Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

analhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Τα "πούστικα" και τα άλλα αστειάκια, κόφτα λεβέντη.
Δεν σε παίρνει και δεν γνωριζόμαστε.
Πέστα σε τίποτα παιδάκια που τα πείθεις με τις σαχλαμάρες που γράφεις.

Δεν σου φταίω εγώ αν εσύ είσαι γενικά τουρκοφάγος και την έχεις δει Νικηταράς βραδιάτικα.
Και όταν δεν ξέρεις κάτι καλά, καλύτερα είναι να το βουλώνεις κιόλας.

Κοίτα, αν δεν υπεκφεύγεις πούστικα, τότε απλά δεν κόβει.
Και αφού δεν μου απαντάς σε καμμία ερώτηση, τα λέμε.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κοίτα, αν δεν υπεκφεύγεις πούστικα, τότε απλά δεν κόβει.
Και αφού δεν μου απαντάς σε καμμία ερώτηση, τα λέμε.

Πεντακόσιες ερωτήσεις σου έκανα για την υπόθεσή που καταγγέλλεις, ώσπου κατέληξες να μου πεις οτι δεν γνωρίζεις λεπτομέρειες.
Βγάλανε όλοι συμπέρασμα για το IQ σου, μην ανησυχείς.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Ας κανουν καμια χοντραδα να σηκώσουν το βρωμοχερο τους και θα φανε καλα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτοι οι μπασταρδοι του συριζα οχι μονον θελουν να την πουν Μακεδονια τα Σκοπια αλλα απορουν ποιο ειναι και το προβλημα μας με αυτους?Φαινειται εχουν χασει και το ελαχιστο στοιχειο Εθνικης και οχι μονο συνειδησης.

Μα καλα ειναι τοσο ηλιθια η πουστρακλα η Τσιπραινα και ο γαμιας του ο Αλαβανος.? :jerking:

Φανταστειτε να κανουν Συνασπισμο με τους τελειωμενους του Πασοκ μαυρο φιδι που μας εφαγε.

Κατα την γνωμη μου δεν πρεπει να λεμε οτι υπαρχει μουσουλμανικη μειονοτητα αλλα τουρκικη.
Ετσι το κανεις πιο ευκολο το πραγμα με το να τους βαλεις τους κωλοτουρκους σε ενα τρενο και
να τους στειλεις απο κει που ρθαν.

Η Αλέξις είναι η γκόμενα του Μίστερ Ντάιναστυ;
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κατα την γνωμη μου δεν πρεπει να λεμε οτι υπαρχει μουσουλμανικη μειονοτητα αλλα τουρκικη.

Ειπες μεγάλη μαλακεία.

Και έχεις διαβάσει και ένα σωρό βιβλία.

Αρα είναι θέμα μυαλού.
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Ειπες μεγάλη μαλακεία.

Και έχεις διαβάσει και ένα σωρό βιβλία.

Αρα είναι θέμα μυαλού.

Και ποια λυση προτεινεις για να τους ξεφορτωθουμε?Εγω τουλαχιστον ειπα μια. ;)

Θελεις να γινουν σαν τους Αλβανους στο Κοσοβο που γενοβολαγαν και εγιναν οι Σερβοι στο τελος
μειονοτητα?

Και φυσικα αν γινουν μειονοτητα οι Ελληνες σε 30 χρονια θα μπορουν να κανουν ανεξαρτητο κρατος τη θρακη ή να την ενωσουν με την Τουρκια.Κοιτα τη εγινε με το Κοσσοβο.

Κατσε σκεψου και λιγο το μελλον οχι μονο το παρον.

Και τους αλβανους στην Γιουγκοσλαβια αλβανοφωνους τους ονομαζαν δεν τους ονομαζαν Αλβανους.... ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και ποια λυση προτεινεις για να τους ξεφορτωθουμε?Εγω τουλαχιστον ειπα μια. ;)

Θελεις να γινουν σαν τους Αλβανους στο Κοσοβο που γενοβολαγαν και εγιναν οι Σερβοι στο τελος
μειονοτητα?

Και φυσικα αν γινουν μειονοτητα οι Ελληνες σε 30 χρονια θα μπορουν να κανουν ανεξαρτητο κρατος τη θρακη ή να την ενωσουν με την Τουρκια.Κοιτα τη εγινε με το Κοσσοβο.

Κατσε σκεψου και λιγο το μελλον οχι μονο το παρον.

Δλδ τώρα λέω εγώ..... Στο Κόσσοβο έγινε ότι έγινε επειδή οι Σέρβοι ήταν μειονότητα;
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Στο γεωπολιτικό δυναμικό μιας χώρας δλδ δεν προσμετρούνται δημογραφικοί παράγοντες?
Και εγώ που νόμιζα ότι Ινδία και Κίνα γίνονται υπερδυνάμεις λόγω πληθυσμού έχω πέσει έξω?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
H δασκάλα μαθαίνει ελληνικά στα παιδάκια της μειονότητας εκτός προγράμματος.
Σε όσα θέλουν οι δικοί τους και τα ίδια.

To έχω ποστάρει από το Φλεβάρη το θέμα. δεν το έμαθα χθες.

Δηλαδή η καταγγελία είναι οτι μία ΕΛΛΗΝΙΔΑ δασκάλα προσπαθεί να μάθει ΕΛΛΗΝΙΚΑ σε μαθητές ενός σχολείου της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ επικράτειας και παρεμποδίζεται;
Να σου δηλώσω οτι μου είναι κάπως δύσκολο να το πιστέψω με τον τρόπο που το γράφεις, για δύο λόγους:
α. Γιατί οι πηγές που παραθέτεις είναι φορτισμένες πολιτικά.
β. Γιατί ο χαρακτηρισμός "ελληνόψυχη" για τη δασκάλα, με τον όρο που έχει λανσάρει ο ΣΤΟΧΟΣ και μόνον αυτός, αδικεί καταφανώς την υπόθεση, αν όντως έχει όπως τη γράφεις.
Θα κέρδιζε πολύ λοιπόν η ανάδειξη της υπόθεσης (αν ισχύει, όπως προείπα) αν γινόταν μέσα απο πηγές που να μην προδίδουν τόσο στενό ιδεολογικό πυρήνα και ΜΙΑΣ ΜΟΝΟ παράταξης.
Και φυσικά, αν δεν συνοδευόταν απο άναρθρες κραυγές κατά του ΣΥΡΙΖΑ, λες και αυτός προΐσταται της Αστυνομίας και της Δικαιοσύνης.
Σε βεβαιώ πάντως πως αν το θέμα είναι όπως μου το λες και με πείσεις γι' αυτό, θα συνυπογράψω όποια καταγγελία γίνει.
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Δλδ οι Αμερικάνοι πήγαν απλά για τουρισμό εκεί πέρα και ο καβγάς άρχισε για τις γκόμενες..........

Ρε τι άλλο θα ακούσουμε δω μέσα..........

Και οι μπασταρδοι οι Αμερικανοι επαιξαν ρολο φυσικα.Απλα εχουν με το μερος τους τους Αλβανους και εκαναν
τα στραβα ματια(ενεκριναν) την δημιουργια του Κοσσοβου.Αλλωστε οι συμμαχοι ειναι γνωστο οτι βοηθιουνται εν μεσω ανταλαγματων... ;)

Εσυ πιστευεις οι Αμερικανοι λεμε σε 30 χρονια δεν θα ενεκριναν την δημιουργια ανεξαρτητου
κρατους σαν Θρακη.Αλλωστε αν ειναι συμμαχοι οι Αμερικανοι ειναι με τους Τουρκους και οχι με τους Ελληνες.

Στο γεωπολιτικό δυναμικό μιας χώρας δλδ δεν προσμετρούνται δημογραφικοί παράγοντες?
Και εγώ που νόμιζα ότι Ινδία και Κίνα γίνονται υπερδυνάμεις λόγω πληθυσμού έχω πέσει έξω?

:thumbsup:



 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στο γεωπολιτικό δυναμικό μιας χώρας δλδ δεν προσμετρούνται δημογραφικοί παράγοντες?
Και εγώ που νόμιζα ότι Ινδία και Κίνα γίνονται υπερδυνάμεις λόγω πληθυσμού έχω πέσει έξω?
φοβερό μέτρο σύγκρισης....
Χώρες συνολικά με το 1/3 του πληθυσμού του πλανήτη να συγκρίνονται με το Κόσσοβο.....
Για να μην αρχίσω τα μπινελίκια πάλι...........
Εάν οι Σέρβοι ήταν παραπάνω στο Κόσσοβο και οι Αμερικανοί είχαν αποφασίσει να το δώσουν εκεί που τους συμφέρει θα άλλαζε κάτι............

Ε ρε γλέντια........

Αυτό ήταν πολύ όμορφο που είπες......
Ασε που είναι και ιστορικά αποδεδειγμένο.......
Στο γεωπολιτικό δυναμικό μιας χώρας δλδ δεν προσμετρούνται δημογραφικοί παράγοντες?

Για να δώσουμε και στους λοιπούς να καταλάβουν την Μ Ασία τη χάσαμε επειδή είμασταν μειονότητα....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Και ποια λυση προτεινεις για να τους ξεφορτωθουμε?Εγω τουλαχιστον ειπα μια. ;)

Αυτό που πρότεινες δεν ειναι λύση

Ειναι μεγάλη μαλακεία

Καλά θα κανεις να σκέφτεσαι (αν μπορείς) πριν γραψεις τέτοιες ηλιθιότητες.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Ενα ειναι το θεμα. οι τυποι αλωνιζουν κι εμεις δε μπορουμε να συμπεριφερθουμε σαν ενα σωμα και να τους σταματήσουμε. Και σημαιες φτιαξανε, και τουρκους τους κανουν ολους και μεσα στην τουρκια δεν αφηνουν αλλη εθνοτητα να κανει τετοια. Κ εμεις τρωγοοομαστε και κοιμόοοομαστε. Οχι στο ρατσισμο και τη ξενοφοβια. σωβρακοκεφαλοιιι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και οι μπασταρδοι οι Αμερικανοι επαιξαν ρολο φυσικα.Απλα εχουν με το μερος τους τους Αλβανους και εκαναν
τα στραβα ματια(ενεκριναν) την δημιουργια του Κοσσοβου.Αλλωστε οι συμμαχοι ειναι γνωστο οτι βοηθιουνται εν μεσω ανταλαγματων... ;)

Εσυ πιστευεις οι Αμερικανοι λεμε σε 30 χρονια δεν θα ενεκριναν την δημιουργια ανεξαρτητου
κρατους σαν Θρακη.Αλλωστε αν ειναι συμμαχοι οι Αμερικανοι ειναι με τους Τουρκους και οχι με τους Ελληνες.

Η λογική σου σπάει κόκκαλα.
Πάμε μια φορά να ανακεφαλαιώσουμε.
1.
Οι Αμερικανοί δεν έκαναν πόλεμο στη Σερβία για να απελευθερώσουν τους Αλβανούς.
2.
Οι Αμερικανοί δεν έχουν συμμάχους. Εχουν μόνο συμφέροντα.
Εάν είσαι μαζί τους είσαι σύμμαχος. Εάν είσαι εναντίον τους κάποια στιγμή θα σου κάνουν μιας μορφής πόλεμο για να συμμαχήσεις.

Τα πράγματα τα βλέπεις από έξω προς τα μέσα........
Οχι από μέσα προς τα έξω.....
Είναι αντίστοιχα ηλίθιο αυτό που λες με την ελληνική απάτη ότι ο Χίτλερ έχασε τον πόλεμο γιατί καθυστέρησε λόγω της αντίστασης των Ελλήνων........
Φαντάσου δλδ να συνθηκολογούσαμε μετά από ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ........

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Ενα ειναι το θεμα. οι τυποι αλωνιζουν κι εμεις δε μπορουμε να συμπεριφερθουμε σαν ενα σωμα και να τους σταματήσουμε. Και σημαιες φτιαξανε, και τουρκους τους κανουν ολους και μεσα στην τουρκια δεν αφηνουν αλλη εθνοτητα να κανει τετοια. Κ εμεις τρωγοοομαστε και κοιμόοοομαστε. Οχι στο ρατσισμο και τη ξενοφοβια. σωβρακοκεφαλοιιι

Δεν ειμαστε Ρατσιστες αυτοι ειναι Τουρκοι και Αλβανοι :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom