Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
takis13takis εγω το ανοιξα,ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ BLOG,ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΤΡΩΚΤΙΚΟ κ δεν με ενδιαφερει ο συριζα,αλλα με το ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΘΡΑΚΗ κ το ξαναρωτησα στην αρχη,αλλα κανενας δεν ασχοληθηκε σοβαρα με το οτι ο ΚΑΡΑΜΑΝ ΑΛΗΣ εχει αφησει να αλωνιζουν βουλευτες κ πρακτορες της τουρκιας
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Καλως εναν ακομα κουμουνιστη σ'αυτο το φορουμ. >:(

Ειναι σαν τα ζωηφια εξαπλωνονται γαμωτη μου.

Δηλαδη οποιος ειναι Ελληνας και οχι Ανθελληνας και αγαπαει την πατριδα του και στο κατω κατω εχει τα κοτσια να μιλαει για αληθειες θεωρηται στρατοκαβλος?Καλο και αυτο.

Τι να πω.Τραβα με την πουσταρα σου την Αλεξια Τσιπρα και παρατα μας. :P
 

takis13takis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Επ
Καλως εναν ακομα κουμουνιστη σ'αυτο το φορουμ. >:(

Ειναι σαν τα ζωηφια εξαπλωνονται γαμωτη μου.

Δηλαδη οποιος ειναι Ελληνας και οχι Ανθελληνας και αγαπαει την πατριδα του και στο κατω κατω εχει τα κοτσια να μιλαει για αληθειες θεωρηται στρατοκαβλος?Καλο και αυτο.

Τι να πω.Τραβα με την πουσταρα σου την Αλεξια Τσιπρα και παρατα μας. :P

Το ότι έχεις σκατά στο κεφάλι είναι κάτι παραπάνω από προφανές.!

Που διάβασες εγώ να χαρακτήρισα αυτούς που αγαπούν την πατρίδα τους στρατόκαβλους ; Ποιες αλήθεις εχουν τα κότσια να πουν..;; Εγώ έψαξα και δεν έμαθα τελικά τι έχει γίνει με την δασκάλα..!

Ανθέληννες είστε όλοι εσείς που τόσα χρόνια ανεχτήκατε και γίναμε Ζιμπάμπουε..

Που πέρνουμε 700 ευρώ, που στα σχολεία μας μαθαίνουν ότι γουστάρουν, που πάμε στο ΙΚΑ και μας πηδάνε, που σκοτωνόμαστε κάθε Σαββατοκύριακο στους δρόμους. Εσείς είστε ανθέλληνες μεγάλε...

Γιατί άμα μίλαγε κανείς για σοβαρά θέματα δεν θα είμασταν έτσι...

 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Καλως εναν ακομα κουμουνιστη σ'αυτο το φορουμ. >:(

Ειναι σαν τα ζωηφια εξαπλωνονται γαμωτη μου.

Δηλαδη οποιος ειναι Ελληνας και οχι Ανθελληνας και αγαπαει την πατριδα του και στο κατω κατω εχει τα κοτσια να μιλαει για αληθειες θεωρηται στρατοκαβλος?Καλο και αυτο.

Τι να πω.Τραβα με την πουσταρα σου την Αλεξια Τσιπρα και παρατα μας. :P
εγω ειμαι ανενταχτος αριστερος,με βαση την λογικη 'καποιων' που κονομανε απο τυπογραφεια κ απο αλλες δουλειες βλεπε αλαβανος,θα επρεπε να λεω τα χειροτερα για την χωρα μου η να αδιαφορω για τους τουρκους πρακτορες,αλλιως θα ημουν φασιστας..

οι ιδιοι που ασχολουνται με τα νησια τονπαιζογλου κ την κατοχη τους απο τους τονπινογλου,δεν εχουν ασχοληθει ποτε με κατεχομενη κυπρο,σκοπια κ προκλησεις τους,θρακη κλπ..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Μαθαμε κατι σημερα....η Βενεζουελα και η Βολιβια εχουν λεει κομμουνισμο...σαν την Αγγλια,Γερμανια κλπ κλπ και κατι για ολουσ τους Ελληναραδες.....ρε μαγκες αντε μπειτε μπροστα και εμεις ακολουθουμε...αλλα ξεχασα οι περισσοτεροι απο εσας ησασταν Ι5,ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ  και βγαζετε τα απωθημενα σας με το να το παιζετε πατριωτες...ακριβως σαν αυτους τους ταχα αγριους της χρυσης αυγης που οι περισσοτεροι ειναι ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΕΣ ΑΔΕΛΦΕΣ...

θα στο πω και εσενα
κοψε την πρωινη γιατι θασε κοψει :jerking:
αν παλι δεν θες να την κοψεις γουστο σου
ηρεμησε μονο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Βασικά καλησπέρα σας...

Το παρόν thread είναι εντελώς απαράδεκτο.

Μιλάει για ένα περιστατικό, με την μόνη περιγραφή "Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου".

Ποια είναι η εν λόγω κυρία, για ποιο λόγο χαρακτηρίζεται ελληνόψυχη, ποιο απειλούν να την κάψουν..δεν διευκρινίζεται.

Η μόνη παραπομπή...είναι σε ένα άθλιο ιστολόγιο ή ΜΠΛΟΚ όπως αναφέρθηκε..!!!...και αυτό στην αρχική του σελίδα.

Και φυσικά απο κάτω και η μπηχτή της εφημερίδας για τον ΣΥΡΙΖΑ, η οποία με μεγάλη χαρά αναδημοσιεύεται.

Η συνέχεια της συζήτησης γίνεται ανάμεσα σε στρατόκαβλους....για την μεγάλη τιμή να υπηρετήσουν την πατρίδα τους, και

η συνέχεια στην θεωρία του κομμουνισμού.!

Και έρχομαι να θέσω μερικά ερωτήματα :

1.) Ανοίγεις ένα ολόκληρο thread για να ρωτήσεις γιατί δεν επεμβένει ο ΣΥΡΙΖΑ..;; Από πότε ο ΣΥΡΙΖΑ επέχει θέση αστυνομίας..;;

2.) Αναδημιοσιεύεις απλά ένα άρθο και αυτό μέσω ενός ιστολογίου. Γιατί.;; Έλλειψη διαφήμησης..;;;

3.) Εαν πραγματικά σε ενδιέφερε το θέμα της δασκάλας..και όχι η δημιουργία εντυπώσεων, θα ανέφερες τα περιστατικά....και δεν θα πέταγες απλά λάσπη..!!

Ευχαριστώ για την προσοχή σας..!!

Ααα και δεν με περιμένει η Αλέκα και μάλλον ούτε και ο Αλέκος...για τον Αλέξη θα δούμε..!!!!

εφοσον υπαρχουν αντιστοιχα <<δικα>> σας θρεντ δεν ειναι κακο να υπαρχει και αυτο
αν παλι θεωρεις οτι δεν θα πρεπε να υπαρχουν πολιτικα στο σαιτ μαζι σου
τα παραπονα σου στον αντμιν
σοβαρα θεματα δεν ειναι μονο ποσα θα βαλεις στην τσεπη σου
μην ειμαστε μηδενιστες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
εγω ειμαι ανενταχτος αριστερος,με βαση την λογικη 'καποιων' που κονομανε απο τυπογραφεια κ απο αλλες δουλειες βλεπε αλαβανος,θα επρεπε να λεω τα χειροτερα για την χωρα μου η να αδιαφορω για τους τουρκους πρακτορες,αλλιως θα ημουν φασιστας..

οι ιδιοι που ασχολουνται με τα νησια τονπαιζογλου κ την κατοχη τους απο τους τονπινογλου,δεν εχουν ασχοληθει ποτε με κατεχομενη κυπρο,σκοπια κ προκλησεις τους,θρακη κλπ..

και δεξιοι και αριστεροι πατριωτες υπαρχουν
βλεπω διαδηλωσεις για την παλεστινη τον λιβανο και αλλα
θα ηθελα να δω μιαγια την κυπρο ας πουμε η για τα δικαιωμαα των βορειοηπειρωτων
δεν θαταν κακο
 

analhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
1.) Ανοίγεις ένα ολόκληρο thread για να ρωτήσεις γιατί δεν επεμβένει ο ΣΥΡΙΖΑ..;; Από πότε ο ΣΥΡΙΖΑ επέχει θέση αστυνομίας..;;

Προφανώς, όχι να επέμβει ως αστυνομική δύναμη, αλλά να βγάλει μια δήλωση συμπαράστασης, διαμαρτυρίας, επερώτηση, αρθρογραφία στην Αυγή και 1002 τρόποι...

Ο λόγος που αναρωτιούνται όλοι αυτοί είναι επειδή οι ανθέλληνες της Κουμουνδούρου σκίζονται για κάθε αλλοδαπό, λαθρομετανάστη και όποιον πολεμάει την Ελλάδα (μέχρι και πορεία με Σκοπιανούς έκαναν) και όχι για τους Έλληνες.
Ελπίζω να κατάλαβες τώρα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Προφανώς, όχι να επέμβει ως αστυνομική δύναμη, αλλά να βγάλει μια δήλωση συμπαράστασης, διαμαρτυρίας, επερώτηση, αρθρογραφία στην Αυγή και 1002 τρόποι...

Ο λόγος που αναρωτιούνται όλοι αυτοί είναι επειδή οι ανθέλληνες της Κουμουνδούρου σκίζονται για κάθε αλλοδαπό, λαθρομετανάστη και όποιον πολεμάει την Ελλάδα (μέχρι και πορεία με Σκοπιανούς έκαναν) και όχι για τους Έλληνες.
Ελπίζω να κατάλαβες τώρα...

:thumbsup:  100%
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Προφανώς, όχι να επέμβει ως αστυνομική δύναμη, αλλά να βγάλει μια δήλωση συμπαράστασης, διαμαρτυρίας, επερώτηση, αρθρογραφία στην Αυγή και 1002 τρόποι...

Ο λόγος που αναρωτιούνται όλοι αυτοί είναι επειδή οι ανθέλληνες της Κουμουνδούρου σκίζονται για κάθε αλλοδαπό, λαθρομετανάστη και όποιον πολεμάει την Ελλάδα (μέχρι και πορεία με Σκοπιανούς έκαναν) και όχι για τους Έλληνες.
Ελπίζω να κατάλαβες τώρα...

Να θεωρήσω δηλαδή οτι τα άλλα κόμματα (μιας και δεν τα περιλάβατε στο αρχικό λούσιμο), δηλαδή ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΚΚΕ και ΛΑΟΣ έχουν ήδη κάνει κάτι για το ζήτημα και μόνο οι "ανθέλληνες" του ΣΥΡΙΖΑ το σνομπάρουν;
Αν λοιπόν έχουν κάνει, δεν μας λέτε και ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ έχουν κάνει;
 

analhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Να θεωρήσω δηλαδή οτι τα άλλα κόμματα (μιας και δεν τα περιλάβατε στο αρχικό λούσιμο), δηλαδή ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΚΚΕ και ΛΑΟΣ έχουν ήδη κάνει κάτι για το ζήτημα και μόνο οι "ανθέλληνες" του ΣΥΡΙΖΑ το σνομπάρουν;
Αν λοιπόν έχουν κάνει, δεν μας λέτε και ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ έχουν κάνει;

Τα άλλα κόμματα, αν και αυτά υπόλογα όσον αφορά τα εθνικά ζητήματα δεν υιοθετούν τόσο προχωρημένη ανθελληνική συμπεριφορά.
Οι ανθέλληνες του Σύριζα κατέχουν μακράν τα πρωτεία και κυρίως αυτοί είναι που δήθεν κόπτονται για τα ανθρώπινα δικαιώματα, οπότε δικαίως απευθυνόμαστε πρώτα σ' αυτούς...
Αυτοί έχουν κάνει σημαία τα ανθρώπινα δικαιώματα, όχι οι άλλοι...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τα άλλα κόμματα, αν και αυτά υπόλογα όσον αφορά τα εθνικά ζητήματα δεν υιοθετούν τόσο προχωρημένη ανθελληνική συμπεριφορά.
Οι ανθέλληνες του Σύριζα κατέχουν μακράν τα πρωτεία και κυρίως αυτοί είναι που δήθεν κόπτονται για τα ανθρώπινα δικαιώματα, οπότε δικαίως απευθυνόμαστε πρώτα σ' αυτούς...
Αυτοί έχουν κάνει σημαία τα ανθρώπινα δικαιώματα, όχι οι άλλοι...

Συγκεκριμένη απάντηση σ αυτό που ρώτησα υπάρχει ή θα τη βγάλουμε με σχολικές εκθέσεις ιδεών πάλι;                        :dancing:
 

analhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Συγκεκριμένη απάντηση σ αυτό που ρώτησα υπάρχει ή θα τη βγάλουμε με σχολικές εκθέσεις ιδεών πάλι;                        :dancing:

χαζός είσαι;; δεν βλέπεις τι απαντάω;; είπα και τα άλλα κόμματα είναι υπόλογα, πόσο πιο σαφέστατος να γίνω;;;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
χαζός είσαι;; δεν βλέπεις τι απαντάω;; είπα και τα άλλα κόμματα είναι υπόλογα, πόσο πιο σαφέστατος να γίνω;;;

Υπόλογα σε τι;
Δεν κατάλαβα.
Άσε που κανένας δεν μας έδωσε να καταλάβουμε ποια είναι αυτή η "ελληνόψυχη" δασκάλα, και ποιοι (και που) θελουν να την κάψουν.
Αντ' αυτού, είδαμε πάλι τα λογύδρια περί ΣΥΡΙΖΑ, λες και αυτός είναι που θέλει να την κάψει, ενώ όλοι οι άλλοι αντιστέκονται.
Γίνεται λοιπόν να είσαστε πιο σαφείς;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Υπόλογα σε τι;
Δεν κατάλαβα.
Άσε που κανένας δεν μας έδωσε να καταλάβουμε ποια είναι αυτή η "ελληνόψυχη" δασκάλα, και ποιοι (και που) θελουν να την κάψουν.
Αντ' αυτού, είδαμε πάλι τα λογύδρια περί ΣΥΡΙΖΑ, λες και αυτός είναι που θέλει να την κάψει, ενώ όλοι οι άλλοι αντιστέκονται.
Γίνεται λοιπόν να είσαστε πιο σαφείς;

αφου εχει βαλει ρε ο λαπλας παραπομπες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Δεν διαβάζω ποτέ μπλογκς που δεν ξέρω τι εκπροσωπούν.
Σαν να λέμε, βαριόσαστε να μας πείτε με δικά σας λόγια τι συμβαίνει;

βασικα αυτα που μπορεις να δεις και να διαβασεις μονος σου δεν εχει νοημα να στα εξηγουν αλλοι
το γεγονος ειναι συγκεκριμενο εξαλλου
δεν αλλαζει
μονο η γνωμη πουχει ο καθενας αλλαζει
 

analhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Υπόλογα σε τι;
Δεν κατάλαβα.
Άσε που κανένας δεν μας έδωσε να καταλάβουμε ποια είναι αυτή η "ελληνόψυχη" δασκάλα, και ποιοι (και που) θελουν να την κάψουν.
Αντ' αυτού, είδαμε πάλι τα λογύδρια περί ΣΥΡΙΖΑ, λες και αυτός είναι που θέλει να την κάψει, ενώ όλοι οι άλλοι αντιστέκονται.
Γίνεται λοιπόν να είσαστε πιο σαφείς;

βαριέσαι να κάνεις μία αναζήτηση και προσμένεις με τόση λαχτάρα τις πληροφορίες;;; βάλε το ονοματεπώνυμο στο γκουγκλ και θα βρεις ότι θελεις. είχε και το πρώτο θέμα άρθρο τις προηγούμενες μέρες.

οι τούρκοι της θράκης την κυνηγάνε, αν δεν το κατάλαβες.

τα κόμματα είναι υπόλογα για την πολιτική τους στην Θράκη (πλην ΛΑΟΣ ίσως).
μου φαίνεται ότι προσπαθείς να διαστρέψεις τα λεγόμενα των άλλων για να περάσεις αυτό που θέλεις...δεν κατηγόρησα τον σύριζα για κάτι που έκανε, αλλά για παράλειψη και ψηφοθηρική υποκρισία...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
βασικα αυτα που μπορεις να δεις και να διαβασεις μονος σου δεν εχει νοημα να στα εξηγουν αλλοι
το γεγονος ειναι συγκεκριμενο εξαλλου
δεν αλλαζει
μονο η γνωμη πουχει ο καθενας αλλαζει

Σου είπα.
ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΤΕ άγνωστά μου μπλογκς.
Και πολλοί ακόμα.
Δεν σας ενδιαφέρει να διαφωτίσετε τον κόσμο για την υπόθεση ή σας αρκεί απλώς να βρίσετε το ΣΥΡΙΖΑ ή όποιον άλλον;
ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ λοιπόν για την υπόθεση, ορίστε, σε ακούω.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Σου είπα.
ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΤΕ άγνωστά μου μπλογκς.
Και πολλοί ακόμα.
Δεν σας ενδιαφέρει να διαφωτίσετε τον κόσμο για την υπόθεση ή σας αρκεί απλώς να βρίσετε το ΣΥΡΙΖΑ ή όποιον άλλον;
ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ λοιπόν για την υπόθεση, ορίστε, σε ακούω.

και εγω σου απαντησα
να δουνε τις παραπομπες
βαριεμαι να κανω κοπυ παστ
ας τα διαβασουν
απλα πραγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom