Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Όλο και κάποια τροποποίηση θα έχει γίνει.
Δεν νομίζω να είναι τόσο μαλάκες, διόλου απίθανο, και να το άφησαν έτσι.
Ούτως ή άλλως και στους 2 Παγκόσμιους Πολέμους με την πλευρά των νικητών είμασταν.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
μα ΠΟΛΛΟΙ κρητικοι ΑΣΧΕΤΟΙ Κ ΑΓΓΡΑΜΑΤΟΙ θελουν να ειναι ανεξαρτητοι..
εδω βλεπεις τοπικους παραγοντες με την σημαια της κρητικης ενωσης στο αμαξι

Δε καταλαβαινουν τι τους συμφαίρει, χαζοι ειναι, βλάκες. νομιζουν οτι απο τον πολυ τοπικισμο, αμα γινουν ανεξαρτητοι θα πλουτισουν και θα ειναι καλυτερα. που να καταλαβουν στρατηγηκες επιδρασεις που θα εχει αυτο και φυσικα μακροπνοα σε ολο το εθνος.  Θα ειναι μαλακια μας αν δε κανουμε ενοπλο αγωνα τοτε
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αυτοι που "νομιζετε" οτι ειναι νοσταλγοι των ναζι, δεν ειναι. Σκοπιμα καποια προπαγανδα τους παρουσιασε ετσι.

O Kurwa πάντως, στο τόπικ για τη συρρίκνωση της Σερβίας, μόνος του παραδέχτηκε οτι έιναι ναζιστής.
Δεν τον παρουσίασε καμμία προπαγάνδα ωε τέτοιο.
Αν εσύ γουστάρεις να συνδιαλέγεσαι με θαυμαστές εκείνων που έκαψαν συμπατριώτες σου στους θαλάμους αερίων, δικό σου πρόβλημα, φίλε.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Σε αγώνα πρωταθλήματος του εργοτέλη στο παγκρήτιο υπήρχε μια σημαία της κρητικής πολιτείας και ένα πανό έγραφε "κρήτη ανεξαρτησία 2012"
. η σημαία της κρητικής πολιτείας πουλάει γενικά... Στην κρήτη δε γίνονται έργα ύδρευσης, δρόμοι, ενέργεια κλπ.

Επίσης γιατί άραγε ανεγείρονται ζητήματα "μειονοτήτων¨στη μακεδονία κλπ?
Κάτι νομίζω υπάρχει στη συνθήκη σχετικά με το αν υπάρχει τότε μακεδονικό κράτος ότι θα έχει κάποια δικαιώματα κλπ. Επίσης η Τουρκία δε την έχει υπογράψει.

Δεν είμαι ειδικός βέβαια ούτε διεθνολόγος. Απλά παραθέτω πληροφορίες που φυσικά μπορεί και να είναι ανακριβείς. Από εκεί και πέρα ας ψάξει όποιος θέλει λεπτομέρεις και φυσικά ας με διορθώσει για όποια ανακρίβεια ευχαρίστως
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο μπινελικωτής είναι μπινελικωτής.
Και αν είναι και χυδαίος, είναι χυδαίος μπινελικωτής.
Αν πρεσβεύεις οτι ο μπινελικωτής πρέπει να βραβεύεται κιόλας, να μας το πεις.
Και να κριθείς γι αυτό.
Γιατί εσύ ζητάς να κρίνεις μόνο, όχι να κρίνεσαι.

Όπως και να μας πεις για ποιο λόγο (συγκεκριμένο, όχι γενικό) έριξες τα μπινελίκια τότε που συζητούσαμε περί Σολωμού.
Πέραν του να κολακέψεις την ομήγυρη.
όταν λες:
τον Σολωμού τον έφαγαν οι τούρκοι φρουροί.. (εκτός του ότι είσαι ανιστόρητος- τον έφαγε υπουργός του ψευδοκράτους ο οποίος δεν εκτελούσε εκείνη την ώρα υπηρεσία, απλά έβγαλε το περίστροφο και τον εκτέλεσε εν ψυχρώ) και λες τι θα λέγαμε εάν το έκαναν Ελληνες φρουροί.......
Θα σου ρίχνω μπινελίκια είτε είσαι ο φέθρυ είτε ο δωρητής είτε ο πατέρας μου.
1.
γιατί παραποιείς τα πραγματικά γεγονότα.
2.
γιατί μετακυλάς την ουσία της συζήτησης στο "εάν το πουλί μου είχε νύχι θα ήταν δάκτυλο"
και
3.
γιατί κάνεις το δικηγόρο του διαβόλου επικαλούμενος συμπεριφορές ελλήνων οι οποίες ουδέποτε έχουν αναφερθεί σε θερμά επεισόδια.

Με απλά λόγια παίρνεις το μέρος απολίτιστων πουσταράδων, όχι γιατί γνωρίζεις, ή γιατί είσαι με αυτούς αλλά γιατί απλά είσαι πνευματικά διαταραγμένος.
Δεν εξετάζω εάν ο πούστης που το έκανε είναι τούρκος, ή αλβανός ή έλληνας.....
Ο πούστης είναι στιγνός δολοφόνος και όταν βλέπω τον παπαχελά να του παίρνει συνέντευξη θέλω να του γαμήσω ότι έχει και δεν έχει, όπως ακριβώς και τον πούστη μπάτσο που έχει τον κύπριο φοιτητή στο έδαφος αιμόφυρτο και τον πλακώνει στις μάπες.
Αυτό δεν είναι αντρισμός....
Και εγώ έχω ένα θέμα με τους πουσταράδες. Και στον κώλο και στην ψυχή..... Οτι και να γράφει το πιστοποιητικό γέννησης.
Κατάλαβες τώρα ή να ξαναματαρχίσουμε......
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
O Kurwa πάντως, στο τόπικ για τη συρρίκνωση της Σερβίας, μόνος του παραδέχτηκε οτι έιναι ναζιστής.
Δεν τον παρουσίασε καμμία προπαγάνδα ωε τέτοιο.
Αν εσύ γουστάρεις να συνδιαλέγεσαι με θαυμαστές εκείνων που έκαψαν συμπατριώτες σου στους θαλάμους αερίων, δικό σου πρόβλημα, φίλε.

Εστω οτι ειναι Ιδεολογικα ναζιστης. Δε σημαίνει κατ ανάγκη η ιδεολογική ταυτιση οτι γουσταρει που οι γερμανοι ναζι τοτε επιασαν και σκοτωσαν ποσους Ελληνες. Ακομα ομως κι αν γουσταρει δε με νοιαζει μια. Οπως δε με νοιαζει που υπάρχουν ανθρωποι που γουσταρουν οσα εκανε ο Ελας απο το 1944 ως το 1949, εγκληματα, εκτελεσεις αμαχων, κτλ κτλ. Ειναι ολοι ομοεθνείς μου και οταν προκύπτει ενα θεμα οπως αυτο που πρακτορισκοι ενος εχθρου απειλουν θρασυτατα να καψουν καποιον σπιτι του μεσα στη χωρα μου αυτο που μετραω ειναι η σταση και η γνωμη τους για ενα θεμα της επικαιροτητας, που συμβαινει τωρα. Αυτο εχει σημασια. Δεν εχω κανενα προβλημα με ναζιστες κκεδες και οποιον αλλο. Διαχωριζω τη θεση μου και διαφωνω με οποιον προτεινει και θελει κατι αντεθνικο.
Και η εσωτερικη φαγωμαρα ειναι απολυτα αντεθνικο, μας κανει κακο.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εστω οτι ειναι Ιδεολογικα ναζιστης. Δε σημαίνει κατ ανάγκη η ιδεολογική ταυτιση οτι γουσταρει που οι γερμανοι ναζι τοτε επιασαν και σκοτωσαν ποσους Ελληνες. Ακομα ομως κι αν γουσταρει δε με νοιαζει μια. Οπως δε με νοιαζει που υπάρχουν ανθρωποι που γουσταρουν οσα εκανε ο Ελας απο το 1944 ως το 1949, εγκληματα, εκτελεσεις αμαχων, κτλ κτλ. Ειναι ολοι ομοεθνης μου και οταν προκύπτει ενα θεμα οπως αυτο που πρακτορισκοι ενος εχθρου απειλουν θρασυτατα να καψουν καποιον σπιτι του μεσα στη χωρα μου αυτο που μετραω ειναι η σταση και η γνωμη τους για ενα θεμα της επικαιροτητας, που συμβαινει τωρα. Αυτο εχει σημασια. Δεν εχω κανενα προβλημα με ναζιστες κκεδες και οποιον αλλο. Διαχωριζω τη θεση μου και διαφωνω με οποιον προτεινει και θελει κατι αντεθνικο.
Και η εσωτερικη φαγωμαρα ειναι απολυτα αντεθνικο, μας κανει κακο.

Αν οι ναζιστές ομοεθνείς σου έρθουν κάποτε ξανά στα πράγματα, θα ξαναστείλουν κάποιους άλλους ομοεθνείς σου στο Νταχάου.
Ούτε αυτό σε πειράζει;
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ο πούστης είναι στιγνός δολοφόνος και όταν βλέπω τον παπαχελά να του παίρνει συνέντευξη
Σειρά μου σήμερις  :birdman:  :-* :-* :-* :-* :-*


Σε αγώνα πρωταθλήματος του εργοτέλη στο παγκρήτιο υπήρχε μια σημαία της κρητικής πολιτείας και ένα πανό έγραφε "κρήτη ανεξαρτησία 2012"
. η σημαία της κρητικής πολιτείας πουλάει γενικά... Στην κρήτη δε γίνονται έργα ύδρευσης, δρόμοι, ενέργεια κλπ.
Υπάρχουν κάποια παιδάκια που κατά καιρούς λένε/κάνουν καμιά μαλακία.
Όπως επίσης και ορισμένοι που επιζητούν την Κρητική Πολιτεία και πάλι μπάς και καταφέρουν να περάσουν τους δικούς τους νόμους. Τα γνωστά χασίς/οπλοφορία/γυναίκες και άλλα τέτοια ωραία.
Ε, δεν αξίζουν και ιδιαίτερης σημασίας νομίζω.
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Εστω οτι ειναι Ιδεολογικα ναζιστης. Δε σημαίνει κατ ανάγκη η ιδεολογική ταυτιση οτι γουσταρει που οι γερμανοι ναζι τοτε επιασαν και σκοτωσαν ποσους Ελληνες. Ακομα ομως κι αν γουσταρει δε με νοιαζει μια. Οπως δε με νοιαζει που υπάρχουν ανθρωποι που γουσταρουν οσα εκανε ο Ελας απο το 1944 ως το 1949, εγκληματα, εκτελεσεις αμαχων, κτλ κτλ. Ειναι ολοι ομοεθνης μου και οταν προκύπτει ενα θεμα οπως αυτο που πρακτορισκοι ενος εχθρου απειλουν θρασυτατα να καψουν καποιον σπιτι του μεσα στη χωρα μου αυτο που μετραω ειναι η σταση και η γνωμη τους για ενα θεμα της επικαιροτητας, που συμβαινει τωρα. Αυτο εχει σημασια. Δεν εχω κανενα προβλημα με ναζιστες κκεδες και οποιον αλλο. Διαχωριζω τη θεση μου και διαφωνω με οποιον προτεινει και θελει κατι αντεθνικο.
Και η εσωτερικη φαγωμαρα ειναι απολυτα αντεθνικο, μας κανει κακο.

Συμφωνω κατα ενα μεγαλο μερος. :grin:

Οσον αφορα τους Κρητικους δεν υπαρχει τετοιο ζητημα απ'οσο ξερω εχω και φιλους διαφορους Κρητικους και αυτα τα λενε για πλακα.

Ενταξει ειναι γνωστο οτι οι Κρητικοι το παιζουν εμεις ''ειμαστε οι πιο μαγκες και αλλοι δεν ειναι'' και οποιος επισκευτει την Κρητη σαν τουριστας το καταλαβαινει.Αλλα τελοςπαντων αυτο ας το χρεωσει κανεις στα αρνητικα τους.

Αλλα παλι αυτες οι σημαιες ειναι μια δοση Τοπικισμου δεν πιστευω οτι ειναι σοβαρο το θεμα

Το προβλημα εξεκολουθει για μενα να ειναι η Θρακη και συγκεκριμενα οι Νομοι Κομοτηνης και Ξανθης.

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
όταν λες:
τον Σολωμού τον έφαγαν οι τούρκοι φρουροί.. (εκτός του ότι είσαι ανιστόρητος- τον έφαγε υπουργός του ψευδοκράτους ο οποίος δεν εκτελούσε εκείνη την ώρα υπηρεσία, απλά έβγαλε το περίστροφο και τον εκτέλεσε εν ψυχρώ) και λες τι θα λέγαμε εάν το έκαναν Ελληνες φρουροί.......
Θα σου ρίχνω μπινελίκια είτε είσαι ο φέθρυ είτε ο δωρητής είτε ο πατέρας μου.
1.
γιατί παραποιείς τα πραγματικά γεγονότα.
2.
γιατί μετακυλάς την ουσία της συζήτησης στο "εάν το πουλί μου είχε νύχι θα ήταν δάκτυλο"
και
3.
γιατί κάνεις το δικηγόρο του διαβόλου επικαλούμενος συμπεριφορές ελλήνων οι οποίες ουδέποτε έχουν αναφερθεί σε θερμά επεισόδια.

Με απλά λόγια παίρνεις το μέρος απολίτιστων πουσταράδων, όχι γιατί γνωρίζεις, ή γιατί είσαι με αυτούς αλλά γιατί απλά είσαι πνευματικά διαταραγμένος.
Δεν εξετάζω εάν ο πούστης που το έκανε είναι τούρκος, ή αλβανός ή έλληνας.....
Ο πούστης είναι στιγνός δολοφόνος και όταν βλέπω τον παπαχελά να του παίρνει συνέντευξη θέλω να του γαμήσω ότι έχει και δεν έχει, όπως ακριβώς και τον πούστη μπάτσο που έχει τον κύπριο φοιτητή στο έδαφος αιμόφυρτο και τον πλακώνει στις μάπες.
Αυτό δεν είναι αντρισμός....
Και εγώ έχω ένα θέμα με τους πουσταράδες. Και στον κώλο και στην ψυχή..... Οτι και να γράφει το πιστοποιητικό γέννησης.
Κατάλαβες τώρα ή να ξαναματαρχίσουμε......

ΔΕΝ απάντησες, πέραν της συνειδητής διαστρέβλωσης των όσων ειπώθηκαν.
Είναι φανερό οτι τα κάνεις για την "εξέδρα".
Αλλά επειδή δεν χρωστάει κανένας να μας βλέπει για πολλοστή φορά να τσακωνόμαστε, το σταματάω εδώ.
Και δεν θα σε έπιανα ποτέ ξανά στο στόμα μου, αν δεν με προκαλούσες με τη θεωρία περί "μπινελικωτή".
Δεν σε διόρισε κανείς θαλαμοφύλακα του τι θα λέγεται και τι όχι στο φόρουμ.
Και με τους πουσταράδες στην ψυχή έχω και εγώ τεράστιο πρόβλημα, ξέρεις.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Αν οι ναζιστές ομοεθνείς σου έρθουν κάποτε ξανά στα πράγματα, θα ξαναστείλουν κάποιους άλλους ομοεθνείς σου στο Νταχάου.
Ούτε αυτό σε πειράζει;

Ναι αυτο θα με πειραζε καργα, αν και νομιζω θα φτιαξουν κανα φουρνο εδω, ποιος τρεχει νταχαου τωρα.Οπως και οι Ελληνες κουμουνιστες αν επαιρναν εξουσια θα εστελναν πολυ κοσμο σε στρατοπεδα συγκεντρωσης. Το ιδιο με πειραζει.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Καλα μιλας σοβαρα? Μιλας για μια φανταστική κατασταση, αν καποτε καποιος κανει κατι?
Εχουμε κατι που συμβαινει τωρα και ασχολεισαι με φαντασιες?
Εχουμε τουρκους ναζιστες, γιατι ειναι οι πατερες του ναζισμου να αλωνιζουν εδω μεσα.
Εχεις να πεις κατι για την απειλή να την καψουν μεσα στο σπιτι της? Πως σου φανηκε? Γουσταρεις? Νοιωθεις?
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Αν οι ναζιστές ομοεθνείς σου έρθουν κάποτε ξανά στα πράγματα, θα ξαναστείλουν κάποιους άλλους ομοεθνείς σου στο Νταχάου.
Ούτε αυτό σε πειράζει;

Αν...αν...αν...

Ο Ναζισμός ως ιδεολογία ηττήθηκε οριστικά και αμετάκλητα στις 8-5-1945..
Στην Ελλάδα δε, ο ναζισμός ποτέ δεν ήταν στα πράγματα- ακόμη και οι κατοχικές κυβερνήσεις δεν δήλωναν ... εθνικοσοσιαλιστικές και ο στρατός κατοχής σιγά μη ζητούσε την άδεια του Τσολάκογλου για να εφαρμόσει την τελική λύση...
Το ότι κάποιοι- ελάχιστοι-  αγνοούν την ιστορική αυτή πραγματικότητα, δε σημαίνει ότι εν έτει 2008 κινδυνεύουμε από τα SS..Οι δε νεοναζί είναι αριθμητικά απειροελάχιστοι στην Ελλάδα και η δράση τους ασήμαντη τόσο σε συγκριτικά- ανάλογικα με τον αριθμό τους- όσο και σε απόλυτα μεγέθη...

Σταμάτα επομένως να επικαλείσαι μπαμπούλες με σβάστικες για να δικαιολογήσεις- αιτιολογήσεις τις εξεζητημένες απόψεις σου...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
fethry η συνεργασία με τους ναζί μη νομίζεις ήταν τίποτα ναζιστές κλπ, αλλά απλά ήταν κάποιοι γλοιώδεις καιροσκόπου που θα έτρωγαν και σκατά για να κονομήσουν. Τέτοιοι δε λείπουν ούτε και σήμερα από αυτή τη χώρα. Φυσικά οι εδώ συνεργασία ( οικονομική και πολιτική) ήταν η μόνη που τη γλύτωσε σε οποιαδήποτε χώρα και δεν έγινε κάθαρση καθώς καλύφθηκαν από τον αντικομμουνισμό του εμφυλίου...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ναι αυτο θα με πειραζε καργα, αν και νομιζω θα φτιαξουν κανα φουρνο εδω, ποιος τρεχει νταχαου τωρα.Οπως και οι Ελληνες κουμουνιστες αν επαιρναν εξουσια θα εστελναν πολυ κοσμο σε στρατοπεδα συγκεντρωσης. Το ιδιο με πειραζει.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Καλα μιλας σοβαρα? Μιλας για μια φανταστική κατασταση, αν καποτε καποιος κανει κατι?
Εχουμε κατι που συμβαινει τωρα και ασχολεισαι με φαντασιες?
Εχουμε τουρκους ναζιστες, γιατι ειναι οι πατερες του ναζισμου να αλωνιζουν εδω μεσα.
Εχεις να πεις κατι για την απειλή να την καψουν μεσα στο σπιτι της? Πως σου φανηκε? Γουσταρεις? Νοιωθεις?

α. Εγώ δεν είδα κανέναν τούρκο ναζιστή εδώ στο φόρουμ. Είδα όμως έλληνα ναζιστή.

β. Αν με διαφωτίσετε για την υπόθεση που καταγγέλλετε, με πραγματικά κι ατράνταχτα στοιχεία όμως και όχι απο σάιτ με φανερή πολιτική ταυτότητα (άρα και συμφέροντα), θα συνυπογράψω μαζί σας την καταγγελία. Αλλά εδώ και δεκάδες σελίδες, ουδείς μας έχει μιλήσει σοβαρά για την υπόθεση. Όλοι μιλάνε για μια δασκάλα που (γενικώς και αορίστως) κάποιοι τούρκοι θέλουν να τη διώξουν απο το χωριό της. Και αντί να τα χώσουν στην κυβέρνηση που δεν κάνει τίποτα (γιατί αν έκανε, δεν θα υπήρχε θέμα), τα χώνουν στο ...ΣΥΡΙΖΑ. Αν θέλετε να κάνετα μια καταγγελία, να μάθετε να την κάνετε σοβαρά τουλάχιστον.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Αν...αν...αν...

Ο Ναζισμός ως ιδεολογία ηττήθηκε οριστικά και αμετάκλητα στις 8-5-1945..
Στην Ελλάδα δε, ο ναζισμός ποτέ δεν ήταν στα πράγματα- ακόμη και οι κατοχικές κυβερνήσεις δεν δήλωναν ... εθνικοσοσιαλιστικές και ο στρατός κατοχής σιγά μη ζητούσε την άδεια του Τσολάκογλου για να εφαρμόσει την τελική λύση...
Το ότι κάποιοι- ελάχιστοι-  αγνοούν την ιστορική αυτή πραγματικότητα, δε σημαίνει ότι εν έτει 2008 κινδυνεύουμε από τα SS..Οι δε νεοναζί είναι αριθμητικά απειροελάχιστοι στην Ελλάδα και η δράση τους ασήμαντη τόσο σε συγκριτικά- ανάλογικα με τον αριθμό τους- όσο και σε απόλυτα μεγέθη...

Σταμάτα επομένως να επικαλείσαι μπαμπούλες με σβάστικες για να δικαιολογήσεις- αιτιολογήσεις τις εξεζητημένες απόψεις σου...

εχεις αποδειξεις γιαυτα που λες?
βιβλιογραφεια?
:2funny: :2funny:
τζα ναμαι και εγωωωωω
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Αν...αν...αν...

Ο Ναζισμός ως ιδεολογία ηττήθηκε οριστικά και αμετάκλητα στις 8-5-1945..
εδώ θα μου επιτρέψεις μια ένσταση... ο ναζισμός αναβιώνει... ακριβώς εκεί που έγινε ο τάφος του. Στη Ρωσία. Και έχει πραγματικά μεγάλη ισχύ και επιρροή...

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΔΕΝ απάντησες, πέραν της συνειδητής διαστρέβλωσης των όσων ειπώθηκαν.

τι θες ρε τώρα να μη σε αρχίσω....
να κάνουμε παράθεση τι γράφτηκε ακριβώς;

ευτυχώς που ήταν παρόντες πολλοί και διάβαζαν...
Μην το συνεχίζεις άλλο ξεφτιλίζεσαι

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
fethry η συνεργασία με τους ναζί μη νομίζεις ήταν τίποτα ναζιστές κλπ, αλλά απλά ήταν κάποιοι γλοιώδεις καιροσκόπου που θα έτρωγαν και σκατά για να κονομήσουν. Τέτοιοι δε λείπουν ούτε και σήμερα από αυτή τη χώρα. Φυσικά οι εδώ συνεργασία ( οικονομική και πολιτική) ήταν η μόνη που τη γλύτωσε σε οποιαδήποτε χώρα και δεν έγινε κάθαρση καθώς καλύφθηκαν από τον αντικομμουνισμό του εμφυλίου...

Οι έλληνες που δηλώνουν εν έτει 2008 οτι είναι ναζιστές τι είναι κατά τη γνώμη σου;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
α. Εγώ δεν είδα κανέναν τούρκο ναζιστή εδώ στο φόρουμ. Είδα όμως έλληνα ναζιστή.

β. Αν με διαφωτίσετε για την υπόθεση που καταγγέλλετε, με πραγματικά κι ατράνταχτα στοιχεία όμως και όχι απο σάιτ με φανερή πολιτική ταυτότητα (άρα και συμφέροντα), θα συνυπογράψω μαζί σας την καταγγελία. Αλλά εδώ και δεκάδες σελίδες, ουδείς μας έχει μιλήσει σοβαρά για την υπόθεση. Όλοι μιλάνε για μια δασκάλα που (γενικώς και αορίστως) κάποιοι τούρκοι θέλουν να τη διώξουν απο το χωριό της. Και αντί να τα χώσουν στην κυβέρνηση που δεν κάνει τίποτα (γιατί αν έκανε, δεν θα υπήρχε θέμα), τα χώνουν στο ...ΣΥΡΙΖΑ. Αν θέλετε να κάνετα μια καταγγελία, να μάθετε να την κάνετε σοβαρά τουλάχιστον.


εγω ειδα ανθελληνα μισελληνα υβριστη νεκρων που κανει προπαγανδα για προσωπικα συμφεροντα παλι
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom