όλες οι επαφές μου ήταν με προφυλακτικό, οι στοματικές ήταν και χωρίς προφυλακτικό και σε ελάχιστες περιπτώσεις έχω κάνει γλειφομούνι.
Ο γυναικολόγος όταν το ανακοίνωσε μας είπε ότι αν ο μοναδικός σύντροφος της γυναίκας μου είμαι εγώ τότε εγώ της το μετέδωσα και από τότε αντιμετωπίζω καχυποψία από μέρους της.Έχω περιθώρια να ισχυριστώ κάτι για να μην αποκαλυφθώ?

Καλα να παθεις!  :birdman:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
φιλος μηπως τα μπερδεψες λιγο, για δες στο θρεντ ''εχετε παει με πουτανα χωρις καποτα'' μπας κ σε πετυχεις πουθενα.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Θέλοντας να βοηθήσω φίλο μου που δεν έχει και πολύ επαφή με την τεχνολογία και ζει σε μικρή επαρχιακή πόλη σας γράφω τα εξής και θέλω τις απόψεις σας:
Μένω σε μικρή επαρχιακή πόλη τριάντα χρονών παντρεμένος από τα 18 με την πρώτη μου ερωτική σύντροφο για την οποία ήμουνα και εγώ ο πρώτος της ερωτικός σύντροφος.
Με τη δουλειά μου τα τελευταία χρόνια κατέβαινα μία φορά στους τρείς μήνες για λίγες ώρες Αθήνα όπου παρακινούμενος από φίλο μου επισκεφθήκαμε κάποια στούντιο της πόλης και κάποια city-tour. H γυναίκα μου κάνει κάθε χρόνο pap test δεν είχε παρατηρηθεί τίποτα αυτή τη φορά όμως εμφανίστηκαν ίχνη HPV κονδυλώματα.
Το λέω με κόκκινα γράμματα γιατί ξέρω ότι θα ειπωθεί αν αποκλείσουμε πιθανή απιστία της γυναίκας μου την έχω κολλήσει σίγουρα εγώ? όλες οι επαφές μου ήταν με προφυλακτικό, οι στοματικές ήταν και χωρίς προφυλακτικό και σε ελάχιστες περιπτώσεις έχω κάνει γλειφομούνι.
Ο γυναικολόγος όταν το ανακοίνωσε μας είπε ότι αν ο μοναδικός σύντροφος της γυναίκας μου είμαι εγώ τότε εγώ της το μετέδωσα και από τότε αντιμετωπίζω καχυποψία από μέρους της.Έχω περιθώρια να ισχυριστώ κάτι για να μην αποκαλυφθώ?
φιλε μην αποκλειεις τιν απιστια  γιατι τν κοβο  τν φιλο σου για ταρανδο
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
100% τα κόλλησες από τις εκδιδόμενες, δημόσιο μουνί you know? κάθε καρυδιάς καρύδι το βάζει εκεί μέσα,οι ιεροδουλες  έχουνε 9 στους 10 τον ιο hpv χαλαρά! καλα γαμησια :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
100% τα κόλλησες από τις εκδιδόμενες, δημόσιο μουνί you know? κάθε καρυδιάς καρύδι το βάζει εκεί μέσα,οι μπουρδελιαριδες  έχουνε 9 στους 10 τον ιο hpv χαλαρά! καλα γαμησια :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
ρε φιλε φορουσε προφυλακτικο . εκτος απο το γυμνο πως εισε τοσο σιγουρος
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
[quote author=mpozanis  link=topic=169339.msg4392127#msg4392127 date=1362162181]
ρε φιλε φορουσε προφυλακτικο . εκτος απο το γυμνο πως εισε τοσο σιγουρος
[/quote]

κολαει πολυ ευκολα, οι εκδιδόμενες εχουνε ολες!γιατί να ενοχοποιήσει την γυναικούλα που αυτή η κακομοίρα τον περίμενε σπίτι όσο αυτός γαμούσε πουτάνες?
 

Επισκέπτης
[quote author=mpozanis  link=topic=169339.msg4392127#msg4392127 date=1362162181]
ρε φιλε φορουσε προφυλακτικο . εκτος απο το γυμνο πως εισε τοσο σιγουρος
[/quote]
το παρασημο αυτο κολλαει και με καποτουλα

Προφυλακτικά [Επεξεργασία]
Το προφυλακτικό δεν παρέχει ουσιαστική προστασία ενάντια στον HPV αλλά μειώνει τις πιθανότητες μετάδοσης του ιού.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
κολαει πολυ ευκολα, οι εκδιδόμενες εχουνε ολες!γιατί να ενοχοποιήσει την γυναικούλα που αυτή η κακομοίρα τον περίμενε σπίτι όσο αυτός γαμούσε πουτάνες?
γιατι ποιος το ειπε οτι η γυναικουλα του δεν  :zfuck: :zfuck:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
το παρασημο αυτο κολλαει και με καποτουλα

Προφυλακτικά [Επεξεργασία]
Το προφυλακτικό δεν παρέχει ουσιαστική προστασία ενάντια στον HPV αλλά μειώνει τις πιθανότητες μετάδοσης του ιού.
λιγο δυσκολα πρεπει να ερθει σε επαφη
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τώρα, πες στο φίλο σου είναι αργά. Έμαθε αυτή ότι έχει κονδυλώματα από τον εραστή και πέρασ στην επίθεση.
Ο φίλος σου ψάρωσε, ένιωσε αμηχανία, δεν της επέρριψε άμεσα ευθύνες και πίαστηκε στα πράσσα.
Τώρα η κυρία όχι μονάχα την έβγαλε λάδι αλλά ανακάλυψε και ότι ο άντρας της της τα φοράει.
Αλλά, πες στο φίλο σου, γίμεται γάμος στα 18; Τι ψάχνεις να βρεις, ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΕΣ.

Disclaimer: Είμαι ένας άσχετος μαλάκας που κάνω την πλάκα μου στην ανωνυμία του διαδικτύου.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
το παρασημο αυτο κολλαει και με καποτουλα

Προφυλακτικά [Επεξεργασία]
Το προφυλακτικό δεν παρέχει ουσιαστική προστασία ενάντια στον HPV αλλά μειώνει τις πιθανότητες μετάδοσης του ιού.

Που είσαι εσύ ρε αλήτη  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
[quote author=mpozanis  link=topic=169339.msg4392244#msg4392244 date=1362163819]
λιγο δυσκολα πρεπει να ερθει σε επαφη
[/quote]
χαλαρα φιλε
η καποτουλα δεν μενει στην θεση της
εκτος αν βαζεις μονο το κεφαλι μεσα
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ελα ντε!!!!! Παν/νοs/χωρισμενοs/αραβωνιασμενοs/λογοδοσμενοs/ελευθεροs.....Πρεπει να δινει αναφορα?? :grin:

οταν παμε και τρωμε ενα burger σε φαστφουνταδικο επειδη μας ηρθε μια λιγουρα εκεινη την στιγμη μετα πρεπει να εχουμε ενοχες που δεν το καμακωσαμε σε καποιο μπαρ πρωτα?  :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
οταν παμε και τρωμε ενα burger σε φαστφουνταδικο επειδη μας ηρθε μια λιγουρα εκεινη την στιγμη μετα πρεπει να εχουμε ενοχες που δεν το καμακωσαμε σε καποιο μπαρ πρωτα?  :grin:
Απ την μυτη πανε να μαs το βγαλουνε.....Αφηστε να το χαρουμε οσο ειναι χμμ  σχετικα φτηνο  :grin: :grin:
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
A) αρνεισαι με σθενος και εντονα καθε εξωσυζυγικη σχεση απο τοτε που την ειδες για πρωτη φορα μεχρι τωρα.

Β) περνας αντεπιθεση παιζοντας το τρελα θιγμενος και οτι ειναι μεγαλο πληγμα για σενα που δεν  μπορεις να ξεπερασεις, κλπ ασχετα αν αυτη επιμενει. Εκει παιζει να βγει και λαβρακι...

Γ) Μετα απο καμμια βδομαδα συνεχους μουρμουρας και αφου δεν εχει βγει λαβρακι, ανακαλυπτεις στο ιντερνετ (και καλα) οτι κολλαει και σε τουαλετα και της το λες, μαζι με κατι του στυλ "μωρο μου θα τρελαινομουν αν ηταν αληθεια", "ποσο σε αγαπαω" και τα ρεστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom